Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés: Idegen invázió

17181

• mobo (HU2)mobo (HU2) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 03.05.2015
    Nekem tegnap az egyik kaput nyitott ez már mi ? Alig bírok dp szerezni első 2nap összejött 20000 ezer azóta meg alig megy pedig folyamatosan támadók
    Szint:70
    Szövetség: Szakasz
    Rang: Örmester
    mobo @ hu 2
  • markpetermarkpeter Bejegyzések: 71
    szerkesztette ezt: 04.05.2015
    dante8 írta: »
    Nem megyek bele a vitába, de annyit tisztázzunk hogy nincs bizonyítékod ilyenre és addig csak rágalom amit állítasz. És üsd sűrűbben a várakat és nagyobb valószínűséggel kapsz magas szintűeket.
    A kb 140 ezer dp-met meg a szél hordta össze =D De már nem érdekel, 58 után 53 jön. ezt legalább tudom=D
    markpeter @ hu 2
  • éva-57éva-57 Bejegyzések: 5
    Pofátlanság, hogy 53-57-es idegeneket kapok a 70-es szintemre. De a rubint azt ugye vegyük?
    éva-57 @ hu 2
  • dante8 (HU2)dante8 (HU2) Bejegyzések: 271
    markpeter írta: »
    A kb 140 ezer dp-met meg a szél hordta össze =D De már nem érdekel, 58 után 53 jön. ezt legalább tudom=D

Na ez az:D Akkor csak össze lehet szedni valamenyi dicspontot velük:p
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
    – (Jel. 6: 7-8)
    [SIGPIC][/SIGPIC] https://www.youtube.com/watch?v=BfrrJYTvNRU
    Deres 2. ex Vének Tanácsa
    éva-57 írta: »
    Pofátlanság, hogy 53-57-es idegeneket kapok a 70-es szintemre. De a rubint azt ugye vegyük?

Senki nem mondta hogy kötelező venni a rubint.
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
  • éva-57éva-57 Bejegyzések: 5
    Igazad van senki nem mondta, hogy kötelező de ha nincs rubinod akkor sokra nem is viszed :)
    De az mégiscsak nem fair, hogy alacsony szintű idegeneket kapunk.
    éva-57 @ hu 2
    éva-57 írta: »
    Igazad van senki nem mondta, hogy kötelező de ha nincs rubinod akkor sokra nem is viszed :)
    De az mégiscsak nem fair, hogy alacsony szintű idegeneket kapunk.

Első soron viheted rubin nélkül is valamire maximum nem lesz eredményes vagy kimagasló. Esetleg ha napi átlag 16 órát játszol, akkor nem kell rubin és lehet kimagasló is a játékod.

De ezt be kell látnunk, hogy minden online játék erre épül fel, hogyha valamit el szeretnél érni vagy a legjobbak közé, szeretnél tartozni akkor, vagy sok pénzt kell bele ölnöd, vagy rengeteg időt kell rászánnod. Ha meg igazán a top közé tartoznál? Akkor se az időt se a pénzt nem sajnálhatod.

A másik meg hogy picit pontosítsak (lehet kötözködésnek fog tűnni, de csak jó tanácsként írom le) én nem az idegenek szintjén aggódnék és az idegenek alacsony szintjét, szidnám. Hanem a benne lévő védők mennyiségét.
    Mert tegyük fel, meghallgat Titeket a GGE és változtat, innentől kezdve csak 70-es kastélyokat fogtok kapni bennük 300 védővel. Mit értetek el? Ötös vártorony várfal várkapu lesz benne, ami 20%-al növeli a védelmüket, és több ostromeszközt vihettek, mert gondolom, még mindig sokan visznek az idegenekre is ostromeszközt.

De ha magát a valódi problémát firtatnánk, hogy kevés bennük a védő akkor nem az idegenek szintjén kéne változtatni, hanem a bennük lévő védők mennyiségén.

Én személy szerint nem foglalkozok az idegenek szintjével, inkább a bennük lévő védők számával.
    És annál jobb kombináció, ha kis szintű sok védővel, mert a kis szintű idegeneknek mindig is gyengébb volt a védelmük.
  • Béke28Béke28 Bejegyzések: 17
    Dante...túl sok az írás, inkább a játékkal foglalkozz többet! Köszi!

Amúgy az idegeneknél 1 hullám eszköz van, szóval általában fa eszközök elegendőek!
    Béke28 @ hu 2
  • SzinesGeza (HU2)SzinesGeza (HU2) HU2 Bejegyzések: 158
    Első soron viheted rubin nélkül is valamire maximum nem lesz eredményes vagy kimagasló. Esetleg ha napi átlag 16 órát játszol, akkor nem kell rubin és lehet kimagasló is a játékod.

De ezt be kell látnunk, hogy minden online játék erre épül fel, hogyha valamit el szeretnél érni vagy a legjobbak közé, szeretnél tartozni akkor, vagy sok pénzt kell bele ölnöd, vagy rengeteg időt kell rászánnod. Ha meg igazán a top közé tartoznál? Akkor se az időt se a pénzt nem sajnálhatod.

A másik meg hogy picit pontosítsak (lehet kötözködésnek fog tűnni, de csak jó tanácsként írom le) én nem az idegenek szintjén aggódnék és az idegenek alacsony szintjét, szidnám. Hanem a benne lévő védők mennyiségét.
    Mert tegyük fel, meghallgat Titeket a GGE és változtat, innentől kezdve csak 70-es kastélyokat fogtok kapni bennük 300 védővel. Mit értetek el? Ötös vártorony várfal várkapu lesz benne, ami 20%-al növeli a védelmüket, és több ostromeszközt vihettek, mert gondolom, még mindig sokan visznek az idegenekre is ostromeszközt.

De ha magát a valódi problémát firtatnánk, hogy kevés bennük a védő akkor nem az idegenek szintjén kéne változtatni, hanem a bennük lévő védők mennyiségén.

Én személy szerint nem foglalkozok az idegenek szintjével, inkább a bennük lévő védők számával.
    És annál jobb kombináció, ha kis szintű sok védővel, mert a kis szintű idegeneknek mindig is gyengébb volt a védelmük.

Csak épp a 70-es kastélyokból tudsz vasat is hozni! ;)
    SzinesGeza @ hu 2
    Béke28 írta: »
    Dante...túl sok az írás, inkább a játékkal foglalkozz többet! Köszi!

Amúgy az idegeneknél 1 hullám eszköz van, szóval általában fa eszközök elegendőek!

Jaj nem mondod, óó, milyen jó hogy szólsz:D Képzeld tudtam, és többet tudok mint te:p
    Jaj és ha van értelmes parancsnokod akkor még faeszköz sem szükséges mert simán a parancsnokkal át lehet menni a falakon minimális veszteséggel:)
    Még adnék is a véleményedre ha nem egy multiaccból írtál volna, de látom nem mered felvállalni a valódi játékkaraktered kilétét:)
    SzinesGeza írta: »
    Csak épp a 70-es kastélyokból tudsz vasat is hozni! ;)

A múltkor említette valaki itt a fórumon hogy a 70 alatti idegenektől is jön királyi nyersi:)
  • lalobatya (HU2)lalobatya (HU2) Bejegyzések: 190
    szerkesztette ezt: 05.05.2015
    "A múltkor említette valaki itt a fórumon hogy a 70 alatti idegenektől is jön királyi nyersi"

Ez így van. Volt már rá precedens, hogy 68,69-es kastikból hoztam királyi nyersit...Azonban vas valóban csak elvétve lehet bennük, lévén hogy a vastermelés +70-es privilégium. Az lehet hogy előtte valahonnan szerzett vasat fosztás útján, de elméletben ezekből a kastikból vas nem jöhetne....Legalább is szerintem....
  • LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    lalobatya írta: »
    "A múltkor említette valaki itt a fórumon hogy a 70 alatti idegenektől is jön királyi nyersi"

Ez így van. Volt már rá precedens, hogy 68,69-es kastikból hoztam királyi nyersit...Azonban vas valóban csak elvétve lehet bennük, lévén hogy a vastermelés +70-es privilégium. Az lehet hogy előtte valahonnan szerzett vasat fosztás útján, de elméletben ezekből a kastikból vas nem jöhetne....Legalább is szerintem....

Amikor bevezették a királyi nyersit, mindenki kapott "ajándékcsomagot"! Miután kihajították a királyi nyersis javítás ötletét, zárolták a nyersiket. Ott van a még nem legendásoknál, csupán nem férnek hozzá, hisz sem felhasználni, sem küldeni nem tudják.
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
    Ez is igaz.
    Ám éppen ezért én azt gondoltam , hogy mivel "befagyasztották", nem is fosztható. Mert ha igazad van, ami könnyen elképzelhető, akkor ez megint egy inkorrekt megoldás a játék részéről.Nekünk jó, támadóknak de akit fosztanak annak nem annyira. Mert akkor ugye ha nem vagy 70-es legendás, akkor cseszheted-felhasználni nem tudod, küldeni nem tudod, viszont elrabolhatják tőled. Nem valami frankó...:(
    lalobatya írta: »
    Ez is igaz.
    Ám éppen ezért én azt gondoltam , hogy mivel "befagyasztották", nem is fosztható. Mert ha igazad van, ami könnyen elképzelhető, akkor ez megint egy inkorrekt megoldás a játék részéről.Nekünk jó, támadóknak de akit fosztanak annak nem annyira. Mert akkor ugye ha nem vagy 70-es legendás, akkor cseszheted-felhasználni nem tudod, küldeni nem tudod, viszont elrabolhatják tőled. Nem valami frankó...:(

Elrabolni sem tudják mert királyi nyersi a valódi játékosoktól csak akkor fosztható ha már elérte a 70-es szintet.
  • SzinesGeza (HU2)SzinesGeza (HU2) HU2 Bejegyzések: 158
    A múltkor említette valaki itt a fórumon hogy a 70 alatti idegenektől is jön királyi nyersi:)

Vas biztosan nem! ;)
    SzinesGeza @ hu 2
  • Jesse James (HU2)Jesse James (HU2) Bejegyzések: 373
    szerkesztette ezt: 06.05.2015
    Elrabolni sem tudják mert királyi nyersi a valódi játékosoktól csak akkor fosztható ha már elérte a 70-es szintet.

Ezt honnan veszed? :) Rossz tipp vot.
    Jesse o:)
  • Lord Bembem (HU2)Lord Bembem (HU2) Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 11.05.2015
    Üdv !
    A hétvégén várhatóak az idegenek ?
    Ha jól számoltam eddig 2 hetente szoktak érkezni.
    Lord Bembem @ hu 2
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    szerkesztette ezt: 13.05.2015
    Üdv !
    A hétvégén várhatóak az idegenek ?
    Ha jól számoltam eddig 2 hetente szoktak érkezni.

Itt vannak az idegenek, aminek orulunk, de nem fer, hogy a szovi bajnoksag is itt van, mert eddig soha nem raktak be egyszerre a kettot, csak ha mar az 1. eltunt. Most duplaztak. Koszi szepen! Ez is azert van, hogy tobb rubinos eszkozre koltsuk a penzunk, mert most ket event miatt kell felszerelkeznunk egyszerre tamado es vedekezo oldalon is. Nehogy egy kis levegohoz jusson a penztalcank. Hat az enyem szellozik.
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
    szerkesztette ezt: 13.05.2015
    És ami a legtutibb: 64-es a legerősebb idegen a környékemen......most erre mit mondjak...Remélem, van benne 300 ember, meg persze a legerősebb rubinos védelem:-))) Mert így szokott lenni. [email protected] sem hoz a támadás,de annyi cucc kellene hogy nem éri meg odamenni.Lehet később adna jobbakat, de a fene akar beütni 4-5 semmitérő kastit, hogy talán majd kap egy jót:-(((
Sign In to comment.