Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - Automata csataterv

15

• otistardaotistarda Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 04.02.2015
    leteszteltem egy torony ellen ezt az autó támadást kémkedés után, CSAK(!!) távolsági védő volt a toronyba... rányomtam a auto felpakol-ra és csak távolsági támadókat rakott fel pajzs fallal.. (228 csatából 200-at nyertem, 1 pari) lehet tudom hogy kell támadni. Viszont életem utolsó döntése lenne, nem játékos karakter ellen 1. hullám csak tvh plusz extra rubinos cuccokat pakolni, engem már nem kell tanítani de a kisebbeket félre vezeti a rendszer mert ezzel csak pénzt dobat ki.. ha nincs jó parija jó eszközzel akkor pedig aranyat, a sok bukó miatt

ja és tényleg nem ilyen marhaságokkal kéne húzni az időt hanem mondjuk azt KIJAVÍTANI , hogy a jelentés PONTOS legyen... ne azt mutassa, hogy a zöldön a rabló báró 147 katonát ölt meg 93 katonával.. és mikor részletezem, hogy ugyan mit nyomtam félre akkor már csak 2 bukóm van........ :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
    otistarda @ hu 1
  • zsolti1111zsolti1111 Bejegyzések: 160
    szerkesztette ezt: 04.02.2015
    A héten kétszer legyőztem a rabló királyt . hajnalban erre mit látok, Hát megint ott van. valóban megzavarodott itt minden ?? érdemes eldőnteni azt merre tart a társaság. Szerintem sokan innen el.

Ez csak jó, örülj neki
    Én csak a végére tudtam beütni, akkor volt rá időm, azt bánom is, mert így X2-be is jó lett volna :)
    Magyarország 1. Már nem játszok ezzel a profillal.
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    szerkesztette ezt: 05.02.2015
    Nevetsegesen atlatszo amit ezzel a fejlesztessel akarnak elerni. Sima tamadoval es eszkozzel is sejhajon lehetne rugni a Barbar toronyban levo katikat, de az automata nem azokat pakolja be, hanem az eros tamadokat es rubinos eszkozoket. AAAAAA :) Veletlenul sem arrol szol, hogy koltsuk a penzt. :)
    Meg jo, hogy valaszthato. Valasztottam. En maradok a regi bevalt strategianal. Magam pakolok. :)
    Nem azert, mert nem veszek rubint, mert ha vennek sem vennem igenybe. Rombolja a jetek oromet es a strategia szo lenyeget.
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • Sir Sir (HU2)Sir Sir (HU2) HU2 Bejegyzések: 88
    Sziasztok!

Sajnos elég gáz, hogy automatizálnak... Duzu mester szavaival élve, elveszik a játék varázsát tőlünk, a következő lépés az automata védelem lesz... Jön a bejövő, nyomsz egy gombot és a gép véd helyetted. Szánalom.

Természetesen nem kötelező használni. De akkor is.

Csak a magam érzéseit írom, én lassan a befejezésen gondolkodom, mert egyre inkább eltorzul a játék. Legutóbb pld a viharon, mikor a kisakvás szigetek alap védelmét tolták föl.. nehogy már sima facuccal nullázd.. költs rubint stb. Vagy a nomád táboroknál szerezhető kántáblák lecsökkentése,és még sorolhatnám... És hozzátenném, én a rubinos játékosok közé tartozom, de ez az elvtelen üzletpolitika szúrja a szemem a játékban. Elég szomorú, hogy értelmes a játékélményt segítő fejlesztések eltörpülnek ezek mellett. Pedig ez egy jó játék. volt.. vagy lenne.. nem is tudom..:(
  • edward24edward24 Bejegyzések: 21
    Nekem tetszik

Mindösze 1 katona veszkeségel támadt meg egy rablot többet nem kell számolgatni meg nézni mit mire küldjek igy a rablok fosztása sokkal gyorsabb lesz
    .
    Szövi:Hűség követei
    Szövi rang: tag
    Szint:45
    Rang: báró

edward24 @ hu 2
  • szroberto81szroberto81 Bejegyzések: 122
    Sir Sir írta: »
    Sziasztok!

Sajnos elég gáz, hogy automatizálnak... Duzu mester szavaival élve, elveszik a játék varázsát tőlünk, a következő lépés az automata védelem lesz... Jön a bejövő, nyomsz egy gombot és a gép véd helyetted. Szánalom.

Természetesen nem kötelező használni. De akkor is.

Csak a magam érzéseit írom, én lassan a befejezésen gondolkodom, mert egyre inkább eltorzul a játék. Legutóbb pld a viharon, mikor a kisakvás szigetek alap védelmét tolták föl.. nehogy már sima facuccal nullázd.. költs rubint stb. Vagy a nomád táboroknál szerezhető kántáblák lecsökkentése,és még sorolhatnám... És hozzátenném, én a rubinos játékosok közé tartozom, de ez az elvtelen üzletpolitika szúrja a szemem a játékban. Elég szomorú, hogy értelmes a játékélményt segítő fejlesztések eltörpülnek ezek mellett. Pedig ez egy jó játék. volt.. vagy lenne.. nem is tudom..:(

hasonlóan vélekedem én is.
    A sok rubintos felugró ablak, meg a túlzott automitázálás után úgy érzem a játékosok elfelejtenek gondolkodni.
    Pedig az nem rossz. Valahogy olyan ez mint a városi ember ha kikerül egy tanyára szinte klptelen meg lenni. Mert esetleg a Meleghez be kell gyújtania a kályhába, Nincs bolt a közelben ahol be vásáról esetleg hütő TV . A vízért is esetleg ki kell menni. Nem folyik a meleg víz a csapból sem. Biztos sokan életképtelenné válnának. Még ha a net meg a teló se müködne. na akkor volna nagy zűr. Legalábbis a fejiben. Hát igy lehetünk egy idő után ezzel a játékkal is. Nem gondolkodni. Csak gombokat nyomogatni. Lehet hogy kisgyerekeknek megy már ez a játék rubint vásárlásokra ösztönözve ?? Hogy megváltozott a világ :D:D:D
    szroberto81 @ hu 2
    többet biztos nem használom 7 lázado ijászom bánta:(((((

edward24 @ hu 2
  • optimus4optimus4 Bejegyzések: 11
    Itt van egy uj pelda. Egy 20as szintu RB kastelynal ahol 2 db. eros vedo van es a tobbi szamszerijasz es hozza hasonlo ereju tamado katona, akkor arulja mar el nekem valaki, hogy miert pont renegat harcosok es pancelos ostromtorony kell az automata bepakolas szerint ha nem arrol szol ez is, hogy koltsuk a penzt rubinra? Szanalamas mar ez a bevetel mania, amire egyre jobban hajtanak a fejlesztok.
    Egy biztos. Csak 1 dolog tetszik benne, hogy nem kotelezo hasznalni. :)
    Erre viszont ha pontozni kene 1-10-ig, akkor 10-est adnek. :D
    optimus4 @ hu 2
  • optimus4optimus4 Bejegyzések: 11
    edward24 írta: »
    többet biztos nem használom 7 lázado ijászom bánta:(((((

Hu de hamar megvaltozott a velemenyed. :)
    optimus4 @ hu 2
    optimus4 írta: »
    Hu de hamar megvaltozott a velemenyed. :)
    ha nem rubinos eszközel támadok az már nem teszik neki

edward24 @ hu 2
    Basszus megint leállás 5 perce már, miért nem lehet értesíteni minket?
    Mi is játszanánk, és van is dolgunk még, de úgy hirtelen beugrik hogy 1 perc és leállás
    Hát nagyon jó ...
  • szerkesztette ezt: 05.02.2015
    Mit vagy Kit tartotok karban?

:rolleyes:
    Feanor írta: »
    Mit vagy Kit tartotok karban?

:rolleyes:

Hát azt jó lenne tudni!
  • Speedfanatik (HU2)Speedfanatik (HU2) Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 06.02.2015
    Attól, hogy lehet automatikusan indítani nem muszály használni is.
    Én kipróbáltam, hogy pakol fel és azt vettem észre, hogy nézi a parancsnokot is milyen felszerelésel és kaviccsal vanak felszerelve.
    Igaz nem próbáltam így nem tudom mi lett volna a csata végkimenetele, de 1x kipróbálom és leírom milyen így támadni.

De viszont, ha védelmet kell küldeni gyorsabban lehet indítani ami jó szerintem.
    "Az élet egy játék csak szar a grafikálya"
    Speedfanatik @ hu 2
  • szroberto81szroberto81 Bejegyzések: 122
    szerkesztette ezt: 07.02.2015
    Alicia2 írta: »
    Nevetsegesen atlatszo amit ezzel a fejlesztessel akarnak elerni. Sima tamadoval es eszkozzel is sejhajon lehetne rugni a Barbar toronyban levo katikat, de az automata nem azokat pakolja be, hanem az eros tamadokat es rubinos eszkozoket. AAAAAA :) Veletlenul sem arrol szol, hogy koltsuk a penzt. :)
    Meg jo, hogy valaszthato. Valasztottam. En maradok a regi bevalt strategianal. Magam pakolok. :)
    Nem azert, mert nem veszek rubint, mert ha vennek sem vennem igenybe. Rombolja a jetek oromet es a strategia szo lenyeget.

Valóban ha az automatát inditom teljesen át kell rendezni az eszközöket is utána. Meg lehet hogy a támadókat. Csak akkor felmerülhet egy kérdés. Vagy egy pár.
    Mire jó ???
    Kell ez nekem ???
    Akarom hogy igy játszon??
    Igen a rubintos eszközöket rakja fel sokszor meg nem azokat a támadókat amit szeretnénk.
    nagyon jó , Ha nem úgy müködik akkor meg minek ??
    A rubint vásárlásra ösztönzö az óvatlanul belépő tagokat. Na ez a visszataszító.
    Itt komáim nagyon elcsesztétek. a sok felugró ablak helyet ami rubint vásárlásra ösztönöz inkább a játék esetleges imeretetését raknátok fel.
    Játék abba hagyása érlelődik. De ahogy észre vettem másokban is.
    Felesleges ide ismerősőket hozni . nem égetjük magunkat egy ilyen egyre elrontottabb játékkal.
    szroberto81 @ hu 2
  • vaslady8vaslady8 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 16.02.2015
    azért az automata csapatfelrakást érdemes átnézni.Kiderülhet, hogy nem az optimálist rakta a gép.
    Én kipróbáltam, automatával nagyobb volt a veszteség, ha én raktam fel, kisebb.
    vaslady8 @ hu 2
  • szerkesztette ezt: 16.02.2015
    a német forumon már ki van írva a következő frissítés

Itt mikor olvashatunk róla?
  • CarmisoCarmiso Bejegyzések: 231
    Még ma kiírom :)
  • bevo (HU2)bevo (HU2) Bejegyzések: 91
    egy dologra nagyon jó az automata felrakás, védők küldésa a társaknak, néha az az 1-2 perc is számít
    bevo @ hu 2
  • szerkesztette ezt: 16.02.2015
    Carmiso írta: »
    Még ma kiírom :)

köfi.......
Sign In to comment.