Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Support

147

• PomogacsPomogacs Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 18.06.2015
    Dante amit irtál értem és elvben végrehajtható, de ha csak a szövit akarta hazavágni minek rakosgatott be néhányunkat egy szövibe ? Ez igy értelmetlen. Amúgy meg ha csak egy fórum moderátor vagy akkor meg miért support a neve ennek a témának ?
    Pomogacs @ hu 2
  • dante8 (HU2)dante8 (HU2) Bejegyzések: 271
    szerkesztette ezt: 18.06.2015
    Pomogacs írta: »
    Dante amit irtál értem és elvben végrehajtható, de ha csak a szövit akarta hazavágni minek rakosgatott be néhányunkat egy szövibe ? Ez igy értelmetlen. Amúgy meg ha csak egy fórum moderátor vagy akkor meg miért support a neve ennek a témának ?

Már megint tévedsz. Nem vagyok moderátor. Itt mindenki aki válaszolt az írásaidra az itt mind egyszerű játékos pont olyan játékos mint te.

Hogy miért support a topic neve? Hát egy értelmes emberke ezt a címet adta a topicjának. De adhatta volna azt is hogy OTP. A lényeg nem változik ez nem support és nem is fogja olvasni ezt a topicot a support. A linket amit látsz az előző hozzászólásomba azon a linken fogod csak elérni a supportot. Eddig egy betű nem jutot el hozzájuk ebből az ügyből mert csak ide lett leírva.

Lehet hogy értelmetlennek tűnik hogy néhányótokat berakott egy szövibe de lehet neki maga a szövetségetek birtoklása megszerzése volt a célja. Lehet hogy akart magának egy félkész szövit és a szövetségetek 80%-ának tudta a jelszavát köztük a vezetőtökét és azokét akiét tudta azt berakta egy szövibe (talponállók) mert szövit lopni lett volna lelkiismerete de szövi nélkül hagyni ennyi játékost talán már nem. Akiét pedig nem tudta azok maradtak szövi nélkül.
    Ez csak egy elmélet de ez a legvalószínűbb ami szóba jöhet jelenleg.
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
    – (Jel. 6: 7-8)
    [SIGPIC][/SIGPIC] https://www.youtube.com/watch?v=BfrrJYTvNRU
    Deres 2. ex Vének Tanácsa
  • Lord BaelishLord Baelish Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 01.07.2015
    üdv lenne egy problémám töltöttem rubintot sms be az összeget levonták de nem írták jová eszt az üzenetet kaptam :</TD>< erről a számrol +3690888418 ha tudtok valamit légyszives irjatok előre is köszi
    Lord Baelish @ hu 2
    szerkesztette ezt: 01.07.2015
    üdv lenne egy problémám töltöttem rubintot sms be az összeget levonták de nem írták jová eszt az üzenetet kaptam :</TD>< erről a számrol +3690888418 ha tudtok valamit légyszives irjatok előre is köszi

Szia.

Van hogy késve érkezik meg a rubin. Ha holnap reggel 10-ig nem írja jóvá a rendszr a rubinjaid akkor írj a supportnak és ők jóváírják a már megvásárolt de meg nem kapott rubinjaid. (Azért mondoh hogy reggel 10-ig mert akkor kezdődik a munkaidejük a supportnál ezekkkel a problémákkal foglalkozó embereknek)
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
  • espanmarci (HU2)espanmarci (HU2) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 02.07.2015
    Tiszelt empire!

Ma éjfél után egy kicsivel kivédtem sajt1 16-os színtű 1397 érdemponttal rendelkező játékos támadását. Én 19-es vagyok 1512 érdemponttal. Mégsem kaptam győzelmemért egyetlen érdempontot sem. Hogy lehet ez?
    espanmarci @ hu 2
    szerkesztette ezt: 02.07.2015
    espanmarci írta: »
    Tiszelt empire!

Ma éjfél után egy kicsivel kivédtem sajt1 16-os színtű 1397 érdemponttal rendelkező játékos támadását. Én 19-es vagyok 1512 érdemponttal. Mégsem kaptam győzelmemért egyetlen érdempontot sem. Hogy lehet ez?

Védekezésért nem jár érdempont mégha győzelemmel zárul sem.
  • Lord BaelishLord Baelish Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 04.07.2015
    valaki megtudja mondani asupportnak hol lehet írni????
    Lord Baelish @ hu 2
  • Septun (HU2)Septun (HU2) Bejegyzések: 46
    valaki megtudja mondani asupportnak hol lehet írni????
    a játékon belül van jobb felső sarokban egy kérdőjel, azon belül pedig az ügyfélszolgálat, majd ott az oldalon alul az emailes támogatás
    gondolom, nagyon rég használtam, akkor is hasztalan
    Septun @ hu 2
  • adi0122 (HU2)adi0122 (HU2) Bejegyzések: 22
    dante8 írta: »
    Írj ide: http://support.goodgamestudios.com/index/index/lang/hu/g/12 és ha valami hiba miatt tűnt el akkor visszakapod őket.

De ha dezertáltak mert nem volt elég élelmed vagy valaki fellépett hozzád elküldeni másnak védelmet és emiatt haltak meg akkor nem fogják visszaadni neked.

2 napja írtam már nekik és nem írtak semmit :D
    adi0122 @ hu 2
    adi0122 írta: »
    2 napja írtam már nekik és nem írtak semmit :D

Most ne várj választ hétvége van és ilyenkor nem dolgoznak leghamarabb hétfőn írhatnak majd.
  • zuzó29 (HU2)zuzó29 (HU2) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 06.07.2015
    Tegnap délelőtt óta nem irja jóvá a szigeten kapott akvákat a bövitést után, 2 sziget foglalása után nem kaptam meg az 500 akvát már nem is merek akvás szigetett foglalni.
    zuzó29 @ hu 2
  • zuzó29 (HU2)zuzó29 (HU2) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 06.07.2015
    lehet hogy megoldodott a relytély mert az unokám várában voltam mikor felugrott az ablak lehet, hogy neki irta jóvá?
    zuzó29 @ hu 2
  • kezdet6kezdet6 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 08.07.2015
    hello. lenne egy kérdésem. ez már a második event az idegeneknél hogy nem kapom meg az egységeket amiért az elsö 50-ben bennt voltam. dezertálás nem volt csak simán nem kaptam meg.
    kezdet @ hu 2
  • zsolti1111zsolti1111 Bejegyzések: 160
    kezdet6 írta: »
    hello. lenne egy kérdésem. ez már a második event az idegeneknél hogy nem kapom meg az egységeket amiért az elsö 50-ben bennt voltam. dezertálás nem volt csak simán nem kaptam meg.

Írj ide: http://support.goodgamestudios.com/i...x/lang/hu/g/12 és ha valami hiba miatt tűnt el akkor visszakapod őket.

De ha dezertáltak mert nem volt elég élelmed vagy valaki fellépett hozzád elküldeni másnak védelmet és emiatt haltak meg akkor nem fogják visszaadni neked.

Dante8-at idéztem! :)
    Magyarország 1. Már nem játszok ezzel a profillal.
    zsolti1111 írta: »
    Írj ide: http://support.goodgamestudios.com/i...x/lang/hu/g/12 és ha valami hiba miatt tűnt el akkor visszakapod őket.

Dante8-at idéztem! :)

Köszönöm hogy idéztél engem:) Azthizem most jobb lesz az írásaimat jogvédetté tenni:p:p:p
  • zsolti1111zsolti1111 Bejegyzések: 160
    dante8 írta: »
    Köszönöm hogy idéztél engem:) Azthizem most jobb lesz az írásaimat jogvédetté tenni:p:p:p

Hát igen :D :cool:
    Magyarország 1. Már nem játszok ezzel a profillal.
  • kloé75 (HU2)kloé75 (HU2) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    Sziasztok.Segitséget kérnék.Fia megváltoztatta a jelszavát és valamit félre üthetett mert nem fogadja el ,nem tud belépni.A jelszót pedig nem tudja lekérni mert a emailcim amire regisztrált megszünt.Mit tehetünk ,hogy a vára ne vesszen el és ujra játékba kerüljön?Kérlek segitsetek.kloé75
    kloé75 @ hu 2
    Sziasztok.Segitséget kérnék.Fia megváltoztatta a jelszavát és valamit félre üthetett mert nem fogadja el ,nem tud belépni.A jelszót pedig nem tudja lekérni mert a emailcim amire regisztrált megszünt.Mit tehetünk ,hogy a vára ne vesszen el és ujra játékba kerüljön?Kérlek segitsetek.kloé
    kloé75 @ hu 2
    kloé75 írta: »
    Sziasztok.Segitséget kérnék.Fia megváltoztatta a jelszavát és valamit félre üthetett mert nem fogadja el ,nem tud belépni.A jelszót pedig nem tudja lekérni mert a emailcim amire regisztrált megszünt.Mit tehetünk ,hogy a vára ne vesszen el és ujra játékba kerüljön?Kérlek segitsetek.kloé

Írj a supportnak ők tudnak segíteni.
    szerkesztette ezt: 16.07.2015
    Nem a mainapig nem került elö.:(
    kloé75 @ hu 2

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt