Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - Laboratóriumok és az új kolosszus

13

• brokenheart (HU2)brokenheart (HU2) HU2 Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    bekukk, a 60% az alaptermelésedre megy rá, amit te kiírva látsz az már a közrended által növelt vastermelés nem az alap, az alapod kb 3-ada a végleges termelésedhez, ezért látsz csak kb 20% növekedést.
    brokenheart @ hu 2
  • afterplaying (HU2)afterplaying (HU2) Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 23.05.2015
    Sziasztok!
    Nem látomsehol se a térképen, se a kastélyban!
    Hol kell ezt keresni? :confused:
    Előre is köszönöm a segítséget! :D
    Mit nem látsz?
    afterplaying @ hu 2
  • NucLear (HU2)NucLear (HU2) Bejegyzések: 36
    Sziasztok!
    Tudnátok abban segíteni , hogy a várparancsnokom a hős bónuszai(hogyha támadnak)miért nem látszódnak?
    Ennek köszönhetően sokkal több katonát vesztettem köszönöm GGE.
    NucLear @ hu 2

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek.
    Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok.
    Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok.
    Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

Head of GGS:

• dante8 (HU2)dante8 (HU2) Bejegyzések: 271
    NucLear írta: »
    Sziasztok!
    Tudnátok abban segíteni , hogy a várparancsnokom a hős bónuszai(hogyha támadnak)miért nem látszódnak?
    Ennek köszönhetően sokkal több katonát vesztettem köszönöm GGE.

Valószínűleg olyan hős van a várparancsnokodon aminek az aktiválásához kell egy feltétel ami nincs feltüntetve a hősön. Lehet csak hódító támadások ellen jó vagy hódító támadásokra. Mert vannak hősök amire nincs kiírva hogy mik szükségesek a bónusz teljesüléséhez.
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
    – (Jel. 6: 7-8)
    [SIGPIC][/SIGPIC] https://www.youtube.com/watch?v=BfrrJYTvNRU
    Deres 2. ex Vének Tanácsa
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    Ha jol olvastam, akkor ezekbol a laboratoriumokbol is eleg 1 db. egy szovinek :

Egy szövetség birtokolhat több laboratóriumot is ,de csak a legmagasabb bónusz fog érvényesülni.

Megis ismet azt tapasztalom, hogy tobb van egy szovi birtokaban. Nem ertem miert gyujtik be oket es miert nem adnak eselyt mas szovinek, hogy azok is tudjak elvezni eme keveske bonuszt? Ezt is begyujtik mikozben csak a legmagasabb bonusz lep ervenybe. Bar birtokolhatnak tobbet is, mint az olvashato a leirasban, de semmi ertelem mastol elvenni a lehetoseget, csak azert, hogy masnak ne legyen. A muemlkekkel is ez volt a helyzet mikor bevezettek. Volt olyan szovi, ahol 10 is volt es 100 000 nyersiert adtak oda meg egy 2-es szintut is mas szovinek ha megkerdezte, hogy atengednenek-e nekik 1 et. Ez sem fer, hiszen a birtoklasa nem hozott hasznot. Csak 1 ervenyesul (legmagasabb bonuszt ado), megis kihasznalva az alkalmat sok nyersiert adtak volna at. Ha pedig valaki megtamadta volna a szamukra ertektelen muemleket, valoszinuleg revansot vettek volna erte. Miert nem lehet ebben a jatekban korrektnek lenni mas szovivel, mikor ilyen keves epuletet tesznek be? Az is igaz, hogy ez is havonta eltunik, mashol jelennek meg es ujra lehet ertuk menni, de valoszinuleg akkor is tobbet fognak bekenbelezni egy szoviben. Ebbol is latszik mennyire onzoek tudnak lenni az emberek meg ebben a jatekban is olyan epuletekkel aminek az erteke szamukra arra az 1 honapra egyenlo a 0-val.
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
    Alicia2 írta: »

Egy szövetség birtokolhat több laboratóriumot is ,de csak a legmagasabb bónusz fog érvényesülni.

Megis ismet azt tapasztalom, hogy tobb van egy szovi birtokaban. Nem ertem miert gyujtik be oket es miert nem adnak eselyt mas szovinek, hogy azok is tudjak elvezni eme keveske bonuszt? Ezt is begyujtik mikozben csak a legmagasabb bonusz lep ervenybe. Bar birtokolhatnak tobbet is, mint az olvashato a leirasban, de semmi ertelem mastol elvenni a lehetoseget, csak azert, hogy masnak ne legyen. A muemlkekkel is ez volt a helyzet mikor bevezettek. Volt olyan szovi, ahol 10 is volt es 100 000 nyersiert adtak oda meg egy 2-es szintut is mas szovinek ha megkerdezte, hogy atengednenek-e nekik 1 et. Ez sem fer, hiszen a birtoklasa nem hozott hasznot. Csak 1 ervenyesul (legmagasabb bonuszt ado), megis kihasznalva az alkalmat sok nyersiert adtak volna at. Ha pedig valaki megtamadta volna a szamukra ertektelen muemleket, valoszinuleg revansot vettek volna erte. Miert nem lehet ebben a jatekban korrektnek lenni mas szovivel, mikor ilyen keves epuletet tesznek be? Az is igaz, hogy ez is havonta eltunik, mashol jelennek meg es ujra lehet ertuk menni, de valoszinuleg akkor is tobbet fognak bekenbelezni egy szoviben. Ebbol is latszik mennyire onzoek tudnak lenni az emberek meg ebben a jatekban is olyan epuletekkel aminek az erteke szamukra arra az 1 honapra egyenlo a 0-val.

Ez ellen nem tudsz mit csinálni. De vannak olyan emberek akiknek ha írsz akkor átadják neked ha nem azt a laboratóriumot húzzák fel magasabb szintre hanem egy másikat.
    Másrészt meg nem tiltja a szabályzat hogy többet tartson egy szövi és ez a cél hogy harcoljanak érte a játékosok és nem az hogy minden szöviek jusson.
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    szerkesztette ezt: 24.05.2015

Csatlakozom az előttem szólóhoz. El kell kérni, ha látod nem fejlőődik, és több is van nekik. Vagy odaadják vagy nem, egy levél nem okoz háborút, ha jól, és tisztán fogalmazott. Mi is adtunk át labort kisebb szövinek, mert úgy is cs egyet fejlesztünk minden királyságban.
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    szerkesztette ezt: 28.05.2015
    Csatlakozom az előttem szólóhoz. El kell kérni, ha látod nem fejlőődik, és több is van nekik. Vagy odaadják vagy nem, egy levél nem okoz háborút, ha jól, és tisztán fogalmazott. Mi is adtunk át labort kisebb szövinek, mert úgy is cs egyet fejlesztünk minden királyságban.

Koszonom a tanacsot. Ti a rendesebb szovi peldajat erosititek, de sajnos felesleges elkernem, mert igazandibol azert voltam igy kiakadva, mert foglaltam egy ilyen laboratoriumot es reggel mire beleptem egy masik szovi tagja elvette. Megpedig olyan szovi tagja, akik mar birtokoltak ilyen epuletet. Ezert is nem tartom fernek 1es szovik birtoklasi vagyat, hogy miert veszik el masik szovitol az 1etlen laboratorium epuletet, mikozben nekik csak arra kell, hogy tobb legyen, pedig hasznuk nincs belole. Kiveve ha azert teszik, hogy harcolhassanak erte, vagy nyersiert adjak at, de az ilyen szoviktol nem lehet elkerni. Ilyen ez a jatek. Harcolni, vagy fizetni kell mindenert. :)
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • diners (HU2)diners (HU2) Bejegyzések: 26
    Koszonom a tanacsot. Ti a rendesebb szovi peldajat erosititek, de sajnos felesleges elkernem, mert igazandibol azert voltam igy kiakadva, mert foglaltam egy ilyen laboratoriumot es reggel mire beleptem egy masik szovi tagja elvette. Megpedig olyan szovi tagja, akik mar birtokoltak ilyen epuletet. Ezert is nem tartom fernek 1es szovik birtoklasi vagyat, hogy miert veszik el masik szovitol az 1etlen laboratorium epuletet, mikozben nekik csak arra kell, hogy tobb legyen, pedig hasznuk nincs belole. Kiveve ha azert teszik, hogy harcolhassanak erte, vagy nyersiert adjak at, de az ilyen szoviktol nem lehet elkerni. Ilyen ez a jatek. Harcolni, vagy fizetni kell mindenert. :)[/

nálunk 1 van mindenből, sajna kerköpont nincs:)
    diners @ hu 2
    Koszonom a tanacsot. Ti a rendesebb szovi peldajat erosititek, de sajnos felesleges elkernem, mert igazandibol azert voltam igy kiakadva, mert foglaltam egy ilyen laboratoriumot es reggel mire beleptem egy masik szovi tagja elvette. Megpedig olyan szovi tagja, akik mar birtokoltak ilyen epuletet. Ezert is nem tartom fernek 1es szovik birtoklasi vagyat, hogy miert veszik el masik szovitol az 1etlen laboratorium epuletet, mikozben nekik csak arra kell, hogy tobb legyen, pedig hasznuk nincs belole. Kiveve ha azert teszik, hogy harcolhassanak erte, vagy nyersiert adjak at, de az ilyen szoviktol nem lehet elkerni. Ilyen ez a jatek. Harcolni, vagy fizetni kell mindenert. :)

Nekem tempi akart vissza adni egyet tüzesen, de nár volt másik, így nem volt rá szükség... Ha nem fejlesztik éppen annyit ér, mint 10 műemlék uaból a típusból, semmit, max a szövetség erőpontja lesz magasabb.

WarriorHunterHU @ hu 2
  • Pumi81 (HU2)Pumi81 (HU2) HU2 Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 29.05.2015
    Sziasztok!

tudja vki milyen karbantartás van most? és miért van?

mert hivatalos hír erről nincs...

kösz a választ,

Pumi
    Pumi81 @ hu 2
  • LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    szerkesztette ezt: 29.05.2015
    Pumi81 írta: »
    Sziasztok!

tudja vki milyen karbantartás van most? és miért van?

mert hivatalos hír erről nincs...

kösz a választ,

Pumi

Valószínűleg a szellem várak hibáját próbálják javítani, mert tegnap nem ment valami jól.
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
  • VargaBalázs2004 (HU2)VargaBalázs2004 (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 03.06.2015
    Elfoglalt laboratóriumra jön támadás... MIÉRT nem látszódik ? Így hogy kell védeni ????
    VargaBalázs2004 @ hu 2
    szerkesztette ezt: 03.06.2015
    Elfoglalt laboratóriumra jön támadás... MIÉRT nem látszódik ? Így hogy kell védeni ????

Azért, mert egyszerre indultatok. Ha te voltál az első, írj annak aki jön rá, ha normális vissza fogja adni...

WarriorHunterHU @ hu 2
  • pased2pased2 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 05.06.2015
    ez az aranykolosszus egy nagy marhaság már bocsánat nekem 180 ezer aranyam szívta el és még alig ad valamit és ha már csináltak egy ijen bődültetes baromságot a goodgame empiere szervezői akkor tegyék is visszafordíthatóvá mert ez csak arra jó hogy kifosszák az ojan játékosokat akik nemmaxosok és veszik a rubint éjjel nappal
    pased2 @ hu 2
  • SzinesGeza (HU2)SzinesGeza (HU2) HU2 Bejegyzések: 158
    pased2 írta: »
    ez az aranykolosszus egy nagy marhaság már bocsánat nekem 180 ezer aranyam szívta el és még alig ad valamit és ha már csináltak egy ijen bődültetes baromságot a goodgame empiere szervezői akkor tegyék is visszafordíthatóvá mert ez csak arra jó hogy kifosszák az ojan játékosokat akik nemmaxosok és veszik a rubint éjjel nappal

Na ez pont az az event amihez nem kell rubin! ;)
    Rablózz sokat!
    SzinesGeza @ hu 2
    pased2 írta: »

Teljesen nincs igazad:D Ráadásul pont egy időben jelent meg a nomád megszállá is. Mi ebben a jó? Zöldön röpke percek alatt egyből össze lehet szedni 160 ezer aranyat egy nomád körrel. És még nem említettem a mindennapos rablózásokat. Továbbá 700.000 aranyért ad 150 közrendet.
  • krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711
    Egész jó újítás volt ez az arany kolosszus. Kifejezetten tetszik ;)

Bár sok fantáziát nem látok benne, ugyanaz, mint az eredeti, bár a nyersis jóval könnyebb volt. Sokkal jobb díszt lehetett szerezni ugyanakkora aktivitással rablók terén, de azért látok benne fantáziát :)
  • zsolti1111zsolti1111 Bejegyzések: 160

Bár sok fantáziát nem látok benne, ugyanaz, mint az eredeti, bár a nyersis jóval könnyebb volt. Sokkal jobb díszt lehetett szerezni ugyanakkora aktivitással rablók terén, de azért látok benne fantáziát :)

Én el se kezdtem, mert hát jártam a kedves technikusnál aki szépen kiürítette a kasszát! ;) :rolleyes:
    Magyarország 1. Már nem játszok ezzel a profillal.

És ne felejtsük el hogy így elég nehéz multizással feltornázni a kolosszus szintjét:D
Sign In to comment.