Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - Átdolgozott Nomádok

17

• Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    szerkesztette ezt: 26.04.2015
    dante8 írta: »
    Mint bizonyára te megkaptad a levelet így olvashatod a levél alján is hogy te voltál az egyik aki nyert ezen az ajándéksorsoláson így kaptál 110-kán-ládát és 1 szerencseérmét. Valószínűleg a társad a sorsoláso nnem nyert semmit így nem is kapott ajándékot.

Igen. Olvastam. :) Orulok is neki. Viszont van olyan jatekos, aki ket ajandek levelet is kapott ( fentebb olvashato). Nem igazan fer, hogy vannak olyanok, akik pedig semmit sem kaptak, pedig a tagom meg vasarol is. En orulok a nyeremenyemnek, csak gondoltam megkerdezem, hogy mi alapjan dontik el, hogy ki kap ketszer, ki egyszer es ki egyszer sem. Gondolom szerencse kerdese. :)
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • dante8 (HU2)dante8 (HU2) Bejegyzések: 271
    szerkesztette ezt: 26.04.2015
    Alicia2 írta: »
    Igen. Olvastam. :) Orulok is neki. Viszont van olyan jatekos, aki ket ajandek levelet is kapott ( fentebb olvashato). Nem igazan fer, hogy vannak olyanok, akik pedig semmit sem kaptak, pedig a tagom meg vasarol is. En orulok a nyeremenyemnek, csak gondoltam megkerdezem, hogy mi alapjan dontik el, hogy ki kap ketszer, ki egyszer es ki egyszer sem. Gondolom szerencse kerdese. :)

Én is kétszer kaptam, de ez sorsolás alapján ment van akit kétszer is kisorsoltak van akit egyszer sem.
    Az pedig hogy vannak-e olyan szempontok ami alapján nagyobb esély van a kisorsolásra azt nem tudom.
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
    – (Jel. 6: 7-8)
    [SIGPIC][/SIGPIC] https://www.youtube.com/watch?v=BfrrJYTvNRU
    Deres 2. ex Vének Tanácsa
  • Xadornix (HU1)Xadornix (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 27.04.2015
    Alicia2 írta: »
    Nem igazan fer, hogy vannak olyanok, akik pedig semmit sem kaptak, pedig a tagom meg vasarol is.
    Most jöttem rá, hogy a Lottó sem fair, 3 szelvénnyel sem nyertem semmit, a szomszéd meg csak egyet vett, és hármasa van. :p

Na de nem kötözködni jöttem, hanem kérdezni.

Csak nekem ajánlgat szerencsepénzeket rubinvásárlás mellé, ahol értéknek minden esetben jóval több, mint 2000 rubint említ darabra leosztva?? (Pl. most 20 darab 45000 értékben, azaz darabja 2250).

Mitől érne valami ami 2000 rubin nyereséget produkál - 2000 rubin 3 napi befektetésre - többet, mint 2000 :confused:

Vajon a beharangozott Prémium Napokon is megpróbálják majd többért adni?

Ha igen, vajon lesz olyan, aki vesz belőle?? :eek:

És ha nem vesz senki, vajon rájönnek, hogy valamit megint elszámoltak?
    Xadornix
    szerkesztette ezt: 27.04.2015
    Xadornix írta: »
    Most jöttem rá, hogy a Lottó sem fair, 3 szelvénnyel sem nyertem semmit, a szomszéd meg csak egyet vett, és hármasa van. :p

Na de nem kötözködni jöttem, hanem kérdezni.

Csak nekem ajánlgat szerencsepénzeket rubinvásárlás mellé, ahol értéknek minden esetben jóval több, mint 2000 rubint említ darabra leosztva?? (Pl. most 20 darab 45000 értékben, azaz darabja 2250).

Mitől érne valami ami 2000 rubin nyereséget produkál - 2000 rubin 3 napi befektetésre - többet, mint 2000 :confused:

Vajon a beharangozott Prémium Napokon is megpróbálják majd többért adni?

Ha igen, vajon lesz olyan, aki vesz belőle?? :eek:

És ha nem vesz senki, vajon rájönnek, hogy valamit megint elszámoltak?

Nem csak neked ajánlgat ilyeneket. De gondolj bele abba hogy amenyiért Te megveszed azt a rubint nem veszi tőled el a rendszer hanem azt magad költheted el arra amire szeretnéd. És ezek csak ajándékok amiknek mondtak egy összeget hogy menyit ér. Nem valós összeg. Mert a céluk hogy a legolcsóbb terméküket is az ajánlatokban a lehető legdrágábnak titulálják.
    Vagyis hogy Te veszel rubint amit amúgy is vennél emellé a rubin mellé kapod az érméket ami lényegében így ingyen van. Vagyis nem fizettél érte.
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
  • Gabesz19Gabesz19 Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 28.04.2015
    Ugye a kántáblák továbbra is gyűjthetőek,nem vesznek el az event végén?
    Gabesz19 @ hu 2
    szerkesztette ezt: 28.04.2015
    Gabesz19 írta: »
    Ugye a kántáblák továbbra is gyűjthetőek,nem vesznek el az event végén?

Az előző topicban már válaszoltam a kérdésedre:) De leírom ide is röviden. Nem fognak elveszni megmaradnak míg el nem költöd:)
  • Xadornix (HU1)Xadornix (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 30.04.2015
    ...
    Vagyis hogy Te veszel rubint amit amúgy is vennél emellé a rubin mellé kapod az érméket ami lényegében így ingyen van. Vagyis nem fizettél érte.
    Valaminek az értéke nem azon múlik, aktuálisan mennyit fizettem érte. Az az ára, ami (ha vettem volna) most éppen nulla lett volna, azaz ingyenes lett volna. De én az értékét vitattam, nem az árát.

Persze prémium napon majd kell fizetni érte, nem ingyen lesz, és ha akkor az ára is több lesz mint 2000, akkor az a kétséges, hogy vennének-e belőle.
    ...
    Mert a céluk hogy a legolcsóbb terméküket is az ajánlatokban a lehető legdrágábnak titulálják.
    Reklámban is inkább értékesnek, nem pedig drágának célszerű titulálni a teméket. Ellenben, ha az elképzelhető legnagyobb valós értéke fölé lövik be ezt a reklámban, azt hívják megtévesztő reklámnak...
    Xadornix
    Xadornix írta: »
    Valaminek az értéke nem azon múlik, aktuálisan mennyit fizettem érte. Az az ára, ami (ha vettem volna) most éppen nulla lett volna, azaz ingyenes lett volna. De én az értékét vitattam, nem az árát.

Persze prémium napon majd kell fizetni érte, nem ingyen lesz, és ha akkor az ára is több lesz mint 2000, akkor az a kétséges, hogy vennének-e belőle.

Reklámban is inkább értékesnek, nem pedig drágának célszerű titulálni a teméket. Ellenben, ha az elképzelhető legnagyobb valós értéke fölé lövik be ezt a reklámban, azt hívják megtévesztő reklámnak...

De ha belegondolsz hogy amúgy is vennél rubint és ebben az akcióban teszed akkor megkapod ajándék ként a vásárolt rubin mellé. Ez olyan mintha egy boltban egy bizonyos összeg után kapsz valami ajándékot. Annak is megvan az ára de senki nem foglalkozik hogy mennyibe is került volna az az ajándék mert ingyen volt.
    Na most pont ez a helyzet itt is. Jelenleg ingyenesnek tekinthető csak egy bizonyos rubin menyiséget kell mellé vásárolni.

Az meg hogy mennyibe kerülne hogy azt vásárold meg rubinért? Nem tudom de lehet nem is fogjuk metudni:)
  • nagyratörőnagyratörő Bejegyzések: 1
    de honnan lesz tallér?
    nagyratörő @ hu 2
    de honnan lesz tallér?

Ha vásárolsz rubint ilyen akció esetén. Meg ha felépíted a kutat első szintre kapsz egy érmét ajándékba.
  • mikloska (HU2)mikloska (HU2) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 06.05.2015
    sziasztok
    az volna a problémám hogy támadni szeretném a táborokat és kiirja
    " Tul sok egység található a szárnyakon.
    Egy egység limitet növelö felszerelés elhasználodott. távolits el csapatokat hogy támadhass"
    Semmivel nem tudok támadni és lecseréltem a drágaköveket növeltem az erejüket szárnyakon.
    Ha valaki tudja a megoldást létszi irjon mert már totál kiwagyok :)
    sőt ha a szárnyakra nem teszek katit akkor is ezt irja
    mikloska @ hu 2
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    szerkesztette ezt: 06.05.2015
    mikloska3 írta: »
    sziasztok
    az volna a problémám hogy támadni szeretném a táborokat és kiirja
    " Tul sok egység található a szárnyakon.
    Egy egység limitet növelö felszerelés elhasználodott. távolits el csapatokat hogy támadhass"
    Semmivel nem tudok támadni és lecseréltem a drágaköveket növeltem az erejüket szárnyakon.
    Ha valaki tudja a megoldást létszi irjon mert már totál kiwagyok :)
    sőt ha a szárnyakra nem teszek katit akkor is ezt irja

Beállítás közben parancsnokot váltottál, olyanra amelyiknek kisebb a szárnyerősítése, mint annak, akinél bepakoltad a katikat, Csökkentsd le minden hullámba a megengedettre.
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • Hgmg (HU2)Hgmg (HU2) Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 12.05.2015
    Hali! "A hatalom jelképei" küldetésnél (eredmények) nem akarják a nagyon tisztelt fejlesztők az új fejlesztéshez állítani a követelményeket? Kissé erőltetett játékmenet mellett lehet kb. 10k táblát kiszedni egy event alatt, de már a 8. szint eléréséhez is 50k kell, aki most kezdi, annak 150k, mennyi idő így a 10. szint? és egy újnak? :)
    Hgmg @ hu 2
  • Black0uTEmpire (HU2)Black0uTEmpire (HU2) HU2 Bejegyzések: 39
    Hgmg írta: »
    Hali! "A hatalom jelképei" küldetésnél (eredmények) nem akarják a nagyon tisztelt fejlesztők az új fejlesztéshez állítani a követelményeket? Kissé erőltetett játékmenet mellett lehet kb. 10k táblát kiszedni egy event alatt, de már a 8. szint eléréséhez is 50k kell, aki most kezdi, annak 150k, mennyi idő így a 10. szint? és egy újnak? :)

Vannak ilyen finomságok...ugye még mielőtt én elkezdtem játszani még vagonszám esett ez a tábla állíólag, most meg 70-80db-ok. Nem hiszem amúgy hogy állítani fognak rajta, mert nagylelkűen berakták ezt a kán ládát amivel kilehet szedni 1 event alatt is a 10es szintű eredményküldihez elég pontot, csak egy kicsit borsos az ára.
    Black0uTEmpire @ hu 2
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Kán-láda hogyan működik? Hiába teszek fel pl. 40 db-ot, a hatás mértéke 1 lesz. Nem értem.
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
  • Black0uTEmpire (HU2)Black0uTEmpire (HU2) HU2 Bejegyzések: 39
    Randiguru írta: »
    Kán-láda hogyan működik? Hiába teszek fel pl. 40 db-ot, a hatás mértéke 1 lesz. Nem értem.
    Hogy-hogy 1?:D 3%-ot ad 1db, ez pár dbot jelent. Pl felraksz 33 db kánládát akkor az felel meg egy 2x-es szorzónak. 80db helyett esik 160. Ennyi.
    Black0uTEmpire @ hu 2
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    17 db-ént írt ki '1' számot.
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
  • Hegedűs IstvánHegedűs István Bejegyzések: 7
    Én tálom a nomádokat
    Hegi
  • Hgmg (HU2)Hgmg (HU2) Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 13.05.2015
    Vannak ilyen finomságok...ugye még mielőtt én elkezdtem játszani még vagonszám esett ez a tábla állíólag, most meg 70-80db-ok. Nem hiszem amúgy hogy állítani fognak rajta, mert nagylelkűen berakták ezt a kán ládát amivel kilehet szedni 1 event alatt is a 10es szintű eredményküldihez elég pontot, csak egy kicsit borsos az ára.

Régen lényegesen több táblát lehetett kiszedni, de változás így sem várható, ami elég furi.. Eddig inkább a könnyítés volt terítéken, most meg kb. 5 év egy kezdőnek, mire teljesíti a küldetést. A láda azért nem indok, mert most a 10k pont környéke még top25, ez alapján kellene kialakítaniuk a követelményeket.
    Hgmg @ hu 2
  • uralkodomuralkodom Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 05.06.2015
    khm...

Nagy drágulás jött...
    Mondjuk legalább nem event közben, mint az első vihar idején.
    De: a rubinszóráson (picit többszöröződött a támadásonként eldobható rubin mennyisége!) kívül mire is jó a nomádozás?!
    uralkodom @ hu 2
Sign In to comment.