Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - 70+ Légy Legendás!

12450

• TsabaGamerTsabaGamer Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 19.11.2014
    Kedves Lady Ashley, nekem agy bazi nagy errort írt ki amikor kinyitottam
    TsabaGamer @ hu 2
  • kóská7kóská7 Bejegyzések: 9
    Ajándék oltás? És az pontosan hol is jelenik meg most? A Jegesen a kastélyom éppen ég ezerrel. Megjegyzem a hozzászólásom többi részére nincs reakció.
    kóská7 @ hu 2
  • Arnyek58Arnyek58 Bejegyzések: 23
    kóská7 írta: »
    Ez az új frissítés véleményem szerint borzasztó! Miért kellett bevonni a szenet és a többi nyersit a jelenlegi fejlesztésekbe? Ráadásul ilyen nagy mennyiségben? Miért kell az alacsonyabb szintű játékosoknak most hátrányos helyzetbe kerülni?? Konkrétan lehetetlenné teszi a fejlődést, az építést, a tűzoltást! Egy őrtorony fejlesztéséhez alapból 5000 szén kell. Ki találta ezt ki? Vagy mi a cél? Vásároljunk inkább rubinokat, ha haladni akarunk? A kék ajándék doboz ami tegnap ott volt semmit sem adott. Feltételezem egy kezdő csomag lett volna.

Oltó csomag volt, egyszeri, egy kastélyra/erődre, és egy bug miatt egy órát csúszva megjelent kb 10 percre, aztán elillant, ha nem használtad fel.
    Arnyek58 @ hu 2
  • Deltaxqwe2Deltaxqwe2 Bejegyzések: 63
    TsabaGamer írta: »

Elsőre valóban ez történt, de pár perc múlva javították és működött az oltás a zöldön,gondolom én,mert fiam kastélya a jegesen ég és fog is még jó darabig,mivel elege lett a királyi nyersis újítástól.
    Ezúton is köszönet az újításért, mivel 12 éves fiam azt mondta: Ennél még a tanulás is jobb! 12 éves gyerektől ez nagy szó és komolyan is gondolta,ment is tanulni.
    Hát én ilyet még nem hallottam tőle és legalább egy kis örömet szerzett nekem a sok csalódás után amit a játék ezen frissítése okozott:)
    Deltaxqwe2 @ hu 2
    Én továbbra is azt mondom, hogy az alapötlettel egyetértek, legyenek a játékosok motiválva a külső királyságokba való kimenésre, és az ottani aktivitásra. Csak a számokon kéne módosítani, mert azok nemis hogy irreálisak, hanem szürreálisak! Torony négyesről ötösre fejlesztése 4300 üveg és majdnem ötezer olaj, és ebből van 20 db váranként!!! A királyi nyersis oltás sem egy nyerő ötlet!
    És egy jótanyács fanyalgóknak: a királyi nyersiknél ne hagyatkozzatok a termelésre, hanem támadjátok az adott királyság tornyait!

tudod hány támadással tudsz összehozni annyi szenet, hogy más királyságba vámolva leküldve elég legyen egy toronyhoz????????
    Ha nem akkor számold ki. .......meg van??...és ez csak egy torony volt.
    Úgy szar az egész ahogy van.
    Arnyek58 @ hu 2
  • tl haha (HU2)tl haha (HU2) HU2 Bejegyzések: 17
    :mad:Elég rossz annak ez a frissítés,aki még nincs a a Tűzcsúcsok-on,mellesleg drágálom a királyi erőforrásokat az épületek építéséhez,kicsinyítsék a faszén,az olívaolaj,az üveg vámját legalább,eddig is nehéz volt a ercsi küldözgetése

az eventek építéséhez is kell majd a királyi erőforrás?
    Rossz,aki rosszra gondol... ...,de hülye aki nem!!!

tl haha a hu2-ről
    Értem Árnyék58. Köszönöm a tájékoztatást! Akkor ez olyan volt, mint a Mátyás Király mesében. Hoztam is ajándékot és nem is! :) Én naivan meg azt hittem, hogy egy ajándék kezdő csomag mindenkinek ami tartalmaz egy kis szenet és társait, hogy ne a nulláról kelljen indulnod...
    kóská7 @ hu 2
  • LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    Arnyek58 írta: »
    tudod hány támadással tudsz összehozni annyi szenet, hogy más királyságba vámolva leküldve elég legyen egy toronyhoz????????
    Ha nem akkor számold ki. .......meg van??...és ez csak egy torony volt.
    Úgy szar az egész ahogy van.

Figyelj Árnyék, nekem két királyságban kell még várfalalt és tornyot fejleszteni, és képzeld számolok. Nekm vámmal együtt csak ez a móka kb 300e üveg és olaj! Azt ki tudod számolni hány támadás?
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
    Kedves Csapattársak! Ne egymást oltogassuk!! Azzal nem oldunk meg semmit! Össze fogva kellene elérni azt, hogy ez az új fejlesztés semmissé váljon, vagy legalább változzon olyan irányba, hogy ne vegye el e kedvünket a játéktól!
    kóská7 @ hu 2
  • Fazekas ErnőFazekas Ernő Bejegyzések: 23
    Te aztán érted a dolgot!
    Érdekelt vagy a csoportban??
    Fazekas Ernő @ hu 2
  • LadyAshley (HU2)LadyAshley (HU2) Bejegyzések: 48
    TsabaGamer írta: »

Igen, elsőre tényleg így volt, utána viszont használható volt, de csak a zöldön! Állítólag! Nem tudom, mert épp nem égtem! :)
    LadyAshley @ hu 2
    rez012 írta: »
    Jó a felvetés :) Sivin és tüzön pl. ha megvan az összes kajás falu és kb. 280-es közrend, akkor 30-as csűrrel várhatóan 12-14 ezer lesz a kajatermelés a kastélyban. Ez azt jelenti, hogy 8-10 ezer védőt simán lehet majd ott tartani, anélkül hogy tornyozni kellene a kajáért.
    A másik oldal a támadás. Nem tudom, hogy van-e már valakinek max-os szárnyas vagy arcvonalas kavicsokkal felszerelt pk-ja - lehet a hu2-n van, de a hu1-en még nem láttam -, de vélhetőleg 2000 feletti katonát lehet majd küldeni.
    Ha összességében nézed a kavicsok szorosan illeszkednek ebbe a fejlesztési vonalba. Most már csak 1 fejlesztés kellene ide, ami növeli a toborozható katonák számát, és akkor viszonylag kerek is lenne. Persze mindennek megvan az előnye is meg a hátránya is.
    Eddig a kedves fórumozók még csak az építkezéseknél tartanak, nem igazán gondolta tovább senki. Azonban be kell látni, hogy nem az építkezéshez/oltáshoz szükséges különleges anyagok a legnagyobb hátrány, mert ahogy írták is, aki tornyozik annak lesz.
    A legnagyobb hátrány, hogy a fejlődő 70-esek nem csak másik fejlődő 70-eseket ütnek. Bár az is igaz, hogy ez még nem akut probléma, de pár hónap múlva már az lesz.
    És nem is kell nagyon csodálkozni, hogy az aktív és most is erős 70-esek nem írnak ide :) Nekik jó ez a fejlesztés, mit panaszkodjanak.

Gondolkodj már ember!!!...50 szintel még meg sem fordult a fejemben hogy kimenjek sivire, pedig már a tűz is nyitva lenne.
    Baromság. Ez csak a 70 fölöttieknek jó hellyel-közzel. Ráadásul tesznek a fórumra.

Sivin falu?????
    2 havi játék után kinn voltam a jegesen, ennek 6 hónapja, EGYETLEN foglalható erőforrás falut se találtam.
    Van, de mind 70 fölöttié.
    Melyiktől vegyem el???.......harmadik hónapja éget egy 70-es szövi. Szerinted??
    Az is baromság, hogy nem maximálták a foglalható faluk számát.
    Láttam olyan 70-est akinek 10 is van.
    Egyre idiótább ez a játék.
    Arnyek58 @ hu 2
  • markpetermarkpeter Bejegyzések: 71
    iCeViSioN ezt irod : " A szintlépést nem, az építést viszont nagyon lelassítja ez a módosításotok a játékban."
    Hidd el nekem hogy a szintlépésedet maximálisan visszafogták ezzel ugyanis az épitkezéssel lehet a legtöbb xp-t kapni főleg tüzesen.
    markpeter @ hu 2
    Figyelj Árnyék, nekem két királyságban kell még várfalalt és tornyot fejleszteni, és képzeld számolok. Nekm vámmal együtt csak ez a móka kb 300e üveg és olaj! Azt ki tudod számolni hány támadás?

igen nagyokos, ezért mondom, hogy pocsék és lehúzós ez a fejlesztés.
    Arnyek58 @ hu 2
    kóská7 írta: »
    Értem Árnyék58. Köszönöm a tájékoztatást! Akkor ez olyan volt, mint a Mátyás Király mesében. Hoztam is ajándékot és nem is! :) Én naivan meg azt hittem, hogy egy ajándék kezdő csomag mindenkinek ami tartalmaz egy kis szenet és társait, hogy ne a nulláról kelljen indulnod...

Csak azért tudtam segíteni, mert éppen lángol mindenem 2 hónapja folyamatosan, és tudom mire jó a kék doboz.
    de szívesen.
    Arnyek58 @ hu 2
    Árnyék! Egyetértek a hozzászólásoddal, de egy apró segítséget adnék neked a faluk szerzését illetően. Keress meg zöldön és váltunk üzenetet, ha gondolod.
    kóská7 @ hu 2
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    Nem lehet epitkezni. Nem lehet oltani ettol az uj fejlesztestol.Mivel az atkuldes min. a felet leveszi igy az a keves ami marad nem igazan eleg arra, hogy segitse a tarsat az aki kint van mas kiralysagokban,mert akkor maga sem halad a fejlodesben hiszen az erodokbe is kell es az erodokbol 3 van. Nekem ne mondja senki, hogy majd rablozasbol annyit lehet szerezni ami eleg minden fejleszteshez ( minden kiralysag+ erodok es meg segitsuk is a kis szintueket), mert akkor nem lesznek dicspontjaink, hiszen rablozasra mennek el a tamadoink, eszkozeink. A mas kiralysagokban termelheto nyersik termeles annyira lassu, hogy napok telnek el mire azokat ujra hasznalhatjuk epitkezesekhez. Lehetett volna annyi eszuk a fejlesztoknek, hogy mikor ezt az eszement otletet kiagyaltak, hogy tervezhettek volna a kiralysagokba olyan falvakat amik ezeknek a nyersiknek a termeleset is megdobja es akkor nem kene napokat varni mig ujra megfelelo mennyisegat halmozunk fel, hiszen azokat a nyersiket eddig katonakra, penzre,stb.. lehetett bevaltani. Igy az oslakosok falujaban talalhato katikrol le kell mondanunk ha fejlodni akarunk, mert az oslakosok falujaban levo eszkozoket, katikat, penzt nem keves fanszenert, stb.... lehet bevaltani. Ez a fejlesztes ugy sz.r ahogy van. Egy 10-es szintu 100%on mukodo szenegeto Nekem jelenleg 99.3 faszenet termel. Csak 1 mukodik 100% mindenkinek.A tobbi egyre kevesebbet. Ebbol nem lehet epitkezni, oltani, atkuldeni (fele eltunik mire ater) es meg segiteni a kis szintueket. Tehat vagy toroljek el, vagy talaljanak ki valami mas megoldast. A legjobb amit tehetnek, hogy eltorlik, mert En es meg sokan masok is szepen elkoszonunk es keresunk olyan jatekot ami nem a lehuzasrol fog szolni. Ingyenes jatek? Ez mar nem az. Persze. Ajandek lonak ne nezd a fogat, de ennek a lonak mar nem csak a fogaival van baj, hanem teljes egeszeben arrol szol, hogy fizess ha haladni akarsz. Termeszetes, hogy ennek a jeteknak az uzemeletetesehez penz is kell, de akkor ne hirdessek ingyenesnek ha mar lassan csak ugy lehet jatszani, ha penzt tolunk bele, mert igy az ingyenes szo jelentese ebben a jatekban mar nem felel meg a valosagnak.
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
    Én továbbra is azt mondom, hogy az alapötlettel egyetértek, legyenek a játékosok motiválva a külső királyságokba való kimenésre, és az ottani aktivitásra. Csak a számokon kéne módosítani, mert azok nemis hogy irreálisak, hanem szürreálisak! Torony négyesről ötösre fejlesztése 4300 üveg és majdnem ötezer olaj, és ebből van 20 db váranként!!! A királyi nyersis oltás sem egy nyerő ötlet!
    És egy jótanyács fanyalgóknak: a királyi nyersiknél ne hagyatkozzatok a termelésre, hanem támadjátok az adott királyság tornyait!

Ok, hogy legyenek motiválva, de ne kényszerítve!!! Mert ugye mit hallunk folyamatosan? Rablózz! Ez rendben is van! De a rablózás miatt igen gyorsan ugrálod a szinteket, eközben a fejlesztésekkel meg nem haladsz ilyen tempóban! És kimész jegesre, sivire, tűzre, és vagy áll az egész fejlődésed (jobb esetben), vagy folyamatosan égsz majd, mert nem tudsz eltartani annyi katit, amivel védeni is tudsz, meg a tornyokat, erődöket is fosztogatod! Én jegesre szaladtam, mint a bolond, és igen nehezen szedtem össze magam, így a sivatagot már nem kapkodtam el, és a tüzest sem fogom! (Ha egyáltalán játékban leszek még ezek után!)

Szóval van igazad, de csak részben! :)
    LadyAshley @ hu 2
  • LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    Arnyek58 írta: »
    igen nagyokos, ezért mondom, hogy pocsék és lehúzós ez a fejlesztés.

Hát, kisokos, pocséknak nem nevezném! Egyes részei nem teljesen átgondoltak, és kiforratlanok! De nem pocsék! Megoldást kell találni néhány felvetődött problémára, és ennyi!
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
    markpeter írta: »
    iCeViSioN ezt irod : " A szintlépést nem, az építést viszont nagyon lelassítja ez a módosításotok a játékban."
    Hidd el nekem hogy a szintlépésedet maximálisan visszafogták ezzel ugyanis az épitkezéssel lehet a legtöbb xp-t kapni főleg tüzesen.

Azért írja, hogy a szintlépést nem, mert az utóbbi időben rablózással ugráltunk szinteket, de elég durván! :)
    Úgyhogy a fejlesztéseket olykor szándékosan visszafogtuk, hogy ne legyünk ennél is gyorsabban a "nagyok" célpontjai! :)
    LadyAshley @ hu 2
Sign In to comment.