Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - Gyorsabb felhelyezés :)

124»

• BNndr (HU2)BNndr (HU2) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 10.03.2015
    Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy akkor a zöldön a kastélyban érdemesebb gazdaságokat tartani? Elvégre így akkor egy 10-es gazdaság azzal a +96-al 184-et termelne. Ergo felesleges volt felhúzni a csűröket? Mert egy maxos csűr 178-at termel.
    BNndr @ hu 2
  • lacesz 64 (HU2)lacesz 64 (HU2) Bejegyzések: 29
    Következő újítások gyorsítsák már a játékot,,,ez a kérésem,,,azt hiszem 100%-ban egyetért velem minden játékos,mindegy hogyan de a j á
    t
    é

k.B e l assu
    lása,,technikai bugokot áraszt mindenkire,,,,,
    A TOBORZÁSI FUNKCIÓ FÜGGETLENÍTÉSA A BELSŐ KASTÉLYKÉPTŐL PL BIZTOS GYORSÍTNÁ A JÁTÉKOT
    Megfontoladnó rubinakciók,"VISSZANEMTÉRŐ ROHADÉK AJÁNLATÖZÖNÖKET "TÉNYLEG VÍZSZINTBE RAKJÁTOK,NYUGIBA,NEM KÉNE AGRESSZÍVAN TOLNI AZ ARCUNKBA ÖTPERCENKÉNT,,MERT
    "DÜHBE JÖVÜNK"
    ÜDV
    lacesz 64 @ hu 2
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Ez a gyorsabb felhelyezéses dolog semmit se ér. Abszolút nem gyorsabb, sőt...inkább zavaró!

A gyorsabb felszerelés számomra azt jelentené, hogy egy pl. torony ütésekor a megszokott, általunk felrakott eszközöket helyezné fel automatikusan. Így gyorsabb lenne. Persze nem úgy mint most, hogy a full rubinos eszközöket rakja fel, még akkor is ha csak 2 db van belőle.
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
  • szerkesztette ezt: 10.03.2015
    BNndr írta: »
    Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy akkor a zöldön a kastélyban érdemesebb gazdaságokat tartani? Elvégre így akkor egy 10-es gazdaság azzal a +96-al 184-et termelne. Ergo felesleges volt felhúzni a csűröket? Mert egy maxos csűr 178-at termel.

Szerintem nem úgy van, hogy üzemenként ad +annyit, hanem összesen... Túl kedvező lenne... :) És sztem csűröknél is él, bár ezt nem tom... :)
    szerkesztette ezt: 12.03.2015
    A 10-es gazdaság alapból 88 kaját ad, a csűr 1.szintje alapból 91-et! Tehát a csűr többet termel, érdemes felhúzni! Persze nem sokkal..

Az, hogy mennyivel ad többet a közrendtől függ!
    70. szint +++

MINDEGY
  • szerkesztette ezt: 13.03.2015
    Randiguru írta: »
    A 10-es gazdaság alapból 88 kaját ad, a csűr 1.szintje alapból 91-et! Tehát a csűr többet termel, érdemes felhúzni! Persze nem sokkal..

Az, hogy mennyivel ad többet a közrendtől függ!

Na ezaz... Ránézésre azt mondod, minek kínlódjak vele, +3 kaját ad....
    De pölö jegesen az a 88-as termelés egy 100%os üzemben nekem simán 1100 feletti.... Ez 12,5szöröse a 88-nak... Azaz 12,5*3=37,5 plusz kaja egy üzemcsere...
    Arról nem is beszélve, hogy a csűrt is fejlesztheted tovább, nem csak 1 szintje van...
    szerkesztette ezt: 13.03.2015
    Összességben megéri! Csak győzd kitermelni a királyi nyersit!
    70. szint +++

MINDEGY
  • szerkesztette ezt: 13.03.2015
    Nem termelni kell, csak rablózni... :) Meg keresni pár jó szomszédot aki könnyen rávehető hogy küldjön neked... :) Pl aki inaktív de azért feljárogat.... Termelésből alig jön valami... :)
  • Jax (HU2)Jax (HU2) Bejegyzések: 41
    Sziasztok!
    Nem azért a két forintért de nem,hogy jobb lett a játék hanem rosszabb. Miért?Zavaró és lassú a csúszka, továbbá amikor ki akarok egy egységet venni a támadásból,ki kell keresnem a sok közül,hogy melyik az,felszerelésnél ugyanez.... annyira idegesítő,hogy ne tudjátok meg... Remélem külföldön is sok mindenkit idegesít és törlik ezt a frissítést. :)
    "A hatalom ott van,ahol az emberek hiszik,hogy van!"
  • dlacikadlacika Bejegyzések: 14
    NEM, ez nem lett gyorsabb. Sőt lassabb lett. Ha módosítani kell, kész kínszenvedés. Nem tudom miért kell berakni olyan módosításokat, amelyek nincsenek rendesen letesztelve. Csak le kellett volna mérni stopperral, és kikerült volna, hogy túl apró gombok is sem jók semmire. Vagy lehet szándékosan az cél hogy rontsuk el. Az utóbbi idők módositásai alpján már inkább erre gondolok. Számomra IDEGESÍTŐ, JÁTÉKÉLMÉNYT TÖNKRETEVŐ a módosítás. Ha ez volt cél grat, sikerült. Ha mégsem, ki vele.
    dlacika @ hu 2
  • Gabesz19Gabesz19 Bejegyzések: 34
    Egyetértek, legalább csak azt adná fel, amilyet felraktam a sok 0-ást minek adja fel a lista? Az apró jel ahogy a falvaknál is csak idegesítik és visszatartják az embert, ahogy azt a falvaknál is kitehetnék a szélre legalább, ne csukjam be állandóan ha nem precizen nyomok.
    Gabesz19 @ hu 2
  • baka80 (HU2)baka80 (HU2) HU2 Bejegyzések: 117
    szerkesztette ezt: 21.03.2015
    sziasztok!

Azt mondják a puding próbája az evés:)
    Teszteltem a gyorsabb felhelyetést, és nem csak immel-ámmal,nehezen vitt rá a lelketlen lelkem, de megtettem.
    Tapasztalataim:
    Ott ahol kevés fajta katonát tartasz az adott helyen akkor tényleg gyorsabban fel lehet szórni a katonákat.
    Ha csak fa cuccaid vannak akkor az eszközöket is valószinüleg ugyanolyan gyorsan fel lehetne dobálnod, de nekem nem csak fa cuccaim vannak, és így már káosz a köbön.
    A LEGNAGYOBB baja a dolognak kicsi mint a légypiszok!!!!!!!:mad:
    Ha a nagyságát megnövelik, akkor tényleg gyorsabb lesz, de addig az a véleményem, felemás hasznavehetetlen vacak.
    Ha nem változtatnak rajta akkor választani lehessen melyiket szeretném használni, mint a minichat esetében.
    Ha lehet hinni a pletyiknek akkor a kattintóprogisok örülnek, nekik ez az újítás tényleg sokat segített :(

Baka80
    baka80 @ hu 2

Név :baka80
    Szint : 70-es

• LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    szerkesztette ezt: 21.03.2015
    baka80 írta: »
    sziasztok!

Azt mondják a puding próbája az evés:)
    Teszteltem a gyorsabb felhelyetést, és nem csak immel-ámmal,nehezen vitt rá a lelketlen lelkem, de megtettem.
    Tapasztalataim:
    Ott ahol kevés fajta katonát tartasz az adott helyen akkor tényleg gyorsabban fel lehet szórni a katonákat.
    Ha csak fa cuccaid vannak akkor az eszközöket is valószinüleg ugyanolyan gyorsan fel lehetne dobálnod, de nekem nem csak fa cuccaim vannak, és így már káosz a köbön.
    A LEGNAGYOBB baja a dolognak kicsi mint a légypiszok!!!!!!!:mad:
    Ha a nagyságát megnövelik, akkor tényleg gyorsabb lesz, de addig az a véleményem, felemás hasznavehetetlen vacak.
    Ha nem változtatnak rajta akkor választani lehessen melyiket szeretném használni, mint a minichat esetében.
    Ha lehet hinni a pletyiknek akkor a kattintóprogisok örülnek, nekik ez az újítás tényleg sokat segített :(

Baka80

Igazad van, ott ahol sokfajta katona, és eszköz van, ott sokkal körülményesebb. De én lassan kezdem megszokni, tanulva persze egy-két malőrből... És igen, kicsi, úgy ahogy a faluválasztásnál az pindurka nyíl, amit százszor elátkoztam már! Lehet tényleg nem ártana teljesen választhatóvá tenni, mert hiába csinálod hagyomácsos módon, ha javítani akarsz átugrik erre a gyors mizériára. És védelmet átpakolni is lényegesen bonyolultabb vele, legalábbis nekem.
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
  • markpetermarkpeter Bejegyzések: 71
    szerkesztette ezt: 22.03.2015
    Esetleg valaki megtudná mondani nekem ,ha módosítani szeretném a védelmi beállitásoknál az eszközöket ,pl: minden kockában 4 van ugyan abból de én csak az egyik kockából szeretném kivenni ,de ha rányomok hogy legyen 12 akkor mind a 4 kockában 3 eszköz lesz. KI A …VA ANNYA TALÁLTA EZT KI. ! ÉS MINEK ! Eddig egy pillanat alatt le lehetett cserélni ,most meg előszőr is meg kell találnom abban a hatalmas kijelzőben ,aztán legfeljebb kiüthetem az egészet ,aztán elkezdhetek felpakolni !
    markpeter @ hu 2
  • markpetermarkpeter Bejegyzések: 71
    szerkesztette ezt: 22.03.2015
    markpeter írta: »
    Esetleg valaki megtudná mondani nekem ,ha módosítani szeretném a védelmi beállitásoknál az eszközöket ,pl: minden kockában 4 van ugyan abból de én csak az egyik kockából szeretném kivenni ,de ha rányomok hogy legyen 12 akkor mind a 4 kockában 3 eszköz lesz. KI A …VA ANNYA TALÁLTA EZT KI. ! ÉS MINEK ! Eddig egy pillanat alatt le lehetett cserélni ,most meg előszőr is meg kell találnom abban a hatalmas kijelzőben ,aztán legfeljebb kiüthetem az egészet ,aztán elkezdhetek felpakolni !

Köszönöm szépen ,megkaptam a választ .:)
    markpeter @ hu 2
  • Xadornix (HU1)Xadornix (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 13.05.2015
    Az új "Alapvető kutatás" kategóriában a "Kamatláb" rubinos. :mad:
    Az "Erőétel" ötödik szintje is rubinos. :mad:
    Ez ráadásul előfeltétele (az 5. szinten!), a "Röpiratnak", így annak konkrét árát nem ismerve, annak már a feloldása is rubinos :mad:. Ezt esetleg átgondolhatnák, lehetne 4. szint az előfeltétel.

Gondolom más is csinálgatja, sok kicsi sokra megy alapon, de aki még nem haladt nagyon előre, annak hasznos lehet az infó. Ezen ismeretek függvényéban a bal szélső lehetőségek nagyjából kuka, kicsiknek az első még jó lehet a 2 kajás egységekhez... A másik két ág, ha keveset is, de értelmesen adja.
    Xadornix
Sign In to comment.