Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - 70+ Légy Legendás!

12850

• laciqwer (HU2)laciqwer (HU2) HU2 Bejegyzések: 732
    szerkesztette ezt: 19.11.2014
    Te amúgy modi lettél, vagy miért véded ennyire ezt a "frissítést" ?
    Messze ez a legbarmabb dolog amit el tudtak követni a játék ellen ha 70-es vagy, ha nem.
    Főleg ha nem...
    elöször is nem lettem modi , indok nélkül nem lehetek ennyi.

nem védem , jo a frisistés, de vnnak dolgok amiken változtahatnának, például többet lehesne fosztani az uj fajta nyersikböl ne 250-et ahnem 2500-at
    akkor már telejsne reális lenne midenki számára és mdienkinek váűlalhato lenne, de ezt irom már 3-4oldal ota csak valahogy ez a rész snekihez sme jutt el.
    70-es vagyok de jo az ötlet jo midne benne de ezt az egy dolgott amit ritam több fosztás lenen rablotol 250helyet 2500 akro már telejsen okés és érthetö miden.
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .
    BUG_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

laciqwer @ hu 2
  • Septun (HU2)Septun (HU2) Bejegyzések: 46
    laciqwer írta: »
    köszönöm a konstruktiv témához hü hozzászolásodat és sértésedet ,
    pedig nekem nagyon bejön ezaz addons :D mért nem töltöd le te is ?
    /QUOTE]

Konstruktív? szerintem más sokan körbejárták a témát, én nem vagyok még 70 es, de azt gondolom a normális az lett volna ha ezen új elemek csak a 70 esekre vonatkozna, és ott is valamivel könnyebben teljesíthetőre, vagy legalább exponenciálisan nehezedőre.
    A hozzászólásom nem sértés akart lenni, de tényleg szörnyű nézni, amit írsz, lehet egy darabig poénosnak tartani, de már sok. És mivel már egyszer megkérdeztem Tőled, és utána mondtad az addont, tudtam, hogy elvlileg nem fogyatékosság ez nálad. (azt nem kritizálnám soha..)
    Septun @ hu 2
  • Fazekas ErnőFazekas Ernő Bejegyzések: 23
    Hát nem vagy egy matek zseni az már biztos!
    Fazekas Ernő @ hu 2

nem védem , jo a frisistés, de vnnak dolgok amiken változtahatnának, például többet lehesne fosztani az uj fajta nyersikböl ne 250-et ahnem 2500-at
    akkor már telejsne reális lenne midenki számára és mdienkinek váűlalhato lenne, de ezt irom már 3-4oldal ota csak valahogy ez a rész snekihez sme jutt el.
    70-es vagyok de jo az ötlet jo midne benne de ezt az egy dolgott amit ritam több fosztás lenen rablotol 250helyet 2500 akro már telejsen okés és érthetö miden.

nem jó a frissítés, ez a gyűjtögetem apránként a királyi nyersit addig megy, míg be nem ütnek érte, mindenki azonban nem lehet nagy 70 es szövetségben...
    Septun @ hu 2
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    Orulok, hogy a modiknak is az a legnagyobb problemajuk, hogy az uj frissites miatti karomkodasok miatt buntetnek.
    Legalabb most megerthetnek a kiakadasunkat amit ki kell adni magunkbol. Bar ha ez igy marad, valoszinuleg nem lesz kit buntetni, mert el fog neptelenedni es csak romok lesznek a kastelyok helyen.
    Amennyiben szidni akarjatok tovabb ezt a nagyszeru fejlesztes es a fejlesztoket, legyszi csak dicserjetek, mert annyira uber kiraly. :D
    Szoval koszi ezt a frissitest, mert nagyon teteszik. :D
    Borzasztoan oda vagyok erte. :D IMADOM!!!! :D
    Ilyen jo fejlesztest meg soha nem csinaltak es biztos vagyok benne, hogy ezzel csak javitottak a jatekon. :)
    KOSZI-KOSZI-KOSZI!!!!!! :D
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • Tyrant83 (HU2)Tyrant83 (HU2) Bejegyzések: 3
    Az újítás is borzasztóan sz.r lett , mindenhez kellenek minden királyságból cuccok, még alap épületekhez is (alacsony szinten is)... Mért nem lehetett úgy, hogy csak az új épületek új fejlesztések, új elemekhez kellenének ????!!! kicsit besokalltam, hogy rubinozok rendesen és ezek után nem tudok fejlődni még rubinnal sem ráadásúl alig lehet termelni azokat a nyersiket amik pluszban kellenek, ráadásúl baromira meg vannak vámolva, szóal rubint nem is veszek most már ha ez így marad...Nem tudom kik szerkesztik a játékot, de biztos nem játszanak, vagy ha igen akkor már rég mindenből maxon vannak..Kicsit olyan mint a törvényhozás ... a felsőbb vezetőket vagy nem érinti , vagy nekik nem probléma az új törvény vagy akármilyen javaslat... eddig még élveztem a játékot még ha mocskos sok a rubin és nagyon hamar elhasználódik is ( ráadásúl nekem a 40. szintől megszűntek az egyszerre megjelenő akciós rubinok és mondjuk vásárlás esetén egységet adó akció, ami kicsit kellemesebbé tette a drága rubint)... különben fura hogy árához képest és jelentőségéhez képest sokat kér bármi is legyen az példáúl egy fapajzs néhány fa és kő, és +5% ot ad egy vaspajzs ad +10%-ot de 19 rubin ...
    Tyrant83 @ hu 2
    Septun írta: »
    köszönöm a konstruktiv témához hü hozzászolásodat és sértésedet ,
    pedig nekem nagyon bejön ezaz addons :D mért nem töltöd le te is ?
    /QUOTE]

Konstruktív? szerintem más sokan körbejárták a témát, én nem vagyok még 70 es, de azt gondolom a normális az lett volna ha ezen új elemek csak a 70 esekre vonatkozna, és ott is valamivel könnyebben teljesíthetőre, vagy legalább exponenciálisan nehezedőre.
    A hozzászólásom nem sértés akart lenni, de tényleg szörnyű nézni, amit írsz, lehet egy darabig poénosnak tartani, de már sok. És mivel már egyszer megkérdeztem Tőled, és utána mondtad az addont, tudtam, hogy elvlileg nem fogyatékosság ez nálad. (azt nem kritizálnám soha..)
    igen tudom de írd át mert a modik annak fogják venni.
    nem jó a frissítés, ez a gyűjtögetem apránként a királyi nyersit addig megy, míg be nem ütnek érte, mindenki azonban nem lehet nagy 70 es szövetségben...
    részben igaz részben nem,
    eddig is beüthettek érte , mégse volt ekkora a hepje
    szóval, jó ez, csak többet lehessen hozni , akkor már jobb minden téren az , viszont elég durva szerintem is, de átlátom, hogy mit miért tettek be , az , hogy az oltáshoz nem fog kelleni, atoll még építéshez elkéri, tehát megint csak kikel menni, rablózni ez van a játék amúgy is arról szol, hogy hogyan is rablózol. semmi másról nem szol .
    egyedül az apránként-al van a probléma , ha többet adna , akkor jó.
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .

laciqwer @ hu 2
  • LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370

Így hogy a javítás újra fa és kő biznisz lesz könnyebbség. A vám a gond, és vagy a foszhatóság növelése kéne, vagy a kircsi-nyersi igény csökkentése.
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
    igen tudom de írd át mert a modik annak fogják venni.

részben igaz részben nem,
    eddig is beüthettek érte , mégse volt ekkora a hepje
    szóval, jó ez, csak többet lehessen hozni , akkor már jobb minden téren az , viszont elég durva szerintem is, de átlátom, hogy mit miért tettek be , az , hogy az oltáshoz nem fog kelleni, atoll még építéshez elkéri, tehát megint csak kikel menni, rablózni ez van a játék amúgy is arról szol, hogy hogyan is rablózol. semmi másról nem szol .
    egyedül az apránként-al van a probléma , ha többet adna , akkor jó.

