Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Support

16

• szabolcs014 (HU2)szabolcs014 (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    Sziasztok!
    Egyik szövitársamnak nem működik pár napja a fórum ha megnyitja látja a két ablakot fórum-újdonságok hiába rákattint nem működik.
    Mit csináljon?
    Köszi:)
    szabolcs014 @ hu 2
  • zsolti1111zsolti1111 Bejegyzések: 160
    szerkesztette ezt: 20.08.2015
    Ma kaptam választ a levelemre a supportól, miszerint augusztus végén meg ujjul a fórum, új moderátorok minden. Szerintem a legtöbben már erre várnak rég óta, de úgy látszik hogy végre tesznek a GGS-nél valamit most már.
    Magyarország 1. Már nem játszok ezzel a profillal.
  • rejtozkodo (HU2)rejtozkodo (HU2) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 21.08.2015
    11 ezer akvámat nem adta meg egy 70 és egy 60 szintes vihar erődöt támadtam mutatta is a visszatérö zsákmányt de az erődbe nem irta fel a hozott zsákmányt sajnos ez nem először fordul elő kérem vizsgálják ki és irják jová mert sok rubint áldoztam a sikeres támadásokra igy nemtudom elérni a 80ezer akvás zsákmányt igy a kiszemelt vizi páncélhoz sem tudok hozzá jutni
    rejtozkodo @ hu 2
  • LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    rejtozkodo írta: »
    11 ezer akvámat nem adta meg egy 70 és egy 60 szintes vihar erődöt támadtam mutatta is a visszatérö zsákmányt de az erődbe nem irta fel a hozott zsákmányt sajnos ez nem először fordul elő kérem vizsgálják ki és irják jová mert sok rubint áldoztam a sikeres támadásokra igy nemtudom elérni a 80ezer akvás zsákmányt igy a kiszemelt vizi páncélhoz sem tudok hozzá jutni

A vihar-erődökből származó akvát nem írja jóvá, ha elérted a raktárkapacitásod. A szigetfoglalásból származót igen. Nincs mit kivizsgálni, probléma megoldva. Bővítsd a raktárad, vagy foglalj szigetet inkább.
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
  • lacesz 64 (HU2)lacesz 64 (HU2) Bejegyzések: 29
    Nem kaptam meg a románok elleni mostani idegen invázió után járó jutalmat a legjobb 100-ba jutásért, egy "hősről"
    van szó egyébként, valószínűleg azért mert épp tele volt a raktáram, no de azért ez olyan, mintha mondjuk
    Cseh László harmadik lenne az Olimpián 200pillangón és a bronzérmét nem kapná meg ,mert az anyukája az utazó böröndjébe rakott 200 kisgatyát, és nem férne bele a bronzérem!
    Remélem lehet orvosolni, már küldtem levelet a supportnak , a moderátoroknak,Carmisonak,meg Mavericknek,de idáig semmi válasz,, és ez volt két napja..
    Úgy olvasom megújulnak a szolgáltatások ezen a téren,ami üdvözölendő,mert ez bizony nem működik a megfeleően.
    Remélem,mihamarabb megkapom a hősömet is, mert kiírta hogy gratula,benne lettél a 100 legjobb nagyúrok között,küldjük a hőst,mutatta, a raktáramban meg nem fért nyilván azért nem folyosították.
    De pl ha viharon nyertem felszereléseket,azokat tele jelzés raktárnál is berakta,nem értem akkor.
    Aki tud valami konkrét ilyen esetet, nyugtasson meg,amíg a support nem intézkedik!
    Üdv
    Lacesz
    lacesz 64 @ hu 2
  • ebara2ebara2 Bejegyzések: 1
    Sziasztok , nem tudom torolni a varamat a szuportnak mar tobbszor irtam nem kaptam hivatkozasi szamot se, persze igy valasz se jott
    ebara @ hu 2
  • The Red Baron (HU2)The Red Baron (HU2) Bejegyzések: 83
    ebara2 írta: »
    Sziasztok , nem tudom torolni a varamat a szuportnak mar tobbszor irtam nem kaptam hivatkozasi szamot se, persze igy valasz se jott

