Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés: Idegen invázió

17581

• Dugodaniel (HU1)Dugodaniel (HU1) Bejegyzések: 85
    szerkesztette ezt: 16.07.2015
    zsolti1111 írta: »
    Annyira utálom hogy kikémkedek egy idegent, a kémkedésben 100%-n 3840 védő van, erre mikor odaérek akkor van benne 600, és a rubinos zászlóimat ki adja vissza amit elcsesztem erre? Meg a 190 lófarkas zászlót amit most vettem direkt arra hogy ha lesz egy jó idegen, de ezt már elcseszték most.

Mikor csapódtál?
    Dugodaniel @ hu 1
  • zsolti1111zsolti1111 Bejegyzések: 160
    Éjszaka fél 4 körül. A kémkedés után 20 perc elteltével már indultam is. Hát 2 ó 51 p volt az út.
    Magyarország 1. Már nem játszok ezzel a profillal.
  • Dugodaniel (HU1)Dugodaniel (HU1) Bejegyzések: 85
    Mint már írtam, "elvileg" 6 óránként frissülnek... azaz 4 kor frissültek.

Én azért vagyok mérges, mert ez eddig fix volt és az event indulását követően mentem az alienre, ami változott mire csapódtam.

Nem beszélve a másik kedvencről, amikor nyit az alien.
    Dugodaniel @ hu 1
  • krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711
    Dugodaniel írta: »
    Mint már írtam, "elvileg" 6 óránként frissülnek... azaz 4 kor frissültek.

Én azért vagyok mérges, mert ez eddig fix volt és az event indulását követően mentem az alienre, ami változott mire csapódtam.

Nem beszélve a másik kedvencről, amikor nyit az alien.

Én tegnap lekémkedtem, és ma is lekémkedtem, ugyanaz volt bent mint tegnap. Meglátom, mire csapódok, mi lesz ott.
  • xXNorbyXxxXNorbyXx Bejegyzések: 1
    Gyerekek Ez nagyon szar van 200 védöm és meg támad 37 katonával és legyöz de nem veterán nem hanem sima buzogányos Akkor meg szeretném kérdezni hol a fa**omba van ebbe a játékba a realisztika
    xXNorbyXx @ hu 2
  • dante8 (HU2)dante8 (HU2) Bejegyzések: 271
    xXNorbyXx írta: »
    Gyerekek Ez nagyon szar van 200 védöm és meg támad 37 katonával és legyöz de nem veterán nem hanem sima buzogányos Akkor meg szeretném kérdezni hol a fa**omba van ebbe a játékba a realisztika

Nem mindegy hogy védel és milyen katonákat nevezel védőknek mert hallotunk már ilyent és kiderült a végén hogy a támadó katonákat is védőnek ítélte az illető.
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
    – (Jel. 6: 7-8)
    [SIGPIC][/SIGPIC] https://www.youtube.com/watch?v=BfrrJYTvNRU
    Deres 2. ex Vének Tanácsa
  • Hajni814Hajni814 Bejegyzések: 63
    Mi is ezen az állásponton vagyunk.Sima veterán buzogányos jött ránk bevédtük 4500 védövel 1000 katonát szinte fullos veterán és elit védökkel.Semmi extrát nem hozott magával az idegen.Levert 2200 védönket.Kérdezem én mi ez?A támadásoknál hasonló a helyzet.Lekémkedtem volt bent 200 semmit érö védö.Mentem 3 hullámban rubinos halálegységgel,démonölövel.Mire oda értem volt 500 védö és levert 340 halál és démont.Hangsulyozom a kémkedésem 100-os volt.
    Hajni81 @ hu 2
  • lalobatya (HU2)lalobatya (HU2) Bejegyzések: 190
    Érdekes ez az egész...Jön az idegen, a szöviből többen lekémkedtük a támadót...Egyikünknek 1700 védőt ír fullos védelemmel....másiknak 1300-at 100 valahány fegyveres polgárőrrel..Nekem 615 gyenge védőt talált a kém...Mindenkinek más kastit mutat, ugyanaz a támadó ahonnan a támadó nyíl indul:-)))
  • rézműhely (HU2)rézműhely (HU2) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 22.07.2015
    Sziasztok
    Volna egy kis gondom 2015.07.22-én meg kellet volna kapnom a démon egységet az idegenek elleni dicspont szerzésböl. de sajnos eddig nem kaptam meg.elsö 50 be bent voltam plusz belépéskor meg is mutatta az ajándékomat.És szeretném meg kapni amiért harcoltam.
    rézmühely
    rézműhely @ hu 2
  • I. Leonidasz26I. Leonidasz26 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 23.07.2015
    Sziasztok
    Volna egy kis gondom 2015.07.22-én meg kellet volna kapnom a démon egységet az idegenek elleni dicspont szerzésböl. de sajnos eddig nem kaptam meg.elsö 50 be bent voltam plusz belépéskor meg is mutatta az ajándékomat.És szeretném meg kapni amiért harcoltam.
    rézmühely
    Ha biztos vagy benne, hogy nem kaptad meg, írj a supportnak!
    shadowempire.png
    I. Leonidasz26 @ hu1
    Cím: Herceg
    Szövetség: Tokugawa shogun
    Rang: Diplomata
  • sutyi (HU1)sutyi (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 30.07.2015
    Sziasztok!