a kutyát sem érdekli, ki minek veszi, nem volt sértés és kész

na igen, eddig érdempontért ütöttek valakit, de most az anyagok felértékelődtek.
    Septun @ hu 2
    Így hogy a javítás újra fa és kő biznisz lesz könnyebbség. A vám a gond, és vagy a foszhatóság növelése kéne, vagy a kircsi-nyersi igény csökkentése.
    fsozthatoságot emgnövelik 10x-sére akor már jo minden,
    akora vámsem gond anyira
    a ynersi igéyn cöskentés náluk anibol álna , hoyg a most 55e üveg 55e oylaj -os fejelsztésü épülethez kelne 45ezer üveg 45e olaj azt csö
    ezt ne
    fosztásiban nöjön arbaloktol foszthato emnyiségök,mind aza qvamarinál is van nem a katonáéktol füg, mert 1ktoana is hozhat 32000aqvamarint pont igy lenne egy fix szám pl, maxos tüznél 2500üveg azt elhetne fosztani a maxostol legkisebbnél 1000üveg
    simán emg dlhato, avgy egy 1000-2500közötti szám lenen a foszthato ség,
    akkor mráa vám nem rédkelne snekitsem
    de még az lehet egszerübb lenen számukra ha a termelékenységet növelnék 10x-esére és igy akkor normlis lenen minden, perzse felkel épiteni de rbalozásbol sözejön aza ára , igy rablozni is kell és mgési akinek kivan mrá éitve az tud nromlisan termelni, mert vicesnek tartom hoyg 400nál töbebt üvegböl nem lehet termelni, meg azt hoyg a vasbáyna 1.szinten termel 1darab vasat termelhetne 10-et már jobb lenne. bár még nemt udom mrie lezs jo a vas, mert amit látni azokközülsemihezsme kell vas.

laciqwer @ hu 2
  • LélekfalóLélekfaló Bejegyzések: 76
    "Konstruktív? szerintem más sokan körbejárták a témát, én nem vagyok még 70 es, de azt gondolom a normális az lett volna ha ezen új elemek csak a 70 esekre vonatkozna, és ott is valamivel könnyebben teljesíthetőre, vagy legalább exponenciálisan nehezedőre. "

Pontosan ezt gondolom én is!
    Isten ördöge
  • Kóbor (HU2)Kóbor (HU2) Bejegyzések: 15
    Kérdés !

Minden külföldi szerveren kint van ,hogy hotfix lesz és többek között azt tartalmazza ,hogy javításhoz nem kell más királyságok nyersije ....

Ki az akinek köszönhetjük ,hogy ezt a hivatalos hírt nem képes kitenni és vakon tapogatózik mindenki ??????????? Ennyire tesztek ránk ????????????
    Kóbor @ hu 2
  • ogerg (HU2)ogerg (HU2) Bejegyzések: 51
    Laci szerintem még ekkora változtatások sem szükségesek

a Vám-al kell csak kezdeni valamit hiszen ha 70%-ról 40%-ra veszik csak le már az 2-szeres nyersit jelent másik királyságokban. elegendő lenne levenni a Vámot a birodalmi nyersiknél 40% alá azzal már egész élhető a dolog.

+ persze ez hogy az oltásnál a régi épületeknél ne kelljen birodalmi nyersit használni az újaknál már miattam lehet az annyira nem zavar.

Ezzel a két dologgal egész élhető lenne. így lenne nyersi a megemelt építési költségekhez. én is a frissítéskor kiürített faszenes raktárt félíg űjratöltöttem a jegesen szóval szerintem jégen pl nem durva a termelés (Sivin tűzön már karcsú kissé) de ha nem lenne ekkora a vám akkor már jó lehet

fsozthatoságot emgnövelik 10x-sére akor már jo minden,
    akora vámsem gond anyira
    a ynersi igéyn cöskentés náluk anibol álna , hoyg a most 55e üveg 55e oylaj -os fejelsztésü épülethez kelne 45ezer üveg 45e olaj azt csö
    ezt ne
    fosztásiban nöjön arbaloktol foszthato emnyiségök,mind aza qvamarinál is van nem a katonáéktol füg, mert 1ktoana is hozhat 32000aqvamarint pont igy lenne egy fix szám pl, maxos tüznél 2500üveg azt elhetne fosztani a maxostol legkisebbnél 1000üveg
    simán emg dlhato, avgy egy 1000-2500közötti szám lenen a foszthato ség,
    akkor mráa vám nem rédkelne snekitsem
    de még az lehet egszerübb lenen számukra ha a termelékenységet növelnék 10x-esére és igy akkor normlis lenen minden, perzse felkel épiteni de rbalozásbol sözejön aza ára , igy rablozni is kell és mgési akinek kivan mrá éitve az tud nromlisan termelni, mert vicesnek tartom hoyg 400nál töbebt üvegböl nem lehet termelni, meg azt hoyg a vasbáyna 1.szinten termel 1darab vasat termelhetne 10-et már jobb lenne. bár még nemt udom mrie lezs jo a vas, mert amit látni azokközülsemihezsme kell vas.
    ogerg @ hu 2
  • Tubi88Tubi88 Bejegyzések: 1
    Szerintem elvesztette a játék a varázsát ezzel az új "minden épülethez minden nyersanyagra szükség van " dologgal. Borzalmas 50-60 as szint között élvezhetetlenné válik a játék több napba telik mire összegyűlik csak egy torony fejlesztéséhez szükséges nyersanyag vagy mire össze gyűlik akkor jön valami 70 es szintű és volt nincs nyersanyag.... Köszönjük szépen... Mi volt az előzővel rendszerrel a baj ? Nem vettek elegen rubint hát akkor sem vettem és most sem fogok egy internetes játékra pénzt pazarolni és szerintem többen vannak így ezzel... Szóval így már nem sok értelme van ezzel játszani
    Tubi88 @ hu 2
  • TsabaGamerTsabaGamer Bejegyzések: 13
    ez a bejelentés a javításokról, mikor fog életbe lépni?
    TsabaGamer @ hu 2
  • Kóbor (HU2)Kóbor (HU2) Bejegyzések: 15
    TsabaGamer írta: »
    ez a bejelentés a javításokról, mikor fog életbe lépni?

Ha az illetékesek veszik a fáradtságot majd közlik velünk.
    Kóbor @ hu 2
  • TsabaGamerTsabaGamer Bejegyzések: 13
    no, akkor lehet nem várom meg
    TsabaGamer @ hu 2
  • PR03PR03 Bejegyzések: 1
    Kedves Szerkeztők!
    Azzal hogy a 70eseknek megnehezítettétek a játékmenetet,az egy dolog,de hogy én mint 45ös szinttű másodszor visszatért játékos is szénnel és mindenféle jóval kell ezentúl építkezzek az már túl megy mindenen,a többi kisebb szinttű játékosokról nem is beszélve akik kint sincsenek a többi királyságban. Mégis hogy gondoltátok? Az oké hogy egyre nagyobb hasznot akartok húzni ebből mivel minden már a rubinozás felé megy,de hogy még a hülye paraszt építkezni is nehezen/sehogy se tudjon...hát TAPS TAPS komolyan. Ha nem változtat a kedves SZERKEZTŐSÉG ezen tőlem is elbúcsúzhattok. Undorító anyagias lett a játék és mindemellett még SZ*R is!!!!
    Köszönöm a Tisztelt figyelmet!
    PR03 @ hu 2
  • znyuszi (HU2)znyuszi (HU2) HU2 Bejegyzések: 65
    sziasztok az én véleményem ezzel teljesen megölték a játékot
    znyuszi @ hu 2
  • Exy82Exy82 Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

Szerintem ezt csinálhatták volna kicsit logikusabban is!
    Az a baj ezzel, hogy aki nem építette még ki a kastélyait és mondjuk tornyokat fejleszt, annak sokkal kisebb esélyei vannak! Amit a többiek idáig elértek, annak miért változtattak a feltételein? Az új dolgokat persze úgy csinálják, ahogy akarják, de az, hogy a réginek más a feltételt, az szerintem nem fair!!!!
    Exy82 @ hu 2
Sign In to comment.