Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - 70+ Légy Legendás!

12750

• uralkodomuralkodom Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 19.11.2014
    Hát, kisokos, pocséknak nem nevezném! Egyes részei nem teljesen átgondoltak, és kiforratlanok! De nem pocsék! Megoldást kell találni néhány felvetődött problémára, és ennyi!

Mivel egyre inkább MINDEN FEJLESZTÉS inkább egy pénzügyes agyából (mint egy igazi játékostól származna) pattant ki az utóbbi 1 évben, ezért nem azt mondanám, hogy átgondolatlan, HANEM SZ.R A FEJLESZTÉS!!!
    uralkodom @ hu 2
  • dundun (HU2)dundun (HU2) Bejegyzések: 63
    laciqwer:))

Még eg y apróság, ha mondjuk 3 óra alatt beütök 30 maxos tornyot, az nem kevés eszköz:)) létra és társai csak tornyonként 10-el számolva 300 és csak létra:)) ennél jóval több kell, kérdezlek én ezeket az eszközöket, mijen lakomával toborzod vissza 3 óra alatt 300 eszközt????
    karüb @ hu 2
  • laciqwer (HU2)laciqwer (HU2) HU2 Bejegyzések: 732
    Vanek írta: »
    Én belegondoltam. De Te nem. Kimegy valaki, és most már fel sem fogja tudni építeni a faluját egy 'alap' szintre, hogy rablózni tudjon, mert a nyersi miatt most már mindenki fogja farmolni a kicsiket is. Akiknek ezért az oltásra el fog menni minden nyersijük (ami az alap királyságban esetleg pluszban termelődik). És nem hogy nem fognak tudni rablózni, de örülhetnek, ha sikerül néha-néha tűzmentessé tenni a várat.
    kimegy vlaki jegesre ,
    25.szinten
    elsönap amitn ledobja melé a flauakt lehet foglalni, lezs falu lezs kaja , lezs aktona, lehet menni rablozni,
    szerinted 25-ös szitntö kitáamd meg? 30-as már más kategoria egy 29-es szintü vár megfog táamdni egy 25-öst jegesen? ne vicelj már , kétlem, ha viaz téamdja a 29-es nagyobb hátráynba kerül, mert átlép 30-ra és kell olaj és ö hoyg fog oltnai akor jegesen , nem éri emg a 29-esnek kockáztatni-a aval hyog bever egy 25-öst 2-3ezer szén ért . ez mondjuk egy 30vs 39-es röl is elmodnhato , kétlem hoyg 39-es kockátatna aval hyog beverjen egy 30-ast 2-3ezr oalj rét hoyg aztáan ah visaz jön akkor a 39-böl lezs 40 és kell üveg oltani ,
    alap szitn lalt mit értesz?
    mer tkimegy kiküld 200katonát 25-ös szintent eljesne nromáális, pluzs feladat is , kiküld , elkezdrablozni, lez fa kö arany , tudja potolni a kaját , falunáél megy falura , közben rablozik, simán kitudja épiteni a várát egy alap szitnre
    teürlet növelés nem kerül kiráylinyersibe , 4darab gazdaság 4.szitnre sem raktár 2-3mas sme és még tot van a falu raktár az sem , fa kö kell csak
    dundun
    300létrát 3ora alalt hogy torbozol ha beversz 30 rablot
    atol füg miylenr ablot , mert ha zöld jég sivi tüz nem mindegy
    tegyükfel tüzön
    ott alpjáraton ad 15e aranyat alapszinten
    30x15e arany
    450e arany ebböl lejön kb 60ezer arany utánpotlásra
    marad 390ezer arany jön a felszrelés kereskedö vezsek 220e arany rét 1000létrát
    ha 300-at ezske napi belöle meg akkor az elég 3napra , 4-nap ekvesbebet rablozok, majd jön a kerekedö nem 1000-ret hanem 3000-ret létrábol
    arany eprsze mondjuk 7napon ta jön a kerekedö
    7nap allat 1nap leásároltam másik 6nap az 6x390e arany 2,3milio megjelenik vezske 3000látrát ami 3x220e -be kerül marad 1,5miliom technikusnál evlerek 1miliot 1 héten marad 500e-rem
    kövi 10napra van létrám, és 7nap elteltével mrá megint vezsle 3000-ret
    aranyam csak gyülik,

persze zöldön kicsit más a tkatika emrt keesebb aranyat ad , de ott elsö pár hoz létra sme kell
    jegesen 3000 arany 90e arany bár ott elsöszitneken nem kell 30létra/rablora, elégé kezdö aki ugy megy, föelg hoyg sok helyen kivankémkedve elröe weblapokon neten googleben rálehet keresni , és aszint menni, ez nem aksi szintüeknek szol, ahnem a nagoyknak akik modnjuk nemt udnák de tudnak áltiani stbstb. azért egy uj nem tud álitani ugy,
    szoval jegesen lritam kevesebb látra kell ,
    sivin 9e arany van a legkiseb szinten ha jol emlékszem az is teljesithetö,
    de mint irtma legjob ha vakai kevesett tud lenni az tüzesen veri a rablokat. létrát emg fegyverárustol ami most is van emg eszi, melte készit pajsz feltöröt,
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .
    BUG_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

laciqwer @ hu 2
    :)))

És mi van ha nem a szélére teszi???? Nincs falu!!

Ha a szlére teszi ott ül 4 nap non stop az ötödiken nem ér rá és pont akkor jön a falu???
    karüb @ hu 2
  • bzsolt19bzsolt19 Bejegyzések: 7
    Laci ne haragudj de már nevetséges vagy:-(
    Igen 25-ös kimegy hipp-hopp jegesre átküldi nyersit az építkezéshez amikor a fövára is még kiépítetlen,hipp-hopp csak ugy foglal falut mert ugy szokták csak osztogatni és kitenni az üreset.
    És hipp-hopp lesz szene,nah ugye ezt te sem gondoltad komolyan?:-D
    bzsolt19 @ hu 2
  • LadyAshley (HU2)LadyAshley (HU2) Bejegyzések: 48
    uralkodom írta: »
    Különben már az első vihar idején (AMIKOR AZ UTOLSÓ NAPON DRÁGÍTOTTAK MEG MINDENT) elgondolkodtam, hogy abbahagyom. Azóta egyre játékos-ellenesebb a légkör.

Sokan adnak még egy icipici időt a változtatásra, de legkésőbb idén befejezik!

Ez nem fenyegetés, hanem tény...

Ez így van! Mi is többen vagyunk így ezzel! Adunk egy bizonyos időt neki, hogy lássuk, hogy merre halad a dolog, de ha ez így marad, akkor részünkről is ennyi volt! De gondolom annyira nem kell ide a játékos! :rolleyes:
    LadyAshley @ hu 2
    Tehát megint ott tartunk hogy ki kell menedd a jegesre mert nem tudsz tovább fejlődni!

Csak vegyél 7 napi hidegélelmet, folyadékot, mobilvécét, és szabadságot családtól munkától, hogy falut tudj foglalni:))
    karüb @ hu 2
    dundun írta: »
    :)))

És mi van ha nem a szélére teszi???? Nincs falu!!

Ha a szlére teszi ott ül 4 nap non stop az ötödiken nem ér rá és pont akkor jön a falu???
    ez ritka de megesik persze,
    viszotn akor nem falut szerez hanem rablozik, ennyi. az lesz emlte a térkép közepén is ahoyga térkép szélén is,
    de ez 100bol 1x fordul elö
    tehát nagyon kevés a valoszinüsége hoyg ne a szélére kerülj,
    az hoyg nem ér rá az 5.napon hoyg jönfalu avgy enm, ez emgint enmt elejsen igy van, most hoyg elkezdtek kimenni emberek vilgopkba a neik rét iyg elég sok uj fás vár van és emiat elzs sok uj flau is. nem kell 4napot várni-a
    msot elhet kelelt eddig most mrá szeirntme anpi szitne lezs,
    tegnap sivin 3x tettek be falut egymés utáan,
    este emg tüzesre is tetek be 2x falut
    jegest enm nézem de szeirntem oda is,
    ma már regel 1x tetek be flaut sivira és 1x flaut tüzesre
    tehát ha igy megy a dolog mivle kötelezö keimeni és lépkednek ki , akkor anpi szitnen fog flauakt kidobálni, a jűták, üóreset.

most jöt sivatagon még egy adag flau tehát mamár 2x tetek falut sivira és még dél sincsen
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .

laciqwer @ hu 2
  • Gimli2Gimli2 Bejegyzések: 3
    dundun írta: »
    Kicsit félre értettük egymást:))

Tehát nem mindenkinek van 10 pari amivel tud rablózni:))

Ha van akkor feljön elindít 10 támadást rablóra, épit napi feladat, pár szót beszél,stb, Mire visszaérnek a parik, talán el indít mégegy hullámot:)) ennyi.

Hidd el aki alapból kevesebbet tud fent lenni az el van maradva azokhoz képest akik itt ülnek naphosszat:))

Én tudom mert én is itt ülök napi 10.12 órát:)) De van tagom aki nem tud és még rubint is többet költ mint én, lelkes és jó tag de pl: aranyhiányban szenved, mert nincs idelye rablózni annyit:(
    Ezáltal mindenben el van maradva azóktól akik itt vannak, És ez a frissítés velük teljesen kibabrál!!

Egyépként is ha egy héten öszerabolsz 2 milliót ami napi pár órával nem rossz, jön a teknikus hétvégén és:)))

Ezzel csak azt akartam mondani hogy bizony sokaknak nem megoldható hogy, ezzel a frisítéssel ebben a formában tovább tudjanak játszani.

Nem gondolom csak úgy lehetne ez megoldani: itt a frisítés vegyél 6 milió rubint naponta vagy ülj ide 8.órákra minimum!

És akkor még nem is beszéltem arról hogyha valaki feljön ide akkor had beszélgesen egy két szót a szövitársakkal esetleg támadjon is máshová:)) Mert amikor csak arra van idő hogy gépiesen monoton csak rablózok, mert muszáj akkor hová lessz a játék?????

sZÍVEMBŐL - lELKEMBŐL ÍRTÁL :cool:
    Gimli @ hu 1
  • bzsolt19bzsolt19 Bejegyzések: 7
    Azon kívül Laci szép és jó amiket írogatsz:-)
    70es szitü vagy de még a késöbbiekben szívesen megnézném ha háboruzol esetleg és minden királysában lángolsz akkor hogyan fogod 1-vel át külödözgetni magadnak minden hova a rengteg olajat és szenet,és közben fejlezd a fökastélyodat is.
    Sok a nagyszáju de 1 hónap mulva megézném változott e a váleményük.
    Most még lehet tele vagy a nyesivel de majd késöbb megnézném mit szolsz ha lecsappan és csak ülsz és nézd a várdat mert nem tudsz oltan és fejlszteni.
    bzsolt19 @ hu 2
    Hát a ennyire dobálják a falukat az jó hír:)))

Bár én nem hiszem:)) De még mindig ott tartunk hogy a rablózáshoz eszköz is kell:))

És nem azt mondom hogy lehetetlen haladni, vagy megoldani ( bár sok játékosnak az!! időhiány miatt)

De ezzel a frissítésel ebben a formában olyan mértékben gyilkolták le a fejlődési lehetőségeket hogy az bizony gáz!

Eddig is adtál jó tipekket sok be is vált:))

Az eszköz gyártás kérdésemre is írhatnál valami jót szeretek tanulni!!!

Szóval hogy gyártsak 3-400 eszközt 3 óra alatt???
    karüb @ hu 2
  • Dugodaniel (HU1)Dugodaniel (HU1) Bejegyzések: 85
    holnap hotfix
    Dugodaniel @ hu 1
  • Cicus73Cicus73 Bejegyzések: 15
    Valaki megmondhatná, hogy ki volt ez az agyatlan aki kitalálta, hogy egy játékos ha hazamegy a kétkezi munkájából majd a maradék idejét ezzel fogja tölteni a családja és az élete helyett, hogy jusson valamire benne...
    Százezer rubinra nem jut pénze, mert kell az iskolaszerre, gyerekruhára, és egy nehezen elhanyagolható dologra ennivalóra! Hogy a rákban gondolkodik egy ilyen, ha azt nem éri fel ésszel, hogy hatos szinten befulladó, (mert ugye "keeell" a szén a következő fejlesztéshez) gazdasággal bármire lehet jutni...
    ...és ne mondják, hogy lehet szenet szerezni, és -vagy- venni (mert erre lett ez az egész kiagyatlankodva, hogy vegyél-vegyél-vegyél!
    Hagyjanak minket ezzel békén, vonják vissza!
    Mint mondtam, percenként beadhatják a super prime time-jüket amíg vissza nem vonják, egy fillért se kapnak tőlem! ...és ha nem vagy a saját magad ellensége, te se vegyél!
    ...már cska hat nap (az egy hétből, hogy visszaállítsák ezt az aljas pénzrabló fejlesztést) és itt hagyom, gyanítom leszünk így pár tíz ezren...
    ...ha ezt akarják...
    Cicus7 @ hu 2
  • kturyakturya Bejegyzések: 27
    Teljességgel egyet értek veled nem értem hogy az összes olyan ember aki akár 12-16 órákat is tud a gép elöt ülni az miért dumál arrol hogy simán meglehet csinálni mindent a játékban amikor nekik is legalább 12 óra kell ahhoz hogy mindent megcsináljanak a játkban

Gondolom azokat azok tartják el akik valóban dolgóznak 10 -12 órát a géppel ezzel foglalkozni még egészségtelen is. Milyen munkát végez az aki munka közben ezzel játszik.?? Szerintem nem eredményeset meg másoknak hasznosat.
    kturya @ hu 2
    bzsolt19 írta: »
    Azon kívül Laci szép és jó amiket írogatsz:-)
    70es szitü vagy de még a késöbbiekben szívesen megnézném ha háboruzol esetleg és minden királysában lángolsz akkor hogyan fogod 1-vel át külödözgetni magadnak minden hova a rengteg olajat és szenet,és közben fejlezd a fökastélyodat is.
    Sok a nagyszáju de 1 hónap mulva megézném változott e a váleményük.
    Most még lehet tele vagy a nyesivel de majd késöbb megnézném mit szolsz ha lecsappan és csak ülsz és nézd a várdat mert nem tudsz oltan és fejlszteni.
    ltom felszinesne olvasol,
    irtma hoyg jo lene ha a foszthato emnyiség megnöne 10x esére vagy atermelés nöne 10x-esére midnehol a kriéyicucokbol
    foszthato alalt rablobároktol foszthato- értem mer tmsot 200darab amis mei de 2000jönen az már okés

Zsolt ha szolithattlak igy, a leg több 70-es szintü akinek kivan maxolva avára, és tengap eltö pont ezt csinálta nem volt mit épiteni, nézte a várát rbalozopt táamdot védet smeitöbb, iyg kell uj épületeket épiteni, izgalmasabb a 70-eseknek nehezebb a kisebbnek, bár miszámit nehézságnek hoyg msot mészki tüzre 70-eskétn és szerzel napi rablotol 1000üveget sok rbalotol, avgy kitn vagy és már smot üres midne és amire lezs 55-55e ami kell a kövi fejelsztéshez arra eltelik 2-3hét , jah igen sopkan cska nézétk a várakt, van aki itt forumon még versneyzet is hoyg nézd cska az én váram igy nézki :)
    amug most midenhol üresne vagyok ynrsivel, de ez ne zaavrjon téged , gondolomt e teli vagy vele .
    oltásrol meg annyit hoyg van egy szint amig emgáéri nyersivel és van egy szitn amiután olcsobb rubinnal, amit lehet szerzni lehet venni. de igne1 hoanp mulva ha amrad sok midne véltozik .

laciqwer @ hu 2
  • Septun (HU2)Septun (HU2) Bejegyzések: 46
    laciqwer írta: »
    ez ritka de megesik persze,
    viszotn akor nem falut szerez hanem rablozik, ennyi. az lesz emlte a térkép közepén is ahoyga térkép szélén is,
    de ez 100bol 1x fordul elö
    tehát nagyon kevés a valoszinüsége hoyg ne a szélére kerülj,
    az hoyg nem ér rá az 5.napon hoyg jönfalu avgy enm, ez emgint enmt elejsen igy van, most hoyg elkezdtek kimenni emberek vilgopkba a neik rét iyg elég sok uj fás vár van és emiat elzs sok uj flau is. nem kell 4napot várni-a
    msot elhet kelelt eddig most mrá szeirntme anpi szitne lezs,
    tegnap sivin 3x tettek be falut egymés utáan,
    este emg tüzesre is tetek be 2x falut
    jegest enm nézem de szeirntem oda is,
    ma már regel 1x tetek be flaut sivira és 1x flaut tüzesre
    tehát ha igy megy a dolog mivle kötelezö keimeni és lépkednek ki , akkor anpi szitnen fog flauakt kidobálni, a jűták, üóreset.

most jöt sivatagon még egy adag flau tehát mamár 2x tetek falut sivira és még dél sincsen

kapcsold már ki ezt a retkes addont, ami keveri a betűket, vagy tanulj meg normálisan írni
    mert nagyon idegesítő...
    Septun @ hu 2
  • ervinn91 (HU2)ervinn91 (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    "laciqwer"
    en csak 3 dolgot szeretnek irni neked
    1. ahogy latod es lasatok ti szervezok senkinek nem tetszik 70 szint alatt a fejlesztes
    2. miert kotelezo ki mas kiralysagba amig egy kiralysagban sem tudsz haladni oda meg a nyersit mindent ossze kell szedni.
    3.nem tetszik senkinek a fejlesztes miert eroltetitek ???? es amitt meg nem ertetek meg hogy az ember ki kapcsolodni jon fel jatszani plusz meg mindenki had jatsza a jatekat ugy ahogy akkarja.

Na meg fent irtad hogy ki mesz a jegesre 25 szinten es szerel erodoket de van olyan hogy kint vagyunk mindjart 3 honapja es meg egy sincs errre mit valaszolsz mert mar kell kacagjam ami itt folyik .

udv ervin
    ervinn91 @ hu 2
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    En pl. 57es szintu vagyok, de meg nem tudtam annyi nyersit gyujteni ami eleg, hogy atlepjek a tuzcsucsok kirlaysagba. Mivel a fejlesztesek ilyen szinten is mar nem keves nyersibe kerulnek a meglevo kiralysagokba. Amig pedig a meglevo kirlaysagokban is szuksegem van a nyersikre a fejlodeshez, addig kar kimenni masik kirlaysagba. Nyersi kell az eszkozokhoz, fejlesztesre, oslakosok falujanak a fejlesztesere, stb... meg sorolhatnam. Igy viszont nem fogok haladni.
    Valamint mit csinaljon egy kezdo szovi aminek a tagjai mind kis szintuek es meg senki nincs kint mas kiralysagokban.
    Honnan szerezzen olyan nyersanyagot amik a zoldben nem termelodnek???? Kerjen egy masik szovitol? Ez a fejlesztes nem a jotekonykodasrol szol,mikor jelenleg mindenkinek megoltek a jatekat ezzel az agyatlansaggal.
    A legundoritobb, hogy a kastelykert disztargy epitesehez ami jo volt a moral novelesehez, szinten kell 51 uveg. Mivel nem vagyok kint a tuzcsucsokon, igy azt sem tudok epiteni mar. Ha nincsenek falvaid a kiralysagokban, akkor az alap nyersi is lassan termelodik ami az epikezeshez, fejlodeshez kell. Mivel faluk nelkul keves katonat tudunk etetni igy a tornyokat is csak a minimum szinten van esely csapkodni. Ha ezek utan is azt mondod laciquwer, hogy lehet fejlodni ha nem vagy rubinos jatekos, akkor mond meg hogyan es mennyi idot vesz igenybe? Raadasul most akartam megcsapni egy tornyot, de meg azt sem engedi a jatek, hogy kivalasszam a parancsnokot amivel tamadni akarok. Jelenleg 11 parim van ami epp nincs uton es azokbol csak az elsot engedi, hogy sivatagi toronyra inditsak tamadast. Egy aljas jatekos miatt egy szovi nemreg nekunk jott es felegettek a siviben, valamint 11 falumat elvettek. Azota mar kiderult a tamado szovi reszere is, hogy aki rank uszitotta Oket, sajnos hazudott es artatlanokat gyalultak le. Az elvett faluimbol kb. 7 kajas volt. Ezek egy reszet ott hagytak szabadon, hogy vigye aki akarja. A maradekot vissza fogjak adni hala az egnek. :) koszonom szepen! :) A kaja termelest jelenleg kastelykert disztargyacskaval sem tudom novelni, mert nincs uvegem ami most mar ennek a felhuzasahoz is kell, mert nem vagyok kint a tuzcsucsokon a fentebb leirtak alapjan. Oltani sem tudok. Tamadni sem tudok tornyokat. 250 katonanan mar minuszban van a kajam ha nincsenek falvaid es az ember nem csak tamadokat tart a kastelyaban pedig a kozrendem meg igy is 178 %-on van, hogy ezerrel egek es az epuletek fele 50% feletti kart szenvedett. Szoval, hogyan fejlodjon igy az ember? A rubint vasarlo tagom is kozolte, hogy ezt igy nem fogja csinalni ha nem szuntetik meg es elkoszon. Minden tagunk gondolkodik a jatek befejezesen. A fejlesztok ismet azt akarjak, hogy penzt oljunk bele, de ezzel csak azt ertek el, hogy a jatekra penzt is aldozo jatekosok is elmennek, mert ez mar Nekik is sok. Nem mindenkinek van lehetosege egesz nap itt ulni es utni a barokat, tornyokat, hogy nyersiket szerezzenek.
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
    Septun írta: »
    kapcsold már ki ezt a retkes addont, ami keveri a betűket, vagy tanulj meg normálisan írni
    mert nagyon idegesítő...
    köszönöm a konstruktiv témához hü hozzászolásodat és sértésedet ,
    pedig nekem nagyon bejön ezaz addons :D mért nem töltöd le te is ?
    ervinn91 írta: »
    "laciqwer"
    en csak 3 dolgot szeretnek irni neked
    1. ahogy latod es lasatok ti szervezok senkinek nem tetszik 70 szint alatt a fejlesztes
    2. miert kotelezo ki mas kiralysagba amig egy kiralysagban sem tudsz haladni oda meg a nyersit mindent ossze kell szedni.
    3.nem tetszik senkinek a fejlesztes miert eroltetitek ???? es amitt meg nem ertetek meg hogy az ember ki kapcsolodni jon fel jatszani plusz meg mindenki had jatsza a jatekat ugy ahogy akkarja.

Na meg fent irtad hogy ki mesz a jegesre 25 szinten es szerel erodoket de van olyan hogy kint vagyunk mindjart 3 honapja es meg egy sincs errre mit valaszolsz mert mar kell kacagjam ami itt folyik .

udv ervin
    nincs közöm a GGS hez , akrtma de ök nema krták, ez van.
    és a 70-eseknek sme tetzsik mert keveset lehet termelni keveset lehet fosztani, és hansolok.

én speciel az itteni moderátor csapttol kérdeznék, inne a raktár fejlesztés és több fosoztás meg a vám eltörlését elküdltétek nekik? vagy nem perzse az ljo lenen de miért nem iráttok emg nekik nem látni a továbitot ötletek lsitájában pedig ez msot fontos lenne-

holnapi hotfix tartalma

Kedves Közösség ,

Mint említettük tegnap , akkor már továbbítása összes konstruktív visszajelzést felé a legújabb frissítést . Ennek eredményeképpen a és elemzése, a jellemző teljesítményét , az alábbi változások lesznek a gyorsjavítás ma :

Javítás nélkül Szén , olaj , üveg vagy vas

Javítás az épületek már nem lesz szükség a további királyság erőforrások és újra tenni csak fát és követ.

királyságok nyersi Ajándék

Azt is eldöntöttük, hogy egy ajándék Kiráylságok források alapján játékos szinten. élvezd

Ott is javításait bizonyos hibák során bekövetkezett tegnapi frissítés.

Üdvözlettel,
    Az Empire Csapat

laciqwer @ hu 2
  • LélekfalóLélekfaló Bejegyzések: 76
    laciqwer írta: »
    ltom felszinesne olvasol,
    irtma hoyg jo lene ha a foszthato emnyiség megnöne 10x esére vagy atermelés nöne 10x-esére midnehol a kriéyicucokbol
    foszthato alalt rablobároktol foszthato- értem mer tmsot 200darab amis mei de 2000jönen az már okés

Zsolt ha szolithattlak igy, a leg több 70-es szintü akinek kivan maxolva avára, és tengap eltö pont ezt csinálta nem volt mit épiteni, nézte a várát rbalozopt táamdot védet smeitöbb, iyg kell uj épületeket épiteni, izgalmasabb a 70-eseknek nehezebb a kisebbnek, bár miszámit nehézságnek hoyg msot mészki tüzre 70-eskétn és szerzel napi rablotol 1000üveget sok rbalotol, avgy kitn vagy és már smot üres midne és amire lezs 55-55e ami kell a kövi fejelsztéshez arra eltelik 2-3hét , jah igen sopkan cska nézétk a várakt, van aki itt forumon még versneyzet is hoyg nézd cska az én váram igy nézki :)
    amug most midenhol üresne vagyok ynrsivel, de ez ne zaavrjon téged , gondolomt e teli vagy vele .
    oltásrol meg annyit hoyg van egy szint amig emgáéri nyersivel és van egy szitn amiután olcsobb rubinnal, amit lehet szerzni lehet venni. de igne1 hoanp mulva ha amrad sok midne véltozik .

Te amúgy modi lettél, vagy miért véded ennyire ezt a "frissítést" ?
    Messze ez a legbarmabb dolog amit el tudtak követni a játék ellen ha 70-es vagy, ha nem.
    Főleg ha nem...
    Isten ördöge
Sign In to comment.