Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - 70+ Légy Legendás!

12950

• laciqwer (HU2)laciqwer (HU2) HU2 Bejegyzések: 732
    szerkesztette ezt: 19.11.2014
    ogerg2 írta: »
    Laci szerintem még ekkora változtatások sem szükségesek

a Vám-al kell csak kezdeni valamit hiszen ha 70%-ról 40%-ra veszik csak le már az 2-szeres nyersit jelent másik királyságokban. elegendő lenne levenni a Vámot a birodalmi nyersiknél 40% alá azzal már egész élhető a dolog.

+ persze ez hogy az oltásnál a régi épületeknél ne kelljen birodalmi nyersit használni az újaknál már miattam lehet az annyira nem zavar.

Ezzel a két dologgal egész élhető lenne. így lenne nyersi a megemelt építési költségekhez. én is a frissítéskor kiürített faszenes raktárt félíg űjratöltöttem a jegesen szóval szerintem jégen pl nem durva a termelés (Sivin tűzön már karcsú kissé) de ha nem lenne ekkora a vám akkor már jó lehet

a vámot inkább törljáék el, de avla nem lennénk elörébb, mikor tüzön 250-et hozol el, még 0vámmal is egy 55ezer üveges épület elég sok rablozásba kerül, ha a temrleö megnöne és a ofsztás maranda akor lenne értelme mgéa vémnak is, és a temrlelöt a leggyorsabban lehet korigálni javitnai jobitani, kevesbeb munka és a játkosok élvezik vlamivel , ezért irtam ezt a fosztásnál nehezebb beálitani a kodban átirni, a levonást szeirntem emgitn ehzebb, viszotna termelésnál simán emg oldhato a dolog, átirják a forában kb 1odlalt amina jég sivi tüz zöld épölet termle és kész is, max 30perces munka , de annyise szerintem annka aki alapboltudja hol kerese, ezt feltötleni midenhova meignt csak 5perc

amég fosztást vagy avámot átirni legalább 1nap programozás még betenni az is 30perc , emiat is most már inkább az épületek termelését támogatom, jobban,.
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .
    BUG_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

laciqwer @ hu 2
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    Na most van elegem. Tamadtam egy tornyot siviben. Beallitottam, hogy csak olivat hozzon. Erre mit hoznak a katonaim? Mindenbol hoznak, de olivaolajbol csak 47-et. Na ebbol epitkezzen aki tud.Minek lehet valsztani, ha a jatek felulbiralja es nem csak azt hozza amit belallitok, hanem mindenbol es abbol hozza a legkevesebbet amit beallitok?
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • LadyAshley (HU2)LadyAshley (HU2) Bejegyzések: 48
    Alicia2 írta: »
    Na most van elegem. Tamadtam egy tornyot siviben. Beallitottam, hogy csak olivat hozzon. Erre mit hoznak a katonaim? Mindenbol hoznak, de olivaolajbol csak 47-et. Na ebbol epitkezzen aki tud.Minek lehet valsztani, ha a jatek felulbiralja es nem csak azt hozza amit belallitok, hanem mindenbol es abbol hozza a legkevesebbet amit beallitok?

Hiába állítod be, nem azt jelenti, hogy csak azt fog hozni, hanem elvileg azt részesíti előnyben a zsákmányoláskor!
    LadyAshley @ hu 2
  • bzsolt19bzsolt19 Bejegyzések: 7
    Mivel németországban élek itt van pár vélemény:-)
    sagt mal ihr GG Geldgeier, geht's noch? rafft ihr es nicht? Weltweit... will keiner dieses scheiss update haben! Ich solltet euch echt was schämen wie ihr mit eurer Kundschaft umgeht! Ihr zettelt da gerade den dritten Weltkrieg an- Spieler gegen GG$! Geht schon mal aufs Arbeitsamt, ihr werdet bald nen neuen Job brauchen!
    bzsolt19 @ hu 2
  • Narnis (HU2)Narnis (HU2) Bejegyzések: 64
    Alicia2 írta: »

A tornyokban nem fix mennyiségű nyersanyag van? Mert ha igen akkor az történt hogy összesen volt 47 oliva olaj ott és mivel többet már nem lehetett abból elhozni hisz nem volt miből elhozták azt amit még lehetett.
    Narnis @ hu 2
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    Narnis írta: »
    A tornyokban nem fix mennyiségű nyersanyag van? Mert ha igen akkor az történt hogy összesen volt 47 oliva olaj ott és mivel többet már nem lehetett abból elhozni hisz nem volt miből elhozták azt amit még lehetett.

De minden alkalommal? Barmikor beallitom, hogy mit hozzon, akkor is mindig ezt csinalja. Mindig abbol hoz keveset amit beallitok.
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • DravosDravos Bejegyzések: 7
    Sok hozzászólást olvastam ebben a fórumtémában, és most szeretném én is a véleményemet megosztani.
    Nem a játék részleteiről fogok most írni, (azok akik ezt tárgyalják, azoktól elnézést kérek,) hanem játék lényegi dolgairól és alapelvi kérdésekről.

A játékosok vannak a fejlesztőkért, játéktervezőkért. - Ezt a kijelentés láttam pár helyen, de sajnos nem csak, hogy nem igaz, hanem egyenesen badarság. A fejlesztők, még ha közvetlenül is, de nekünk dolgoznak. Miért mondom ezt? Mert a fejlesztők és a játéktervezők, nem mástól, hanem tőlünk kapják fizetésüket. A cég bevételt a játékosok a rubinvásárlása adja, és ebből add fizetést az alkalmazottainak.

Érdemes a nem-rubinos emberekre is gondolni, mikor a játékot tervezed, fejleszted. Kérdezhetnéd, hogy miért? Ők nem is fizetnek. Valóban, de ezek a játékosok úgy kell tekintened, mint játék reklámozói, mert azzal, hogy játszanak és másoknak mesélnek róla, könnyen hoznak magukkal újabb játékosokat, akik még rubinos játékosokká is válhatnak, és így tovább...

A fejlesztő és játéktervező célja, hogy minél többen játékosom legyen, ezért örülök, a rubinosnak és a nem rubinosnak is, a réginek és az újnak. Ezért úgy tervezem a játékot, hogy amennyire csak lehet fair legyen mindenkivel szemben, az újakkal is, mert akkor mindenki szívesen játszik majd.

Nos ez utolsó újítással sérült. Az újabb játékosok jelenleg többet, és nehezebben építkezhetnek (újabb összetevő megszerzése, szállítására... stb gondolok), mint ahogy ezt elöljárójuk tették. Így senki nem tud olyan tempóban fejlődni, mint akik előbb kezdték. Ez nehezíti az új játékosok helyzetét, ami ugye rossz a játéknak, és rossz az üzletnek is.

Ez az egy tény önmagában elég, hogy azt mondjam, hogy mostani "fejlesztés", azaz patch helytelen volt.

Javaslatom: Hogy visszaálljon a játék arra fair szintre, amin előtte volt, ahhoz a régi épületekre vonatkozó költségeket vissza kéne állítani, az újakon maradhatna változatlanul.

A fejlesztés többi részéről, véleményem szerint, csak ezután lehet érdemben beszélni, amíg az meg nem történik, mert így kicsit már más lesz a leányzó fekvése.

Ha egy most frissen indulna egy szerver, és azon tették volna meg a változtatások, az szerencsésebb lett volna, mert ott már mindenki egyenlően érintene.

PS: Mikor ezt bejegyzést írom, már én is azt olvastam, hogy a javaslatom, amit megfogalmaztam, az valószínűleg érvényre fog jutni a közeljövőben. Szóval lehet bizakodni.
    Dravos @ hu 2
  • AbysAbys Bejegyzések: 2
    Sziasztok!

Azért az nagy ötlet volt, hogy a frissítés előtt megtámadott várak esetében is kell az oltáshoz -bizonyos épületek esetében - szén és olaj is. Mivel korábban nem lehetett küldeni, így szegény játékos pórul járt, mert nem volt neki egyikből sem, így nem tud oltani. Így járt a szövim egyik tagja is, meg másik szöviből is két ismerős.
    Pláne, ha még kint sincs mondjuk valaki a sivin. Akkor az hogy fog oltani?
    Meg persze ha kint is vagy a sivin, de még nincs sok olajad, vagy mondjuk a jegesen és ott is kevés a szened akkor mi a fenéből oltod el a zöldön a tüzeket? Ráadásul nagyon sok nyersit levon a küldésnél, így alig érkezik meg valami az eredeti mennyiségből.
    Ez így eléggé megnehezíti a fejlődést, és az oltásokat. Két ismerősöm máris az abbahagyáson gondolkodik, mert így aztán nincs értelme játszani.
    Nem rossz ötlet, hogy jobban összefogjuk a királyságokat, de akkor a nyersi küldésnél levonandó mennyiséget kellene nagyon lecsökkenteni, és szén, olaj termelést fokozni.
    Abys @ hu 2
  • kóská7kóská7 Bejegyzések: 9
    A "Fehér Zászlós" kezdeményezéshez- amit nagyon jónak találok és többen már csatlakoztunk is hozzá- egy kiegészítést tennék! Ezzel egy időben a rubinok vásárlását is meg kellene szakítani. Tekintettel arra, hogy ez az új frissítés kifejezetten a rubinok vásárlása felé tereli a játékosokat, csak így fogják a fejlesztők ennek a súlyát érezni. Tehát aki fehérre "festette" a zászlóját, az a játékos - ha eddig megtette- ne vásároljon rubint sem!
    kóská7 @ hu 2
    kóská7 írta: »
    A "Fehér Zászlós" kezdeményezéshez- amit nagyon jónak találok és többen már csatlakoztunk is hozzá- egy kiegészítést tennék! Ezzel egy időben a rubinok vásárlását is meg kellene szakítani. Tekintettel arra, hogy ez az új frissítés kifejezetten a rubinok vásárlása felé tereli a játékosokat, csak így fogják a fejlesztők ennek a súlyát érezni. Tehát aki fehérre "festette" a zászlóját, az a játékos - ha eddig megtette- ne vásároljon rubint sem!

Mi is fehéredünk, és egyetértek!
    LadyAshley @ hu 2
  • Arnyek58Arnyek58 Bejegyzések: 23
    laciqwer írta: »
    kimegy vlaki jegesre ,
    25.szinten
    elsönap amitn ledobja melé a flauakt lehet foglalni, lezs falu lezs kaja , lezs aktona, lehet menni rablozni,
    szerinted 25-ös szitntö kitáamd meg? 30-as már más kategoria egy 29-es szintü vár megfog táamdni egy 25-öst jegesen? ne vicelj már , kétlem, ha viaz téamdja a 29-es nagyobb hátráynba kerül, mert átlép 30-ra és kell olaj és ö hoyg fog oltnai akor jegesen , nem éri emg a 29-esnek kockáztatni-a aval hyog bever egy 25-öst 2-3ezer szén ért . ez mondjuk egy 30vs 39-es röl is elmodnhato , kétlem hoyg 39-es kockátatna aval hyog beverjen egy 30-ast 2-3ezr oalj rét hoyg aztáan ah visaz jön akkor a 39-böl lezs 40 és kell üveg oltani ,
    alap szitn lalt mit értesz?
    mer tkimegy kiküld 200katonát 25-ös szintent eljesne nromáális, pluzs feladat is , kiküld , elkezdrablozni, lez fa kö arany , tudja potolni a kaját , falunáél megy falura , közben rablozik, simán kitudja épiteni a várát egy alap szitnre
    teürlet növelés nem kerül kiráylinyersibe , 4darab gazdaság 4.szitnre sem raktár 2-3mas sme és még tot van a falu raktár az sem , fa kö kell csak
    dundun
    300létrát 3ora alalt hogy torbozol ha beversz 30 rablot
    atol füg miylenr ablot , mert ha zöld jég sivi tüz nem mindegy
    tegyükfel tüzön
    ott alpjáraton ad 15e aranyat alapszinten
    30x15e arany
    450e arany ebböl lejön kb 60ezer arany utánpotlásra
    marad 390ezer arany jön a felszrelés kereskedö vezsek 220e arany rét 1000létrát
    ha 300-at ezske napi belöle meg akkor az elég 3napra , 4-nap ekvesbebet rablozok, majd jön a kerekedö nem 1000-ret hanem 3000-ret létrábol
    arany eprsze mondjuk 7napon ta jön a kerekedö
    7nap allat 1nap leásároltam másik 6nap az 6x390e arany 2,3milio megjelenik vezske 3000látrát ami 3x220e -be kerül marad 1,5miliom technikusnál evlerek 1miliot 1 héten marad 500e-rem
    kövi 10napra van létrám, és 7nap elteltével mrá megint vezsle 3000-ret
    aranyam csak gyülik,

