Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - Új Tárgy

24

• ábellovag3ábellovag3 Bejegyzések: 212
    szerkesztette ezt: 17.02.2015
    Nekem ez a katik ranglistázása nagyon nem tetszik, így ki lehet szúrni a gyengékkel, a kémkedésnek pedig kicsit kisebb jelentősége lesz. A többinél meg nem értem, hogy miért pont rablóbárók segítségével lehet épület idejét gyorsítani, miért nem pl. küldik nyerésével. Kicsit logikátlannak találom.
    ábellovag3 @ hu 1
  • brokenheart (HU2)brokenheart (HU2) HU2 Bejegyzések: 120
    ha jól értelmezem benne lesz a pontszámban az épületeid pontértéke, a katonáid pontértéke, a parancsnokon és várparancsnokokon lévő felszerelés is, így annyira nem lesz meghatározó, az viszont igaz hogy akinek kevesebb katonája van azt könnyebb lesz kiszúrni.
    Nekem ez a katik ranglistázása nagyon nem tetszik, így ki lehet szúrni a gyengékkel, a kémkedésnek pedig kicsit kisebb jelentősége lesz. A többinél meg nem értem, hogy miért pont rablóbárók segítségével lehet épület idejét gyorsítani, miért nem pl. küldik nyerésével. Kicsit logikátlannak találom.
    brokenheart @ hu 2
  • ábellovag3ábellovag3 Bejegyzések: 212
    igen, de gondolom mind külön-külön
    ábellovag3 @ hu 1
  • brokenheart (HU2)brokenheart (HU2) HU2 Bejegyzések: 120
    a leírás szerint egyben lesz 1 pontszámban az épületek, a katonák és a felszerelések összpontszáma
    brokenheart @ hu 2
  • szerkesztette ezt: 18.02.2015
    már frissül is a szerver:)
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    szerkesztette ezt: 18.02.2015
    "Az új rangsor jobban meg fogja mutatni egy adott játékos aktuális erejét."

Megneztem. Ez az uj rangsor mire jo? Csak es kizarolag a sajat rangsorom es erom latom. Nem latni a tagjaim es mas jatekoset sem. Raadasul ez az ero rangsor mire vonatkozik? Tamado vagy vedo katikra, eszkozokre, vagy mindkettore?
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    Alicia2 írta: »

Megneztem. Ez az uj rangsor mire jo? Csak es kizarolag a sajat rangsorom es erom latom. Nem latni a tagjaim es mas jatekoset sem. Raadasul ez az ero rangsor mire vonatkozik? Tamado vagy vedo katikra, eszkozokre, vagy mindkettore?

Akik a frissítés óta még nem jelentkeztek be, azok erőpontja nulla. Ha majd bejelentkeznek, lesz pontjuk is! :) Én személy szerint 120 helyet vesztettem pár perc alatt! :D
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    Akik a frissítés óta még nem jelentkeztek be, azok erőpontja nulla. Ha majd bejelentkeznek, lesz pontjuk is! :) Én személy szerint 120 helyet vesztettem pár perc alatt! :D

Koszi az infot. Most mar latom En is. :)
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • Jesse James (HU2)Jesse James (HU2) Bejegyzések: 373
    Alicia2 írta: »

Pedig atom, tényleg megmutatja ki hogyan áll jelenleg. :D
    azta_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    Jesse o:)
  • Dugodaniel (HU1)Dugodaniel (HU1) Bejegyzések: 85
    szánalmas... :D
    manipulálható (az erő mennyisége)
    Dugodaniel @ hu 1
  • szerkesztette ezt: 18.02.2015

:rolleyes:
  • LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370

A frissítés óta ők sem léptek be, de a toborzással kaptak már plusz pontot! Ez a megoldás!
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
  • jakirte jakjakirte jak Bejegyzések: 37
    A rangsor nem is igazán érdekel, de a gyorsítók szerintem nagyon hasznosak. Rubin használata nélkül lehet azonnali seregátdobást csinálni világok között például. Végre egy frissítés ami egyaránt kedvez mind rubinos mind nem rubinos játékosoknak.
    És még értelme is van. 1 éve nem volt igazán használható újítás.
    Ha több olyan dolgot vezetnének be, mely tényleg elősegíti a játékmenetet talán még a beleunt embereknek is visszatérne a játékkedve.
    Most kivételesen 1 jó pont tőlem a ggs-nek.
    jakirte jak @ hu 2
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) HU2 Bejegyzések: 165
    Hol lehet megnézni hogy mennyi időt gyüjtöttél vagy az nem opcionális?
    XelysaX @ hu 2
  • BibiBibi Bejegyzések: 35
    XelysaX írta: »
    Hol lehet megnézni hogy mennyi időt gyüjtöttél vagy az nem opcionális?

Felhasználáskor láthatod mennyi idő egységet gyűjtöttél össze :)
    "Ha valaha elbeszélik történetem, mondják el majd, hogy óriások közt éltem. Az ember úgy dől és kél, akár az őszi búza, de e néhány név soha nem merül feledésbe. Mondják el majd, hogy láthattam Hectort, lovak szelídítőjét, s mondják el, hogy Achilleus korában éltem."
    "Immortal Heroes"

Szövetség: Keresztesek
    Engem az érdekelne a gyorsítóknak is van egy korlátozott száma mint a felszereléseknek.:confused:

Vagy ebből már mennyit lehet raktározni mert a "raktár kapacitásuk" "végtelen" :confused:

Ezekre is kihat a jobb tárgy találásához használt bónuszok :confused:

Azt tudjuk a legkisebb időegység 1 perc s mennyi a legnagyobb időegység 1 órás :confused:

Előre is köszönöm az értékes hozzászólásokat :rolleyes:
    "Ha valaha elbeszélik történetem, mondják el majd, hogy óriások közt éltem. Az ember úgy dől és kél, akár az őszi búza, de e néhány név soha nem merül feledésbe. Mondják el majd, hogy láthattam Hectort, lovak szelídítőjét, s mondják el, hogy Achilleus korában éltem."
    "Immortal Heroes"

• tj27 (HU2)tj27 (HU2) HU2 Bejegyzések: 94
    Legnagyobb 1 órás, már volt, aki talált olyat nálunk :D
    Nekem még csak 30 perces esett le eddig
    tj27 írta: »
    Legnagyobb 1 órás, már volt, aki talált olyat nálunk :D
    Nekem még csak 30 perces esett le eddig

Apci :D 1órást már mi is találtunk csak kérdés ettől van nagyobb is?:rolleyes:
    "Immortal Heroes"

• ZoomZoom Bejegyzések: 1
    Tehát csak a katonáktól és az eszközöktől függ az erőm összege? Semmi mástól, mert elég kicsi pedig nincs kevés katim a szintemhez sztem...
    Zoom @ hu 1
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) HU2 Bejegyzések: 165
    Zoom írta: »
    Tehát csak a katonáktól és az eszközöktől függ az erőm összege? Semmi mástól, mert elég kicsi pedig nincs kevés katim a szintemhez sztem...

Nem egészen... Épületek, katonák, eszközök,
    XelysaX @ hu 2
Sign In to comment.