Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Event: A töviskirály

13133

• LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    szerkesztette ezt: 02.11.2014
    István129 írta: »
    igen 77-et

Közben erővel kiderítettem, mert ésszel nem ment! :D
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
  • szroberto81szroberto81 Bejegyzések: 122
    szerkesztette ezt: 03.11.2014
    Jozsika 1 írta: »
    Hát fiúk-lányok ezt a mester szintet szintet nagyon benéztétek. Látszik hogy egyre kevesebb a bevételetek, és ilyen baromsággal kell előállni.csak a 3. szintő toronyhoz értem és a 300-as seregemet úgy falhoz csapták mint a kőműves a habarcsot.Olyan erős brtuál védelemmel vannak ellátva a tornyok, hogy az atombomba is lepattanna róla.Kívánok sok hülye rubinos játékost aki ebbe beleöli a pénzét. Csak annyi hogy b..... meg. Olyan találjatok ki ami kedvet csinál a játékosoknak nem elveszi azt, mert lassan lehúzhatjátok a redőnyt.Habár gondolom ez arra is megy ki nektek már megvan a java, a többi csak ráadás.No csá.

Nem pont erre a beírásra gondoltam. de egy biztos egyre többen hagyják abba a játékukat. Hiába lesz itt az időjárás miatt több lakásban eltöltött idő. a játékosok jó része elment ettől a játéktól. Alszövinkbe 2 fő Nálunk is egy már megint abba hagyta. Két tagunk meg tagságnál megint feketébe került. Régóta játszom a játék megváltozott nem előnyére hanem fordítva.
    szroberto81 @ hu 2
  • Horvát Jánosné (HU2)Horvát Jánosné (HU2) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 24.03.2015
    Üdv!
    Nekem olyan kérdésem vann hogy elkezdtem a mesteri fokozatott és végig is vittem meg nyertük. De viszont ez a nyeremény az kétértelmezhető dolog. Mivel a véleményem szerin az vann a nyereményekhez írva hogy 200x tövis talizmán. Ami azt jelenti hogy megszorozza 200szor az adig össze gyüjtött tövis talizmánt. Sajnos ez nem történt meg. Mélységesen csalódtam ebben az egész dologban, hisz ki az a h.... akki 200 tövis talizmánért neki kezd a mestrei fokozatba...
    Horvát Jánosné @ hu 2
  • Jax (HU2)Jax (HU2) Bejegyzések: 41
    szerkesztette ezt: 25.03.2015
    Jozsika 1 írta: »
    Hát fiúk-lányok ezt a mester szintet szintet nagyon benéztétek. Látszik hogy egyre kevesebb a bevételetek, és ilyen baromsággal kell előállni.csak a 3. szintő toronyhoz értem és a 300-as seregemet úgy falhoz csapták mint a kőműves a habarcsot.Olyan erős brtuál védelemmel vannak ellátva a tornyok, hogy az atombomba is lepattanna róla.Kívánok sok hülye rubinos játékost aki ebbe beleöli a pénzét. Csak annyi hogy b..... meg. Olyan találjatok ki ami kedvet csinál a játékosoknak nem elveszi azt, mert lassan lehúzhatjátok a redőnyt.Habár gondolom ez arra is megy ki nektek már megvan a java, a többi csak ráadás.No csá.

Na ja...egyre kevesebben vagyunk,akik vannak a rubinosokon kívül csak vegetálnak. Kemény csaták is alig vannak. Nagyon sokan már abbahagyták,olyanok akik régóta tolták. Újjak jönnek,de 20-as szintnél abba is hagyják. Szóval sorvad az egész, és ezek az irreálisan durva beállítások eventnél...vicc... változtassatok valamin,mert ez így nem lesz jó. Legyen mindenki számára élvezhető a játék egy normális szinten.
    "A hatalom ott van,ahol az emberek hiszik,hogy van!"
  • dante8 (HU2)dante8 (HU2) Bejegyzések: 271
    Üdv!
    Nekem olyan kérdésem vann hogy elkezdtem a mesteri fokozatott és végig is vittem meg nyertük. De viszont ez a nyeremény az kétértelmezhető dolog. Mivel a véleményem szerin az vann a nyereményekhez írva hogy 200x tövis talizmán. Ami azt jelenti hogy megszorozza 200szor az adig össze gyüjtött tövis talizmánt. Sajnos ez nem történt meg. Mélységesen csalódtam ebben az egész dologban, hisz ki az a hülye akki 200 tövis talizmánért neki kezd a mestrei fokozatba...
    Jax írta: »
    Na ja...egyre kevesebben vagyunk,akik vannak a rubinosokon kívül csak vegetálnak. Kemény csaták is alig vannak. Nagyon sokan már abbahagyták,olyanok akik régóta tolták. Újjak jönnek,de 20-as szintnél abba is hagyják. Szóval sorvad az egész, és ezek az irreálisan durva beállítások eventnél...vicc... változtassatok valamin,mert ez így nem lesz jó. Legyen mindenki számára élvezhető a játék egy normális szinten.

Ki az a h.lye aki nekikezd a mesteri foknak?

Talán az akinek kellenek a felszerelések onnan és/vagy a dísztárgyak:)
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
    – (Jel. 6: 7-8)
    [SIGPIC][/SIGPIC] https://www.youtube.com/watch?v=BfrrJYTvNRU
    Deres 2. ex Vének Tanácsa
  • Jax (HU2)Jax (HU2) Bejegyzések: 41
    dante8 írta: »
    Ki az a h.lye aki nekikezd a mesteri foknak?

Talán az akinek kellenek a felszerelések onnan és/vagy a dísztárgyak:)

Persze :) de nézd meg a nomádokat, az is lett erősítve,vagy az akvát. akva nem probléma,legalábbis nekem, de akkor is :)
    "A hatalom ott van,ahol az emberek hiszik,hogy van!"
  • LusanszkiT (HU2)LusanszkiT (HU2) Bejegyzések: 40
    A mester fokozatot nem árt végigcsinálni az eredménypontokért... Én még nem kezdtem neki van még mit beszerezni a sima szinteken is,de elfogom hamarosan, aki nekikezd az kösse fel a gatyáját! Illetve készüljön fel, hogy a rubinszámláló beindul... De hát erre mondják azt, hogy semmi sem kötelező, az event is olyan dolog hogy választható, ha akarod csinálni akkor csinálod, ha nem nem! A GGS nem kötelez senkit semmire... Mint ahogy költeni sem kötelező, de akkor be kell tudni nyelni azt, hogy akik költenek rá azoknak egyszerűbb... Akik meg nem azok verjék a tornyokat az nem kerül rubinba...
    LusanszkiT @ hu 2
    Sons of Odin
    Jax írta: »
    Persze :) de nézd meg a nomádokat, az is lett erősítve,vagy az akvát. akva nem probléma,legalábbis nekem, de akkor is :)

Igen de még a nomádok és az aqua szigetek elég tűrhetőek, annyira nem lettek megerősítve szerencsére:)
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
    LusanszkiT írta: »
    A mester fokozatot nem árt végigcsinálni az eredménypontokért... Én még nem kezdtem neki van még mit beszerezni a sima szinteken is,de elfogom hamarosan, aki nekikezd az kösse fel a gatyáját! Illetve készüljön fel, hogy a rubinszámláló beindul... De hát erre mondják azt, hogy semmi sem kötelező, az event is olyan dolog hogy választható, ha akarod csinálni akkor csinálod, ha nem nem! A GGS nem kötelez senkit semmire... Mint ahogy költeni sem kötelező, de akkor be kell tudni nyelni azt, hogy akik költenek rá azoknak egyszerűbb... Akik meg nem azok verjék a tornyokat az nem kerül rubinba...

Na ez így 100%-ban igaz:)
  • zsolti1111zsolti1111 Bejegyzések: 160
    szerkesztette ezt: 29.07.2015
    Sziasztok. :)
    Most hogy végre itt van a Töviskirály, egy kis segítséget szeretnék kérni arról, hogy mennyi katonának kell elférnie, és mennyire vigyem fel a morált hogy végig tudjam vinni az eventet gond nélkül?

Elnézést ha már valaki leírtam valamikor ide, de nincs kedvem most keresgélni.

Üdv:Zsolti
    Magyarország 1. Már nem játszok ezzel a profillal.
  • NucLear (HU2)NucLear (HU2) Bejegyzések: 36
    Szia!
    Ahoz hogy kividd már 100 katona is elég, de ha a talizmánokra mész akkor javaslom a 7.szintű erőforrás falukat ott viszonylag kis veszteséggel szerezhetsz sok talizmánt.Azt már olyan 180as morálal és 200 katonával simán lehet bírni, de persze sosem hátrány hogyha több a morálod stb..
    NucLear @ hu 2

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek.
    Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok.
    Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok.
    Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

Head of GGS:

• zsolti1111zsolti1111 Bejegyzések: 160
    NucLear írta: »
    Szia!
    Ahoz hogy kividd már 100 katona is elég, de ha a talizmánokra mész akkor javaslom a 7.szintű erőforrás falukat ott viszonylag kis veszteséggel szerezhetsz sok talizmánt.Azt már olyan 180as morálal és 200 katonával simán lehet bírni, de persze sosem hátrány hogyha több a morálod stb..

Köszi.

" de ha a talizmánokra mész akkor javaslom a 7.szintű erőforrás falukat ott viszonylag kis veszteséggel szerezhetsz sok talizmánt. " És ez mennyi eszközt vesz igénybe?

Még olyan kérdésem lenen hogy ezt a dolgot párhuzamosan kell csinálni? Szóval egy sátor, egy dísztárgy és egy támadás? Vagy a nyersanyagot azt küldeni kell felfele?
    Magyarország 1. Már nem játszok ezzel a profillal.
    És ez mennyi eszközt vesz igénybe?
    Most így hirtelen nem tudom mert már régen volt ilyen event sajnos..:(De szerintem amit a nomádokhoz vittél annál nem kell több.És ne sajnáld átküldeni az eszközt sokkal jobb így dísztárgyat szerezni mint rubint tízezreket kiadni érte .
    Még olyan kérdésem lenen hogy ezt a dolgot párhuzamosan kell csinálni? Szóval egy sátor, egy dísztárgy és egy támadás? Vagy a nyersanyagot azt küldeni kell felfele?
    Ezt te döntöd el én pl. 2 sátor 1 (20as) dísztárgy arányban rakom.És igen a nyersanyagot küldeni kell hogyha gyors akarsz lenni és több falut akarsz beütni.
    NucLear @ hu 2

Head of GGS:

• zsolti király1zsolti király1 Bejegyzések: 19
    Most így hirtelen nem tudom mert már régen volt ilyen event sajnos..:(De szerintem amit a nomádokhoz vittél annál nem kell több.És ne sajnáld átküldeni az eszközt sokkal jobb így dísztárgyat szerezni mint rubint tízezreket kiadni érte .

Hú, hát arra se vittem keveset. :) az egész event alatt 4.500 pajzsom ment el meg kb 1.250 létrám.

Ezt te döntöd el én pl. 2 sátor 1 (20as) dísztárgy arányban rakom.És igen a nyersanyagot küldeni kell hogyha gyors akarsz lenni és több falut akarsz beütni.

Én is úgy csinálom, csak kevés az a nyersanyag mennyiség, amit még ad az elején a falu és a torony.
    zsolti király1 @ hu 2
    http://kepfeltoltes.hu/view/150729/193839356N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png

Mellesleg, csak nekem rossz a visszaszámláló vagy másoknak is bugos?
    NucLear @ hu 2

Head of GGS:

http://kepfeltoltes.hu/view/150729/193839356N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png

Mellesleg, csak nekem rossz a visszaszámláló vagy másoknak is bugos?

Nem, ez egy általános bug. El kell vinned a térképről hogy eltudd indítani a következő támadást vagy várni kell 10-15 másodpercet hogy el lehessen indítani a támadást ilyenkor.
    Azt értem, de nekem amint kifosztottam egy falut elkeszdett visszaszámolni 1 óráról most meg folyamatosan ezt írja ki

http://kepfeltoltes.hu/view/150729/1...toltes.hu_.png
    NucLear @ hu 2

Head of GGS:

• valaki vagyokkvalaki vagyokk Bejegyzések: 41
    Szeintem "kattints a támadáshoz" :D
    Azt értem, de nekem amint kifosztottam egy falut elkeszdett visszaszámolni 1 óráról most meg folyamatosan ezt írja ki

http://kepfeltoltes.hu/view/150729/1...toltes.hu_.png
    valaki vagyokk @ WWW 1
    Szeintem "kattints a támadáshoz" :D

Látom nem érted ..Nekem is ugyanúgy kell várni egy órát csak míg másoknak szépen kitudja írni hogy még mennyi idő kell hogy újra támadj addig nekem állandóan ilyen.
    NucLear @ hu 2

Head of GGS:

• krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711
    szerkesztette ezt: 30.07.2015
    Látom nem érted ..Nekem is ugyanúgy kell várni egy órát csak míg másoknak szépen kitudja írni hogy még mennyi idő kell hogy újra támadj addig nekem állandóan ilyen.

Nem egyéni hiba.
Sign In to comment.