Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - 70+ Légy Legendás!

13550

• dundun (HU2)dundun (HU2) Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 19.11.2014
    ez 5-ös szintű
    karüb @ hu 2
  • rombuszka (HU2)rombuszka (HU2) Bejegyzések: 37
    akkor bocsi
    rombuszka @ hu 2
  • B123B123 Bejegyzések: 4
    Fehér leszek én is! Nem értek egyet azzal, hogy olyan nyersanyag kell amihez nem tudok hozzájutni, mert nincs olyan épületem mert nem vagyok még olyan szinten és a szövetségeseim sincsenek, így nincs lehetőségem semmire.
    Tiltakozom és ha nem változik hétvégéig akkor végleg kiszállok ebből és még más játékból.(farmarama, ramacity)
    B123 @ hu 2
  • ozsi120 (HU2)ozsi120 (HU2) Bejegyzések: 5
    Fehér lesz mindenki :D Fehér ház után jön a Fehér Birodalmak össze fogássa ! Leggalább hoznátok helyre . Pl amikhez eddig nem kellett szén meg ilyesmi azok maradjanak úgy , meg vámok csökenjenek sokkal ! De az ötlett nem lenne rossz csak megvalósítása az nagyon .
    ozsi120
  • szroberto81szroberto81 Bejegyzések: 122
    Ismerős más szövi tagjait is értesírsétek a fehér zászlóról Én is azt teszem Jó látni már ismerősőket is fehérben . Mi nem egymás ellen vagyunk hanem egymásért Föleg ilyen helyzetben . Azoknak is küldök fehér váltást akikkel kicsit ide oda támadásba voltunk.
    Mi játékosok vagyunk , ebben igen nagy az összefogás szerintem is.
    szroberto81 @ hu 2
  • Kóbor (HU2)Kóbor (HU2) Bejegyzések: 15
    Szerintem a GGE-t dicséret illeti!

Fejlődésben visszamaradott hátrányos helyzetűek foglalkoztatásában vesznek részt ( lásd játékprogramozók ) , nem kell őket szidni hogy inkreatívak , hiszen ez képességeikből adódik !

Nem vagyok játéktervező de nem kell nagy ész ahhoz ha érdekesebbé akarják tenni a játékot, lehet azt úgy is hogy ne vegyék el mások kedvét.
    Például ott a piac! Ha már piac legyen funkciója a túltermelésből eredő árut be lehessen tenni úgy hogy másokkal tudunk cserélni aranyra,nyersire... Más játékokba is működik.

Lehet nekünk kellene összegyűjtenünk és elküldeni hogyan lehetne színesebbé tenni a játékot. Úgy látom az erre kijelölt csapatuk alkalmatlan arra , hogy fejlesztők legyenek.
    Kóbor @ hu 2
  • Nymeria4Nymeria4 Bejegyzések: 2
    HAJRÁ EMPIRESEK! MOST MUTASSÁTOK MEG, HOGY VAN BENNETEK KURÁZSI ÉS ÖSSZETARTÁS!! MINDENKI LEGYEN FEHÉR, KÜLDÖZGESSÉTEK A LEVELET MINDENKINEK!! A vezetőségnek meg üzenem, hogy mielőtt újítanak vagy fejlesztenek ne csak a $$$$$-milliók lebegjenek a szemeik előtt, hanem gondolják át mekkora kárt okoznak ezzel több ezer játékos számára! Nym
    Nymeria @ hu 2
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    znyuszi írta: »
    és ha frissitel sem változik?

Igazad lett. Koszonom! :) Mar majdnem kidobtam ra feleslegesen a draga nyersit. :D
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • MedhunterMedhunter Bejegyzések: 2
    Hy all!
    Most látom a tűzoltásból is visszavették a Királyi erőforrásokat!
    Ez egy nagy +-vum!
    Medhunter @ hu 2
  • apuci30 (HU2)apuci30 (HU2) Bejegyzések: 13
    vonják vissza mindenhonnan mert ez igy egy rakás .... igy marad tuti töröltetem mind a 4 váram ezt az ökörséget tuti nem lesz az év játéka inkább az év csalódása
    apuci30 @ hu 2
  • Iroh (HU2)Iroh (HU2) Bejegyzések: 2
    üdv!

csak annyit irnék gratula nagyon meggondolt fejlesztés 70-esek ezután NAGYON 70-esek lesznek a többiek meg azért kellenek hogy legyen NAGYON 70-es mert ugye ha nem tapossa a kissebb szintüeket nem lessz az!!!
    A klánomat már több kémkedés is érte zöldben jegesen és mindenütt micsoda érdekesség mind a gazdaságot azaz a nyersit kémkedte! és jéééé mind 70-es.
    szoval én is fehérben!
    Iroh @ hu 2
  • Karübdisz (HU2)Karübdisz (HU2) Bejegyzések: 29
    Épületes frissítésről: több százan tiltakozunk ellene, felhördültek ellene a külföldi szerverek lakói is.

Másik: mire lehet használni a Zöldön szerezhető/termelhető vasércet??
    A macisejt jó.
  • Imike Empire (HU2)Imike Empire (HU2) Bejegyzések: 176
    Karübdisz írta: »
    Épületes frissítésről: több százan tiltakozunk ellene, felhördültek ellene a külföldi szerverek lakói is.

Másik: mire lehet használni a Zöldön szerezhető/termelhető vasércet??

No comment....

Mit gondolsz, mire lehet használni a vasérc??
    Nem tudom hogy hányas szintű vagy,de itt vannak ezek az új épületek, és gondolom én hogy tuti azoknak a nagyobb szintjeikhez kell.....
    Egyre több zászlót raknak ki. A más Külföldi szerverek lakóinak is igazuk van . jogosan
    Vasérc épitö mühely kirakásával lehet De hozzá se fogok.
    Ahogy sokan a munkájukból hazatérve gépközelhez jutnak értesülve rakják ki a fehér zászlókat.
    szroberto81 @ hu 2
  • Deltaxqwe2Deltaxqwe2 Bejegyzések: 63
    Nehéz kimondani GGS-nek : fizess ha játszani akarsz! Pedig ez van, ezt nem lehet szépíteni,mert nincs mivel.
    Nem jött be az automatikus háború,nem vettünk rubinhegyeket, hát akkor vegyünk ha nem akarunk folyamatosan oltani hanem fejlődni is szeretnénk.
    Tartsák meg az újításokat,de 70-es szint fölött,azoknak akik belevágnak a legendás küldetésekbe.
    Csak az új épületekhez kelljen a királyi erőforrás + ne legyen rajta vám.
    És mi az hogy mindenhez minden kell,de nem tudok 2 helyről küldeni a zöldre? Ez nevetséges ha minden kell egy épület fejlesztéséhez!
    Emeljék meg a kitermelt mennyiségeket ezekből a különlegesnek mondott királyi erőforrásokból,mert röhejesen elenyésző a termelődésük a fához,kőhöz képest!
    A 12 éves fiam azt mondja hogy ne vegyek neki rubint, mert befejezi inkább ha így marad! 12 éves! Ha neki ennyi esze van,akkor a tisztelt fejlesztőknek mennyi az IQ-juk? Negatív irányban eltolódva természetesen.
    Nem egy embert vesztetek, full rubinos, 70-es tagok írják: befejezik a játékot és nem tizenévesek ,hanem felnőtt, értelmes, családos emberek! Olyanok akik eddig tízezrével vették a rubint! Nem kéne elgondolkodni hogy valamit nagyon elszúrtatok ezzel a frissítéssel?
    Rubinosok,nagyszövik már támadnak a nyersikért kisebbeket.Ez ilyen játék valóban,de gondolkodjanak már el ők is kicsit : ha ellehetetlenítik a kicsiket,akkor azok feladják,előbb-utóbb nem lesz kit támadniuk és akkor mit csinálnak? Kilépnek az egymással kötött szövetségből és egymást támadják?Ne várjanak új játékost, most is tele a térkép kicsik romjaival!Ha eddig nem tudtak fejlődni a kisebbek akkor ezután hogyan fognak? Senki nem fog azért játszani hogy folyamatosan oltania kelljen!
    Tehát gondolkodjatok el " tisztelt" fejlesztők: biztos ezt akarjátok?Belőlünk éltek, ha mi nem leszünk miből éltek meg?Mert így bizony sokan elmegyünk innen. Van még egy lényeges dolog : mi megélünk nélkületek,mert megmarad a munkánk, nekünk ez csak játék! De ti mit csináltok ha mindenki elmegy?
    Deltaxqwe2 @ hu 2
    Az egész ujitást vegyék vissza.Ez rossz nagyon. Ideje lenne kiötlöjét a szerkesztésből eltávolótani.
    Ezt lehet úgy is kicsit össze hasonlitani mint a piacot Kereslet Kinálat.
    Ha a Kinálat nem megfelelő a kereslet feléjük megszünik.
    Igy ha a szolgáltató folyamatosan hibákat halmoz megszünik feléjük az itt lévők száma.
    szroberto81 @ hu 2
  • ozsi120 (HU2)ozsi120 (HU2) Bejegyzések: 5
    Ez így igaz !
    ozsi120
  • Thorr3Thorr3 Bejegyzések: 7
    dundun írta: »
    Nállam müködik a piachoz ujra csak kö és fa kellett:)))

nekem jegesen mindenhez minden kell...már a fejlesztéshez, az oltást ott szerencsére nem gyakorlom.
    Thorr @ hu 2
  • iCeViSioNiCeViSioN Bejegyzések: 5
    markpeter írta: »
    iCeViSioN ezt irod : " A szintlépést nem, az építést viszont nagyon lelassítja ez a módosításotok a játékban."
    Hidd el nekem hogy a szintlépésedet maximálisan visszafogták ezzel ugyanis az épitkezéssel lehet a legtöbb xp-t kapni főleg tüzesen.
    Ha kiragadsz egy mondatot a környezetéből, akkor más értelmet nyert!
    Én ezt írtam:
    "Én 50-es szintű játékos vagyok és haladok a szintlépegetésben, ezt a fejlesztésetek közvetlen módon nem lassította le, mivel nem az építkezésekkel, hanem a rablózással gyarapítom az XP-ket. A szintlépést nem, az építést viszont nagyon lelassítja ez a módosításotok a játékban. Ha így marad, akkor az épületeim nagy mértékben lemaradnak a szintemhez képest, ezért vissza kell vennem a rablózást is, hogy ne haladjak a játékban. Összeítve közvetett módon igenis lelassítottátok a szintlépésemet is!"
    Mint azt LadyAshley is írta, az elmúlt időkben (az utolsó 8 szint lépésem) olyan gyorsan következett be, hogy csak na! Ez a rablózás miatt van, mivel az is ad XP-t. Az építkezések is adnak, de a rablózás többszörösét adja nap mint nap az építés által szerzett XP-knek!
    Neked is jó a fosztásod, nem értem, miért nem érted, amit akarok ezzel mondani. ;)
    iCeViSioN @ hu 2
  • MedhunterMedhunter Bejegyzések: 2
    Deltaxqwe2!
    1000%-ig igazad van!
    Nélkülünk (jétékosok) nélkül mit csinálnak majd!
    A nagyoknak is elfogy majd a farmolni való! Már az előző 10 beverés elvitte, akkor honnan szerez még??
    Medhunter @ hu 2
Sign In to comment.