Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - Szövetségi Nomád Verseny

135

• Totam (HU2)Totam (HU2) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 01.07.2015
    Jó hogy a hotfix pont a leg lényegesebb bugot nem javította. :D
    Katasztrófa ami ittmegy...
    Totam @ hu 2
    Magyarok Nyilai
    Rettenetes
  • petyatr (HU2)petyatr (HU2) Bejegyzések: 7
    Bár mindig voltak kissebb nagyobb hibák,elnézhető...de rég b..ták el így....talán nem is kellene ilyen sürün frissités...ráér ha jól működik majd...
    petyatr @ hu 2
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 405
    Én ügy látom vasércből is kevesebbet ad a rabló, jóval...
    Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus

• apuci30 (HU2)apuci30 (HU2) Bejegyzések: 13
    rubit én sem veszek addig amig nem lesz normális a játék vagy befejezem az idegeneknél is sokkal nagyobb a veszteség meg utáltatják a játékot az emberekkel gratulálok hozzá sikeres frissités
    apuci30 @ hu 2
  • diners (HU2)diners (HU2) Bejegyzések: 26
    Hgmg írta: »
    Kb. 3 hónapig nekünk volt jobb, mert akkor jött be ez a "hiba", ami nem számolta a vpk-t az NPC-knél, ez most jött rendbe -teszem hozzá- sajnos.
    A tornyok szintje rendbe jön (ideiglenesen), ha az adott világban benéztek a várba és vissza a térképre.
    A nomád event érdekes lesz, mert így már lehet nem lesz elég a fa eszköz, a kapott klántábla meg semmit nem fedez..

nem mintha lehetne parasztot venni:S
    diners @ hu 2
  • hellboy79hellboy79 Bejegyzések: 1
    ez vicc idegeneknél ekkor buko az már nem jo 2000es idegenre 0ázok mindent 1100halál-démonbol 47 tuléli .......................azért ez már tulzás JAVITSÁTOK KI DE NAGYONGYORSAN ÉS VALAMI KÁRPOTLÁST IS KÉRNÉNK MERT EZ SOKBA FÁJT NAGYON NAGYON SOKBA..............
    hellboy79 @ hu 1
  • Jozsika 1 (INT2)Jozsika 1 (INT2) Bejegyzések: 9
    Kedves Társaság,
    Nem tudom merre fejlődik ez az egész, de arról miért nem írtok hogy a frissítéssel megnő az NPC célpontok ereje? az eddigi bukónak majdnem a kétszeresével tudok támadni. Ez valahogy kimaradt, ne hogy elvegyétek a rubingyűjtögetők kedvét. Jó volna ezt orvosolni, mert eljön az az idő amikor a kapott pénz nem lesz elég a visszatoborozásra. Nem értem ezen miért kellett változtatni, persze a másik véglet hogy megírtátok idézem ''20 és 69 szint között a nomád táborok könnyebben legyőzhetőek lesznek'', hogyan ha az előzőhöz képest menőtt az erejük? Nálatok a könnyebb a dupla bukó?

Józsi
    Jozsika 1 @ WWW 2
  • SzinesGeza (HU2)SzinesGeza (HU2) HU2 Bejegyzések: 158
    szerkesztette ezt: 02.07.2015
    hellboy79 írta: »
    ez vicc idegeneknél ekkor buko az már nem jo 2000es idegenre 0ázok mindent 1100halál-démonbol 47 tuléli .......................azért ez már tulzás JAVITSÁTOK KI DE NAGYONGYORSAN ÉS VALAMI KÁRPOTLÁST IS KÉRNÉNK MERT EZ SOKBA FÁJT NAGYON NAGYON SOKBA..............

Ezt le tudnád írni úgy is, hogy érthető legyen?
    SzinesGeza @ hu 2
  • zsolti1111zsolti1111 Bejegyzések: 160
    " Mivel ez a bug már jelen volt egy ideje, ezért elég sok idő adódott rá, hogy kihasználhassák játékosaink. Kijavítása azonban általánosságban egy jó döntés a játék összességét illetően, főleg azért, hogy minden ismét kiegyensúlyozott legyen, s egyúttal az NPC-k értékes, kihívást jelentő ellenfelek maradjanak. "

Akkor támadjanak a fejlesztők helyettem oké...?
    Olyan értékes dolgokat adnak mint például napi 20 ritka felszerelés, 10/1 torony ad rubint! És még sorolhatnám!
    Magyarország 1. Már nem játszok ezzel a profillal.
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    zsolti1111 írta: »
    " Mivel ez a bug már jelen volt egy ideje, ezért elég sok idő adódott rá, hogy kihasználhassák játékosaink. Kijavítása azonban általánosságban egy jó döntés a játék összességét illetően, főleg azért, hogy minden ismét kiegyensúlyozott legyen, s egyúttal az NPC-k értékes, kihívást jelentő ellenfelek maradjanak. "

Akkor támadjanak a fejlesztők helyettem oké...?
    Olyan értékes dolgokat adnak mint például napi 20 ritka felszerelés, 10/1 torony ad rubint! És még sorolhatnám!

Ennyi.....!
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
  • LusanszkiT (HU2)LusanszkiT (HU2) Bejegyzések: 40
    Amúgy engem nem nagyon zavar a megnövekedett bukó, mert a régi értékek álltak vissza... Viszont a játék gördülékenyebbé tétele miatt nem ártana egy raktár bővítés és egy új lakoma, ami lenyomja kb 5percre a katik gyártását, vagy a lakoma legyen hatással a kórházra, mert ez így röhej... 15-20 maxos toronynál nem gyenge veszteségek vannak a tüzesen és ezt pótolni nem egyszerű feladat.. 4 kör alatt majdnem egy komplett sereg megy el... Nem igazán van senkinek ideje arra, hogy napi 3 lakomát letoljon és akkor még a támadásokról nem is beszélek kifelé is sok, az 5 hullámos bejövők meg hát na... Volt már rá példa, lesz is de sztem korrektebb lenne ha kicsit gyorsítanának a gyártáson vagy a gyógyításon!
    LusanszkiT @ hu 2
    Sons of Odin
  • Deltaxqwe2Deltaxqwe2 Bejegyzések: 63
    Van itt még jó pár bug amit lehetett volna javítani, de persze azokkal nem kell törődni.Érdekes, hogy a nekünk kedvező bugokat elég gyorsan tudják javítani, de pl a térképre lépésnél 500-as távokra dobálást nem.
    Rendben ha nagyobb a veszteség, de egy idő után nem lesz sereg amivel támadni lehet, mert nem győzzük visszatoborozni. Arisztokrata lakoma 6 óra , de ki ér rá napi 2-t lenyomni belőle? Főleg ha kajája sincs rá:)
    Legyen gyorsabb a toborzás, gyorsabb a gyógyítás és főleg ne a rubinos katonákat dobálja a kórházba kiszorítva ezzel az aranyért gyógyíthatókat.
    Csatlakozom az előttem szólóhoz: a felszerelésraktárat is ideje lenne bővíteni, mert nevetségesen kevés cucc fér bele.
    Összegezve: nem ártana néha olyan javításokat, frissítéseket betenni amik a játékosok érdekeit szolgálják, mert előbb-utóbb nem lesz aki játszik:)
    Az idegennél a hősök össze-vissza érvényesülnek.PL: ellenséges nagyúr udvarán a + harcerő érvényesül, de a sebesség nem, szárnyakra megadja a + katot...EZ káosz vagy csak a hiányos angoltudás ...nem tudom,de ezt sem ártana javítani.Már persze ha kedves fejlesztőknek erre is akad ideje, mert ugye tudjuk milyen elfoglaltak:)
    Deltaxqwe2 @ hu 2
  • The TeacherThe Teacher Bejegyzések: 94
    Tisztánlátás végett!
    Az úgy volt, gusztustalanul megnövekedett a veszteség viharszigeten és a nomádoknál. Ezt persze nagyon sokan sérelmezték, vissza esett a játék kedv is rendesen.
    Ezek után tették be a fejlesztők a bugnak említett könnyítést direkt. Szó nincs véletlenről. S most úgy gondolják, néhány hónap elteltével sikeresen lenyomják a játékosok torkán azt, ami korábban sem sikerült. Sok sikert!
    ***Salvum fac Deus reginae***
    **A préda nem pofázik, csendben átadja magát az elmúlásnak, s megtér isteneihez.**
  • LusanszkiT (HU2)LusanszkiT (HU2) Bejegyzések: 40
    Szerintem a játék kedv most fog igazán visszaesni, amikor a nevetséges kántábla mennyiséghez párosul 100-150 bukó... mert még 15-40 körül mindenki örült, hogy kevés ráfordítás mellett lehetett gyűjtögetni a táblákat, csak menni kellett érte rendesen... De kb olyan népszerű lesz a nomád event mint amikor meg lettek erősítve a várparik, alig verte pár ember! Alig várom... Majd kezdődik az anyázás és az abbahagyom kommentek tömege ! Az nomádoknál az első verzió volt jó, vagy pedig az amikor normálisan adta a táblákat! Veszek én mindent... csak legyen értelme is, mert eszetlenül elszórni a rubinokat nem szórakozás...
    LusanszkiT @ hu 2
    Sons of Odin
  • lacesz 64 (HU2)lacesz 64 (HU2) Bejegyzések: 29
    Ezek a játék uccsó szép hónapjai asszem, idegeneket most már leszrom,nomád szintén gatya lesz megint,reklámok még több még lassabb a játék,
    50-es idegeneket rak,ahol van 5üveg meg egymillió faszén??? és rubis cuccokkal támadjuk azokat is..
    Hahhahhahaha,ez nem kóser,ez disznóhús,jó zsírós rágós,de kóserárfolyamban adják...
    Aki megveszi elrágcsálja ,az se lakik jól vele igazán..
    lesz pár szövi talán aki a nomádot is komolyan veszi, nyomják a sok lóvét majd eszközökre,de nekik üzenem,hogy
    a 1353-as számot is tárcsázzák néha, főleg ha már nagy a lelkiismeretfurdalásuk, hogy felnőttként,kamaszként túl sok igazi lóvét adnak át a semmire.
    Üdv
    lacesz 64 @ hu 2
  • diners (HU2)diners (HU2) Bejegyzések: 26
    Hát igen... VOLT pár értelmes hozzászólás is, aki jól látja a dolgokat, gyógyítás gyorsítás remek ötlet pl. meg jó lenne egy tábla, hogy tényleg egy hősön leirt dolog, ténylegesen mire hat.., ott van pl a csarnokba, támadásnál, NÖVELI az ellenséges fal védelmet ez mi? van aki tesz rá? és nem egy ilyen van. Direkt vagy véletlen volt e ez a "bug" ha véletlen, akkor elég gáz, hogy ennyi idő kellett, hogy észrevegyék,,, ha direkt, miért hivják bugnak?

Sok az érdekesség, nem tudni, hogy egyáltalán ezek a hozzászólások el vannak e olvasva ( ugy hogy érdekel is e valakit)
    diners @ hu 2
  • The TeacherThe Teacher Bejegyzések: 94
    Nem minden játékos ostoba, még ha ez fáj is a fejlesztőknek. Viharszigetet, nomádot, csak kezdők ütik rubinos eszközökkel, vagy a nagyon tudatlanok. 200% rubin akciót is néhány hónap után ki vették, gondolván megvolt a beetetés. Arra nem gondoltak, kicsi haszon is haszon, több mint a nulla. Sokan nem vesznek azóta semennyi rubint.
    Megkockáztatom, a vissza állítás időzítése sem véletlen, volt egy aranykolosszus, most újra, sokan kinullázták az aranykészleteket, hátha ütik majd páran rubinos eszközökkel tornyokat aranyért.
    Jobb kedvem lesz, leírok néhány bugot, amit észre sem vesznek, fel is robbanna a fórum 1 órán belül. Mert a játékosok nagy része természetesen azért sok apróságot észrevesz.:rolleyes:
    ***Salvum fac Deus reginae***
    **A préda nem pofázik, csendben átadja magát az elmúlásnak, s megtér isteneihez.**
  • DarkAngel69DarkAngel69 Bejegyzések: 1
    lacesz 64 írta: »
    Ezek a játék uccsó szép hónapjai asszem, idegeneket most már leszrom,nomád szintén gatya lesz megint,reklámok még több még lassabb a játék, 50-es idegeneket rak,ahol van 5üveg meg egymillió faszén??? és rubis cuccokkal támadjuk azokat is..Hahhahhahaha,ez nem kóser,ez disznóhús,jó zsírós rágós,de kóserárfolyamban adják...Aki megveszi elrágcsálja ,az se lakik jól vele igazán..lesz pár szövi talán aki a nomádot is komolyan veszi, nyomják a sok lóvét majd eszközökre,de nekik üzenem,hogya 1353-as számot is tárcsázzák néha, főleg ha már nagy a lelkiismeretfurdalásuk, hogy felnőttként,kamaszként túl sok igazi lóvét adnak át a semmire.Üdv
    ott a pont,teljesen egyetértek veled!
    DarkAngel69 @ hu 2
  • Jozsika 1 (INT2)Jozsika 1 (INT2) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 03.07.2015
    Moderátorok ébresztő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nagyon sokan írtak felháborodásukról és még egy nyamvadt válaszra se méltatjátok a nagyérdeműt. Szerintem mindenki fel van háborodva csak feleslegesnek tartják írni róla, mert senkit nem érdekel. A nemzetközi 2-őn már csak alig lézeng pár játékos. Hurrá lehúzzuk a redőnyt.
    Jozsika 1 @ WWW 2
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    szerkesztette ezt: 03.07.2015
    Már megjött a hivatalos válasz! Csak győzzük lenyelni...:)
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
Sign In to comment.