Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - Szövetségi Nomád Verseny

124

• LechterLechter Bejegyzések: 49
    szerkesztette ezt: 03.07.2015
    Na, a játék részemről elvesztette varázsát...

Kezdem unni a sok játék ölési "újítást".
    Lechter @ hu 2
  • Deltaxqwe2Deltaxqwe2 Bejegyzések: 63
    Nem is az a legnagyobb baj, hogy több a bukó, hanem túl hosszú a toborzási idő.
    Egyszerűen nem lehet visszatoborozni a vesztett katonamennyiséget, napokon belül elfogy a sereg vagy nem lehet fosztogatni.
    Ma reggel nyomtam be egy arisztokrata lakomát, szorgalmasan ,szünet nélkül ment a toborzás, egyesével, mindre megkaptam a +1-et és : hiányzik kb 300-400 katonám abból amit ma buktam....Pedig sokkal kevesebb támadást küldtem rablóra is és idegenre is.
    Ma ráértem itt ülni és 6 órán át kattintgatni 3 percenként, igaz ez már nem játék volt a számomra hanem rabszolgamunka.
    Nomádnál mi lesz így?
    Deltaxqwe2 @ hu 2
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Ezért kellene az 5-5 db toborzási számot, 50-50-re emelni. Így lenne végre izgalmas a játék...! :)
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
  • etele24 (HU2)etele24 (HU2) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 04.07.2015
    sok pénzéhes jatékgyartó sajnos az emberek ilyenek minnél több pénz folyik be mégtöbb kéne szivás az egész azert játszom hogy szorakozzak de direkt könnyitést bugnak mondani aztán a fejünkhöz vágni hogy javitva lett HAHAHA hiszi a piszi kérjük vissza a könnyitést mert igy szar egy rakás
    etele24 @ hu 2
  • zsolti1111zsolti1111 Bejegyzések: 160
    Ti nagyon okosak! Tudjátok mit csesztetek el de nagyon? ( És nem izgat hogy most arra fogjuk hogy bug volt és most lett kijavítva, mert ez hazugság! )

A rablózás egyenlő a 0-val gyökerek! Hiába rablózok, több döglik mint amit vissza tudnék toborozni itt ültem ma is egész végig a gép előtt, toboroztam mint a hülye, de olyan sok a veszteség hogy az hihetetlen! És basszus nem elég a pénz amit ad a rabló, toborzok és megy el, de azért közben üssem azokat a retkes idegeneket, meg a viharra dobjam fel több százezer aranyért a katonákat mi? Tudjátok hogy ez mennyibe kerül nekem?? Akkor üljetek ti és üssétek nekem ezeket a vackokat! Dobjátok felfele a toborzási limitet 50-re vagy állítsátok vissza ahogy volt "-.-! És nyugodtan lehet ezért adni figyelmeztető pontokat leszarom, én is le fogom ezért írni a véleményemet!
    Magyarország 1. Már nem játszok ezzel a profillal.
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Továbbá az eszközgyártás is katasztrófa. Aki sokat bárózik, gyakorlatilag nem tud annyi eszközt gyártani, mint amennyit használ...

Az meg külön röhej, amikor az idegen változtatja a védelmét. Nyilván ez is egy NPC, nem pedig valós játékos. Ha viszont NPC, akkor miért kell bohóckodni vele?
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    Randiguru írta: »
    Továbbá az eszközgyártás is katasztrófa. Aki sokat bárózik, gyakorlatilag nem tud annyi eszközt gyártani, mint amennyit használ...

Az meg külön röhej, amikor az idegen változtatja a védelmét. Nyilván ez is egy NPC, nem pedig valós játékos. Ha viszont NPC, akkor miért kell bohóckodni vele?

Az hát! Idióta banda! :mad:
  • diners (HU2)diners (HU2) Bejegyzések: 26
  • diners (HU2)diners (HU2) Bejegyzések: 26
    zsolti1111 írta: »
    Az kemény! :(
    Ez hanyas torony?

50 körüli ha jól emlékszem
    diners @ hu 2
    diners írta: »
    50 körüli ha jól emlékszem

50 körüli torony és 267 veszteség??? Az fasza... "-.- :mad:
  • SzinesGeza (HU2)SzinesGeza (HU2) HU2 Bejegyzések: 158
    Randiguru írta: »

Aki sokat rablózik, az eleve nem gyárt, hanem veszi pl a létrát.
    SzinesGeza @ hu 2
    Azt szeretném tudni hogy mindenki ezt a sablon szöveget kapja az ügyfélszolgálattól?

Kedves XY!

Köszönöm a kérdésed.

