Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - 70+ Légy Legendás!

13450

• Zselyke01 (HU2)Zselyke01 (HU2) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 19.11.2014
    Egy kis ajándék? és a piciknek semmi?
    Zselyke01 @ hu 2
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    Arnyek58 írta: »
    Engem is érdekelne

Csatlakozom :D
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • white Angel2 (HU2)white Angel2 (HU2) Bejegyzések: 35
    Szeretném kérdezni ha látom az emplie hirdetését, és ott azonnal válaszolok ,hogy csak az játsszon akinek sok pénze van, mert ez egy pénz játék, ugye ez nem etikátlan?
    Zsuzsa59 @ hu 2
    Van itt moderáltól?
    Zselyke01 @ hu 2
  • kataa20kataa20 Bejegyzések: 6
    Üdv!kaptunk kis könnyítést ami szuper oltani tudunk ahogy előtte is.Ezt köszönjük viszont nagyon nagyon magas a vám mire át küldünk egy egy nyersanyagot különböző királyságokba .80 ezerből marad durván 12 ezer!!!És mint tudjuk ebből sajnos nem kevés kell .Szükségessé vált egy egy dísztárgyhoz is pl park, kastélykert ezenkívül tornyok .Kérdezem én a fejlesztőktől,hogy a kisebb játékosoknak ezek után ,hogy lesz kedve játszani vagy adott esetben el e fog jutni a 70 -s szintre és fog e majd rubint venni ??? Jó ha elérnek egy pár szintet amit meg is fognak unni az értelmetlen fejlesztés miatt. Minden jelegű építkezéshez szükséges ,olíva,üveg,fa szén .Kata
    kataa20 @ hu 2
  • Tyrant83 (HU2)Tyrant83 (HU2) Bejegyzések: 3
    Fehér zászlót mi is tűzzük kifele, szerintem is rossz lett a frissítés, a kis ajándékok még átmenetileg is viccesnek hangzanak , mindenki fehéredjen!
    Tyrant83 @ hu 2
  • -Judit92--Judit92- Bejegyzések: 9
    Estére nálunk mindenki FEHÉRBE lesz!
    Rubint a tegnapi frissítés óta nem veszünk!
    Sacra Corona
    -Judit92- @ hu 2
  • dundun (HU2)dundun (HU2) Bejegyzések: 63
    Mi befehéredtünk:))
    karüb @ hu 2
    Nem fognak válaszolni. Mert most etikátlan. Egy sincs itt. Reggel óta keresem Őket de senki:( A picik meg annyi:(
    Zselyke01 @ hu 2
  • black metálblack metál Bejegyzések: 8
    kataa20 írta: »
    Üdvözlet!
    Lehet hogy már olvastad a fórumon de azért leírnám!

Sziasztok Empire-esek!

A szövetségben úgy döntöttünk, hogy ez ellen a botrányos, pénzhajhász fejlesztés ellen úgy tiltakozunk, hogy fehérre festjük a zászlóinkat! Aki egyetért velünk, csatlakozzon hozzánk! Fessük fehérre az Empire-t!
    Heti szinten nem kevés rubint vettünk sokan, hogy izgalmasabb legyen a játék! Ez viszont már mindennek a teteje! Nem fogunk többet pénzt költeni a játékra! Aki pedig egyáltalán nem rubinozott és nem is akar, be is fejezheti! Ez így már élvezhetetlen! Eddig is vérlázító volt a nagy pénzéhségük, de ezzel most nagyon messzire mentek!

Küld tovább és cselekedj ha egyetértesz:)
    szia
    Igen tudok róla , ezért is javasoltam.
    A játék felügyelők hallgatnak. és nem tetszik hogy egymást is elkezdik froclizni. ( ezért írtam az előbb )
    black metál @ hu 2
    Van itt modi???????????????
    Zselyke01 @ hu 2
    Zselyke01 írta: »
    Van itt modi???????????????

Valahol biztos van, mert En ma mar kaptam nem megfelelo nyevezet miatt buntit. :D
    Most biztos keresik meg azokat akik felhaborodasuknak hangot adva nem kimeltek a szep magyar nyelvet es bunti osztas van folyamatban. :D
  • SooZooSooZoo Bejegyzések: 3
    Tegnap és ma is olvasgatva a hozzászólásokat sok a pontatlan megállapítás. Teljesen egyet értek a felháborodott játékosokkal, most is (nem először) egy végig nem gondolt fejlesztésnek nevezett hülyeséget csináltak, és magukból is megint ..... A mai módosítás után valamit változott a helyzet de azt gondolom, ezzel az ajándék csomaggal megint csak kiszúrták a szemünket. A tűz utáni javítás és építés úgy veszem észre, szint függővé lett téve és az épülettől is függ (éppen oltok). Azoknak akik a rablózásban látják a megváltást, megnéztem 1-2 nevet a heti ranglistán, ne akarjon okosságokkal jönni aki meglehetősen szerény eredményt tud felmutatni. Abból nem fog nagyot alkotni. Amit sokan leírtak de, sokan nem akarják meg érteni, akik bankkártyáról játszanak megint mindent visznek, és ez sajnos még inkább így lesz. Ez már rég nem stratégiai játék, itt nem az ész, a hozzáértés, számít hanem a beszedett pénz.Hiába érted a védelem, a támadás matekját, rubinnal lenyom aki hajlandó rá áldozni. Ha még több előnyt adnak a pénzes meg szállottaknak kiüresedik a játék, mert egy idő után aki nem hülye rá jön ez már nem játék csak pénznyelő.

Aki nem ért egyet velem nyugodtan írja meg mi az amiben nincs igazam.:(
    SooZoo @ hu 2
  • Nymeria4Nymeria4 Bejegyzések: 2
    SooZoo teljes mértékben egyetértek veled!!! Fehéredjen mindenki!! Én hajlandó vagyok fizetni és szoktam venni rubint, de mostantól nem vagyok hajlandó egy fillért se áldozni erre a szar játékra!!! Ez a játék rég nem a szórakozásról, a kikapcsolódásról és magáról a játék élvezetéről szól, itt mint sajnos sok mindenütt a pénz beszél. Olyan emberek döntöttek megint, akiknek halvány fogalmuk sincs arról, hogy ezekkel a fejlesztéseknek nevezett "baromságokkal" mennyire megnehezítik a játékosok mindennapjait. Kellenek a fejlesztések, kellenek az újítások s természetesen, ahhoz, hogy az egész meg is érje, kellenek olyan újítások is, amelyek csak pénzért érhetőek el. De az, amikor már alapvető dolgok, pl.: gazdaság fejlesztése vagy kővető fejlesztése, vagy egy sima kastélykert lerakásához is a zöldön szén meg olaj kell, az már nevetséges! Aki nem sokat költött rubinra így is nehezen érte el a magasabb szinteket, ezek után :) 61-es szintű létemre és sok-sok pénzem ellenére fogom azt mondani, hogy Pá Empire! Amennyire megszerettem ezt a játékot, annyira megutáltatták velem! Üdv.: Nymeria
    Nymeria @ hu 2
    kataa20 írta: »
    Üdv!kaptunk kis könnyítést ami szuper oltani tudunk ahogy előtte is.Ezt köszönjük viszont nagyon nagyon magas a vám mire át küldünk egy egy nyersanyagot különböző királyságokba .80 ezerből marad durván 12 ezer!!!És mint tudjuk ebből sajnos nem kevés kell .Szükségessé vált egy egy dísztárgyhoz is pl park, kastélykert ezenkívül tornyok .Kérdezem én a fejlesztőktől,hogy a kisebb játékosoknak ezek után ,hogy lesz kedve játszani vagy adott esetben el e fog jutni a 70 -s szintre és fog e majd rubint venni ??? Jó ha elérnek egy pár szintet amit meg is fognak unni az értelmetlen fejlesztés miatt. Minden jelegű építkezéshez szükséges ,olíva,üveg,fa szén .Kata

Van egy rossz hirem. Nem tudunk oltani ahogy elotte is. Meg csak tegnap ota egek, de azt nagyon.
    Most akartam oltani a siviben egy 85%on ego olivaultetvenyt.
    4000 faszen is kene hozza, 2523 olivaolaj is es a szokasos fa es ko. Tehat semmit nem javitottak.
  • znyuszi (HU2)znyuszi (HU2) HU2 Bejegyzések: 65
    Alicia2 írta: »
    Van egy rossz hirem. Nem tudunk oltani ahogy elotte is. Meg csak tegnap ota egek, de azt nagyon.
    Most akartam oltani a siviben egy 85%on ego olivaultetvenyt.
    4000 faszen is kene hozza, 2523 olivaolaj is es a szokasos fa es ko. Tehat semmit nem javitottak.

és ha frissitel sem változik?
    znyuszi @ hu 2
    Nállam müködik a piachoz ujra csak kö és fa kellett:)))
    karüb @ hu 2
  • znyuszi (HU2)znyuszi (HU2) HU2 Bejegyzések: 65
    melyik világba?
    znyuszi @ hu 2
    jegesen jegesen
    karüb @ hu 2
  • rombuszka (HU2)rombuszka (HU2) Bejegyzések: 37
    az 1-es szintűhöz eddig sem kért mást.