Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés: Idegen invázió

15781

• krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711
    szerkesztette ezt: 15.08.2014
    The2ndBest írta: »
    Nem jön ma új invázió?! :-/

Nem, hiszen más szervereken még tarthat a Berimond...
  • Lackoka25 (HU2)Lackoka25 (HU2) Bejegyzések: 4
    Pedig ha ma nem jön akkor csak jövő héten pénteken lesz sajna!
    Mindig hétvégére rakják be!
    Lackoka25 @ hu 2
  • thunder8thunder8 Bejegyzések: 294
    Annak kai kevés rubint vesz, remek lehetőség volt az event, hogy kb a 0.ról rettenetesre pofozza magát 3 nap alatt. És mellé kapott még temérdek hasznos jutalomkatonát is. Én meglepődnék, hogy ha a jelenlegi formájában még visszakerülne az event...
    thunder8 @ hu 2
  • Lackoka25 (HU2)Lackoka25 (HU2) Bejegyzések: 4
    Mondjuk ezen én is meglepődtem,hogy még nem nyúltak hozzá most már csak az nem rettenetes aki nem akar:)
    Nagy a csend júliusban 15-én 25-én is volt most meg lassan eltelt egy hónap a legutóbbi Invázió óta!
    Lackoka25 @ hu 2
  • krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711
    Lackoka25 írta: »
    Mondjuk ezen én is meglepődtem,hogy még nem nyúltak hozzá most már csak az nem rettenetes aki nem akar:)
    Nagy a csend júliusban 15-én 25-én is volt most meg lassan eltelt egy hónap a legutóbbi Invázió óta!

Berimond van még, kb. 1 hét... :)
  • szerkesztette ezt: 15.08.2014
    Meg a martalóca is jöhtne tele van a raktáram (:
  • szerkesztette ezt: 15.08.2014
    Bár itt látszik ki hajaz igazi csatákra és megérdemelt dp-re és ki nem :)
  • thunder8thunder8 Bejegyzések: 294
    Igen, ez a helyzet, ezért zavart ez a frissítés, mert erről fog szólni a játék. :(
    Persze nem állítom h ez nem egy jogos válaszreakció a játékosok részéről...
    The2ndBest írta: »
    Ez így olcsóbb. Mink meg csórók vagyunk! :rolleyes:
    thunder8 @ hu 2
  • szerkesztette ezt: 21.08.2014
    Hát ezt megint nem sikerült normálisan beütemezni :)

Eddig csak egyszer ment nekik a hétvégére való betétel. :)
    Nem baj, biztos sokan nem dolgoznak és ilyenkor :))))))
    Tudod mikor érdekli az őket? :D:D:D
    Hát ezt megint nem sikerült normálisan beütemezni :)

Eddig csak egyszer ment nekik a hétvégére való betétel. :)
    Nem baj, biztos sokan nem dolgoznak és ilyenkor :))))))
  • TokancsaTokancsa Bejegyzések: 82
    szerkesztette ezt: 21.08.2014
    A Litvánok már voltak,ráadásul harmatgyengék voltak akkoris és ez most sincs máshogy :D
    Katasztrófa
    Tokancsa @ hu 2
    rotkiv3 írta: »
    Tudod mikor érdekli az őket? :D:D:D

Amikor hétvégére tették, nyíltan ide is kifejtettem, hogy ez nagyon is jó volt így. De most ha azt vesszük, ma és holnap is még dolgozom (ahogy sokan mások) és ilyenkor nem nagyon tudnak majd támásokat indítani. Az egy dolog, hogy a szövink kivédi a bejövőket, de ugye az nem számít a versenybe.
    Itt megint csak az nyer, aki 0-24be tolja.

Ezt nem veszik figyelembe.

Bár kezdek eljutni arra a szinte, hogy kijelenthessem 100%-ig biztosan, hogy emberi empátia hiányával küzdő, üzleti érzék és számítástechnikai alaptudású a fejlesztői brigád.

Valamint elnézve, hogy a fórum vezetői is aznap jelentik be, hogy: figyeljetek ökrök, pillanatok kérdése és jön hotfix, beteszünk ezt azt, idegenek stb, az azt mutatja, hogy vagy ennyire nem érdekli őket sem mi van a játékban (bár nem hiszem, hogy ez a nyerő tipp) vagy inkább őket is ennyire megkésve értesítik mindenről, ami elég szánalmas teljesítmény (és szerintem ez a valós ok).
    Még őket sem tisztelik meg annyival, hogy 2-3 nappal ham,arabb jelezzék nekik, hogy mi lesz és, hogy osszák meg a játékosokkal mire számítsanak.

Minek ide meglepi doboz, ha elég meglepit adnak onnan nekünk? :)))))

A másik, hogy Litvánok voltak már...
  • Nemes Tamás0Nemes Tamás0 Bejegyzések: 304
    Vissza jöttek a litvánok:)
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nemes Tamás0

Elizium, besorolásom:kincstárnok
    61-es szinten tartózkodom és nem áll mondómban lejeb menni, magyar 2-n vagyok!

aki nem hiszi az ne is járjon utána mert megéri;)
    Akarnak még egy sárbatiprást :D
    Vissza jöttek a litvánok:)

Az vígasztaljon, hogy ma csütörtök van, és 4 napig tart, tehát, csüti, péntek, szombat, vasinap, tehát ígyis benne van a hétvége, az meg mindegy, hogy merre tolódik a másik 2 nap, ami nem szombatra vagy vasárnapra esik...
    Amikor hétvégére tették, nyíltan ide is kifejtettem, hogy ez nagyon is jó volt így. De most ha azt vesszük, ma és holnap is még dolgozom (ahogy sokan mások) és ilyenkor nem nagyon tudnak majd támásokat indítani. Az egy dolog, hogy a szövink kivédi a bejövőket, de ugye az nem számít a versenybe.

Bár kezdek eljutni arra a szinte, hogy kijelenthessem 100%-ig biztosan, hogy emberi empátia hiányával küzdő, üzleti érzék és számítástechnikai alaptudású a fejlesztői brigád.

Valamint elnézve, hogy a fórum vezetői is aznap jelentik be, hogy: figyeljetek ökrök, pillanatok kérdése és jön hotfix, beteszünk ezt azt, idegenek stb, az azt mutatja, hogy vagy ennyire nem érdekli őket sem mi van a játékban (bár nem hiszem, hogy ez a nyerő tipp) vagy inkább őket is ennyire megkésve értesítik mindenről, ami elég szánalmas teljesítmény (és szerintem ez a valós ok).
    Még őket sem tisztelik meg annyival, hogy 2-3 nappal ham,arabb jelezzék nekik, hogy mi lesz és, hogy osszák meg a játékosokkal mire számítsanak.

• sladecske (HU2)sladecske (HU2) HU2 Bejegyzések: 24
    Már megint ez. A nomádos meg már 2 hónapja nem volt.
    sladecske @ hu 2
  • omega49 (HU2)omega49 (HU2) Bejegyzések: 2
    Sziasztok. Engem már megtámadtak ketten is! A 2.támadás 5perc múlva érkezett az első után! Értelmetlen vereséget szenvedtem! 260-védő mind a kapunál felállítva+ rubinos védelmi eszközök-vizesárokban 11 mocsári csappantó! Jön az ,,idegen,,nehéz páncélos támadókkal-eszközökkel-de nincs eszköze a vizes-árok ellen.nem tölti fel-de még csapóhídja sincs! A vártoronyban-udvarban+1590 védőm van! ,,,,és be tud törni már az első hullámmal-megfelelő eszközök nélkül! RÖHEJ! A valós ilyen csatákban a vizesárkon keresztül át sem tudtak volna menni-híd,és egyébb idevaló eszköz nélkül! NEVETSÉGES!
    omega49 @ hu 2
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 459
    Átúszták az árkot.
    Lorant96 @ hu 2
    omega49 írta: »
    Sziasztok. Engem már megtámadtak ketten is! A 2.támadás 5perc múlva érkezett az első után! Értelmetlen vereséget szenvedtem! 260-védő mind a kapunál felállítva+ rubinos védelmi eszközök-vizesárokban 11 mocsári csappantó! Jön az ,,idegen,,nehéz páncélos támadókkal-eszközökkel-de nincs eszköze a vizes-árok ellen.nem tölti fel-de még csapóhídja sincs! A vártoronyban-udvarban+1590 védőm van! ,,,,és be tud törni már az első hullámmal-megfelelő eszközök nélkül! RÖHEJ! A valós ilyen csatákban a vizesárkon keresztül át sem tudtak volna menni-híd,és egyébb idevaló eszköz nélkül! NEVETSÉGES!

Mivel az hullámondként nem tudsz mindenből vinni, elég nehéz lenne minden hullámba mindent nullázi....és mi van ha árokra visz meg pajzsot, de falra nem? Akkor meg amitt veszítesen? :))
    Ez az elméleted bukik amíg nem tudsz hullámonként mindenből vinni...
  • gronkygronky Bejegyzések: 3
    Sziasztok!

A védekezésért kapunk pontot vagy se?
    gronky @ hu 1
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544

gronky írta: »
    Sziasztok!

A védekezésért kapunk pontot vagy se?

Védésért is jár a pont.....
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2