Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Fórum szabályok

135

• szerkesztette ezt: 13.10.2014
    Akkor ezek szerint csak engem nem csípnek és ezért nem válaszolnak sose, csak a sablonduma jön, hogy hamarosan válaszolnak.. :)
    Carmiso írta: »
    ---Igen.---
  • laciqwer (HU2)laciqwer (HU2) HU2 Bejegyzések: 732
    szerkesztette ezt: 13.10.2014
    nekem se válaszolnak epdig egy bug miatt elvesztettem 1000védöt és nuku visza irás már lassan 2 hete
    rotkiv3 írta: »
    Akkor ezek szerint csak engem nem csípnek és ezért nem válaszolnak sose, csak a sablonduma jön, hogy hamarosan válaszolnak.. :)
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .
    BUG_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

laciqwer @ hu 2
  • szerkesztette ezt: 13.10.2014
    Szerintem van egy x idő amiután ha nem olvassák el szelektálnak... :D
    laciqwer írta: »
    nekem se válaszolnak epdig egy bug miatt elvesztettem 1000védöt és nuku visza irás már lassan 2 hete
    igen és vna egy x idö amiután hivom az anonymus haverokat és lerendezik öket , hip hopp csak buk nem jön.
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .

laciqwer @ hu 2
  • CarmisoCarmiso Bejegyzések: 231

Mindegyiket elolvassák.
    3man vanank ha midne igaz , és acc lopás amitai jeletnés 2hét pedig azok elsöbbséget kéen élvezenek, rubin miat hairok akor kb aznap ha elrontanak vlamit akor 2-3hét a váslaz idö, de most már beálok arra hoyg rubin miatt irok még ha más abajo m akor legalább aznap válaszolnak .
    Mindegyiket elolvassák.

laciqwer @ hu 2
  • HarcosGamerHarcosGamer Bejegyzések: 67
    Mindegyiket elolvassák.

A tesóm is írt egyszer (kb. 2 éve)....Azóta is várja a választ;)Tuti nem olvasták,vagy ,,csak" nem
    válaszoltak...:D
    HarcosGamer @hu 1

Bocsi ha olyat mondok amiért megsértődsz.

Nem érdekel semmi hatalommániás idióta!

Egy jó mondás tőlem:
    Dilibogyó!

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • szerkesztette ezt: 14.10.2014
    Látom a forum szabályok nem változtak.
    Itt mindenki neve le van lakatolva;)
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    szerkesztette ezt: 14.10.2014
    Mindegyiket elolvassák.

HAT EBBEN KICSIT KETELKEDEM. :)

En mar par alkalommal irtam Nekik. Ebbol az utolso ket alkalomnal ezt a valaszt kaptam:

Koszonik a turelmemet es irjam meg ujra a problemat vagy az e-mailre valaszolva, vagy kuldjek egy ujabb ticketet.

Szoval ha elolvastak volna a levelem, akkor miert kertek ra, hogy irjam le ujra??????
    Csak azert mert sok a ticketet kaptak? Erre maguk kerik, hogy kuldjunk el ujra egy ticketet. MIERT????????
    Ok generaljak a sok levelet azzal, hogy el sem olvassak az elso levelunket amiben jelzunk valami problemat, csak kuldenek egy sablon szoveget 1.5-2 het mulva, amibol az derul ki, hogy bele sem neztek, csak huzzak az idot es kerik ujra megiratni velunk azt aminek mar van egy ticket szama, amit csak el kene olvasni.

A masodik ilyen level utan olyan pipa lettem, hogy kicsit mergesen, de megirtam, hogy miert kene ujra irnom akar az e-mailre valaszolva, vagy akar egy uj ticketet generalnom arrol amit mar egyszer megirtam?
    Ott a ticket szamom! Nyissak meg, olvassak el es vegre valaszoljanak es ne az idot huzzak ill. ne generaljanak meg tobb levelet amivel meg jobban novelik a munkajukat es orvosolni kene a jatekosok problemajat.

2 nap mulva csoda tortent. Eloszor miota itt jatszom kompenzaltak a vesztesegem. :)
    Csak a sarkamra kellett allnom.
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
    Alicia2 írta: »
    HAT EBBEN KICSIT KETELKEDEM. :)

En mar par alkalommal irtam Nekik. Ebbol az utolso ket alkalomnal ezt a valaszt kaptam:

Kedves Játékosunk!

Köszönjük a türelmedet és elnézésedet kérjük a késői válaszért.
    Sajnos az elmúlt néhány hétben nagyon sok ticketet kaptunk és még nem tudtunk minden egyes ticketre személyesen válaszolni. Ha a probléma, amivel kapcsolatban korábban írtál nekünk, nálad még mindig fennáll kérjük küldj egy újabb ticketet vagy egyszerűen válaszolj erre az e-mailre. A válaszodban kérjük említsd meg újból a problémádat és amint tudunk, válaszolunk neked.
    Nagyon köszönjük a türelmedet, a problémák kijavításán nagy erőkkel dolgozunk.

