Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - Hősök

29

• Dodó1502Dodó1502 Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 30.03.2015
    Te jézusúristen,mi a büdös ... (inkább nem írom le,amit gondolok)ez már megint?!Mégis mi a francnak ide még több fajta felszerelés?!Már a drágakövek is egy nagy rakás ... (megint kutúrált próbálok maradni)volt,de ez egy gyalázat!Mégis kinek van annyi esze,hogy felpakolja magát egy cuccal,ami növeli az utazási költséget,stb.?!És ez még csak a kezdet,szerintem már kezdhetünk is totózni,hogy a GGS mostani fejlesztéseiből ítélve hány millió bugot hoz ez is magával,amit a büdös életben nem fognak kijavítani,mi meg megint szívunk,hogy három napja nem bírunk bemenni,és lassan rom lesz a várunk!
    Dodó150 @ hu 2
  • laciqwer (HU2)laciqwer (HU2) HU2 Bejegyzések: 732
    Kedves CArmiso!
    milyen hibákat javitot a mostani hotfix pontosan, mivel jeleleg felmerült hibák továbra is meg vannak,
    üdv laci
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .
    BUG_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

laciqwer @ hu 2
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Szerintetek szegény Carmiso mindenre tudja a választ? Dehogy ! :)
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
    Randiguru írta: »
    Szerintetek szegény Carmiso mindenre tudja a választ? Dehogy ! :)
    http://hu.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?3053-Karbantart%C3%A1sok-hotfixek&p=262391#post262391

gondoltam ez a bejelentés után csak tud valamit.
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .

laciqwer @ hu 2
  • CarmisoCarmiso Bejegyzések: 231
    laciqwer írta: »
    Kedves CArmiso!
    milyen hibákat javitot a mostani hotfix pontosan, mivel jeleleg felmerült hibák továbra is meg vannak,
    üdv laci

Milyen hibák laciqwer?

Az első belépésnél szürkék voltak a funkciók, nem lehetett rákattintani, ezt javították.
    Carmiso írta: »
    Milyen hibák laciqwer?

Az első belépésnél szürkék voltak a funkciók, nem lehetett rákattintani, ezt javították.

http://hu.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?31336-H%C3%B6s-Bug&p=262370#post262370

ebben a témában leir thibák.
    irok példát.: parancsnokok támadási ereje az eddigi max 90% helyet akár 120-160%-os is lehet és támadáskor ezt látni és evvel is számol. mivel minden maxos toroynnál kevesebb a vezsteség , értelem szerüen mivel nem 90% a max erö hanem amenyire kivan huzva a parancnsok, tehát ha nem 90/90-re megy valki hanem sima 90%távra eddig és adot 120-at abbol 90volt érvényes az msot 120-at ad de most amég ez a hiba fen aál addig lehet még rajta növelni azaz akár 160%-os távolsági parancnsok is lehet vlakinek, ez még okés lenne, de védelmi oldaon kinek van 160%-ot kivétö távos parija? föleg ha ezt a parit szárny vagy udvaros kavicsl megtoldva egy 5.hullámal támad vlakire, védhetetlen.mármint falon bent lehet hogy 4-5ezer védö árán egy 90/90-es apri emg fogja

laciqwer @ hu 2
  • CarmisoCarmiso Bejegyzések: 231
    Igen ez hiba, de már tudnak róla :D
    Carmiso írta: »
    Igen ez hiba, de már tudnak róla :D
    oké, de elöb mintha ugy irtad volna mintha nem tudnának rolla. de mindegy , remélem javitják ezt is még ma.
    köszi

laciqwer @ hu 2
  • xbalintdxbalintd Bejegyzések: 37
    Ki talált már valami jó hőst? :D
    shadowempire.png
    Név: xbalintd
    szint:70
    Érdem: változo
    szövetség: Mázli És Társai
    HU 2
  • Varga Józsefné (HU2)Varga Józsefné (HU2) HU2 Bejegyzések: 90
    Én még nem,de van drága kő aminek semmi haszna,már nem győzöm eladni őket.
    zsó
  • Lovag Rend2Lovag Rend2 Bejegyzések: 1
    Nem tudom hol kell témát indítani. ezért ide irok egy üzenetet.
    Mit kell csinálni ha 2-3 ember napi szinten megtámad 2x kb 3-4 hónapja.. egész kastélyom és erődjeim égnek és hiába kérem őket de nem hagyák abba a támadásokat. Örülnék tippeknek. Köszönöm.
    Lovag Rend @ hu 2
  • zorsika (HU2)zorsika (HU2) Bejegyzések: 11
    SpeedeR3 írta: »
    Mindenben a rosszat látjátok? Nem, hogy örülne, hogy a kereskedőknél is kapható, hanem máris azt látja, hogy a modik...
    Persze nekik is meg kell élniük valamiből! Ennyi erővel a boltost is szidhatnánk, hogy a zsömle olyan drága.

Kíváncsian várom én is a frissítést :)

Nem a moderátor zsebébe megy a zseton.. Hanem a fejlesztők..illetve a cég zsebébe.

Jut eszembe..minden világban találhatsz hőst? Sárkányimádóktól is akár?
    zorsika @ hu 2
  • ábellovag3ábellovag3 Bejegyzések: 212
    Már nem azért, de mintha tényleg gyengébb felszereléseket kapnánk, miközben aligha találunk bármiféle hőst. Ez nekünk megéri?
    ábellovag3 @ hu 1
  • LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    Már nem azért, de mintha tényleg gyengébb felszereléseket kapnánk, miközben aligha találunk bármiféle hőst. Ez nekünk megéri?

Leesik azért egy-két hős, persze nem túl jók, de ez csak az első délután! :) És én is észrevettem, hogy túl sok zöldet ad, meg kettes kavicsot...
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
  • Swifty (HU2)Swifty (HU2) HU2 Bejegyzések: 202
    feljöttem délután, egy tornyot nem ütöttem ki, meg semmi.. de már egy egyedi hős benne volt a parimba... mindenki kapott egyet ajándékba, vagy csak én jártam ilyen jól?:D
  • LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    Lazor írta: »
    feljöttem délután, egy tornyot nem ütöttem ki, meg semmi.. de már egy egyedi hős benne volt a parimba... mindenki kapott egyet ajándékba, vagy csak én jártam ilyen jól?:D

Mindenki kapott ilyet.
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
  • BNndr (HU2)BNndr (HU2) Bejegyzések: 13
    Nekem csak az lenne a kérdésem, ha már megvan a 90 táv egy parancsnokon, és van egy +12% távos hős, akkor 102-vel fog számolni, vagy ugyanúgy marad a 90 maximumként?
    BNndr @ hu 2
  • zorsika (HU2)zorsika (HU2) Bejegyzések: 11
    ja..leesik..és még 5% os akciót is betettek most..Inkább lett volna10-15% kedvezmény beetetésképp.
    zorsika @ hu 2
  • Jesse James (HU2)Jesse James (HU2) Bejegyzések: 373
    BNndr írta: »
    Nekem csak az lenne a kérdésem, ha már megvan a 90 táv egy parancsnokon, és van egy +12% távos hős, akkor 102-vel fog számolni, vagy ugyanúgy marad a 90 maximumként?

A hivatalos kiírás szerint a hősök bónuszai a felszereléseken felül hatnak, szóval ez alapján igen, 102%-al fog számolni.
    Jesse o:)
  • BNndr (HU2)BNndr (HU2) Bejegyzések: 13
    Értem, köszi. Csak azért kérdeztem, mert a védelem beállításánál a távolsági védő harcerejénél nem adja hozzá azt a +12%-ot, viszont, ha azt a hőst teszem fel, amelyiken fal bónusz van, ott már hozzáadja azt a +15%ot.
    BNndr @ hu 2
Sign In to comment.