persze zöldön kicsit más a tkatika emrt keesebb aranyat ad , de ott elsö pár hoz létra sme kell
    jegesen 3000 arany 90e arany bár ott elsöszitneken nem kell 30létra/rablora, elégé kezdö aki ugy megy, föelg hoyg sok helyen kivankémkedve elröe weblapokon neten googleben rálehet keresni , és aszint menni, ez nem aksi szintüeknek szol, ahnem a nagoyknak akik modnjuk nemt udnák de tudnak áltiani stbstb. azért egy uj nem tud álitani ugy,
    szoval jegesen lritam kevesebb látra kell ,
    sivin 9e arany van a legkiseb szinten ha jol emlékszem az is teljesithetö,
    de mint irtma legjob ha vakai kevesett tud lenni az tüzesen veri a rablokat. létrát emg fegyverárustol ami most is van emg eszi, melte készit pajsz feltöröt,

Ez már aggasztóan röhejes

Laci!......jegesen alapszint az hogy van kaja, és barakk, de minimum kaja, mert amit kiküldesz a katonák mellé hamar elfogy és dezertálnak.
    Ha nincs alapod, nincs mivel foglalni, rablózni.

Falu!!!!!!!!?????????
    honnan?....kitől foglalsz?.....70-es szövitől???
    Már írtam egyszer.....6 hónapja kinn vagyok jegesen, de 2-3 nap távolságra sem találtam foglalható erőforrás falut.
    MIRŐL BESZÉLSZ????

Rablók fosztása!!!!.....nos az lehet-ne megoldás, csak már ott is változtak az erőviszonyok.
    2 napja zöldön kifogtam 47 parasztal védett rablóvárat.
    Beütve a veszteség 25 vet.buz-ból 2, 25 vet.számszer-ből 1 a veszteség.
    Ma ugyanez veszteségben 16/12, profitban 60%-kkal kevesebb.

A lényeg egyre szemetebbek az arányok, egyre több pénzt várnak tőlünk, és egyre lehetetlenebb a játék.
    Arnyek58 @ hu 2
    SzinesGeza írta: »
    Mondjuk ezt közölték előre:

"Ezentúl más királyságok nyersanyagai is szükségeltetnek az építéshez, minden királyságban."

De az oltás változtatása, az nagy szemétség, az biztos.