Sajnos az elmúlt néhány hónapban nem érvényesültek az NPC tornyok várparancsnokainak bónuszai, amely lényegesen könnyebbé tette legyőzésüket. A tegnapi frissítés során ezeket a bónuszokat visszaállítottuk, amely azt jelenti, hogy minden visszaállítottunk eredeti állapotára. Kérlek, ezzel kapcsolatban olvasd el a fórumon található bővebb hírünket:

http://hu.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?32133-A-quot-megn%C3%B6vekedett-vesztes%C3%A9gekkel-quot-kapcsolatos-inform%C3%A1ci%C3%B3&p=278119&viewfull=1#post278119

Ez egy szükséges lépés volt, hogy biztosíthassuk a játék egyensúlyát minden játékos számára azzal, hogy az NPC-k kihívást jelentő célpontok maradnak.

Remélem megérted szituációnkat és továbbra is élvezni fogod a játékot!
    Üdvözlettel:

Abigél
    Ügyfélszolgálat

Goodgame Studios Látogass meg minket:
    Theodorstr. 42-90, Haus 9 Weboldal - Fórum - Facebook
    22761 Hamburg, Germany

Goodgame Studios is a Branch of Altigi GmbH
    Altigi GmbH, District Court Hamburg, HRB 99869
    Board of Directors: Dr. Kai Wawrzinek, Dr. Christian Wawrzinek, Fabian Ritter

Hogy ez milyen szánalmas, és ezt már 3. hasonló levél tőlük! :mad:
  • mobo (HU2)mobo (HU2) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 06.07.2015
    Szinten ugyan ez a level pedig tobbet is kerdeztem de valahogy arra nem akartak valaszolni konkretan a tornyokrol nem is kerdeztem hanem arrol hogy nem e akarnak berakni valami konyitest a toborzasnal mivel nehezebb lett a rablozas es erre jott ez a valasz meg a idegenkrol is kerdeztem hogy nem e tudnak mast berakni mert unalmas de arra semmi nem jött.
    Szerintem anyyi levelet kapnak hogy most automata barmit kerdezel ez a level jön.
    Szint:70
    Szövetség: Szakasz
    Rang: Örmester
    mobo @ hu 2
  • Gombi a hobbit (HU2)Gombi a hobbit (HU2) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 07.07.2015
    egyetlen gond szeritnem, hogy most ugyan annyi eszközzel és katonával fele annyi tornyot lehet ütni, de az érte járó arany és RUBIN ugyan annyi. ez csak arról szól, hogy ne tudjunk rubint szerezni és megvegyük, de azt leshetik hogy ezek után én mikor veszek !

megoldás lenne a problémára ha egyszerűen mostantól minden torony adna rubint minden alkalommal (ugyan annyit mint eddig, csak mindig) és max. az aranyhiányt lenyeljük (vagy teszek a rablókra egy 1,723*-os szorzót) !
    Gombi a hobbit @ hu 2
    szerkesztette ezt: 08.07.2015
    egyetlen gond szeritnem, hogy most ugyan annyi eszközzel és katonával fele annyi tornyot lehet ütni, de az érte járó arany és RUBIN ugyan annyi. ez csak arról szól, hogy ne tudjunk rubint szerezni és megvegyük, de azt leshetik hogy ezek után én mikor veszek !

megoldás lenne a problémára ha egyszerűen mostantól minden torony adna rubint minden alkalommal (ugyan annyit mint eddig, csak mindig) és max. az aranyhiányt lenyeljük (vagy teszek a rablókra egy 1,723*-os szorzót) !

Az lenne a legjobb ha a toborzási limitet egy kockába 50-re emelnék meg + szinteket nyomnának a rablóhoz égtájon is... Úgy talán elfogadnám én is. De persze az eszközök készítési száma is 50 lenne, és olcsóbb.
    szerkesztette ezt: 08.07.2015
    Nekem ez a nomád most nagyon bejön, élvezhető, és van értelme is! Grat! Van egy dicséretetek! Viszont a rablóknál még mindig nem jó az a sok veszteség.
  • istvanka992istvanka992 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 16.07.2015
    Nem kaptuk meg a 300 deomont es a 300 halal a nomad versenybol pedig benne voltunk a legjobb 20 zba es nemcsak en nem kaptam hanem mas is
    istvanka99 @ hu 1
  • dante8 (HU2)dante8 (HU2) Bejegyzések: 271
    szerkesztette ezt: 16.07.2015
    Nem kaptuk meg a 300 deomont es a 300 halal a nomad versenybol pedig benne voltunk a legjobb 20 zba es nemcsak en nem kaptam hanem mas is

Írj a supportnak és ők segítenek.
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
    – (Jel. 6: 7-8)
    [SIGPIC][/SIGPIC] https://www.youtube.com/watch?v=BfrrJYTvNRU
    Deres 2. ex Vének Tanácsa
  • mobo (HU2)mobo (HU2) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 24.08.2015
    Hali
    Hogy érdemes használni a ládákat ? Pl van egy 90 es nomadom arra rakjak rá 100darabot egyszere vagy tamadjam meg 5x 20 ladaval .
    Hogy kapok több táblát ?
    Szint:70
    Szövetség: Szakasz
    Rang: Örmester
    mobo @ hu 2
Sign In to comment.