Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

🔑 Bejelentkezési probléma! 🔑

13148

• The Red Baron (HU2)The Red Baron (HU2) Bejegyzések: 83
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    SiSSi írta: »
    Sziasztok!
    A Megumi nevű felhasználóval játszom, de sehogy se fogadja el a belépési kódomat. Igényeltem hogy a [email protected] -ra küldjék ki az "elfelejtett" jelszavam de napok óta semmi.
    Létre kellett hoznom egy új kastélyt hogy legalább a fórumra be tudjak lépni.
    Hogyan kaphatnám vissza a régi kastélyom? Elküldik a jelszót a megadott címre vagy gerenáltok egy újat?

Írj a supportnak, ők tudnak neked ez ügyben segíteni.
    Ezen az oldalon keresztül éred el őket:
    http://support.goodgamestudios.com/?lang=hu
  • SiSSiSiSSi Bejegyzések: 3
    Onnan ide irányítottak
    SiSSi @ hu 2
  • dante8 (HU2)dante8 (HU2) Bejegyzések: 271
    Onnan ide irányítottak

Onnan biztos nem irányítottak ide. Az ilyen email címekre mint a citromail nem mindig érkeznek meg a gge levelei.
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
    – (Jel. 6: 7-8)
    [SIGPIC][/SIGPIC] https://www.youtube.com/watch?v=BfrrJYTvNRU
    Deres 2. ex Vének Tanácsa
  • SiSSiSiSSi Bejegyzések: 3
    Igen az e-mailemre kaptam egy levelet hogy az alábbi linken jelezzem a problémát.
    Rákattintottam a linkre és itt vagyok
    SiSSi @ hu 2
    Igen az e-mailemre kaptam egy levelet hogy az alábbi linken jelezzem a problémát.
    Rákattintottam a linkre és itt vagyok

Nem szoktak ilyet csinálni. Szerintem te kattintottál féle vagy valami. Itt nem fogsz tudni komoly segítséget kapni itt esetleg linkeket tanácsokat fogsz kapni. Aki segíteni tud az maga a support.
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
  • prosperus (HU2)prosperus (HU2) Bejegyzések: 7
    a délutáni frissítés óta nem tudok belépni,csak pörög...
    nekem ne mondjátok hogy frissítsem meg állítsam ezt-meg azt, az elmúlt két hétben semmi baj nem volt.

előtte persze ugyanez, idegölő
    prosperus @ hu 2
    prosperus írta: »
    a délutáni frissítés óta nem tudok belépni,csak pörög...
    nekem ne mondjátok hogy frissítsem meg állítsam ezt-meg azt, az elmúlt két hétben semmi baj nem volt.

előtte persze ugyanez, idegölő

Pedig frissíteni meg ilyesmit csinálni néha nem árt. Töröld pl. a böngésződ gyorsítótárát, ez általában szokott segíteni.
    Az első hozzászólásban lévőket ha végigpróbálod szinte biztos, hogy be tudsz majd lépni.
    mivel nem először fordul elő, már anno többször végigpróbáltam azokat; akkor sem segített...
    ráadásul most is három különböző gépen is megpróbáltam belépni, a probléma ugyanaz.
    nem enged belépni.
    prosperus @ hu 2
    mivel nem először fordul elő, már anno többször végigpróbáltam azokat; akkor sem segített...
    ráadásul most is három különböző gépen is megpróbáltam belépni, a probléma ugyanaz.
    nem enged belépni.

Akkor megpróbálom kifejteni. Mivel a héten két nagy frissítés is volt a játékban, és pár hotfix így a jelenlegi állapotában elavult a játék a gépeden, ezen csak úgy tudsz segíteni ha frissíted. Mellesleg ha új frissítések érkeznek a játékba akkor előfordulhat hogy újra törölni kell a gyorsítótárat.

Te mondod hogy lassú a játék és elvárod hogy frissítsék a szervert a gyorsabb játék érdekében, na de pont ugyanolyan fontos hogy a te gépeden is frissítve legyen a játék.
    de ha frissítve van a gépem, miért is áll fennt ez a probléma?! kb. 2,5 órája nem sikerül belépni
    prosperus @ hu 2
    de ha frissítve van a gépem, miért is áll fennt ez a probléma?! kb. 2,5 órája nem sikerül belépni

Valamit nyilván nem jól csinálsz...ennyi!
    Simán be lehet lépni.

Igaza van Maverick-nek mindenki betud lépni. Lehet valamelyik lépést kihagytad, esetleg a flash frissítés is segíthet.
    jelzem hogy változatlan beállításokkal most végre felengedett a rendszer!
    prosperus @ hu 2
  • elliott (HU2)elliott (HU2) Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 29.05.2015
    Tegnap du. és este nem tudtam belépni,egyáltalán nem tudta betölteni csak ezt a játékot a gépem.Este megtámadtak és az összes katonám elvesztettem.Nem tartom fair-nak.
    elliott @ hu 2
  • Silver Lili (HU2)Silver Lili (HU2) Bejegyzések: 52
    Ez nagyon gáz. Se kép, se hang. Látom, a fórumra sem nagyon tud belépni senki. Csodálom, hogy nekem még sikerült.

Ha ma nem fogok tudni játszani, szétszaladnak a katonáim. De jó!:/
    Silver Lili @ hu 2
    elliott írta: »
    Tegnap du. és este nem tudtam belépni,egyáltalán nem tudta betölteni csak ezt a játékot a gépem.Este megtámadtak és az összes katonám elvesztettem.Nem tartom fair-nak.
    Ez nagyon gáz. Se kép, se hang. Látom, a fórumra sem nagyon tud belépni senki. Csodálom, hogy nekem még sikerült.

Ha ma nem fogok tudni játszani, szétszaladnak a katonáim. De jó!:/

Olykor frissíteni kell a játékot a hibátlan működés érdekében.
    Másrészt ez nem tömeges probléma hogy nem tud belépni a játékos. Szerintem rég volt ennyire aktív a fórum is:)

Az pedig hogy megtámadtak és nem tudtál belépni? Lehet hogy betudsz lépni és majd este mikor alszol akkor támadnak be. Nincs különbség akettő között.
  • Arya3Arya3 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 01.06.2015
    Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy nem tudok bejelentkezni a játékba. El volt mentve a jelszavam, és úgy betudtam, de ha újra be akartam írni úgy nem engedte. Jelszót és e-mailt is váltottam itt a profilnál, ide beenged de a játékba továbbra sem. Ha ott kattintok az "Elfelejtettem a jelszavam"-ra és megadom az e-mailem, akkor azt dobja ki, hogy a játékos nem található. Nem értem mi van, kérlek segítsetek
    Arya @ hu 2
  • LechterLechter Bejegyzések: 49
    Arya3 írta: »
    Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy nem tudok bejelentkezni a játékba. El volt mentve a jelszavam, és úgy betudtam, de ha újra be akartam írni úgy nem engedte. Jelszót és e-mailt is váltottam itt a profilnál, ide beenged de a játékba továbbra sem. Ha ott kattintok az "Elfelejtettem a jelszavam"-ra és megadom az e-mailem, akkor azt dobja ki, hogy a játékos nem található. Nem értem mi van, kérlek segítsetek

Szia

Nézd meg, hogy a fórum jelszavad nem jó-e a játékban is?
    Lechter @ hu 2
  • Arya3Arya3 Bejegyzések: 3
    Lechter írta: »
    Szia

Nézd meg, hogy a fórum jelszavad nem jó-e a játékban is?

megoldódott, köszönöm!
    Arya @ hu 2
  • zsolti1111zsolti1111 Bejegyzések: 160
    szerkesztette ezt: 04.06.2015
    Sziasztok!
    Újra nem lehet belépni már egy jó ideje, csak tölt-és tölt és tölt! Mikor meg betudok, akkor kevés ideig mert nem küldi el az üzeneteket, és azután ha bejön egy ablak, akkor nem lehet bezárni!

Üdv:Zsolti
    Magyarország 1. Már nem játszok ezzel a profillal.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt