Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - 70+ Légy Legendás!

13850

• csak egy1csak egy1 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 20.11.2014
    Ennyi változás nem elég!

Még tartom:
    Ha a régi épületekre nem rakják vissza a régi építési költségeket, akkor itt a Mikulás sok-sok elhagyott várral ajándékozza meg a játékot.

Aztán az itt maradók bámulhatják majd egymást!
    csak egy1 @ hu 2
  • dundun (HU2)dundun (HU2) Bejegyzések: 63
    Jó reggelt!

Akkor most!! Nem a játékkal van baj hanem azokkal az emberekkel szövivezetőkkel akik ijenkor sem képesek, pár napig összefogásra!!! Éjjel 6 bejövő királyi nyersi lopkodásra:))) Az nem jut eszébe hogy nincs mert elhasználta az ember, ehez buta!!

DE!! Mind a 4 vasércbánya felépitve tegnap 00.00 órakkor, + vaskohók:))) alsó hangon is 300.000 rubin fél nap alatt:)))
    Én ijennel nem tudok és nem tudok de nem is akarok versenyezni!!

És higyétek el 10 ijen játékos bizony elég a ggs-nek simán beáldoznak érte 200 ojat aki minimálisan költ!!

Arról nem is beszélve hogy akik fehérre festették a zászlót azok nem csak magukért! Érte is harcolnak!!

itt soha nem lessz összefogás:(( Magyarország.
    karüb @ hu 2
  • HorizontHorizont Bejegyzések: 7
    sziasztok Tudna nekem valaki ajállani más játékot ami ehez hasonló, mert szerintem az lenne a megoldás hogy mindenki aki innen kilép az keresse meg a konkurenciát az biztos szíven ütné őket SZerintem a szövik között ezt kéne szét dobni megírni hogy mi a neve annak a játéknak
    Horizont @ hu 2
  • bubuca (HU2)bubuca (HU2) Bejegyzések: 14
    Mi is /VulcaniLovagok/, csatlakoztunk a "fehér zászlós" tiltakozáshoz! Mi játszani jöttünk ide, nem pénzt költeni, arra ott a család, a napi megélhetés!
    Ha nem változtatják vissza a fejlesztéseket, tőlünk is sokan abba hagyják a játékot!
    Most komolyan? Tényleg ezt akarják?
    Tavaly a Goodgame Empire lett az év játéka! Nem volt véletlen!
    De ilyen LEHÚZÓS taktikával, semmire se fog menni a játék!!!!!!!!!!!!
    VÁLTOZÁST AKARUNK!!!!!!! SÜRGŐSEN!!!!!!!!!!!!
    bubuca @ hu 2
  • szroberto81szroberto81 Bejegyzések: 122
    Valóban jó megoldás. Itt nem valószinü hogy váltózni fog amit elkezdtek. érdemes őket itt hagyni. Nálam már ketyeg az óra. Vasárnapig nincs változás tölünk legalább négyen távozni fogunk a szöviből az biztos . Ezt már elhatároztuk. Ilyen anyagias és valóban zavaros gondokodású szolgáltatóval még nem találkoztam. Peddig játszottam egy pár helyen Ott normálisabbak voltak.
    szroberto81 @ hu 2
  • szroberto81szroberto81 Bejegyzések: 122
    dundun írta: »
    Jó reggelt!

Akkor most!! Nem a játékkal van baj hanem azokkal az emberekkel szövivezetőkkel akik ijenkor sem képesek, pár napig összefogásra!!! Éjjel 6 bejövő királyi nyersi lopkodásra:))) Az nem jut eszébe hogy nincs mert elhasználta az ember, ehez buta!!

DE!! Mind a 4 vasércbánya felépitve tegnap 00.00 órakkor, + vaskohók:))) alsó hangon is 300.000 rubin fél nap alatt:)))
    Én ijennel nem tudok és nem tudok de nem is akarok versenyezni!!

És higyétek el 10 ijen játékos bizony elég a ggs-nek simán beáldoznak érte 200 ojat aki minimálisan költ!!

Arról nem is beszélve hogy akik fehérre festették a zászlót azok nem csak magukért! Érte is harcolnak!!

itt soha nem lessz összefogás:(( Magyarország.

egyik tagunkat a fehér zászló kint léte ellenére támadták. . nem is értem egyes nagyobb szövik miért nem csatlakoztak a fehér zászlóhoz. Majd püffölni fogják egymást mert sokan fogunk távozni. Meg azt teszi velük a szolgáltató amit akar ők meg mindent elfogadnak.
    szroberto81 @ hu 2
  • Black Angel32Black Angel32 Bejegyzések: 1
    Sziasztok,

Az új frissítésen belül, ez a szenes olajos okosság egy igazi nem normális agyszülemény. Nézzetek végig a térképen mennyi fehér zászlót találtok, ez mind a nem tetszésünket fejezi ki. Remélem a support észre veszi magát és elfelejti ezt az igazi játék lassító felesleges újítást.

Black
    Black Angel3 @ hu 2
  • HorizontHorizont Bejegyzések: 7
    csak annyit mondok konkurencia csak így lehet öket legyözni
    Horizont @ hu 2
  • kóská7kóská7 Bejegyzések: 9
    Ez egyszerűen zseniális!!! Kaptam 5000 szenet és 2500 olajat. Az őrtorony fejlesztés kér alapból 5500 szenet és 230 olajat. Hmm.. a feladatok között lehet szerezni szenet. Egy-Egy teljesítésért már akár 60!!! db-ot is kapok! A Jegesről, ha át szeretnék küldeni a zöldre szenet a 11.800-ból, 8300 utazás erőforrás költség!!! :D:D 3500 db szenet át is tudok küldeni, ha akarok! Ez egyszerűen vicc!!! Azt várhatják ezek után, hogy mikor fogok rubint venni!!! Csatlakozzatok a Fehér Zászló és a rubin stop mozgalomhoz!!!! Nézzetek be a topikba is!
    kóská7 @ hu 2
  • farkinca82farkinca82 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!

Most tÉnyleg tÖbb ÓrÁba kerÜl mire ide-oda hurcolom az anyagokat, hogy tudjak valamit csinÁlni?? Ez borzasztÓan u n a l m a s !!!
    farkinca8 @ hu 1
  • DaimonDaimon Bejegyzések: 1
    LE A SPECIÁLIS NYERSANYAG FRISSÍTÉSSEL!!! Egyszerűen igazságtalan azokkal szemben, akik később kezdtek el játszani! Sokkal többet kíván meg számukra a lvl 70! Ráadásul akik nem fejlesztették ezeket a speciális termeléseket, most hátrébb lettek vetve! Legalább maxolták volna ki a mennyiségüket méltányosságból!
    Daimon @ hu 2
  • stix (HU1)stix (HU1) Bejegyzések: 2
    Én 70-es vagyok (nem rubinos) Inkább azt tették volna lehetővé hogy a várak alapterületét növeljük még az is okosabb lett volna!Akkor is költött volna rubinra aki akart és még elégedett is lett volna.Na de ezzel a bocsi de SZARRAL csak az ember kedvét veszik el a játéktól!!!!
    stix @ hu 1
  • godsteve (HU1)godsteve (HU1) Bejegyzések: 8
    Az eddigi állandó 15-20- ból hárman vagyunk játékban. És ez egy 45 tagu szövi.
    Van aki már abbahagyta és sokan fontolgatják hogy befejezik.
    Grat ggs. Csak igy tovább
    godsteve @ hu 1
  • veress.zerindveress.zerind Bejegyzések: 25
    a Vegandia kitette a fehér zászlót.
    csatlakozzatok ti is.
    veress.zerind @ hu 2
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    Az En szovim is gondolkodik a befejezesen, ha ezt a fajta epitkezesi modot nem torlik par napon beul.
    Ez mar nem az a jatek aminek hirdetik. Atveres az egesz. INGYENES?????!!!!
    Itt mar csak az tud ervenyesulni, aki penzt tol bele, de meg Nekik is sokba fog kerulni.
    A kovetkezo szavazason nem az Ev jateka, hanem az EV jatekos mentes jateka lesz.
    Gratulalok a fejlesztoknek, mert OK MAGUK teszik tonkre a jatekot es veszitik el a jatekosokat es mar azokat is akik eddig penzt is fektettek bele, mert ez mar Nekik is sok.
    Mi vagyunk az ugyfel es O a szolgaltato. Az ugyfelekert vannak es nem MI vagyunk ertuk, mert ha nem veszik figyelembe az ugyfel igenyet, akkor hamarosan szellem kiralysagot fognak uzemeletetni, ami rom kastelyokkal lesz tele. Jo uton haladnak ha ezt a celt tuztek ki maguknak.
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • laciqwer (HU2)laciqwer (HU2) HU2 Bejegyzések: 732
    Gorcsev I. írta: »
    laciqwer:

Szerintem abból a magasságbol könnyen beszélsz.
    Kezdd el előlről, és bizonyitsd, h igazad van. "Onnan fentről" könnyű okosnak tűnni. Mutasd! Járj elől jó példával!
    A Te szintedet, a gigamegaszövetségessséguniós mizéria kizárásával kis szöviben, effektiv támogatás nélkül, mutasd meg mire jutsz, és mennyi idő alatt? Ha van rá, rubinozz, de akkor legyen arcod, ha igy is megy az általad képviselt megoldási rendszer. Addig csak a szádat jártatod, és okoskodsz.
    Nem akartalak ezzel megbántani. De marha könnyen leszólod a kicsiket, ami számodra odafent egyértelmű, kézenfekvő, azt csak most tudod...
    szia
    nos, ha most ujra kéne kezdenem , akkor kapásbol költöznék ahol van 8kajás erödböl 3 legalább üres, közelben
    oda költözök az sp-t nem épitésböl hanem rablozásbol szerzném igy kb 5honap alalt a 70-es szitn emg is lene lazán, amint lehet 25-ös szinten amikor már van 2 erödöm is , megyek is ki jegesre , elsöként felhuzom a zsákmény raktárat , lovardát 3-masra barakot eszköz és hasonlokat persze vagy 4-5gazdaságot is , amitn kikerülnek a faluk küldöm oda a 100-as sebességü katikat befoglalom, egyértelmüen szövibe is belépek eközben.
    jegesen is rbalozok már mivel 9parim van igy 3zöld 3jég , már vasam is és szenem is van akkor. épitek rablozok,
    amitn elérem a 40-es szintent kb 2honap akkor kimegyek sivire , és mér ott is elkezdek rablozni ugyan ugy épitem ki mint jegesen sorban , lenne falu is és rablozok ezért olaj is épitésre, közebn elkezdeném fejelzteni a kutatoban a dolgokat 3fa3kö aztán 5 kaja , utáan ujra a kö és fa ,(itt megjegyezném jo lenne ha lenne a 3.szintü kutatonál szén olaj üveg vas -at növelö tulajdonság is )
    szoval már jegesne lenne szén égetöm 6darabb , sivin is épitenék enynit, aztán ahoyg elérem a 50-est megyhek tüzre, ekkor már 3zöld 3jég 3sivi, és amitn visza ért 3 megy tüzesen rablozni, flau lenen megint kutatoban taktikusan kiképeznéma veteránokat nem 50-töl hanem ahoyg elérem már kutatnáém is , viszont elöre legyártanák legalább 1000sima száémszerest mert azok sokkal gyorsabbak mitn a kuvaszok. ezekl falut szerznék üreset, elérém a 70-es szinteten amit kell épitek , zöldön addigra már szénböl olajbol és üvegböl is mind a 4 várban anyni lenne hogy rogyásig (81e) mindben, szoval én igy csinálnám, igy csinálva amire a 70-es szintetn elérem nmostnai 70-eseket megalázo aprancsokaim kavicsaim lennének, és perze nyers anygaom is amivel tudnák épitkezni egyböl ahoyg a 70-re érek vasbáyna meg ahsonlokat , ott emg a szitn lépés már 12parival 3zld 3jég 3sivi 3tüz rablozna , nyersi és aranybol nem lenen hiáyn meg maxos toroynbol mert 1honaponkétn kimaxolnák 1 világban vagy 10tornyot midne világban lenne 37maxos tornyom mivel maximum 150toroynt lehet rablozni szoval arany rogyásig pari rogyásig kavics rogyásig nyersi is , persze éredem eredméyn és ezek böl is elég sok emg lenne , szoval jah , nehéz azoknak akik most kezdik ujra . szerintem pedig nem nehezebb, vagyis kénszer ehlyzetben vnanak vagy várnak többet vagy tezsnke elene, azaz rabloznak, ha rabloznak akkor akár amire elérik a 70-est sokkal erösebb és angyobb játékosok leehtnek mitn amsotani 70-esek. azért 70szint ben ha a legelejétöl napi szinten soakt rablozok akkor lenne vpk-ban is vagy 12darab 90-90-es pk-ban emg mind az lenne utazás és lopakodoval, kavicsbol meg hetente ütném öket ösze mert megtelik a 460kavics értékü raktáér, és lenen sok 7-es kavics udvar és ahsonlo bonoszukkal . táadmsá sé védés terén is . tehát jah nehéz a kezdöknek téynelg, mármitn az ujrakezdöknek, kapsébol mire 70-es lenék mrátudnám midne csinját annak hoyg kell y nersit küdleni kiráylit hoyg jo legyen , tehát tlnleg nehéz az ujra kezdöknek.
    tudom myilen kis szinten , tudom hyogenkem nem volt az hoyg kell kiráyli nyersi , de most komoylan, épitkezni kijöt ide?
    ogerg2 írta: »
    Nem akarok megvédeni senkit sem de az amit írtál számomra is sértő

én is voltam 1-es szintű engem is basztattak a nagy játékosok és én is eljutottam idáíg hidd ál nálunk sem olyan egyszerű hirtelen előszedni valahonnan 15.000 faszenet egyetlen oliva prés fejlesztésére és nem 10-eshez vagy 11-eshez kell ennyi hanem egy 7-eshez az oliváról nem is beszélve
    Nekem most félbeszakadt a várfal fejlesztésem mert a tornyokhoz 4-ről 5-re majdnem 5000 üveg kell és még csak el sem kezdtem a tűzes birodalmat szerinted itt 70-es szinten minden olyan happy.

Mindenki fejezze be hogy másnak mennyivel egyszerűbb senkinek sem egyszerűbb higyjétek már el. mi a franc értelem van egymás torkának ugrani amikor én nem tehetek arról hogy elértem a 70-es szintet még a fejelsztés előtt és te nem tehetsz arról hogy még nem.
    pont ezaz szidjáka 70-eseket közben ök tölük iylen 120faszent kér emg hasonloakt, amit 1 kör rablotol elhozok, addig töllem kér 60e üveget meg 60e olajat ahoz kell 2napot rablozzak
    Gorcsev I. írta: »
    Sajnálom! Senkit sem akartam megbántani! Viszont, akárhol tartasz most, eddig nem kellett, királyi nyersi, ugye az épitéshez? Könyebb volt? Igen. Szövetségem vezetője szintén 70s szintű. Örül annak, h nem pocsékba megy az XP amiket elméletileg szerez. Most már, van gyakorlati haszna. És igen, aki hosszabb ideje van fent a max szinten, annak eltudom képzelni, mennyi elpocsékolt XP-je lett. De, ami igazságtalan, az az, h akár mikor érted el szintedet, azt olcsobban, szerezhetted meg, és bizonyos személyek számára, (akinek nem inge, ne vegye magára!) ez természetes! Erre gondolok amikor azt irom, h most mutasd meg, 1s szintről, h igazad van, és képes vagy meglépni a saját tanácsaidat! És mindezt azon a módon élvezed, mint ahogy másoktól elvárod, h élvezzék...
    egyik tagunkat a fehér zászló kint léte ellenére támadták. . nem is értem egyes nagyobb szövik miért nem csatlakoztak a fehér zászlóhoz. Majd püffölni fogják egymást mert sokan fogunk távozni. Meg azt teszi velük a szolgáltató amit akar ők meg mindent elfogadnak.
    lesznek ujjak, hidd el, akik amikor elári a 70-est akora olyan erösekk elzsnek mint most nem sok 70-es .
    farkinca82 írta: »
    Sziasztok!

Most tÉnyleg tÖbb ÓrÁba kerÜl mire ide-oda hurcolom az anyagokat, hogy tudjak valamit csinÁlni?? Ez borzasztÓan u n a l m a s !!!
    már bocs de eddig is ennyi idöbe került átküldeni fát követ egyikvilágbol a másikba
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .
    BUG_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

laciqwer @ hu 2
  • LélekfalóLélekfaló Bejegyzések: 76
    laciqwer írta: »
    szia
    nos, ha most ujra kéne kezdenem , akkor kapásbol költöznék ahol van 8kajás erödböl 3 legalább üres, közelben
    oda költözök az sp-t nem épitésböl hanem rablozásbol szerzném igy kb 5honap alalt a 70-es szitn emg is lene lazán, amint lehet 25-ös szinten amikor már van 2 erödöm is , megyek is ki jegesre , elsöként felhuzom a zsákmény raktárat , lovardát 3-masra barakot eszköz és hasonlokat persze vagy 4-5gazdaságot is , amitn kikerülnek a faluk küldöm oda a 100-as sebességü katikat befoglalom, egyértelmüen szövibe is belépek eközben.
    jegesen is rbalozok már mivel 9parim van igy 3zöld 3jég , már vasam is és szenem is van akkor. épitek rablozok,
    amitn elérem a 40-es szintent kb 2honap akkor kimegyek sivire , és mér ott is elkezdek rablozni ugyan ugy épitem ki mint jegesen sorban , lenne falu is és rablozok ezért olaj is épitésre, közebn elkezdeném fejelzteni a kutatoban a dolgokat 3fa3kö aztán 5 kaja , utáan ujra a kö és fa ,(itt megjegyezném jo lenne ha lenne a 3.szintü kutatonál szén olaj üveg vas -at növelö tulajdonság is )
    szoval már jegesne lenne szén égetöm 6darabb , sivin is épitenék enynit, aztán ahoyg elérem a 50-est megyhek tüzre, ekkor már 3zöld 3jég 3sivi, és amitn visza ért 3 megy tüzesen rablozni, flau lenen megint kutatoban taktikusan kiképeznéma veteránokat nem 50-töl hanem ahoyg elérem már kutatnáém is , viszont elöre legyártanák legalább 1000sima száémszerest mert azok sokkal gyorsabbak mitn a kuvaszok. ezekl falut szerznék üreset, elérém a 70-es szinteten amit kell épitek , zöldön addigra már szénböl olajbol és üvegböl is mind a 4 várban anyni lenne hogy rogyásig (81e) mindben, szoval én igy csinálnám, igy csinálva amire a 70-es szintetn elérem nmostnai 70-eseket megalázo aprancsokaim kavicsaim lennének, és perze nyers anygaom is amivel tudnák épitkezni egyböl ahoyg a 70-re érek vasbáyna meg ahsonlokat , ott emg a szitn lépés már 12parival 3zld 3jég 3sivi 3tüz rablozna , nyersi és aranybol nem lenen hiáyn meg maxos toroynbol mert 1honaponkétn kimaxolnák 1 világban vagy 10tornyot midne világban lenne 37maxos tornyom mivel maximum 150toroynt lehet rablozni szoval arany rogyásig pari rogyásig kavics rogyásig nyersi is , persze éredem eredméyn és ezek böl is elég sok emg lenne , szoval jah , nehéz azoknak akik most kezdik ujra . szerintem pedig nem nehezebb, vagyis kénszer ehlyzetben vnanak vagy várnak többet vagy tezsnke elene, azaz rabloznak, ha rabloznak akkor akár amire elérik a 70-est sokkal erösebb és angyobb játékosok leehtnek mitn amsotani 70-esek. azért 70szint ben ha a legelejétöl napi szinten soakt rablozok akkor lenne vpk-ban is vagy 12darab 90-90-es pk-ban emg mind az lenne utazás és lopakodoval, kavicsbol meg hetente ütném öket ösze mert megtelik a 460kavics értékü raktáér, és lenen sok 7-es kavics udvar és ahsonlo bonoszukkal . táadmsá sé védés terén is . tehát jah nehéz a kezdöknek téynelg, mármitn az ujrakezdöknek, kapsébol mire 70-es lenék mrátudnám midne csinját annak hoyg kell y nersit küdleni kiráylit hoyg jo legyen , tehát tlnleg nehéz az ujra kezdöknek.
    tudom myilen kis szinten , tudom hyogenkem nem volt az hoyg kell kiráyli nyersi , de most komoylan, épitkezni kijöt ide?
    pont ezaz szidjáka 70-eseket közben ök tölük iylen 120faszent kér emg hasonloakt, amit 1 kör rablotol elhozok, addig töllem kér 60e üveget meg 60e olajat ahoz kell 2napot rablozzak

lesznek ujjak, hidd el, akik amikor elári a 70-est akora olyan erösekk elzsnek mint most nem sok 70-es .

már bocs de eddig is ennyi idöbe került átküldeni fát követ egyikvilágbol a másikba

Ügye ezt a dumát te magad se hiszed el? :D
    Isten ördöge
  • laciqwer (HU2)laciqwer (HU2) HU2 Bejegyzések: 732
    mivan?
    ha ujra kéne kezdeni, mert mondjuk a szervert lenuláznák és emiat ujra kéne 0rolkezdeni ezt tenném biztosan.
    mért te mint ujra kezdö nem igy csinálnád ha most ujra kéne kezdenet 0-rol az egészét?
    mit csinálnál másképen?
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .
    BUG_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

laciqwer @ hu 2
  • jakirte jakjakirte jak Bejegyzések: 37
    Laci te mit szívtál? Van még belőle?:)
    jakirte jak @ hu 2
  • alakatalakat Bejegyzések: 15

Neki nagyon belelóg a bilibe a keze :D
    alakat @ hu 2
Sign In to comment.