Nekem lenne egy fura dologgal kapcsolatos kérdésem.
    Lekémleltem az idegent.
    Full rubin cuccos, de csak az egyik oldalt védi max veterán kardforgatóval, a többi az udvarnóban van.
    Összesen 564 kardosa volt, plusz a várban lévő csórikáim...
    Ehhez képest a szárnyon, ahol volt a kémkedéskor max 250 védője, a támadáskor lett 911!!!!!
    Honnan jöhetett?
    Ebből kibeleztem 256-ot, de ezen a felén nem mentem be.
    Majd az udvaron volt a többi 279.
    De hova lett nyom nélkül a többi?
    Eddig nem a faldarabot őrizték az udvari csata alatt, azt hiszem, vagy csak én nem néztem meg soha rendesen...
    Másrészt miért írta ki akkor a helyes megölt ellenség létszámot?
    Szóval nem értem.
    Valaki el tudja nekem magyarázni?

Köszi! :)
    sutyi @ hu 1
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Szar az egész úgy ahogy van! Ezt is jól el.....ták!
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
  • Níró (HU2)Níró (HU2) Bejegyzések: 64
    Randiguru írta: »
    Szar az egész úgy ahogy van! Ezt is jól el.....ták!

Mit nem csesznek el?
    Níró Dragonel

Szerver: Magyarország 2
    Szint: 68
    Rang: Főherceg
    Szövetség: >-=VaPe=-<

• dante8 (HU2)dante8 (HU2) Bejegyzések: 271
    sutyi írta: »
    Sziasztok!

Nekem lenne egy fura dologgal kapcsolatos kérdésem.
    Lekémleltem az idegent.
    Full rubin cuccos, de csak az egyik oldalt védi max veterán kardforgatóval, a többi az udvarnóban van.
    Összesen 564 kardosa volt, plusz a várban lévő csórikáim...
    Ehhez képest a szárnyon, ahol volt a kémkedéskor max 250 védője, a támadáskor lett 911!!!!!
    Honnan jöhetett?
    Ebből kibeleztem 256-ot, de ezen a felén nem mentem be.
    Majd az udvaron volt a többi 279.
    De hova lett nyom nélkül a többi?
    Eddig nem a faldarabot őrizték az udvari csata alatt, azt hiszem, vagy csak én nem néztem meg soha rendesen...
    Másrészt miért írta ki akkor a helyes megölt ellenség létszámot?
    Szóval nem értem.
    Valaki el tudja nekem magyarázni?

Köszi! :)

Na szóval az van hogy a csatajelentés bugos és a falon lévő védők számát nem megfelelően mutatja de valójában a csatát nem befolyásolja ez csak a csatajelentés kiírását.
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
    – (Jel. 6: 7-8)
    [SIGPIC][/SIGPIC] https://www.youtube.com/watch?v=BfrrJYTvNRU
    Deres 2. ex Vének Tanácsa
  • draculdracul Bejegyzések: 2
    Érdekes, hogy a támadás utáni jelentésben jóval kevesebb a katonák össz létszáma, mint amennyi a -részletekben- a falakon?
    Ez hogy lehet????

Pl.: a jelentésben az van, hogy 352 védője volt. Katt a részletekre, ott azt mutatja, hogy a jobb szárnyon több mint 500 katona volt!!!!!

A másik hogy a jó büdös f....ba lehet neki több mint 1000 védője a falakon???????

Ez a játék egyre szánalmasabb!
    Tényleg ennyire kell a pénz?
    Nem kellene ennyire átmenni gusztustanba. Semmi sem szent, csak foggyanak az emberek, meg az ezközök?
    dracul @ hu 2
  • kovacsko (HU2)kovacsko (HU2) HU2 Bejegyzések: 67
    Jó lenne drakul ha előbb elolvasnád mit írtak a fórumon!!!! Dante már megírta!!!
    A jelentések bugosak, a jobb oldalon mindig iszonyatosan nagy számot ír a védelemben.
    De ha megnézed a részletes jelentést ott pontosak az adatok.
    kovacsko @ hu 2
  • Belfegor. (HU2)Belfegor. (HU2) HU2 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 31.07.2015
    Maxos tornyokba tobb vedo van mint idegeneknel! Mar unom!!!
    BelfegorPlayer @ hu 2
  • BéciiiBéciii Bejegyzések: 118
    Nem jó tanács!
    Hőbörögni sokkal, de sokkal élvezetesebb, mint problémát megoldani!

Még a végén kihalni a magyar nyelvből a "Tényleg ennyire kell a pénz?" mondat.
    kovacsko írta: »
    Jó lenne drakul ha előbb elolvasnád mit írtak a fórumon!!!! Dante már megírta!!!
    A jelentések bugosak, a jobb oldalon mindig iszonyatosan nagy számot ír a védelemben.
    De ha megnézed a részletes jelentést ott pontosak az adatok.
    Béciii @ hu 2
  • harcos40 (HU2)harcos40 (HU2) Bejegyzések: 2
    Azért az is furcsa,hogy eszközök nélkül még levert 2 hullámomat:)) és azok a katonák hiányoznak is ,nem csak a jelentésben irta:))
    Tehát nem kell védeni annyira a dolgot,hogy csak a jelentés bugos,de ezekszerint megoldani nehezebb mint kioktatni a játékosokat
    harcos40 @ hu 2
  • kovacsko (HU2)kovacsko (HU2) HU2 Bejegyzések: 67
    Harcos harcos ne védőkkel támadj!!!
    kovacsko @ hu 2
Sign In to comment.