Szoval ha elolvastak volna a levelem, akkor miert kertek ra, hogy irjam le ujra??????
    Csak azert mert sok a ticketet kaptak? Erre maguk kerik, hogy kuldjunk el ujra egy ticketet. MIERT????????
    Ok generaljak a sok levelet azzal, hogy el sem olvassak az elso levelunket amiben jelzunk valami problemat, csak kuldenek egy sablon szoveget 1.5-2 het mulva, amibol az derul ki, hogy bele sem neztek, csak huzzak az idot es kerik ujra megiratni velunk azt aminek mar van egy ticket szama, amit csak el kene olvasni.

A masodik ilyen level utan olyan pipa lettem, hogy kicsit mergesen, de megirtam, hogy miert kene ujra irnom akar az e-mailre valaszolva, vagy akar egy uj ticketet generalnom arrol amit mar egyszer megirtam?
    Ott a ticket szamom. Nyissak meg, olvassak el es vegre valaszoljanak es ne az idot huzzak ill. ne generaljanak meg tobb levelet amivel meg jobban novelik a munkajukat es orvosolni kene a jatekosok problemajat.

2 nap mulva csoda tortent. Eloszor miota itt jatszom kompenzaltak a vesztesegem. :)
    Csak a sarkamra kellett allnom,

huha
    A support és a moderátorok privát üzeneteit, leveleit a forumra bemásolni tilos
    Ahogy a forum szabályoknál írták
    vagyis le leszel lakatolva mindjárt:o
    huha
    A support és a moderátorok privát üzeneteit, leveleit a forumra bemásolni tilos
    Ahogy a forum szabályoknál írták
    vagyis le leszel lakatolva mindjárt:o

Koszi. :) Hat ezt elfelejtettem, de javitottam. Talan igy mar nem olyan "privat", foleg, hogy semmilyen szemelyes sem volt benne, csak a sablon szoveg amit bemasolnak, mert mar tobb ilyet kaptam es szorul szora ugyanaz volt.
    Valoszinuleg ezt mar mindenki ismeri. :) Ha pedig ezert tesznek ram lakatot, hat elviselem. Meg soha nem volt. Egyszer mindent ki kell probalni. :)
    Alicia2 írta: »
    Koszi. :) Hat ezt elfelejtettem, de javitottam. Talan igy mar nem olyan "privat", foleg, hogy semmilyen szemelyes sem volt benne, csak a sablon szoveg amit bemasolnak, mert mar tobb ilyet kaptam es szorul szora ugyanaz volt.
    Valoszinuleg ezt mar mindenki ismeri. :) Ha pedig ezert tesznek ram lakatot, hat elviselem. Meg soha nem volt. Egyszer mindent ki kell probalni. :)

:D:D:D
    Látom nálad működik a megfélemlítés
    ;););)
    ALicia részben igazda van,
    mert igy kb totáűl fölsöleges kitölteni a dolgoakt elég lenne huzni egy sorszámot amirko sorrakerülsz akro szolitnka emilbne hoyg miben segithetek leirod jön a válasz, ez igaz, viszotn lehet hoyg levédik igy pl, beirod mid tünt el, igazolod meg midne , kérdik madj 1-2hétre rá hoyg ird le ujra
    nem biztos azrát kérik mert nem olvasták el lehet azrát hoyg te is emlékszel rá vagy már nem is érdekell igazábola d olog, , bár az téyn hoyg igy kapásbol van 1 fölösleges elvelük, és lehetne simén cska egy sorszám huzás kiválsaztot kategoriába ök emg kapják a levelet huzol számot és jolvan .

laciqwer @ hu 2
    Na kérem a forum szabályokról....

Ma délelőtt kitiltottak 1 két héttel ez előtti hszemre hivatkozva, ezt most nem mínősitem.
    Viszon történt azóta 1-2 érdekes dolog
    Amire szeretném ha a moderátorok válaszolnának itt, és nem privátban.
    Azért itt mert ez másokat is ért mert ahogy értesűltem rajtam kívűl többeket is tiltottak ma délelőtt.
    Na szóval
    Ki titottak délelőtt 1 hétre.
    És most meg visszavonták a kitiltásomat,és nem csak nekem hanem többeknek is akiket velem egy időben tiltottak ki délelőtt.
    Kérném a moderátorokat hogy indokolják hogy mi volt ez?
    Miért tiltottak ki jogtalanul?
    Ha meg nem jogtalanul tiltattak ki akkor miért vonták vissza a tiltásomat?
    Egyébként írtam a supportnak is a tiltásom miatt.
    Lehet hogy a support szólt a Maverick nevű moderátornak hogy ezt azért nem kellene...
    Ha igen akkor elégedett vagyok, és köszönöm a supportos korrekt és gyors munkavégzését.
    És ha valóban a support intézkedett akkor talán bocsánatot kéne kérnie az érintett moderátornak az engem és másokat ért kellemetlenségek miatt.

