Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés - 70+ Légy Legendás!

11550

• Pisti81 (HU2)Pisti81 (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 18.11.2014
    Tisztelt fejlesztők!

Ha ez igy marad, akkor én is elbúcsuzom ettől a játéktól. Szórakozni, kikapcsolódni jártam ide, de ez már a lehuzásról szól.
    Ha azt akarjátok hogy játékosok nélkül maradjon a GGE, akkor nagyon jól csináljátok....

Egy 70-es....
    Pisti81 @ hu 2
    Szint: 70
    Szövetség: Kerecsen sólyom
  • matebaboca (HU2)matebaboca (HU2) Bejegyzések: 144
    Marwerick Úr!!

Megköszönöm hogy törölte az írásom!! A supportnak meg írtam a problémát és megy a feljelentés is!!!
    matebaboca @ hu 2
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Javasoltam a supportnak a javításhoz szükséges speciális anyagok eltörlését, meglátjuk lesz-e belőle valami...

"Kedves ..........!

Köszönöm leveled.

Üzeneted fontos számunkra, mert szeretnénk, hogy játékosaink elégedettek legyenek a játékkal. Véleményedet továbbítom a megfelelő személyeknek, akik remélhetőleg igyekeznek majd a játékosok számára a lehető legjobb döntéseket hozni mind most, mind a közeljövőben, ezzel is élvezhetőbbé téve a játékot.

Megértésedet kérem és köszönöm!

Üdvözlettel:

Gergő
    Customer Service

Goodgame Studios
    Theodorstr. 42-90, Haus 9
    22761 Hamburg, Germany "
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
  • laciqwer (HU2)laciqwer (HU2) HU2 Bejegyzések: 732
    kopi7474 írta:
    ha a vezetés olvassa aforumot akkor javasolnék két dolgot az egyik a 70 szintüek küldhessenek a kis szintüeknek szenet, olivát ,és üveget és lehetőleg a másik érméért lehessen áthozni más királyságba veszteség nélkül igy megoldható a fejlesztés és élvezetes is lehetne :) jó játékot kívánok
    szia
    a második felét támogatom , hoyg arany ért cserébe maradjon fullon a küldés igy 81e-böl 81-e megy áét,

az elsö felét nem rétem,
    1 lehet küldeni egymásnak szent olajat üveget vasat is
    jáűtkon belül
    2 miértelme a 70-esnke egy kisebnek küldnie? még akor oké ha a 70-es már legendás 500 és kivan épitve akkor rendben, de msot kb mdien70-es legendás 1-es és nincs kiéitveés ahogy náztem a malom 4.szinten 55e üveg meg 55e olaj, miért küldene egy 70-es egy 51-esnke üveget meg oaljat meg sznet fejlödésre amirko a 70-esnke sokkalt öbb kell nem 4-5e kel 1 épüelthez hanem 20-60ezer kell 1-1 éülethez,
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .
    BUG_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

laciqwer @ hu 2
  • zsolti király1zsolti király1 Bejegyzések: 19
    de ha átküldöd át se fog érni ))) vám 100% ))
    nevetséges
    zsolti király1 @ hu 2
  • Dicső HarcosDicső Harcos Bejegyzések: 3
    Ez a GGS agymenete:-->ha nincs szén,vast,olaj stb... vegyél rubint---->van rubint,van pénz

Ez a játék már a pénzről szól:D
    Dicső Harcos @ hu 2
  • LélekfalóLélekfaló Bejegyzések: 76
    Na lassan össze is lehet vonni a két szerót, mert ha minden így marad annyi játékos se lesz hogy vonatjegyet vegyen a kedves "fejlesztő" társulat...
    Isten ördöge
  • szucspne (HU2)szucspne (HU2) Bejegyzések: 14
    Hmmm... csak le kellett írnom, hogy hisztizni fogok, és egyből javították az ajándékot :D

