Főoldal Hungarian Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Szerver Háború???

beluska3beluska3 Bejegyzések: 2
szerkesztette ezt: 09.09.2015 itt: Szövetség hírek
Sziasztok!

Meglepődve tapasztalom,hogy milyen nagy a csend,amikor éppen a szerver eddigi uralkodó szövetségei összekaptak,és a legerősebb szövetség hatalmának megdöntése van folyamatban. Igen ütik,verik a T-ket, de saját egykori szövetségesei is! A Nagy Tr.umvír szétesett és most a nagy T. őrült módon minden szövetséget próbál maga mellé állítani,hogy életben maradjon. Különböző ígéretek fejében.
Ennek a topicnak az lenne a lényege,hogy beszéljük meg a történéseket, és kíváncsi vagyok a sok nagy mellényű T. játékos véleményére ebben a helyzetben, mert ők előszeretettel szóltak bele mindenbe,most mi szóljunk bele az ő ügyeikbe! Eddig elnyomott szövetségek,most rajtunk a sor.... :)
Post edited by beluska3 on
beluska3 @ hu 2
«1321

• MarciMarciBáróóMarciMarciBáróó Bejegyzések: 37
    szerkesztette ezt: 18.07.2015
    HajrÁ!:d :d
    Hu2
    szövi:Drako
    cím:Tartománygróf

shadowempire.png
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) HU2 Bejegyzések: 165
    És mi fog változni? Őszintén... semmi... eddig a Triumvir uralkodott most az egyik szövetség átállt másik két szövetség oldalára... és ennyi... Ha veszítenek marad minden nagyjából a régiben... ha nyernek szintén marad minden a régiben csak új szövetségek nevei lesznek a listák tetején... az meg megint egy másik kérdés hogy azok a szövetségek mennyivel lesznek jobbak mint a mostaniak...

Remélem senkit nem bántottam meg... (neveket direkt nem írtam)

A mi szövetségünk nem érintett a dologban... és nem is kívánunk csatlakozni egyik oldalhoz sem...

XelysaX
    Arany Birodalom

UI:Ami szintén nem az én dolgom, de egy "5" szintű játékos mit tudhat bármiről is hacsak nem "m...." :) mindegy is...
    XelysaX @ hu 2
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    Nem meri vállalni a nevét aztán kész. Azért nyitott topicot ál néven.
  • Béke28Béke28 Bejegyzések: 17
    szerkesztette ezt: 19.07.2015
    Nagyon kíváncsi vagyok, aki tud valamit az tegye közzé.

(ex játékos)
    Béke28 @ hu 2
  • zsolti1111zsolti1111 Bejegyzések: 160
    beluska3 írta: »
    Sziasztok!

Meglepődve tapasztalom,hogy milyen nagy a csend,amikor éppen a szerver eddigi uralkodó szövetségei összekaptak,és a legerősebb szövetség hatalmának megdöntése van folyamatban. Igen ütik,verik a T-ket, de saját egykori szövetségesei is! A Nagy Tr.umvír szétesett és most a nagy T. őrült módon minden szövetséget próbál maga mellé állítani,hogy életben maradjon. Különböző ígéretek fejében.
    Ennek a topicnak az lenne a lényege,hogy beszéljük meg a történéseket, és kíváncsi vagyok a sok nagy mellényű T. játékos véleményére ebben a helyzetben, mert ők előszeretettel szóltak bele mindenbe,most mi szóljunk bele az ő ügyeikbe! Eddig elnyomott szövetségek,most rajtunk a sor.... :)

Ha ennyire tudsz mindent, akkor te melyik karakter is vagy? Meg akkor most kik is tartoznak a Triumvirátusba?
    Magyarország 1. Már nem játszok ezzel a profillal.
  • cibul30cibul30 Bejegyzések: 1
  • xerxész00xerxész00 Bejegyzések: 45
    Teljesen mindegy

Egyik kutya, másik eb!
  • Béci1030Béci1030 Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Elég csak végignézni rajtuk az mindent elárul arról, hogy milyen erősek is. Mindenki megelégelte azt az arrogáns stílust, amit megengedtek maguknak mindenkivel szemben még az úgymond „barátiakkal” is. Most meg szaladgálnak mindenkihez, ígérgetnek fűt fát csak, hogy legyen mellettük valaki. Ők meg addig élvezik, a védett játékmódot, és majd ha vége az egésznek hipp hopp visszatérnek majd, hogy ők milyen királyok…. addig meg megy a lapítás :D Ennyi galamb még sose volt a leg.. leg.. leg.. szöviben.
    xxyy
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) HU2 Bejegyzések: 165
    Ismét egy 20 szintű játékos... Aki mindent tud :) (én jóhiszemű vagyok ezért nem írom hogy "multi")

De amit korábban is írtam semmi sem fog változni... Arogánsak talán/lehet/biztos de a szemben állók miben különbek? Akik ismerik a nagyobb szövetségek játékstílusát és a többi, tőlük gyengébb szövetséghez való viszonyukat tudják mi lesz a vége... így azokanak akik nem érintettek a háborúban teljesen mindegy mi lesz a vég... nem lesz jobb és remélhetőleg roszabb sem... (remélem tévedek a jobbal kapcsolatban)
    XelysaX @ hu 2
  • zsolti1111zsolti1111 Bejegyzések: 160
    XelysaX írta: »
    Ismét egy 20 szintű játékos... Aki mindent tud :) (én jóhiszemű vagyok ezért nem írom hogy "multi")

