Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - 70+ Légy Legendás!

14650

• Thorr3Thorr3 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 26.11.2014
    nem kommentálom a változásokat, de azt látom, hogy elég sok újítást livettek
    Thorr @ hu 2
    Thorr3 írta: »
    Sir Sir írta: »
    Szia Árnyék!

Nem teljesen van igazad. Sivin több alakalommal is dobálnak le falukat (mint ahogy minden világban), csak figyelni kell a térkép szélét, és persze rendelkezni kuvaszokkal, és gyors parival.. Anno én is így éreztem magam,és még ide is írtam hasonlóan csalódottan, de aztán csak beértem egy két faluba,és meglettek.

Maxolva vannak a foglalható faluk mindenhol, tájékozódj!

Üdv:

Szia

Lehet, csak nagyon necces 3 napi járóföldre foglalmi erődöt vagy falut.
    Mellesleg éppen nálatok láttam annyi faluval rendelkező tagot hogy megszámolni sem tudtam a nyilakat....csak nem tudom hogyan lehetett annyi.
    Thorr @ hu 2
    Thorr3 írta: »
    gepárd07 írta: »
    Most nem értem az egészet, már napok óta vissza van vonva a játék régi részét érintő összes változtatás!

Az, hogy vannak új lehetőségek, az miért is baj?

Mondom feljövök, elolvasom mit írnak az emberek, hogy sikerült elérni amit akartunk, hát nem látom a beírásokon. Talán nem vették észre, hogy rendbe tették! Ja, az is igaz, hogy a sok fehér zászló miatt jöttem be, nekem is, meg a társaknak is az volt, de rendbe tették, hát visszaállítottam!

Gep

Jogos a 10 pont gepárd....tényleg helyre raktak sokmindent
    Thorr @ hu 2
  • Arnyek58Arnyek58 Bejegyzések: 23
    Mi ez az új hülyeség, hogy zöldön nem lehet a kastélyba az erődből nyersit küldeni???
    Arnyek58 @ hu 2
  • SzinesGeza (HU2)SzinesGeza (HU2) HU2 Bejegyzések: 158
    pallaszka írta: »
    Miért - miért? Mert azt hittem, hogy plusszolni fogja, mint mikor rubinvásárlásnál teszi.

A rubint nem a raktár tárolja. ;)
    SzinesGeza @ hu 2
  • LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    Arnyek58 írta: »
    Mi ez az új hülyeség, hogy zöldön nem lehet a kastélyba az erődből nyersit küldeni???

Egy egy diszkrét bug. Feltünő, de nem megkerülhetetlen probléma. Világtérkép-nézetből próbáld, egyszerűen a kastélyra kattintva.
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
  • TokancsaTokancsa Bejegyzések: 82
    Üdv:)

Érdeklődnék Moditól,hogy komolyan,azért nem osszátok meg a frissítéseket magyarul,mert nincs kommunikációs menedzseretek?:D
    Nektek modiknak alap,hogy tudjatok németül így sztem ti is tudnátok fordítani:)
    Tokancsa @ hu 2
  • pallaszka (HU2)pallaszka (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    Most belémkötsz, nyilván nem a rubinról beszéltem ... :)
    SzinesGeza írta: »
    A rubint nem a raktár tárolja. ;)
    pallaszka @ hu 2
  • SzinesGeza (HU2)SzinesGeza (HU2) HU2 Bejegyzések: 158
    pallaszka írta: »
    Most belémkötsz, nyilván nem a rubinról beszéltem ... :)

TE írtad: "azt hittem plusszolni fogja, mint mikor rubinvásárlásnál teszi"
    Nem tudom miért gondoltad, hogy plusszolja mikor a rubin tárolókapacitása nem véges de a többi nyersanyagé igen, mivel azok a raktárban vannak.
    SzinesGeza @ hu 2
  • Krk874Krk874 Bejegyzések: 25
    én azt nem értem már rég óta hogyha este 20:00 kor indítok egy támadást és mindjuk 03:00re ér oda az miért nem számít bele a napi dicspont feladatba??
    Lehet, hogy a harc csak játék, de az áldozat igazi!!
  • szerkesztette ezt: 26.11.2014
    Krk874 írta: »
    én azt nem értem már rég óta hogyha este 20:00 kor indítok egy támadást és mindjuk 03:00re ér oda az miért nem számít bele a napi dicspont feladatba??

Régi, sokszor leírt bug miatt: ha a hajnali csapódás előtt nem lépsz be a játékba /vagy ha folyamatosan on vagy, akkor éjfél után ki és be/, akkor nem írja jóvá a napiban a dicspontot. Tudnak róla, de sz..nak rá.
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    Sziasztok!

Lehet, hogy mar kerdezte valaki, de szeretnem tudni, hogy mi lett azokkal az ajandek nyersikkel (faszen, olivaolaj, uveg), amiket ennek a legendas frissitesnek a bevezetese utan kaptunk "lelek simogatonak" a zoldben a kastelyunkba mikor kinyitottuk az ajandek dobozt? 2 napja meg tutira ott volt a kastelyomba. Bar En meg nem vagyok 70-es szintu, de azt az ajandekot most elvettek mindenkitol, vagy csak azoktol akik nem 70-es szintuek?
    Ha az utobbi, akkor miert?
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    Alicia2 írta: »
    Sziasztok!

Lehet, hogy mar kerdezte valaki, de szeretnem tudni, hogy mi lett azokkal az ajandek nyersikkel (faszen, olivaolaj, uveg), amiket ennek a legendas frissitesnek a bevezetese utan kaptunk "lelek simogatonak" a zoldben a kastelyunkba mikor kinyitottuk az ajandek dobozt? 2 napja meg tutira ott volt a kastelyomba. Bar En meg nem vagyok 70-es szintu, de azt az ajandekot most elvettek mindenkitol, vagy csak azoktol akik nem 70-es szintuek?
    Ha az utobbi, akkor miert?

A jelenlegi frissítés során a nem legendás szintűeknél már nem lehetséges a királyságok közti királyi nyersi küldés, valamint a nem neki megfelelő helyen lévő kircsi-nyersit úgymond befagyasztották. Most is ott van, ahol hagytad, de csak 70. szinttől férsz újra hozzá!

U.i.: Ez úton szeretnék megkérni valakit, aki elérte a 10. legendás szintet (nekem még kell hozzá, de ugye van akinek a duplája is megvan), nézze már meg, hogy az új dísztárgy mit tud, és miből ( nyersi, királyi, rubin), és mennyiből lehet építeni! Köszönöm!
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    A jelenlegi frissítés során a nem legendás szintűeknél már nem lehetséges a királyságok közti királyi nyersi küldés, valamint a nem neki megfelelő helyen lévő kircsi-nyersit úgymond befagyasztották. Most is ott van, ahol hagytad, de csak 70. szinttől férsz újra hozzá!

U.i.: Ez úton szeretnék megkérni valakit, aki elérte a 10. legendás szintet (nekem még kell hozzá, de ugye van akinek a duplája is megvan), nézze már meg, hogy az új dísztárgy mit tud, és miből ( nyersi, királyi, rubin), és mennyiből lehet építeni! Köszönöm!

Koszi a valaszt! :) Valami ilyenre szamitottam es remelem nem felejtik el, mert En nem fogom. ;):D
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • LusanszkiT (HU2)LusanszkiT (HU2) Bejegyzések: 40

8700 rubin, és 200as közrendet ad...ragyogás kertje a neve.. Tehát az sem normális aki megveszi, 10el ad több pontot mint a fesztivál tér, és közel plusz 3000 rubin!
    LusanszkiT @ hu 2
    Sons of Odin
  • laciqwer (HU2)laciqwer (HU2) HU2 Bejegyzések: 732
    már irtam fennéb miböl emnnyi, viszotn 8000rubinba kerül, és 10-el hoz többet a mostani legnagyobb rubinosnál azaz 200közrend , nem igazán éri emg,

Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .
    BUG_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

laciqwer @ hu 2
  • Lord Bembem (HU2)Lord Bembem (HU2) Bejegyzések: 20
    Nincs valahol olyan táblázat ahol fel van tüntetve hogy a legendás szintekhez mennyi tapasztalat kell 1-150ig ?
    Tudom hogy nem vagyok még a közelében de azért érdekelne :)
    Lord Bembem @ hu 2
  • LordofHonor (HU2)LordofHonor (HU2) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 27.11.2014
    Nincs valahol olyan táblázat ahol fel van tüntetve hogy a legendás szintekhez mennyi tapasztalat kell 1-150ig ?
    Tudom hogy nem vagyok még a közelében de azért érdekelne :)

Szerintem még ők maguk se mernék leírni, hogy mennyi az annyi.

Ha a konstans 4000/szinttel számolnánk, akkor is 4000*150 = 600.000 XP
    Azonban nem konstans a szintlépés, hanem szintenként növekedik (csökkenni biztos nem csökken). Jelenleg kb 3%-kal kell többet gyűjteni az előző szinthez képest egy szint teljesítéséhez.
    Ha ez 150 szinten keresztül így folytatódna, akkor 11millió XP kellene és a 149-es szinten 300 ezer XP-nél is több kellene gyűjteni. Hasonló tendenciával az 500-as szint 350 milliárd XP lenne.

Ha optimista módon csupán 1%-kal növelnénk a szintlépéshez szükséges XP-t, akkor a 150-es szint 1,3 millió XP és 17 ezret kellene a 149-es szinten gyűjteni csupán, az 500-as szint így is 57 Millió XP-re duzzadna.

Ha minden szinten csupán 100XP-vel nőne a szintlépéshez szükséges XP, akkor a 150-es szint 1,7 millió XP, és az 500-as pedig csupán 14 millió.

Mostanában nem tudjuk meg mennyi is a 150-es szint, addig is mindenki filozofálhat, hogy melyik alternatívát tartja igazabbnak (mint ahogy azt se tudjuk mit tud egy 10-es kő, amit most kb 60Millió rubinért meg is lehetne szerezni a különleges ajánlatok által).
    LordofHonor @ hu 2
  • szroberto81szroberto81 Bejegyzések: 122
    Sok rubintot akarok vásárolni Minnél több rubintom legyen ettől rohadtul nem leszek boldog Meg virtuális világunkba lesz sok rubintom az nagyon jó . Naponta a felugró ablakoknál egyre több haszontalan valójában semmit ne,m érő kinálatokból vásárolhatok utána. Egyszer már saját kardomba dölve vettem egy ilyen haszontalan egy vacakot . Ki se merem rakni sehova se mert valójában nem is ér semmit . Meg vettem több ezer rubintért eladom 6000 aranyért. Gondolom a fejlesztők a kinálatot kirakok biztos látják mit alkottak egy nagy rakás olyan terméket ami végtermékként jelenik meg a 00 -ás vagy mellékhelyiségekben . Mint ürülék . Kivánok nekik a valós életben igen sok olyan tárgyat értéket kapniuk a pénzükért ami valójában nem ér semmit. Azóta :D:D a felugráló napi szinten lévő ablakok nem érdekelnek. Hisz ha valaki egyszer megégeti magát és nagyon fáj neki akkor bizony már jóval óvatosabb. Azért ezt kérnám a moderátorok által hogy jelezzék a játékszervezők felé. Ha beraknak valami értékesnek tünő védelmi vagy támadó eszközt igen sok rubintért mint egyedi darabot az valójában használható is legyen. Már egy vagy pár hete megvettem. Ez most viszont kikívánkozott. ezért a rubint vásárlásokat is igen jelentősen csökkentem. Pont az ilyen átverések miatt. Gondolom érhető meg az ok okozat törvénye alapján az ilyen lépés és megnyilvánulás. :)
    szroberto81 @ hu 2
  • Sagi87Sagi87 Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Miért nem tudok az erődjeimből erőforrásokat küldeni a főkastélyomba?
    Idegesítő
    Sagi87 @ hu 2
Sign In to comment.