Várom a moderátorok érdemi reagálását.
    Köszönöm:rolleyes:
    Erre én is kíváncsi lennék, mert én is benne voltam a buliban, dettó régi hsz-ért, dettó olyan dologért, amire nem is illett az indok, dettó 1 hét, dettó visszakaptam...

Ekkora az unalom, vagy másról is van szó itt?
    Kérnénk, hogy ne töröljék ezeket, hanem adjanak értelmes választ, mert jogunk van tudni, miért is szórakoznak itt velünk....

Mérges tisztelettel, Rot (aki Ted)
    tamas24 írta: »
    Na kérem a forum szabályokról....

Ma délelőtt kitiltottak 1 két héttel ez előtti hszemre hivatkozva, ezt most nem mínősitem.
    Viszon történt azóta 1-2 érdekes dolog
    Amire szeretném ha a moderátorok válaszolnának itt, és nem privátban.
    Azért itt mert ez másokat is ért mert ahogy értesűltem rajtam kívűl többeket is tiltottak ma délelőtt.
    Na szóval
    Ki titottak délelőtt 1 hétre.
    És most meg visszavonták a kitiltásomat,és nem csak nekem hanem többeknek is akiket velem egy időben tiltottak ki délelőtt.
    Kérném a moderátorokat hogy indokolják hogy mi volt ez?
    Miért tiltottak ki jogtalanul?
    Ha meg nem jogtalanul tiltattak ki akkor miért vonták vissza a tiltásomat?
    Egyébként írtam a supportnak is a tiltásom miatt.
    Lehet hogy a support szólt a Maverick nevű moderátornak hogy ezt azért nem kellene...
    Ha igen akkor elégedett vagyok, és köszönöm a supportos korrekt és gyors munkavégzését.
    És ha valóban a support intézkedett akkor talán bocsánatot kéne kérnie az érintett moderátornak az engem és másokat ért kellemetlenségek miatt.

Várom a moderátorok érdemi reagálását.
    Köszönöm:rolleyes:
    laciqwer írta: »
    ALicia részben igazda van,
    mert igy kb totáűl fölsöleges kitölteni a dolgoakt elég lenne huzni egy sorszámot amirko sorrakerülsz akro szolitnka emilbne hoyg miben segithetek leirod jön a válasz, ez igaz, viszotn lehet hoyg levédik igy pl, beirod mid tünt el, igazolod meg midne , kérdik madj 1-2hétre rá hoyg ird le ujra
    nem biztos azrát kérik mert nem olvasták el lehet azrát hoyg te is emlékszel rá vagy már nem is érdekell igazábola d olog, , bár az téyn hoyg igy kapásbol van 1 fölösleges elvelük, és lehetne simén cska egy sorszám huzás kiválsaztot kategoriába ök emg kapják a levelet huzol számot és jolvan .

Ha tenyleg ellenorzes cimen teszik, akkor miert nem kertek, hogy azt is irjam le, hogy mar van ticket szamom es azt a szamot is irjam meg ha a support fele irok ujra?
    Az e-mail valasznal nem kerdeses, hogy nem kell jeleznem, mert annak a targyaban ott szerepel.
    Viszont ha a tanacsat kovetve a ket valasztasbol nem az e-mailre hanem ismet supportnak irok egy uj ticket szamot generalva es nem irom le, hogy mar van ticket szamom es mi az a szam, akkor hogyan ellenorzik, hogy mar irtam Nekik es tenyeg En vagyok az aki a problemat jelezte? Nem is biztos, hogy ugyanaz a supportos olvassa.
    Szoval kicsit furi az egesz, de nem is ez a lenyeg, hanem az, hogy vegre kompenzaltak, amit nagyon szepen koszonok Nekik. :)
    Teny, hogy sok munkajuk van es el vanak havazva, de talan ez is az oka, amit irtam, hogy maguk is generaljak a sok levelet, mert nemelyiket megduplazzak es a jatekosok ezert lesznek kicsit ingerlekenyek mostanaban ha supportnak kell valamit jelezni.
    Én egy kb. 1 hónappal előtti hsz-emre kaptam figyelmztetést...hány figyelmeztetés után kapunk lakatot??? mert nekem már 4 van.
    Nem ezek csak figyelmeztetések nem a pontol füg igy is úgy is tiltanak ezek csal sima figyelmeztetések.
  • CarmisoCarmiso Bejegyzések: 231
    Mindenkit egyszer figyelmeztetünk egy alkalommal, csak hétvégén a sok hsz-eteket mind elküldtem nektek :D
    Ezért próbáljatok meg többet nem elkövetni szabálysértést.

Köszönjük.
    Mindenkit egyszer figyelmeztetünk egy alkalommal, csak hétvégén a sok hsz-eteket mind elküldtem nektek :D
    Ezért próbáljatok meg többet nem elkövetni szabálysértést.

Köszönjük.

Hát az nehéz lesz...Előre is bocs ha fáj az ujjad a sok figyelmeztetéstőlXDXDDXD:D

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt