Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Közlemény

2

• TucoButcher (HU2)TucoButcher (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 14.04.2015
    Az hogy mi volt esetleg van veszélyben azt csak a bentiek tudják biztosan nekem husvét ota bugos a játék hiba üzenetek miegymás és olvasgatom a forumot is mikor épp nem 'karbantartás' van facebookot is sajnos nem vagyok egyedül. Irtam a supportnak de a szokásos dolgozunk az ügyön választ kaptam ami nyilván igaz de ettöl nem leszünk elörébb. Biztos elöfordolnak máshol is adatlopási kisérletek de ez a némaság meg csusztatások a nem tul jo kommunikáciot bizonyitja. Nem vagyok egy veterán játékos itt de ez igy sok kezd lenni.
    TucoButcher @ hu 2
  • The TeacherThe Teacher Bejegyzések: 94
    azt azért ne feledje senki hogy csak a fórum jelszók voltak veszélyben ami ésszerű esetben nem egyenlő a játék jelszóval, se a mail-etek jelszavával, így ha azt bárki is ellopta mit tud csinálni?? ír a fórum helyettetek?:) Aki meg ugyan azt a jelszót használja a játékhoz is mint a fórumhoz az nézzen magába, és ott keresse a hibát:) Ez a felháborodás túlzásba vitt, szinte semmi nem történt ha valaki ésszel választ jelszót.

Miért érzem azt, az ön ismeretei erősen hiányosak.
    ***Salvum fac Deus reginae***
    **A préda nem pofázik, csendben átadja magát az elmúlásnak, s megtér isteneihez.**
  • brokenheart (HU2)brokenheart (HU2) HU2 Bejegyzések: 120
    ha elmondanám miért érzed azt kitiltanának a fórumról engem, pedig igazat írnék:D
    Miért érzem azt, az ön ismeretei erősen hiányosak.
    brokenheart @ hu 2
  • pisztyu14 (HU1)pisztyu14 (HU1) Bejegyzések: 12
    ensekaptam de ma valaki feltorte a karim és elkezdett rombolni es koltotte a rubinom gyorsdan jelit változtattam de medddig tart ki?....
    pisztyu14 @ hu 1
  • xerxész00xerxész00 Bejegyzések: 45
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    azt azért ne feledje senki hogy csak a fórum jelszók voltak veszélyben ami ésszerű esetben nem egyenlő a játék jelszóval, se a mail-etek jelszavával, így ha azt bárki is ellopta mit tud csinálni?? ír a fórum helyettetek?:) Aki meg ugyan azt a jelszót használja a játékhoz is mint a fórumhoz az nézzen magába, és ott keresse a hibát:) Ez a felháborodás túlzásba vitt, szinte semmi nem történt ha valaki ésszel választ jelszót.

Nem azért mondom, de ez ritka nagy butaság.
    A forumos acc és a játék acc egy és ugyan az az acc.
    Állitolag a fiók feltörések is a forumon keresztül szoktak történni, mert hogy car a forum biztonsági rendszere.
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    Carmiso írta: »
    Kapott emailt, akit érintett a dolog.

Koszonjuk szepen. Igazan idoben jeleztek. Durvan 2 hetig nem lehetett elerni a forumot erre 2 napja kapom az e-mailt es azt is spam-kent, amit ma talaltam meg miutan olvastam a Kozlemenyt. Nagyon fontosak lehetunk a GGS-nek ha meg idoben sem kepesek ertesiten a jatekosokat a bajrol. A jatekkal kapcsolatos akciokkal, vasarlasi ajanlatokkal azonnal bombaznak minket naponta tobbszor, de ha baj van, akkor utolag jon az info mikor mar van akin nem segitenek a leirt informaciok. Korrekt.

Tehat ezt ugy kell ertelmezni, hogy azok kaptak csak e-mail errol a feltoresrol akinek veszejben van a acc-ja? Vagy minden jatekosnak lett kuldve e-mail?
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • Hgmg (HU2)Hgmg (HU2) Bejegyzések: 32
    4 napig nem tudtam belépni, hiába frissítettem már az egérben az elemet is.. Persze, erről nincs szó, pedig elvileg elég sokan jártak így. Nem bánkódom, már megy a játék és a fórum nélkül is el lehet lenni.
    Tüske azért van bennem, de ha jönnek végre a nomádok és az alkimista, lehet nyomtalanul elmúlik a rossz érzés :)
    Hgmg @ hu 2
  • zsolti1111zsolti1111 Bejegyzések: 160
    Hgmg írta: »
    4 napig nem tudtam belépni, hiába frissítettem már az egérben az elemet is.. Persze, erről nincs szó, pedig elvileg elég sokan jártak így. Nem bánkódom, már megy a játék és a fórum nélkül is el lehet lenni.
    Tüske azért van bennem, de ha jönnek végre a nomádok és az alkimista, lehet nyomtalanul elmúlik a rossz érzés :)

Alkimista?
    Már rég eltűnt :)
    Magyarország 1. Már nem játszok ezzel a profillal.
  • Hgmg (HU2)Hgmg (HU2) Bejegyzések: 32
    Igen, ezért ideje, hogy előkeveredjen ;)
    Hgmg @ hu 2
    Hgmg írta: »
    Igen, ezért ideje, hogy előkeveredjen ;)

Hát igen, nem lenne rossz :)
    Meg a nomádok se most voltak :)
    Holnap lesz egy "frissités"
    Most olvastam a német forumon:)
    xerxész00 írta: »
    Holnap lesz egy "frissités"
    Most olvastam a német forumon:)

Mi lesz benne? :rolleyes:
    szerkesztette ezt: 16.04.2015
    oké hogy van közlemény....
    De mikor írjátok ki a frisítésről a hivatalost?
    Már most elkéstetek vele.
  • CarmisoCarmiso Bejegyzések: 231
    xerxész00 írta: »
    oké hogy van közlemény....
    De mikor írjátok ki a frisítésről a hivatalost?
    Már most elkéstetek vele.

Nem olyan könnyű ám xerxész00, össze vissza változtatják. Egyszer azt írják ki mikorra kell lefordítani egyszer meg azt mikorra kell kiposztolni, most például még időpontot se írtak ki :D Szóval csapjak a hasamra.

De írok nekik hogy jó lenne ha értesítenének előre.

Egyébként nem késtünk el vele, holnap érkezik csak a berimond event (remélhetőleg), kiírhatnám egy héttel előbb is a frissítést, mint ahogy a többi fórumon megjelenik (ritka mikor ennyivel előre megtudjuk), de ahhoz folyamatosan nézni kéne a közöst, néha nehéz, főleg ha nincs is fórum, mert leállítják :D
  • mobo (HU2)mobo (HU2) Bejegyzések: 65
    Remélem most rendes Berimond lesz nem pedig 1napos :-)
    Szint:70
    Szövetség: Szakasz
    Rang: Örmester
    mobo @ hu 2
  • drakula 666 (HU2)drakula 666 (HU2) Bejegyzések: 51
    Carmiso írta: »
    Nem olyan könnyű ám xerxész00, össze vissza változtatják. Egyszer azt írják ki mikorra kell lefordítani egyszer meg azt mikorra kell kiposztolni, most például még időpontot se írtak ki :D Szóval csapjak a hasamra.

De írok nekik hogy jó lenne ha értesítenének előre.

Egyébként nem késtünk el vele, holnap érkezik csak a berimond event (remélhetőleg), kiírhatnám egy héttel előbb is a frissítést, mint ahogy a többi fórumon megjelenik (ritka mikor ennyivel előre megtudjuk), de ahhoz folyamatosan nézni kéne a közöst, néha nehéz, főleg ha nincs is fórum, mert leállítják :D

A japán fórumon már régóta kintvan, az új szerencsekereket 1 hónapja kirakták már köbö :D
    drakula 666 @ hu 2
  • CarmisoCarmiso Bejegyzések: 231
    A japán fórumon már régóta kintvan, az új szerencsekereket 1 hónapja kirakták már köbö :D

Hát én nem tudok japánul :D , de a szerencsekerék változtatásról nincs hivatalos hírünk.
  • pisztyu14 (HU1)pisztyu14 (HU1) Bejegyzések: 12
    teljesen egyetretekezzel ,es támogatom
    pisztyu14 @ hu 1
  • juve2010 (HU2)juve2010 (HU2) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 22.04.2015
    Én nem, kaptam!!!!
    azt nem értem ha szövin belül védeni akarok más kastélyban,hozzá teszem ez megbizás bizalomon alapulo dolog továbbá ha az illetö nincs fent játékon,és a vezetö vagy épp helyetese fent van és belépve a tagjához azt mér kell sujtani zárolt modban és azt a tagot is akihez be lép?kiváncsi lennék arra hogy más szövik hogy csinálják mert tutira veszem ott se külömb egyiksem,és gusztustalan dolognak tartom azt hogy nagyobb szövik megtehetnek bár mit,ezzel csak azt érik el hogy sorban abba hadják a játékot és telon hivják ismerösüket is hogy ne játszanak evvel a játékkal,ha ezt akarják el
    érni az empire godgame játékkal hát még visszhangja is lehet ebböl és nem lepödnék meg semmin ezek után!!!
    juve2010 @ hu 2
  • szofi hercegn? (HU2)szofi hercegn? (HU2) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 02.06.2015
    sziasztok! tud nekem valaki segiteni! Hogy működik az akadémia! köszönöm a segitséget ha tudja valaki!
    szofi hercegnő @ hu 2
Sign In to comment.