Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - Automata csataterv

CarmisoCarmiso Bejegyzések: 231
szerkesztette ezt: 24.06.2015 itt: Bejelentések és hírek megbeszélése
Az Automatikus csataterv beállítással kapcsolatban itt tudjátok elmondani a véleményeteket :D
Post edited by Carmiso on
«136

• nagyharang67 (HU2)nagyharang67 (HU2) Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 02.02.2015
    Mikor jön ez a frissítés?
    nagyharang67 @ hu 2
  • zsolti1111zsolti1111 Bejegyzések: 160
    Ha jól olvastam, ha egy játékost ki kémkedünk,és rá megyünk a támadásra, akkor már automatikusan fel lesznek pakolva nyeréshez vezető rendszerrel? Mert ha igen, akkor ez a kicsiknek, akik meg nem nagyon tudnak támadni, sokat segít! Már ha jó értelmeztem!
    Magyarország 1. Már nem játszok ezzel a profillal.
  • lalobatya (HU2)lalobatya (HU2) Bejegyzések: 190
    Segít bizony...éppen ezért a büdös életben nem szereznek tapasztalatot...;) De ezek után nem is kell...miért is kellene? Eddig pont ez adta a játék egyik varázsát, hogy próbáld bevenni a célpontot...Most ha a számítógép ezt megoldja helyettünk akkor hová lesz a tapasztalat és a tudás? Gombot nyomni minden szerencsétlen tud.... Mire való akkor az ügyesség,hová lesz a dicsőség hogy jól és sikeresen támadtam? Irány az automatizált háború...;)
  • lalobatya (HU2)lalobatya (HU2) Bejegyzések: 190
    Bár azt azért hozzá tenném, hogy aki nem az eszére hallgat, csak az automatára hagyatkozik az kiszívhatja rendesen...Mert ugye bármikor fennt lehet a célpont gazdája és akkor csúnya cumik várhatóak;);) pl. közeles védelme van, gyilkokkal-a kedves "automatás " támadó hallgatva a tervezésre felpakolja az ilyen védelem ellen a katikat, eszközöket-aztán jön a meglepi mikor a célnál távos védelmet talál lőrésekkel....Már most látom azok képét akik a biztos nyerés tudatában elindítják az automatikus "győzelmüket" aztán jön a kopi.....;);)
  • bevo (HU2)bevo (HU2) Bejegyzések: 91
    ekkora baromságot, ezután jön az alkoholmentes sör, meg a guminő. ezért utálom az automata váltót, a winxp-nél fejlettteb winOS-t, és minden olyan eszközt ami megakarja mondani hogy mit csináljak.
    Logikus gondolkodást, a tervezést is elveszi, ami maradt szépség ebben a játékban.
    bevo @ hu 2
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    A kerdesem mar csak annyi, hogy aki az automata "bekakolast" valasztana annak ez valamibe kerulni is fog (penz, rubin) hullamonkent, vagy dijmentes lesz teljesen?
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • ábellovag3ábellovag3 Bejegyzések: 212
    én ezeket jó ötletnek tartom a ggs-től. A plusz szintek, és az automata csapatbeállítás a rablóbárok hoz jók. De vajon hány bugot hoz maga után?
    ábellovag3 @ hu 1
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    Az ugralo nyilakat sem oldottak meg. Szerintem soha nem is fogjak. :)
    A bugok meg csak nonek, novekednek. A jatekosok meg tunnek, tunedeznek el innen. :(
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • brokenheart (HU2)brokenheart (HU2) HU2 Bejegyzések: 120
    Az "automatikus csataterv" helyett lehetne az a frissítés neve, hogy "Segítsük a fogyatékosokat akik egy támadást sem képesek összerakni normálisan" és több szót nem is érdemel ez a frissítés:)
    brokenheart @ hu 2
  • Belfegor. (HU2)Belfegor. (HU2) HU2 Bejegyzések: 156
    Ennek sok ertelme van!Minek jatsszom akkor?!Hulyeseg..
    Rablokhoz annyit,eleg 1 katona is adott esetben!
    BelfegorPlayer @ hu 2
  • markpetermarkpeter Bejegyzések: 71
    Automata támadás ? Akkor legyen minden automata és már nem is kell a gép elé ülni . Ez egy nagyon nem jó ötlet volt . Ha vegyes védelem van fent ,az automata egyértelműen vegyes támadókat fog felrakni egy hullámba és akik nemrégiben kezdték azok az életben nem fogják megtanulni a támadást és azt hogy mit miért másképp,és nem vegyesen. Még rablóhoz sem lesz jó. :D
    markpeter @ hu 2
    és bepakol 3 szárnyra, leszedővel biztos nem számol
    bevo @ hu 2
  • baka80 (HU2)baka80 (HU2) HU2 Bejegyzések: 117
    szerkesztette ezt: 03.02.2015
    Sziasztok!

Autómata csataterv? Akkor milyen élvezetet, és tanulást ad majd a játék? Hol marad a játék öröme?
    Vajon mennyi rubinos cuccod veri el a program?Annyit ami kell, vagy segít ovatos rátartással elverni?
    Ennyi erővel engedélyezhetnék, hogy progival játszhassunk, és akkor nem kéne itt mereszteni a gép előtt a hátsónkat.
    Szerkeszthetnének egyet, és bérelni adhatnák rubinért, min a kajafelügyelőt.

Zöldön rablózáshoz újabb szintek? Minek? olcsóbb, és költséghatékonyabb lenne ha a nyersi szintet emelnék meg, igaz akkor akik készítették az újabb szinteket nem keresnének egy petákot sem.
    Nem értem, a bevételért megerőszakolnák az emberek zsebét, de ilyen felesleges fejlesztésekre meg pazarolják a pénzt, ahogy csak erejükből telik.

Korházas segítséges fejlesztés nem lenne rossz, de elég lenne a 3 segítség, mert a kissebb szövetségekkel így kibabrálnak, de rendesen.

Idegenek event egy kalap trágya, és ha melléteszem, a hozzá kapcsolódó dicspontos nemességin vicc kategóriává degradálták a jutalmakat, akkor csak a királyi nyersi ami valamit is érő maradt.

Baka80
    baka80 @ hu 2

Név :baka80
    Szint : 70-es

• szroberto81szroberto81 Bejegyzések: 122
    bevo írta: »
    ekkora baromságot, ezután jön az alkoholmentes sör, meg a guminő. ezért utálom az automata váltót, a winxp-nél fejlettteb winOS-t, és minden olyan eszközt ami megakarja mondani hogy mit csináljak.
    Logikus gondolkodást, a tervezést is elveszi, ami maradt szépség ebben a játékban.

Valóban egy pénzköltös műanyag világot. Adják a mindent bevesz embereknek.
    valójában a Film ipar is rövidesen rollot húzhat le. Unalmas már túl pörgetett játékai lassan már senkit nem érdekelnek. Csoda ha eltünnek egy idő után az emberek. Sok szemetet gyártanak meg ötletelnek ki, de valójában az embereket ezek az elfuserált rossz dolgokat , nem érdeklik.
    szroberto81 @ hu 2
    lalobatya írta: »
    Segít bizony...éppen ezért a büdös életben nem szereznek tapasztalatot...;) De ezek után nem is kell...miért is kellene? Eddig pont ez adta a játék egyik varázsát, hogy próbáld bevenni a célpontot...Most ha a számítógép ezt megoldja helyettünk akkor hová lesz a tapasztalat és a tudás? Gombot nyomni minden szerencsétlen tud.... Mire való akkor az ügyesség,hová lesz a dicsőség hogy jól és sikeresen támadtam? Irány az automatizált háború...;)

Igen ez a jővő , nem kell gondolkodni. Sőt kézzel írni se, könyvet se kell olvasni. Mint a tenyésztett állatoknál bezsúfolva valahova. Mozgásban korlátozva bedöntenek egy rakás szemetet műtápot utána meg csipegesd és piszkits magad alá. Bár mit beraknak fogad el hogy az életed tökéletes része.
    valójában ez kell mindenkinek ??
    Jön a tavasz a szolgáltató meg nézheti máris egy játékossal megint kevesebb van
    Irány a természet. Az legalább való világ. Napfény levegő simogató szél , kellemes víz a tavaknál. Akár bográcsban készült étel. Erdők hegyek ,
    Szerintem jobban járok meg ott a jó kerékpár is. :) Hátizsák.
    Ezt meg játsza az aki kitervelte de jó sokat :D
    Hosszabodnak a nappalok. :)
    szroberto81 @ hu 2
    Gondolkoztál már ma ??
    szroberto81 @ hu 2
    igen baka, a királyi nyersi, a tagok panaszkodtak, hogy kevés a védő, nincs dp, nekem szerencsém volt kaptam egy 70-est 3200 védővel, tegnap este egy 1400-as védőt szintén 70-es kastéllyal, de nem ütöttem ki, mert ha feljebb megyek, és csinálok rajta 20 ezer dp-t, azt a rendszer el is veszi, nem hogy több lett volna a dp-m hanem kevesebb lett volna reggelre.
    Érdemes volt a kicsikre is rámenni, több mint százezer királyi nyersivel gazdagodtam :-) van és volt mit átadni a tagok részére

a tüzoltásnál is 10 segítség kell, vicc, azt is lelehetne vinni 5-ig nyugodtan, ezek a segitségek, és támogatások igazából nem a kis szövetségeket segítik, hanem pont ellenkezőleg a nagyokat segítik. Jó péda a szövi támogatásnál a 100% a dp-nél, de ahhoz 35 tagsági létszám kell. Nem kevés rubin egy 35 tagig történő fel fejlesztés sem.

egyre jobban a rubinról szól a játék
    bevo @ hu 2
    a másik aljasság, mikor dobja be a kémet? este 10 órakor, és 10 órára, aki nincs gépnél az lemarad róla, csodálkozik ha a rabló lekapkodja a rubinos cuccait
    bevo @ hu 2
  • Hgmg (HU2)Hgmg (HU2) Bejegyzések: 32
    Az automatikus csataállítás tuti nem lesz jó.. A rendszer nem fogja tudni, hogy én mit szeretek, ha a katona vagy az eszköz fogy jobban.. Gondolom, ha van rubinos eszköz a tárban, az kerül első helyre..
    Több értelme lenne, ha elmenthetnénk jellemző felállást, mondjuk 5-10et, így a tornyokra lehetne könnyebb pakolni, kicsit csökkentve az automaták előnyét..
    Hgmg @ hu 2
    ja főleg ugy hogy 1 katona feláldozásával egy teljes rubinos sor védelmet kiütök rablóbárónál, nem hiszem, hogy a rendszer a cél érdekében feláldozná egyetlen katonáját is
    bevo @ hu 2
Sign In to comment.