De amit korábban is írtam semmi sem fog változni... Arogánsak talán/lehet/biztos de a szemben állók miben különbek? Akik ismerik a nagyobb szövetségek játékstílusát és a többi, tőlük gyengébb szövetséghez való viszonyukat tudják mi lesz a vége... így azokanak akik nem érintettek a háborúban teljesen mindegy mi lesz a vég... nem lesz jobb és remélhetőleg roszabb sem... (remélem tévedek a jobbal kapcsolatban)

Igen néha Arogánsak, de aki ezt mondja az azért mert nem ismerik őket. Én se ismerem őket, de tudom, hogy azért ebben vagy egy pici túlzás, ő nekik se volt könnyű idáig felküzdeni magukat, ezt mindenki megteheti, csak kell egy kis pénz hozzá, amit ők meg is adnak hogy ők erősek legyenek, ez mindenkinek a saját döntése hogy mire mennyit költ, ők erre elég sokat.
    Magyarország 1. Már nem játszok ezzel a profillal.
  • Papa99Papa99 Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Sziasztok.
    Igaz nem ide tartozik, de zsolti1111 és Te melyik karakter is vagy? Osztod az észt itt a forumon és sokáig rom vár voltál és most se vagy igazán aktív. Akkor Te valójába ki is vagy? Jó lenne ha Te is inkább szint vallanál, mielőtt bárkit is leszólsz.
    Papa99 @ hu 1
  • avanger (HU2)avanger (HU2) Bejegyzések: 4
    Bécike galambot vett, talán félt hogy őt is beütöm?
    Miután egy 14-es várat volt bátorsága lerohanni, gyorsan galamb alá bújt!
    hahahahahahahah
    na hová tűnt a nagy szád?: he?
    avanger @ hu 2
  • LightningStorm (HU1)LightningStorm (HU1) Bejegyzések: 5
    Az avenger név már foglalt volt? :)
    avanger írta: »
    hahahahahahahah
    LightningStorm @ hu 2
  • Hajni814Hajni814 Bejegyzések: 63
    Sziasztok.Igazábol nem szeretnék egyik oldalon sem állást foglalni.Nekünk kis szövetségnek teljesen mindegy ki áll a ranglétra tetején,hisz mindegyik nagy szövetségnek van és lesz is lealázo viselkeséde.Azzal viszont nem értek egyet hogy kapjuk az informáciot egy 14-es kastély tulajátol aki nem mer valodi nevén informálni minket.
    Valyon miért?Elöbb-Utobb mindennek következménye van és lesz.Nem hinném hogy a Templomosokat ellehet tüntetni a színröl.És akik itt most röhögnek rajtuk lehet 1 hónap mulva ök fognak sírni,és égni.Nem tartom korrektnek álca mögé bujva informálni,tegyék meg a szövetségek nyiltan ha már ezt a topikot létre hozták.
    Hajni81 @ hu 2
  • avanger (HU2)avanger (HU2) Bejegyzések: 4
    Hajni814 ez a valódi nevem!
    nézz meg a térképen!
    s nézd meg hogy támadott 70-es létére
    Kicsit nézz körül mielőtt írsz!
    avanger @ hu 2
  • Belfegor. (HU2)Belfegor. (HU2) HU2 Bejegyzések: 156
    Hajni814-et nem talalom.Meg van,sajnos mar vak vagyok meg oreg is! :D
    BelfegorPlayer @ hu 2
  • DarkArthúrDarkArthúr Bejegyzések: 2
    [/QUOTE]
    hahahahahahahah
    Nem hiszem,hogy miattad vette a védetséget.Gondolom sok támadást kapott és nem tudta pótolni a védőit,Van ilyen.
    DarkArthúr @ hu 2
  • DarkArthúrDarkArthúr Bejegyzések: 2
    Ezt most jól megírtam :D
    DarkArthúr @ hu 2
  • Hajni814Hajni814 Bejegyzések: 63
    Hajni814 ez a valódi nevem!
    nézz meg a térképen!
    s nézd meg hogy támadott 70-es létére
    Kicsit nézz körül mielőtt írsz!

Bocsánat figyelmetlen voltam nézd el nekem 8 hónapos kismama vagyok figyelmetlen,szétszort:-D
    Igazábol a lényege az lett volna a mondandómnak hogy szerintem teljesen mindegy a kis szövetségeknek hogy melyik nagy szövetség uralkodik.Hisz mindegyik a nagyságával fenyegetözik és tartja sakkban a kis szövetségeket.Hisz volt részünk régebben több nagyobb szövetség támadásához,mert megtehetik.
    Hajni81 @ hu 2
  • TERRAKOTATERRAKOTA Bejegyzések: 17
    Hajni814 írta: »
    mindegyik a nagyságával fenyegetözik és tartja sakkban a kis szövetségeket.
    Na igen... Sok nagy szövetség erőszeretettel fitogtatja erejét a kisebben.
    TERRAKOTA @ hu 2

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt