Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Fórum szabályok

245

• szerkesztette ezt: 03.10.2014
    Ez nagyon csini táblázat de....

Kinél lehet panaszt tenni ha úgy gonolja az ember hogy az adott moderátor aki eljárt vele szemben nem korrekten járt el?
    Esetleg szubjektív utálat alapján ráigazít egy a táblázatban rögzitett pontot?
    pl:
    Az mondjuk az indok hogy nem írt sértőt sem trágárt az ember de a mondatai mögött rossz és sértő gondolatok vannak.
    Szoktak ilyen indokokat adni.
    Például azt írom hogy
    "Mi a helyzet?"
    Akkor erre mondjuk a moderátor az írja hogy cinikus provokáló a hsz, és ugyan semmi nincs benne amiért kitilthatna de azt írja hogy a szándék is büntetendő.
    Vagyis a parafenomén moderátorokat hol lehet ténylegesen bepanaszolni????
    Mert sajnos a magyar supportosoknál nem.
    Ők mindíg azt válaszolják hogy kivizsgálták és jogos a tiltás mert mondjuk ő is úgy érzi hogy a hozzászólás mögött( "Mi újság?") érzi hogy sértési szándék van.
    Remélem sikerült rávílágítanom a lényegre:)
    És ez egy vélemény ami mögött semmi sértési szándék nincs vagyis jogtalan a tiltás és a törlés.
    Pedig 99% az esély hogy meg fogom kapni a büntit.
    Talán kötelezővé kéne tenni a moderátoroknak a korrekt indoklást.
    És ellenőrizni kéne hogy tényleg igaza van-e a moderátornak vagy nincs.
    Csak ennyit akartam ehhez hozzáfűzni véleményként.
    A VÉLEMÉNY NYILVÁNÍTÁSHOZ MINDEN JÁTÉKOSNAK JOGA VAN...
    Ha nem sérteget senkit és nem használ trágár kifejezéseket.

Köszönöm
    Reménykedem hogy nem tiltanak ki mert leírtam a véleményem.
  • szerkesztette ezt: 03.10.2014
    Meg kérdezhetem ha nem baj hogy hány sértegetésem van?
  • szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Carmi.... csak nálam béna, vagy már a fórum is bugos?

Attachment not found.
  • LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    rotkiv3 írta: »
    Carmi.... csak nálam béna, vagy már a fórum is bugos?

Attachment not found.

Azért nincs ott semmi állítólag, mert még nem kaptál ejnye-bejnyét!
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
  • szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Tehát akkor jó kisfiú voltam? Hurrá :D
    Biztos ezért voltam bannolva 1 hétre... :D
    Azért nincs ott semmi állítólag, mert még nem kaptál ejnye-bejnyét!
  • HarcosGamerHarcosGamer Bejegyzések: 67
    Carmiso írta: »
    Kedves matebaboca!

Ezek a jogok eddig is megvoltak a fórumkarbantartóknak.
    Én nem nevezném hatalomnak, szimplán egy feladat, amit önkéntesek végeznek.
    És Neked (Nektek) Ki/Mi számolja ezt!?:rolleyes::confused::p:D
    HarcosGamer @hu 1

Bocsi ha olyat mondok amiért megsértődsz.

Nem érdekel semmi hatalommániás idióta!

Egy jó mondás tőlem:
    Dilibogyó!

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • laciqwer (HU2)laciqwer (HU2) HU2 Bejegyzések: 732
    az nem 30nap tiltása rendzer dönti el hoyg héyn nap tiltás, az az hoyg ha halmozod aböntiket akor végleges lehesen, vizsotn ha a 30nap lejárt adig meghuzod magad akor eltünik az addigi bünteted elöéleted kb uj életet kezdtél , :D 30nap utáan , a kitiltás elhet hoyg 1ora akor is 30nap ig kell várni mire megzsünik a büntett elöélet,
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .
    BUG_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

laciqwer @ hu 2
  • szerkesztette ezt: 07.10.2014
    Ne legyél már ilyen naív...

Azt hiszem megvan az alany a büntirendszerhez :D

Ted
    Én már másfél éve kedvenc vagyok, ugyhogy nem érdekel már rég a sok jogtalan tiltás.
    Rájöttem hogy tök mindegy mit írok, ha olyanjuk van akkor ugyis kitiltanak:rolleyes:
  • HarcosGamerHarcosGamer Bejegyzések: 67
    szerkesztette ezt: 07.10.2014
    Eme gyönyörű táblázat szerint kell ezentúl eljárnunk :D :

7pFqsVg_www.kepfeltoltes.hu_.png

Gondolom amennyien örülnek neki, annyitoknak nem tetszik a dolog.

Tisztelet a kivételnek!
    Remélem csak pár fórumozót érint majd ez.

Eredeti hír ITT olvasható.

És Neked (Nektek) Ki/Mi számolja ezt!?
    HarcosGamer @hu 1

Bocsi ha olyat mondok amiért megsértődsz.

Nem érdekel semmi hatalommániás idióta!

Egy jó mondás tőlem:
    Dilibogyó!

[SIGPIC][/SIGPIC]
    És Neked (Nektek) Ki/Mi számolja ezt!?
    Amúgy itt van az hogy be írja hogy menyi idö ezt ö dönti el ugyhogy az a hibás aki le tiltot.
    félreértetetek, nem kell mesterséges ai ahozy hoyg eldötnse
    , elöre meg lehet azr irni egy egyszerü programban pl : 1oráankv ezsi ha trágár ha melete még trolkodsz akro hozá ad 1 napot a rendzer és akaor akpsz 1nap 1ora tiltást ennyi , röviden a ggs-ben meg irták ön eldöntötték mi szerint aztáan igy rendszer dönti el, de léynegében a pofára moderálás stb, az marad-t mert az egyébb funkcioban bármit belehet rini, beirja hoyg kiált a ggs melelt és ezrét jár neki 5nap tiltáés , mit tud tenni elene? ir asuportnak ? rá 3 hétre kap váalszt és emg irja hoyg ezrét tiltották az mti tesz? most komyolan, anynit tudunk hoyg miért jár kitiltás, bár az nem ártana ha lelenne irva hogy meliyk mit is takar például, mit takar az hogy off topic, vagy mit takar az hogy trolkodás vagy az egyébb alalt mit értenek konkrétan iyet leirhatnának, vagy hogy a trágár az mit takar ami a játékban van avgyis nem lhet irni azt hogy 10fösszövetség mert ez trágár vagy ez nem számit annak , ezke a kérdések vnanak mrá csak letisztázaltlanul
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .

laciqwer @ hu 2
    laciqwer írta: »
    félreértetetek, nem kell mesterséges ai ahozy hoyg eldötnse
    , elöre meg lehet azr irni egy egyszerü programban pl : 1oráankv ezsi ha trágár ha melete még trolkodsz akro hozá ad 1 napot a rendzer és akaor akpsz 1nap 1ora tiltást ennyi , röviden a ggs-ben meg irták ön eldöntötték mi szerint aztáan igy rendszer dönti el, de léynegében a pofára moderálás stb, az marad-t mert az egyébb funkcioban bármit belehet rini, beirja hoyg kiált a ggs melelt és ezrét jár neki 5nap tiltáés , mit tud tenni elene? ir asuportnak ? rá 3 hétre kap váalszt és emg irja hoyg ezrét tiltották az mti tesz? most komyolan, anynit tudunk hoyg miért jár kitiltás, bár az nem ártana ha lelenne irva hogy meliyk mit is takar például, mit takar az hogy off topic, vagy mit takar az hogy trolkodás vagy az egyébb alalt mit értenek konkrétan iyet leirhatnának, vagy hogy a trágár az mit takar ami a játékban van avgyis nem lhet irni azt hogy 10fösszövetség mert ez trágár vagy ez nem számit annak , ezke a kérdések vnanak mrá csak letisztázaltlanul

Laci
    te is tudod hogy ez nem ílyen egyszerű...
    Mert a moderátor dönti el mi az ami sértő, mi az ami off hsz stb stb...
    És ezt gumi szabályok módjára csínálják(az én esetemben tuttira) sokaknál.
    vagyis teljesen szubjektív módon döntik el hogy mi minek minősűl.
    Van akiket nyílt sértegetések után sem tiltanak, és vannak akik leírják a véleményüket és ráfaragnak, mert fején találják a szöget:)
    Lehet szubjektíven moderálni, de adassék meg a lehetőség arra hogy komolyan panaszt lehessen tenni a túlkapások ellen(jelenleg nincs erre valós lehetőség)
    Régebben jó volt a foruom kb 1 éve harapóztak itt el a dolgok.
    Akkor is voltak törlések, tiltások, de ésszel és következetesen.
    Ha valaki nem bír magával ki kell tiltani.
    De mert leírja töbször a véleményét és ez nem tetszik 1-2 moderátornak nem kéne mindenért tiltani.
    Most egyébként mintha megint nyugi kezdene lenni, a modik hátérbe húzódtak.
    Köszönjük nekik.
    bár ez nem hiszem hogy sokáig fog tartani.
    Nekem már nem sok van hátra a tiltásig szerintem:rolleyes:
    De hogy mi lessz az indok?
    megláátjuuuk:cool:
    szia
    tudom de leirhatnák hoyg mit is ejlentenek pontosan mer tigy elég tág és bármire rűlehet huzni a dolgott.

háttérbe huzodtak? nos figyu forum szempontbol jo , viszotn játék terén frisités karbantartás terén hátrány , mert tölük késöbb tudjuk meg hoyg mi lesz mitn ahoyg jöt lsd legutobbi frisitésnél, 30percel a frisités utéan let kiirva a frisités dátuma és ideje hoyg mirko jön, tehát azrét nem yolan franko hopyg enynire elhuztak.
    tamas24 írta: »
    Laci
    te is tudod hogy ez nem ílyen egyszerű...
    Mert a moderátor dönti el mi az ami sértő, mi az ami off hsz stb stb...
    És ezt gumi szabályok módjára csínálják(az én esetemben tuttira) sokaknál.
    vagyis teljesen szubjektív módon döntik el hogy mi minek minősűl.
    Van akiket nyílt sértegetések után sem tiltanak, és vannak akik leírják a véleményüket és ráfaragnak, mert fején találják a szöget:)
    Lehet szubjektíven moderálni, de adassék meg a lehetőség arra hogy komolyan panaszt lehessen tenni a túlkapások ellen(jelenleg nincs erre valós lehetőség)
    Régebben jó volt a foruom kb 1 éve harapóztak itt el a dolgok.
    Akkor is voltak törlések, tiltások, de ésszel és következetesen.
    Ha valaki nem bír magával ki kell tiltani.
    De mert leírja töbször a véleményét és ez nem tetszik 1-2 moderátornak nem kéne mindenért tiltani.
    Most egyébként mintha megint nyugi kezdene lenni, a modik hátérbe húzódtak.
    Köszönjük nekik.
    bár ez nem hiszem hogy sokáig fog tartani.
    Nekem már nem sok van hátra a tiltásig szerintem:rolleyes:
    De hogy mi lessz az indok?
    megláátjuuuk:cool:
    bár az emg viccnek isrosz hoyg doa irják egyes heleken hoyg nem thetünk semit,
    mert iyg akro mirét nem modanka fel vag vlamai aza dolgok hoyg tegyenek a játékos érdekében nem pediog hoyg azt irják hopyg nem tudunk smeitsme tenni

2014.10.08 14:10
    Off topic mire értendö? kategoria?
    kérdés itt , hogy belefér az ha én irok egy javaslatok topicba egy témát avval kapcsolatban , hogy nekem köre és fára van szükségem ez offnak és az ehez hasonlok off témának számitanak , vagy ezek elfogadottak?

laciqwer @ hu 2
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    szerkesztette ezt: 12.10.2014
    Ma egy jatekost figyelmeztettem, hogy sajnalhatja, hogy nem olvasta el a szovi leirasunkat, hogy mit kap aki a tagjaink erodjeit akarja elvenni.
    Ezt valaszolta:

"Heh **** olvastam es szerentem a jatekos ugyse jar mar fel ugyhogy mindegy"

Irtam Neki, hogy a tagom jatszik es nem artana ha kulturaltan valaszolna, ha valaki felhivja a figyelmet egy ballepesere, valamint mostantol vele nem targyalok es felvettem a kapcsolatot a vezetojevel.

Erre meg ezt valaszolta:

"Jo ***********!"

Engem felhaborit, hogy egyre tobb ilyen jatekos jon ide jatszani es annyi kultura sem szorult bele, hogy ne ugy beszeljen egy masik jatekossal, mintha a se..bol rantotta volna ki. Etikatlanul szemtelen. Etikus jatekos vagyok, de az O eseteben talan az sem fog erdekelni, hogy 36 szinttel vagyok nagyobb nala. Az erdempontjaim sem banom egy ilyen tag miatt minuszolni. Mar kapott 2 szabotazst az erod lopasanak kiserletekor, de most, hogy valaszolt a levelemre es ebben a stilusban, talan befutenek Neki. :)

Kerdem En, hogy szerintetek mit erdemel?
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • szerkesztette ezt: 12.10.2014
    Alicia2 írta: »
    Ma egy jatekost figyelmeztettem, hogy sajnalhatja, hogy nem olvasta el a szovi leirasunkat, hogy mit kap aki a tagjaink erodjeit akarja elvenni.
    Ezt valaszolta:

"Heh **** olvastam es szerentem a jatekos ugyse jar mar fel ugyhogy mindegy"

Irtam Neki, hogy a tagom jatszik es nem artana ha kulturaltan valaszolna, ha valaki felhivja a figyelmet egy ballepesere, valamint mostantol vele nem targyalok es felvettem a kapcsolatot a vezetojevel.

Erre meg ezt valaszolta:

"Jo ***********!"

Engem felhaborit, hogy egyre tobb ilyen jatekos jon ide jatszani es annyi kultura sem szorult bele, hogy ne ugy beszeljen egy masik jatekossal, mintha a se..bol rantotta volna ki. Etikatlanul szemtelen. Etikus jatekos vagyok, de az O eseteben talan az sem fog erdekelni, hogy 36 szinttel vagyok nagyobb nala. Az erdempontjaim sem banom egy ilyen tag miatt minuszolni. Mar kapott 2 szabotazst az erod lopasanak kiserletekor, de most, hogy valaszolt a levelemre es ebben a stilusban, talan befutenek Neki. :)

Kerdem En, hogy szerintetek mit erdemel?
    Ez egyszerü egy jó nagy tiltás trágár beszéd miat:):D
    szerkesztette ezt: 12.10.2014
    Ez egyszerü egy jó nagy tiltás trágár beszéd miat:):D

Nem biztos, hogy egy ilyen jatekosnak eleg egy par napos bunti. Nekem a hajam all egnek az ilyenektol, akik a gep elott azt hiszik, hogy OK barmit megtehetnek es ugy beszelnek egy masik jatekossal mintha egy nyajban oriztek volna birkat. Hat nem oriztunk. :)
  • CarmisoCarmiso Bejegyzések: 231
    szerkesztette ezt: 13.10.2014
    Hát a játékban vannak ilyenek sajnos Alicia, de egy ideig kitiltják őket a supportosok trágár beszédért, ha jelentik őket.
    Hát a játékban vannak ilyenek sajnos Alicia, de egy ideig kitiltják őket a supportosok trágár beszédért, ha jelentik őket.

Sajnos egyre tobb ilyen jatekossal talalkozom, akik az alapveto emberi tiszteletet nem adjak meg a masik jatekosnak es valoszinuleg az eletben is ilyen a stilusa. Az irasabol itelve, tini lehet, vagy meg fiatalabb, aki azt hiszi, hogy a tragar, lekezelo szavakkal lesz felnott. Ettol viszont nem lesz nagyobb, csak a szegenysegi bizonyitvanyat fenyesiti.
    Ugy dontottem nem fogok lesullyedni a szintjere es maradok noies. :) Mar nem is reagaltam az utolso levelere.
    A vezetojenek irtam es jeleztem fele, hogy nem artana fegyelmeznie a tagjat, mert az ilyenek miatt tornek ki haboruk, akik sertegetik a masik jatekost es a szovijeben levo osszes tarsa miatta fog szenvedni es lehet a szovije is eltunik, ha nem valtoztat a modoran. Ez pedig nem fenyegetes, csak a puszta tenyek. :)
    Lattam es hallottam mar eltunni szoviket egy tag miatt aki azt hitte O a f..a csavo. Hat nem O volt. :D
  • szerkesztette ezt: 13.10.2014
    Biztos kitiltjáők??? :D Egyáltalán elolvassák? :D
  • CarmisoCarmiso Bejegyzések: 231
    Biztos kitiltjáők??? :D Egyáltalán elolvassák? :D

---Igen.---

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt