Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés: Idegen invázió

17481

• LechterLechter Bejegyzések: 49
    szerkesztette ezt: 30.06.2015
    mobo2 írta: »
    En utom az idegeneket mint alat nem kell mondani :-D csak adna több dp

Zászló :rolleyes:
    Lechter @ hu 2
  • icu1 (HU2)icu1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 16
    Szeretnék panasszal élni,mivel megnyertem a litvánia elleni csatákat és a 250 démon és halálegyságet,és a végén kidobta hogy jutalmad megnyerted,rákkatintottam a zöld nyikra és sehol sincsenek,akkor hova tünt a nyerenényem??
    80
    icu1 @ hu 2
  • dante8 (HU2)dante8 (HU2) Bejegyzések: 271
    icu1 írta: »
    Szeretnék panasszal élni,mivel megnyertem a litvánia elleni csatákat és a 250 démon és halálegyságet,és a végén kidobta hogy jutalmad megnyerted,rákkatintottam a zöld nyikra és sehol sincsenek,akkor hova tünt a nyerenényem??
    80

Frissítsd a játékot akkor talán megérkezik de lehet hogy dezertáltak.
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
    – (Jel. 6: 7-8)
    [SIGPIC][/SIGPIC] https://www.youtube.com/watch?v=BfrrJYTvNRU
    Deres 2. ex Vének Tanácsa
  • dante8 (HU2)dante8 (HU2) Bejegyzések: 271
    icu1 írta: »
    80

Ha nem lesz meg írj a supportnak és majd ők megmondják mi lett velük.
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
    – (Jel. 6: 7-8)
    [SIGPIC][/SIGPIC] https://www.youtube.com/watch?v=BfrrJYTvNRU
    Deres 2. ex Vének Tanácsa
  • znyuszi (HU2)znyuszi (HU2) HU2 Bejegyzések: 65
    hát nekünk meg senkinek nem érkezett meg::(
    znyuszi @ hu 2
  • zsolti1111zsolti1111 Bejegyzések: 160
    szerkesztette ezt: 01.07.2015
    Remélem nem veszik ki az idegeneket, ha már itt vannak, mert kaptam egy 1100 katonásat... Ilyen még sose volt :D
    Magyarország 1. Már nem játszok ezzel a profillal.
  • mobo (HU2)mobo (HU2) Bejegyzések: 65
    Megint az ufok ? Kicsit kezd unalmas lenni jo tudom sok nyersi meg dp de azert mar unalmas most volt vege erre megint jonek tenyleg nincs mas amit betudnanak rakni ¿
    Szint:70
    Szövetség: Szakasz
    Rang: Örmester
    mobo @ hu 2
  • krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711
    mobo2 írta: »
    Megint az ufok ? Kicsit kezd unalmas lenni jo tudom sok nyersi meg dp de azert mar unalmas most volt vege erre megint jonek tenyleg nincs mas amit betudnanak rakni ¿

Egy pengének most jobban örülnék...
    Egy pengének most jobban örülnék...

Én is, elég rég óta várok rá, de még mindig nem teszik be...De nem is vártam tőlük mást :mad:
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    szerkesztette ezt: 02.07.2015
    Nem mondom es irom le, hogy mim van mar tele az idegen invazioval. Azt hiszik nincs jobb dolgunk, mint ezekkel foglalkozni, vagy otlet mentes lett a brigad es csak ezt tudja nyujtani nekunk?
    2 napja mentek el. Most megis miert vannak itt mar megint?
    Raadasul ugy vettem eszre, hogy mostanaban ha megcsapok egy idegent, mar nem ad annyit mint regen.
    Tobb a veszteseg mint a nyeremeny. Van olyan tagom, aki meg el sem oltotta az elozo tamadasbol a tuzeket es ezek nem veszik figyelembe az ego kastelyt mint tudjuk. Kezd unalmas lenni a jatek. Talan ezert van ennyi rom a terkepen, mert szep lassan mindenki befejezi a jatekot.
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • MarciMarciBáróóMarciMarciBáróó Bejegyzések: 37
    Alicia2 írta: »
    Nem mondom es irom le, hogy mim van mar tele az idegen invazioval. Azt hiszik nincs jobb dolgunk, mint ezekkel foglalkozni, vagy otlet mentes lett a brigad es csak ezt tudja nyujtani nekunk?
    2 napja mentek el. Most megis miert vannak itt mar megint?
    Raadasul ugy vettem eszre, hogy mostanaban ha megcsapok egy idegent, mar nem ad annyit mint regen.
    Tobb a veszteseg mint a nyeremeny. Van olyan tagom, aki meg el sem oltotta az elozo tamadasbol a tuzeket es ezek nem veszik figyelembe az ego kastelyt mint tudjuk. Kezd unalmas lenni a jatek. Talan ezert van ennyi rom a terkepen, mert szep lassan mindenki befejezi a jatekot.

Szia!

Igazad van sokszor jönnek , de a tagod remélem nem csodálkozik, h támadják és remélem te sem. Hogy miért? Azért mert ahogy tesem tudod megnézni a kastélyukat ők sem tudják megnézni a tiédet ennyire egyszerű! Remélem hogy ezen senki sem csodálkozik!

Én örülök neki ha egyáltalánn megtámadnak mert jutalmat kapok!
    Hu2
    szövi:Drako
    cím:Tartománygróf

shadowempire.png
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    Szia!

Igazad van sokszor jönnek , de a tagod remélem nem csodálkozik, h támadják és remélem te sem. Hogy miért? Azért mert ahogy tesem tudod megnézni a kastélyukat ők sem tudják megnézni a tiédet ennyire egyszerű! Remélem hogy ezen senki sem csodálkozik!

Én örülök neki ha egyáltalánn megtámadnak mert jutalmat kapok!

Szia!

Igen. Mi tisztaba vagyunk vele, hogy miert jonnek idegenek ego kastelyra. Ezzel nincs is problemank. :)
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • Dugodaniel (HU1)Dugodaniel (HU1) Bejegyzések: 85
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    A fene egye meg!!!

Eddig 6 óránként frissültek az alienek, most meg közben változott....
    Dugodaniel @ hu 1
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Így van!

Rohadtul elegem van, hogy indítok egy támadást a szaros idegenre, erre megváltoztatja a védelmét. Rendes játékosnál egyáltalán nem zavarna, de elvileg ennek is olyannak kell lennie, mint az NPC-nek.

Jó lenne ha a fejlesztők azonnal módosítanák,mert így aztán végképp értelmetlen lesz támadni őket. Se dicspont, se nyersi, se semmi.

Nem értem, hogy miért kell tönkretenni minden normális event-et...

Bezzeg a következő frissítésben már extra-horror démonokat is lehet venni a piros kőért...az megy...
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
  • Dugodaniel (HU1)Dugodaniel (HU1) Bejegyzések: 85
    26 perc után már nem aktuális a kémkedés :D
    Dugodaniel @ hu 1
    Én még most nem támadtam meg azért őket, mert olyan jó idegeneket hogy a legtöbb védős idegenem az 500 katona... Ezzel túl sokat nem érek. 67-s szinten vagyok, és nem bírnak hozzá is rakni 70-s idegent? Akkor támadjatok ti őket 2500 dicsőségpontért.
  • SzinesGeza (HU2)SzinesGeza (HU2) HU2 Bejegyzések: 158
    zsolti1111 írta: »
    Én még most nem támadtam meg azért őket, mert olyan jó idegeneket hogy a legtöbb védős idegenem az 500 katona... Ezzel túl sokat nem érek. 67-s szinten vagyok, és nem bírnak hozzá is rakni 70-s idegent? Akkor támadjatok ti őket 2500 dicsőségpontért.

Piros zászlók! ;)
    SzinesGeza @ hu 2
    Dugodaniel írta: »
    A fene egye meg!!!

Eddig 6 óránként frissültek az alienek, most meg közben változott....
    Randiguru írta: »
    Így van!

Rohadtul elegem van, hogy indítok egy támadást a szaros idegenre, erre megváltoztatja a védelmét. Rendes játékosnál egyáltalán nem zavarna, de elvileg ennek is olyannak kell lennie, mint az NPC-nek.

Jó lenne ha a fejlesztők azonnal módosítanák,mert így aztán végképp értelmetlen lesz támadni őket. Se dicspont, se nyersi, se semmi.

Nem értem, hogy miért kell tönkretenni minden normális event-et...

Bezzeg a következő frissítésben már extra-horror démonokat is lehet venni a piros kőért...az megy...
    SzinesGeza írta: »
    Piros zászlók! ;)

:) Köszi Géza ezt a felvilágosítást. :) Eddig is teli raktam minden támadást zászlóval. Csak most kevesebb dicsőségpontot adnak mint eddig.
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 16.07.2015
    Már ott tartunk hogy nyersiért sem érdemes ütni őket. Adott 1 db 70-es ufót 570 védővel. A többi mind 60 alatti 200 védővel és max szén van náluk. Zászlót nem érdemes vinni egyik ellen sem. Nagyon gáz lett ez az event. Jöhetne helyette valami más. A tövis már régen volt például.
    szerkesztette ezt: 16.07.2015
    Annyira utálom hogy kikémkedek egy idegent, a kémkedésben 100%-n 3840 védő van, erre mikor odaérek akkor van benne 600, és a rubinos zászlóimat ki adja vissza amit elcsesztem erre? Meg a 190 lófarkas zászlót amit most vettem direkt arra hogy ha lesz egy jó idegen, de ezt már elcseszték most.
Sign In to comment.