HAJRÁ LÁNYOK!! FENYÍTSÜNK CSOPORTOS HISZTIVEL!
  • tündi1929tündi1929 Bejegyzések: 6
    Gratulálok! Megint nagyot alkottatok!!
    Egyrészt az ajándékkal, másrészt a mai újítással! A felgyújtott várat már nem lehet eloltani, mert nincs hozzá anyag, és a kisebb szintűek sem fognak haladni, mert úgy látszik senkit nem érdekel, hogy esetleg még át sem ment abba a királyságba ahonnan az anyagot kellene szállítania!!?? Így nem is fog, mert nem tud haladni. A cél az, hogy elvegyétek a játékosok kedvét, vagy szeretnétek továbbra is egy olyan játékot, ami már díjat nyert!!??
    Azóta egyfolytában romlik a játék szinvonala, most már biztosan nem nyernétek!!!!!
    Természetesen kellenek újdonságok, de át kellene gondolni! Arról volt szó, hogy a 70-es szintűeknek találtok ki vmit, amivel nem is lenne gond - sőt jó is - de minden alacsonyabb szintűvel kiszúrtok így!!!
    tündi1929 @ hu 2
  • nemes67 (HU2)nemes67 (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    gyerekek ki volt az a szuper barom aki ezt az egészet kitalálta a kicsik hogy jutnak előbbre mindenhol korlátozzák a fejlesztést termelést minden királyságból átküldött nyersi 70%a elveszik azt hiszem én itt off olok
    nemes67 @ hu 2
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    Mar itt is az elso bug. Az ajandek dobozt nem lehet kinyitni es mar huss a tavolba veszett. Jo kis ajandek volt. Nesze Neked, fogd meg jol a nagy semmit. Az uj nyersikkel valo oltast nem tartom fernek, mert az atkuldeskor a felet elveszitjuk es lassan termelodik, mert ezeket nem dobjak meg faluk. Koszi szepen. Kb. 3 -4 honap lesz mire igy eloltom azokat a tuzeket amiket nemreg kaptam ajandekba. :) Tel van. Legalabb nem fazom, bar a sivatagban egek. :)
    Mivel lassan oltok, igy azt fogjak hinni direkt nem oltok, mert mint tudjuk az aktiv, de direkt nem oltokat megtamadni szoktak, mert azt hiszik a tuz megvedi oket. Pedig nem. :)

Szoval szolok kedves jatekosok, hogy nem azert egek a siviben es fogok egni hetekig, jaj, mit irtam he-he. :D
    Szoval honapokig egek inkabb, mert azt hiszitek nem oltom. Oltanam En, csak nincs hozza nyersim es laaaaaaaaaaassssssssssssaaaaaaaannnnnnn termelodik, igy laaaaaaaaaaaaaaasssssssssssaaaaaaaannnnnnn
    fog mennni az oltas is. :)
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • BenceHUN2BenceHUN2 Bejegyzések: 45
    laciqwer írta: »
    szia
    a második felét támogatom , hoyg arany ért cserébe maradjon fullon a küldés igy 81e-böl 81-e megy áét,

az elsö felét nem rétem,
    1 lehet küldeni egymásnak szent olajat üveget vasat is
    jáűtkon belül
    2 miértelme a 70-esnke egy kisebnek küldnie? még akor oké ha a 70-es már legendás 500 és kivan épitve akkor rendben, de msot kb mdien70-es legendás 1-es és nincs kiéitveés ahogy náztem a malom 4.szinten 55e üveg meg 55e olaj, miért küldene egy 70-es egy 51-esnke üveget meg oaljat meg sznet fejlödésre amirko a 70-esnke sokkalt öbb kell nem 4-5e kel 1 épüelthez hanem 20-60ezer kell 1-1 éülethez,

Szia!

Azért mert szeretne küldeni kissebb sintü szövi társának csak még ő nem tud kimenni jegesre és sivire és oltani kell neki és ő neki + szén és olajba kerül az oltás.. sajnos :(
  • dki1977 (HU2)dki1977 (HU2) HU2 Bejegyzések: 26
    és mit kaptál Szucspne2:confused:?
    dki1977 @ hu 2
  • Csab88Csab88 Bejegyzések: 3
    kopi7474 írta: »
    ha a vezetés olvassa aforumot akkor javasolnék két dolgot az egyik a 70 szintüek küldhessenek a kis szintüeknek szenet, olivát ,és üveget és lehetőleg a másik érméért lehessen áthozni más királyságba veszteség nélkül igy megoldható a fejlesztés és élvezetes is lehetne :) jó játékot kívánok

Egyet értek. Érméért lehessen küldeni a királyi nyersanyagokat ahogy a katonákat is és amit küldünk az jöjjön át 100%-ban. És akkor még élvezetes is lenne meg kihívás is lenne a játékban.
    Csab88 @ hu 2
  • réva69 (HU2)réva69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Én eddig soha nem írtam a Fórumba pedig már másfél éve játszom. Már rég 70-es szintű vagyok. Nagyon sokat vártam ettől a frissítéstől, gondoltam érdekesebb lesz a játék, de amit kaptam az elég elszomorító. A régi dolgok miért változtak? Az új építésekhez rendben, hogy kell más nyersi is, de hogy nem tudok oltani tüzesen faszén nélkül, az számomra felháborító. Ezzel csak el megy az ember kedve a játéktól.
    réva69 @ hu 2
  • LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    Alicia2 írta: »
    Mar itt is az elso bug. Az ajandek dobozt nem lehet kinyitni es mar huss a tavolba veszett. Jo kis ajandek volt. Nesze Neked, fogd meg jol a nagy semmit. Az uj nyersikkel valo oltast nem tartom fernek, mert az atkuldeskor a felet elveszitjuk es lassan termelodik, mert ezeket nem dobjak meg faluk. Koszi szepen. Kb. 3 -4 honap lesz mire igy eloltom azokat a tuzeket amiket nemreg kaptam ajandekba. :) Tel van. Legalabb nem fazom, bar a sivatagban egek. :)
    Mivel lassan oltok, igy azt fogjak hinni direkt nem oltok, mert mint tudjuk az aktiv, de direkt nem oltokat megtamadni szoktak, mert azt hiszik a tuz megvedi oket. Pedig nem. :)

Szoval szolok kedves jatekosok, hogy nem azert egek a siviben es fogok egni hetekig, jaj, mit irtam he-he. :D
    Szoval honapokig egek inkabb, mert azt hiszitek nem oltom. Oltanam En, csak nincs hozza nyersim es laaaaaaaaaaassssssssssssaaaaaaaannnnnnn termelodik, igy laaaaaaaaaaaaaaasssssssssssaaaaaaaannnnnnn
    fog mennni az oltas is. :)

Próbáld meg a tornyok ütését, sokat segít...
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
  • cyber007cyber007 Bejegyzések: 1
    Emberek!!!

Itt a legnagyobb probléma az oltással lesz.Most már mindeféle nyers kell az hogy oltani tudj...

És mi lesz ennek az eredménye??? Na micsoda...Ha valaki bevernek az hónapokig fog égni mert nem termelnek rendesen a faszénbányák stb. és annyi nyers nincs a világon amivel 3 támadás után fogsz oltani.

Veheted a drága rubinokat ennek ez volt a célja...pfffffffff
    cyber007 @ hu 2
  • Cobra (HU1)Cobra (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    szia

az első része szövinkben van 16 és 23, 27, 28 felfele szintüek ők nem tudnak sem termelni(olivát szenet és üveget)
    igy ha 100% ban veszteség nélkül küldheted át vámmentesen érméért tudnának azon lévő szintüek is oltani mert piaci bodéval tovább küldhetnéd zöldön más játékostársaknak Üdv
    kopi7474 @ hu 1
  • Salix SalimorSalix Salimor Bejegyzések: 2
    Igen, teljes mértékben egyetértek veled. :( Siralmas, hogy ez a játék is már csak a pénzlehúzásról szól, remélem, van köztünk egy-két NAV-os, és figyel... ;)
  • RabkárókatonaRabkárókatona Bejegyzések: 1
    Tisztelt frissítést, újítást és az ehhez hasonló dolgokat végzők szíves figyelmébe.
    Tisztelettel javaslom a szellemileg impotens, primitív gyülekezetüknek, hogy hagyják már abba ennek a játéknak a teljes tönkretételét, ha már értelmes módosításokat és feladatokat nem tudnak megcsinálni.
    Most már nem szól másról az egész, csak arról, hogy minél több rubint vetessenek a játékosokkal és minél több pénzt lopjanak ki a játékosok pénztárcájából.
    Mérnökként szégyellem magam azért, amit itt művelnek. Tisztelettel, de nyomatékosan kérem Önöket, hogy fejezzék már be a dilettantizmusukat.
    A fejlesztőiket pedig ajánlom, iskoláztassák be és a szakmát tanultassák meg velük.
    Üdvözlettel.
    Rabkárókatona
    Rabkárókatona @ hu 2
Sign In to comment.