Miért?....a fejlesztési változtatások nem?????
    Arnyek58 @ hu 2
    miylen bug?

rabloz és lesz midne , ez volt acélja evel a fejelsztésel, nem volt célja az hogy vegyél rubint , persze ha ygrosan akrsz akor vegyél,
    rablozás 50xp /rablo, napotan 1-2legendás szitn emg van , ha rablozol, perzse aktiv kell elgyél, aki emg nem aktiv anyira azok lasabban, ennyi.

lacika nem lehetsz ennyire sötét....Tudod mit?.....ne is válaszolj, inkább hagyd abba a hozzászólásokat, mert bugyog belőled a hülyeség. Lassan a negró már akkor is világítani fog amikor közelít feléd.
    Arnyek58 @ hu 2
    Arnyek58 írta: »
    Ez már aggasztóan röhejes

Laci!......jegesen alapszint az hogy van kaja, és barakk, de minimum kaja, mert amit kiküldesz a katonák mellé hamar elfogy és dezertálnak.
    Ha nincs alapod, nincs mivel foglalni, rablózni.

Falu!!!!!!!!?????????
    honnan?....kitől foglalsz?.....70-es szövitől???
    Már írtam egyszer.....6 hónapja kinn vagyok jegesen, de 2-3 nap távolságra sem találtam foglalható erőforrás falut.
    MIRŐL BESZÉLSZ????

Rablók fosztása!!!!.....nos az lehet-ne megoldás, csak már ott is változtak az erőviszonyok.
    2 napja zöldön kifogtam 47 parasztal védett rablóvárat.
    Beütve a veszteség 25 vet.buz-ból 2, 25 vet.számszer-ből 1 a veszteség.
    Ma ugyanez veszteségben 16/12, profitban 60%-kkal kevesebb.

A lényeg egyre szemetebbek az arányok, egyre több pénzt várnak tőlünk, és egyre lehetetlenebb a játék.
    Jegesre kimész 25.szinten felhuzol 4gazdaságot 4.szitnre és a raktárat 3.ra
    átküldezs 250katonát van mivel rablozzál, bevered öket ráálitod hoyg kajtá hozanak emr talapbol minuszos vagy hoznak kaját bövne eleget hoyg soah nem foghyjon el, amikor befejezted az napi 1ora játékot a katikat visza küldöd a már jol kiépitett váradba , majd mikor visza jösz ujra fleküldöd, öket, alap nélkül is lehet rbalozni, kaját hozzanak és akro nincs gond,

1szoval nem ritma hoyg lopj mástol
    viszotn én uyg tudom 50.szitn ig vanank szöivk 70-est még nem láttam,
    2-3nap ig ha nézted a jegesen hoyg hjova tesz falut az elismerésre mélto cselekeet komyolan 2-3napon ekrezsütl kemény, térképszélén ahol uj várak jelennek meg ott lezs flau is csak figyelni kell azokat ahleket most hoyg oskan kilépnke lezs is , siivn tüzön mrá volt ma még délelött töb is.
    rablozásrol annit hogy google rálehet kerensi hoyg gge kémkedések, kivann kémkedve miden rablo, aszeirnt tudod hoyg táamdle a legkisebb vezsteséggel, de van yoaln ia shol levan riva katona tipusra hoyg mivel kell meni katonával hogy a legkisebb vezsteséged legyen.
    lacika nem lehetsz ennyire sötét....Tudod mit?.....ne is válaszolj, inkább hagyd abba a hozzászólásokat, mert bugyog belőled a hülyeség. Lassan a negróis világítani fog már amikor közelít feléd.
    Arnyek58 @ hu 2
    szerintem játsz inkább mitn hoyg beszologatsz it forumon.

vajon azok akik jtászanka pl: a TEmplomosk miért is nem irnak a forumra? jah mert ök 70-esek vagy mer tök rabloznka és nem zaavr sok vizet nekik ez, nah igen , csak azok isirnak itt forumon akik tettet eddig rá , és smot hoyg muszáyl sirnak ennyi. lehet tneni elene 2 modszer van
    1.modszer veszerl rubint abbol ami kell
    2modszer rablozol.
    1.modszer pénzbekerül a 2.modszer meg inygenes elérhetö bárkinek.
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .

laciqwer @ hu 2
    Jegesre kimész 25.szinten felhuzol 4gazdaságot 4.szitnre és a raktárat 3.ra
    átküldezs 250katonát van mivel rablozzál, bevered öket ráálitod hoyg kajtá hozanak emr talapbol minuszos vagy hoznak kaját bövne eleget hoyg soah nem foghyjon el, amikor befejezted az napi 1ora játékot a katikat visza küldöd a már jol kiépitett váradba , majd mikor visza jösz ujra fleküldöd, öket, alap nélkül is lehet rbalozni, kaját hozzanak és akro nincs gond,

1szoval nem ritma hoyg lopj mástol
    viszotn én uyg tudom 50.szitn ig vanank szöivk 70-est még nem láttam,
    2-3nap ig ha nézted a jegesen hoyg hjova tesz falut az elismerésre mélto cselekeet komyolan 2-3napon ekrezsütl kemény, térképszélén ahol uj várak jelennek meg ott lezs flau is csak figyelni kell azokat ahleket most hoyg oskan kilépnke lezs is , siivn tüzön mrá volt ma még délelött töb is.
    rablozásrol annit hogy google rálehet kerensi hoyg gge kémkedések, kivann kémkedve miden rablo, aszeirnt tudod hoyg táamdle a legkisebb vezsteséggel, de van yoaln ia shol levan riva katona tipusra hoyg mivel kell meni katonával hogy a legkisebb vezsteséged legyen.

szerintem játsz inkább mitn hoyg beszologatsz it forumon.

vajon azok akik jtászanka pl: a TEmplomosk miért is nem irnak a forumra? jah mert ök 70-esek vagy mer tök rabloznka és nem zaavr sok vizet nekik ez, nah igen , csak azok isirnak itt forumon akik tettet eddig rá , és smot hoyg muszáyl sirnak ennyi. lehet tneni elene 2 modszer van
    1.modszer veszerl rubint abbol ami kell
    2modszer rablozol.
    1.modszer pénzbekerül a 2.modszer meg inygenes elérhetö bárkinek.

Én nem gondolom, hogy CSAK azok "sírnak" itt, akik tettek eddig a játékra!!!!!
    LadyAshley @ hu 2
  • kóská7kóská7 Bejegyzések: 9
    Kedves Arnyék58! :) Látom még mindig a falu kérdés a téma itt reggel óta. ( Nem bántásként írom) Valóban nem könnyű falut szerezni a jegesen ezért van az, hogy sokunknak nagyon messze vannak a faluk. Nos nekem kettő is van már és teljesen egyszerűen szereztem! Diplomáciával! :) Találtam olyan romos várat aminek volt faluja is. Írtam a szövetség vezetőjének és megkérdeztem tőle nagyon szépen, hogy átvehetek-e belőle egyet, mivel itt elég nehéz boldogulni és ezáltal nagyon sokat segítene rajtam. És láss csodát, kaptam egy falut..aztán egy másikat.. :) Vannak itt korrekt játékosok is jószerével! Ezúton is köszönöm nekik újfent a kedvességet! :) Próbáld meg! Tudod: Többet ésszel, mint ész nélkül! :)
    kóská7 @ hu 2
  • znyuszi (HU2)znyuszi (HU2) HU2 Bejegyzések: 65
    mikor lesz javítás tudhatni?
    znyuszi @ hu 2
  • Dicső HarcosDicső Harcos Bejegyzések: 3
    Remélem boldogak a fejlesztők hogy sok 70-es meg sok más szintű játékos abba haggya a játékot,gratulálok GGS így tovább és 1 ember se lesz aki játszik :D
    Dicső Harcos @ hu 2
    LadyAshley írta: »
    Én nem gondolom, hogy CSAK azok "sírnak" itt, akik tettek eddig a játékra!!!!!
    rendben irj legalább 1 nevet aki játszik is , és itt irt hoyg nem teztsik

laciqwer @ hu 2
    rendben irj legalább 1 nevet aki játszik is , és itt irt hoyg nem teztsik

Egy nevet kértél: LadyAshley! :)
    LadyAshley @ hu 2
Sign In to comment.