Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés megbeszélése: új rangok

137

• szerkesztette ezt: 10.08.2014
    Sziasztok!

Iiiiiiiiiiiiiiiiiisten, Ments meg az 1000000000 bug-ot tartalmazó frissítésektől!

Természetesen felesleges tiltakozni, a GGS csak akkor fog (talán!) reagálni, ha a szerver összes játékosa vesz legalább 9999999999999999999999999 rubint!
  • HeroBalazsb2040HeroBalazsb2040 Bejegyzések: 207
    szerkesztette ezt: 10.08.2014
    Na én ehhez hasonlók miatt nem játszok már. Elrontottak egy nagyon jó játékot.

Jók a címkék ×DD De komolyan, azt valaki szedje le.
    Sziasztok!

Én már nem játszok! Lehet fosztogatni!
  • krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711
    Na én ehhez hasonlók miatt nem játszok már. Elrontottak egy nagyon jó játékot.
    Jók a címkék ×DD De komolyan, azt valaki szedje le.

Ezzel a fejlesztéssel nem lenne baj...
    Csak minden frissítésnek az a kisugárzása már, hogy a rubin a játék FŐ FŐ eleme... :(

A címkéket nem is figyeltem, mik voltak ott? :D
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Mikor lesz a frissítés és mennyibe fognak kerülni a veterán királyőrök?
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
  • krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711
    Randiguru írta: »
    Mikor lesz a frissítés és mennyibe fognak kerülni a veterán királyőrök?

Még egyiket sem közölték, egyelőre. :)
    De a veterán királyőrök nem fognak túl sokat érni sztem... Ha gyengébbek a vándoroknál, akkor inkább megcsinálom a vándor lovagokat, minthogy összegyűjtsem azt a sokezer pontot. Nagyon nem éri meg.
  • baka80 (HU2)baka80 (HU2) HU2 Bejegyzések: 119
    baka80 írta: »
    Sziasztok !

Van olyan hely ahol a nyálas modik, és az eszetlen fejlesztők kihagyásával lehet a tulajokhoz fordulni, mert most nagyon teli lett a hócipőm.
    Tolják az értéktelen kavicsot, már a csapból is az folyik lassan, és most ez az agyatlanság, mit fejlesztésnek neveznek.

Baka80

Azt értem a fejlesztők a pénzért tekernek, de azt nem, hogy miért rombolják szét ami már kész, és működőképes, és elfogadták a játékosok.
    Ha eddigi fórumos. és icipici játékosi tapasztalatom alapján, megint bevétel kiesést okoznak maguknak, ha ezt ebben a formában vezetik be.

Kiegészitem az ötletemmel. Ne mondják csak negatív kritikákat tudok írni.

A támadó és védő katonákat a mostani védő katonák arany áráért lehessen mozgatni a világok között oda és vissza, így egységes lenne az ár.Ne legyen külömbség!!!
    A támadás, és a védekezés egyformán fontos, a külömbség a dicspontban jelentkezik.
    Ráadásul növekedhet ettől a változástól, a támadási kedv is.
    A 195 000 dicspont határ maradjon, és a napi 2% csökkenés is.

Rettenetes+1cím jutalma aranyért toborozható lázadó sárkányimádó harcos.
    Rettenetes+2cím jutalma aranyért toborozható lázadó sárkányimádó ijjász.

Rettenetes+3cím jutalma aranyért a Veterán királyőrség lovagja.
    Rettenetes+4cím jutalma aranyért s Veterán királyőrség számszeríjjásza.

Aki már védekezett a lázadó sárkányimádó katonákkal tudja miért írtam az első két sor jutalmának.
    Aki ez fölé tud menni az pedig megérdemli a jobb támadó katonákat.

A címeket az eddigi számításokat figyelembe véve 7 napig lehessen birtokolni.
    Jöhet az új zászló.

Játékostársak, ez ebben a formádan integrálható lenne a játékba?
    Igen, nem?

Baka80
    baka80 @ hu 2

Név :baka80
    Szint : 70-es

• dinel (HU1)dinel (HU1) HU1 Bejegyzések: 41
    szerkesztette ezt: 11.08.2014
    Nagyon igaz hogy értéktelenné válik a főváros!! De a katonák nem lennének rosszak csak kicsit finomítani kéne a dolgokon!! Először is nem kéne lerabolni ennyire a dicspontunkat mert ez nagyon nagy görénység úgy hogy még a 200as rubint akciót is kivették!!!! Amit megint csak nem értek de biztos én vagyok a hülye :$ 200as akciónál sokkal többen vesznek nagyobb értékbe rubint mert nagyon is megéri!!! És a GGS-nek ebből pénze van... ezért is nem értem minek vették ki!! Ha ennyire már csak a pénzről meg a rubintról szól a játék akkor adjanak lehetőséget hogy "élvezettel" vegyünk rubint!! A 10%dics meg egy nagy hülyeség már bocsánat :) szerintem a Frissítés elött nézzék végig a kommenteket és utána gondolkodjanak hogy játékosokat akarnak-e szerezni a szerverekre vagy elakarják őket kergetni??!!!! :)
    dinel @ hu 1
    Szerintem nem válik értéktelenné a főváros. Ha megnézed a nagy szövik tagjait, akkor azt láthatod, hogy nem mindenki tudna alapvetően királyőröket gyártani, mivel nem érte el a Rettenetesi címet. Továbbá ha nincs főváros, akkor királyőr védőt se tudna gyártani.

Ez a frissítés annyiból jó, hogy a veterán királyőrért meg kell dolgozni, míg a fővárost birtokló szövetség néhány tagjának nem kell erőlködni a sima királyőr támadóért.

A 10 %-os dicsőségpont csökkenés viszont gusztustalan!
    70. szint +++

MINDEGY
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    Szerintem meg nem ujdonsagokat kene bevezetni ami uj bugokat hoz, hanem a meglevoket kene javitani. Berimond tiszta bug. Vihar is bugos.

Barcsak jonne egy olyan frissites amiben megirjak, hogy a hasznavehetetlen, ocska, semmit nem ero, nyomorult DRAGAKOVEKET KIVESZIK A JATEKBOL! Mindig ebben remenykedem, de sajnos mindig csalodok. :(
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • Nemes Tamás0Nemes Tamás0 Bejegyzések: 304
    Alicia2 írta: »
    Szerintem meg nem ujdonsagokat kene bevezetni ami uj bugokat hoz, hanem a meglevoket kene javitani. Berimond tiszta bug. Vihar is bugos.

Barcsak jonne egy olyan frissites amiben megirjak, hogy a hasznavehetetlen, ocska, semmit nem ero, nyomorult DRAGAKOVEKET KIVESZIK A JATEKBOL! Mindig ebben remenykedem, de sajnos mindig csalodok. :(

Szia!

igazad van
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nemes Tamás0

Elizium, besorolásom:kincstárnok
    61-es szinten tartózkodom és nem áll mondómban lejeb menni, magyar 2-n vagyok!

aki nem hiszi az ne is járjon utána mert megéri;)
  • szerkesztette ezt: 11.08.2014
    A GGS megint majdnem jó fejlesztést hozott össze.......De ezt a 10% *** átgondolatlan...... 181 100 dicspont fölött NAPONTA legalább 18110 dicspont fogyik amit még egy 70-es sem hoz össze naponta..........Nagyon sokan le fognak ,,ragadni,, a RETTENETES címnél.

Összefoglalva: Aki nagy rangot akar vegyen rubint új zászlókra.....A fejlesztők a pénzben mi pedig a bugtengerben fürdünk. Lassan már olyan magas lesz a bugtenger víszszintje hogy akár bele is lehet fulladni.....

Tehát a fejlesztőknek kedvez de a játékosoknak nem igen....

Várom a kitiltást.
  • piramispára (HU2)piramispára (HU2) Bejegyzések: 2
    tényleg tele van buggal azt jó lenne nagyítani

thekornel nagyon tetszik a címkéd:)

'javítani elnézést
    piramispára @ hu 2
    szerkesztette ezt: 12.08.2014
    Igen, ez a 10% -os dicsőségpont csökkenés irreális! Remélem hamar visszaállítják, mert sztem így sokan nem fogják megtartani.
    70. szint +++

MINDEGY
  • KebgerKebger Bejegyzések: 3
    Katonaeltűnéshez, hidd el visszaadják, nekem is volt ilyen gondom és bár két héttel később de visszaadták :) a support viszonylag fair szokott lenni :D csak ennyi, ja és a frissítés.......... ez a 10% mínusz a lehető leges-leggenyóbb húzása a GGS-nek
    Kebger @ hu 2

Szint: 45
    Szövetség: Forte
    Szövetségi rang: Tag
    Rang: Tartománygróf
  • Dugodaniel (HU1)Dugodaniel (HU1) Bejegyzések: 85
    az új katonák erejét és árát, majd szívesen fogadnánk.
    Dugodaniel @ hu 1
    Dugodaniel írta: »
    az új katonák erejét és árát, majd szívesen fogadnánk.

igen, jó lenne tudni!
    70. szint +++

MINDEGY
  • Hajni812Hajni812 Bejegyzések: 25
    Sziasztok.Hát itt az ujjabb hiba:-)Nálunk pl minden támadás vagy 5-ször jelenik meg:-)
    Elöször azt hittem a tagom is akkor ér mint én és utána látom hogy az én s többiek támadásai is vay 5-ször jelenik meg:-)
    Hajni81 @ hu 2
    Angol fórumon sincs leírás a katonák áráról és erejükről. Megkérném a nagy támadó szellemű játékosokat, ha vki eléri a szinteket írja már le ezeket! Köszönjük!
    70. szint +++

MINDEGY
  • Hajni812Hajni812 Bejegyzések: 25
    Azon kívül 566 katonával indultam támadni és a frissítés után 466 fog becsapodni valahova elkoszált 100 az eszközökkel együtt:-)
    Hajni81 @ hu 2
    Előre mentek, ők az igazi Bátrak:)
    70. szint +++

MINDEGY
Sign In to comment.