Ha sokáig nem lépsz be akkor egy bizonyos idő után a várad magától törlődni fog, elsőnek rommá válik, azután eltűnik...és kész. De persze várhatsz a support válaszára is, előbb-utóbb biztos válaszolnak és teljesítik a kérésedet.
  • lacesz 64 (HU2)lacesz 64 (HU2) Bejegyzések: 29
    szerkesztette ezt: 28.08.2015
    Halihó Maverick!
    Bocsesz hogy megint írok, de hátha előbb utóbb választ kapok,, az előző idegenes eventnél nem kaptam meg a hőst,ami a százba kerülésért járt. Múlt hét Szerdán írtam a supportnak,kaptam hivatkozási számot is,de választ nem,
    valamint írtam neked és a Carmiso nevű embernek is.
    Ha tudtok segíteni, válaszolni,hogy mikor kapom meg a hőst,esetleg mit kell csinálnom,hogy megkapjam megköszönném.
    románok elleni jutalom hős, érkezett gratuláció is, de meg nem kaptam.
    Már kb olyan nagy a szakállam mint Leonidász királynak a sok várakozástól, na jó már kb két éve nem borotválkoztam:)))
    Üdv
    Lacesz
    lacesz 64 @ hu 2
  • LukiiiLukiii Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 06.09.2015
    Sziasztok!
    Valak,i tudna segíteni hogy miért van - a kajám ha nincs egy katonám sem az erődben???
    Lukiii @ hu 2
  • Barnika2006 (HU1)Barnika2006 (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Kedves, Support!

Csak kíváncsiskodok: Nem lehetne ezeket a karbantartásokat 10 percre tenni. Egy kis ablakban elindulna egy visszaszámlálás, és mindenki fel tudna készülni. Számtalan esetben jártam már úgy, hogy támadást pakoltam fel, védelmet állítottam volna, de nem tudtam. Arról már nem is beszélek, hogy mennyi nemességiből csúsztam már ki, a karbantartások miatt, mert pl: Lett volna még pár percem felsuhanni munka előtt, de karbantartás miatt nem tudtam.

Köszönöm:)
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    Kedves, Support!

Csak kíváncsiskodok: Nem lehetne ezeket a karbantartásokat 10 percre tenni. Egy kis ablakban elindulna egy visszaszámlálás, és mindenki fel tudna készülni. Számtalan esetben jártam már úgy, hogy támadást pakoltam fel, védelmet állítottam volna, de nem tudtam. Arról már nem is beszélek, hogy mennyi nemességiből csúsztam már ki, a karbantartások miatt, mert pl: Lett volna még pár percem felsuhanni munka előtt, de karbantartás miatt nem tudtam.

Köszönöm:)
    Nem, és nem véletlen. Mivel sok etikus játékos, kihasználná az alkalmat, h pl beverjen téged. Mivel karbantartás lesz ezért 10p alatt felpakol mindent, mire vége a karbantartásnak te már égsz.. Ennyi az okat, mert 1p alatt nem pakolsz fel semmi...
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • armand (HU1)armand (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!

Ma délelőtt végetért idegenek elleni nemességi versenyben a második helyezést értem el de nem kaptam meg az érte járó jutalmat azaz a katonákat, felvettem a kapcsolatot a nyertessel, az Ő visszajelzése is hasonló problémára hivatkozik, kérném orvosolni a helyzetet.

Köszönettel: armand
  • Nagy Mester (HU2)Nagy Mester (HU2) Bejegyzések: 7
    Sziasztok!

Ma 17:10-kor tetem a szövetségi ládába 33 rubintot és most látom, hogy az összes eltűnt!
    Ez, hogy lehetséges???
    Érdeklődve várom a választ és nem a magyarázat érdekel!!!
  • armand (HU1)armand (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!

A jegesbajnokságban nem kaptam meg az ajándékot, újrainítottam a gépet és eltűnt az egész, most ilyenkor mi van?
  • LordTargaryen (HU2)LordTargaryen (HU2) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 21.01.2016
    armand (HU1) mondta:
    Sziasztok!

A jegesbajnokságban nem kaptam meg az ajándékot, újrainítottam a gépet és eltűnt az egész, most ilyenkor mi van?
    Szia.
    Hibás volt az event és nem adta meg a pontokat hiába ütöttél be pl egy idegen kastélyt. Ezt észlelték fejlesztők és kivették javítani, holnap vissza rakják, már angol fórumon kiírták.  :)
    " Aki megérti, mikor szabad harcba bocsátkozni és mikor nem, az győz. "
    Szun-Ce: A Hadviselés Törvényei.
  • Everton01 (HU2)Everton01 (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

Nem látom mennyi az aranyam a múltkori frissítés óta. Elég zavaró.... Másnál is van ilyen?
  • Bogracs_2013 (HU2)Bogracs_2013 (HU2) Bejegyzések: 9
    4 napja írtam a supportnak tudja valaki mennyi idő után szoktak válaszolni ?
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Hétvégén nem dolgoznak! Pontosabban a "kérdés-válasz" rovat nem működik, azért készenlétben vannak dolgozók, de nem ilyenre.
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
    csütörtök délután írtam
    ha hó support vagy ? 7 napja hogy írtam neked az első levelet azóta már írtam megint 2 db levelet tudja valaki hogy menyi idő után szoktak válaszolni ez azért már sok nap

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt