Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Továbbküldött technikai problémák, bugok, javaslatok

12245

• lopnijartlopnijart Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 22.04.2015
    nem mindig tölti be a térképet kérek javítsatok ezen
    lopnijart @ hu 2
  • zsolti1111zsolti1111 Bejegyzések: 160
    szerkesztette ezt: 23.04.2015
    Magyarország 1. Már nem játszok ezzel a profillal.
  • lopnijartlopnijart Bejegyzések: 11
    most meg nem tölti be a szerencskereket adót stb. még mi nem fog működni?:mad:
    lopnijart @ hu 2
  • Totam (HU2)Totam (HU2) Bejegyzések: 5
    Az új nomád eventnél az eredménypontoknál nem számolja a rendszer a legyőzött táborokat így a feladat nem fog teljesülni! Hiába győztem ma le 30-at egyet se számolt!
    Kérem a hiba mielőbbi javítását!
    Totam @ hu 2
    Magyarok Nyilai
    Rettenetes
  • nem kéne (HU2)nem kéne (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy nem kaptam meg az E-mail cimemre a mai nap az ajándékot!

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv: Krisztián
    nem kéne @ hu 2
  • mobo (HU2)mobo (HU2) Bejegyzések: 65
    Színt úgy mint az előző hozzá szóló nem kaptam meg a 110kán táblát az egy szerencse pénzt kaptam meg.
    Szint:70
    Szövetség: Szakasz
    Rang: Örmester
    mobo @ hu 2
  • DaniAdventurer5 (HU2)DaniAdventurer5 (HU2) Bejegyzések: 9
    Sziasztok!Nem tudom jelentkezik-e mindenkinél,vagy hiba-e egyáltalán vagy csak a fejlesztők újabb szopatása a játékosok számára...no kezdem:Az én(de remélem nem csak nálam van így)problémám az lenne hogy amikor toborozni szeretnék vagy eszközt gyártani...beállítom hogy mondjuk 2 egységet toborzok a barakkban és nem ötöt egyszerre,akkor ugye a bal felső sarokban kiírja hogy mondjuk 14 perc a toborzási sebbesség(magyarul 14 perc múltán készen áll a harcra az a 2 egység,vagy 3 ha segít a csapat)...no igen,ezzel nem is lenne probléma...de amikor kiadom a parancsot a toborzásra vagyis rá klikelek arra a [email protected] pipára akkor egyáltalán nem annyi idő a toborzás amennyit korábban a toborozandó katonák számának beállításánál kiírt a gép.2 perccel mindenféle toborzásnál és gyártásnál több(egységen és eszközönként)azért ez engem rohadtúl idegít pláne amikor megrendezem az Arisztokrata Lakomát és amikor 3 percnek kellene lennie egy katona toborzási idejének véletlenül sem annyi lesz hanem egy percecskével több.
    DaniAdventurer5 @ hu 2
  • DaniAdventurer5 (HU2)DaniAdventurer5 (HU2) Bejegyzések: 9
    Persze,lehet gondolni hogy ez milyen idegbeteg paraszt hogy 1 percen kiakad?!!!!
    De sok kicsi sokra megy.
    DaniAdventurer5 @ hu 2
  • irénke2irénke2 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 24.04.2015
    Szépnapot szeretném kérdezni méirt esik vissza a rablóbáró kastély 1-es szintre? nem az elsö eset 5-6-os szintekröl további szépnapot Irénke2
    irénke2 @ hu 2
  • rombuszka (HU2)rombuszka (HU2) Bejegyzések: 37
    Nálam is ugyanez a toborzási probléma fennáll.
    Javítsák!!!
    rombuszka @ hu 2
  • dante8 (HU2)dante8 (HU2) Bejegyzések: 271
    mobo2 írta: »
    Színt úgy mint az előző hozzá szóló nem kaptam meg a 110kán táblát az egy szerencse pénzt kaptam meg.

Nem is fogsz 110 kán-táblát kapni:)
    Az ajándék 110 kán-ládát tartalmaz ami viszont eszköz a nomádokhoz:p
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
    – (Jel. 6: 7-8)
    [SIGPIC][/SIGPIC] https://www.youtube.com/watch?v=BfrrJYTvNRU
    Deres 2. ex Vének Tanácsa
  • mobo (HU2)mobo (HU2) Bejegyzések: 65
    dante8 írta: »
    Nem is fogsz 110 kán-táblát kapni:)
    Az ajándék 110 kán-ládát tartalmaz ami viszont eszköz a nomádokhoz:p

Észre vettem aztán csak nem figyeltem az elején,hogy tábla vagy láda :-D
    Szint:70
    Szövetség: Szakasz
    Rang: Örmester
    mobo @ hu 2
  • YogoBella (HU2)YogoBella (HU2) HU2 Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 28.04.2015
    Sziasztok...
    Gondolom nem a megfelelő helyre írom , de mivel ilyen topic nincs ...hát ide kerül...
    24 órája múlt , hogy kezdtem a játékot , 300 rubin üdvözlő ajándék ...természetesen nem lehet átvenni , mert azt írja , hogy :
    az e-mail-hez tartozó tartománynév/domain le van tiltva !

már engedelmet , de mi a bánatért vagyok letiltva ?...és főleg miért ?... ha regisztrálni engedett ezzel a mail címmel ?...

üdv. választ előre is köszi
    YogoBella @ hu 2
    "inter arma silent musae "
    "Háborúban hallgatnak a múzsák"
  • LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    YogoBella írta: »
    Sziasztok...
    Gondolom nem a megfelelő helyre írom , de mivel ilyen topic nincs ...hát ide kerül...
    24 órája múlt , hogy kezdtem a játékot , 300 rubin üdvözlő ajándék ...természetesen nem lehet átvenni , mert azt írja , hogy :
    az e-mail-hez tartozó tartománynév/domain le van tiltva !

már engedelmet , de mi a bánatért vagyok letiltva ?...és főleg miért ?... ha regisztrálni engedett ezzel a mail címmel ?...

üdv. választ előre is köszi

A regisztrációs ajándékkal kapcsolatos problémák elég gyakoriak sajnos. Megpróbálhatod, hogy az emilfiókodnál kikapcsolod a spam-szűrőt, engedélyezed a kéretlen leveleket, reklámokat, mert sokszor szemétnek tekinti őket. Ha nem működik, próbáld meg a játék supportját megkeresni ez ügyben, bár az nem lesz gyors! :)
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
  • YogoBella (HU2)YogoBella (HU2) HU2 Bejegyzések: 12
    A regisztrációs ajándékkal kapcsolatos problémák elég gyakoriak sajnos. Megpróbálhatod, hogy az emilfiókodnál kikapcsolod a spam-szűrőt, engedélyezed a kéretlen leveleket, reklámokat, mert sokszor szemétnek tekinti őket. Ha nem működik, próbáld meg a játék supportját megkeresni ez ügyben, bár az nem lesz gyors! :)

köszi....:)
    ezek mind rendben vannak , néztem a promóciós részt és a spam-szűrő kikapcsolva volt eddig is , mert más játékok is küldik oda gyakran az üziket ...
    YogoBella @ hu 2
    "inter arma silent musae "
    "Háborúban hallgatnak a múzsák"
  • Nyelesdorgo (HU1)Nyelesdorgo (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Üdv!

Valamiért összement az eszköz-raktáram. Mindössze 3 oldal. Miért?

Köszi a választ: Nyelesdorgo
    Nyelesdorgo @ hu 1
    Üdv!

Valamiért összement az eszköz-raktáram. Mindössze 3 oldal. Miért?

Köszi a választ: Nyelesdorgo

Ezt hogy érted hogy összement az eszköztárad?
    Ha pontosabban leírnád vagy ha fotót tudnál mellékelni akkor tudnék segíteni de így nem nagyon értem mi a pontos kérdés.
    "És mikor felnyitotta a negyedik pecsétet, hallám a negyedik lelkes állat szavát, amely ezt mondja vala: Jőjj és lásd.
    És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és aki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által."
    Szia!

Bocs... Mindössze három oldal. Ennyit tudok lapozni benne. És tele is van, nem fér bele több eszköz.
    Ez néhány órája van így, előtte minden ok volt. ÉS több oladlon tudtam eszközt tárolni.

OK?

Myelesdorgo
    Nyelesdorgo @ hu 1
    Szia!

Bocs... Mindössze három oldal. Ennyit tudok lapozni benne. És tele is van, nem fér bele több eszköz.
    Ez néhány órája van így, előtte minden ok volt. ÉS több oladlon tudtam eszközt tárolni.

OK?

Myelesdorgo

Az eszköz alatt az ostrom eszközöket érted? Mert akkor az nem függ ettől. Azokat korlátlan mennyiségben lehet tárolni.
    Nem, azokat, amiket a rablók, stb. adnak.
    Nyelesdorgo @ hu 1

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt