Főoldal Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés: Idegen invázió

15581

• CarmisoCarmiso Bejegyzések: 231
    szerkesztette ezt: 27.07.2014
    thunder8 írta: »
    Nem sikerült javítani. :)
    Ezt leszámítva remek példa. :)

Nálam működik. :o
  • thunder8thunder8 Bejegyzések: 294
    Jó neked, nálam pontosan ugyanúgy ugrál, mint már egy jó ideje. Persze nem mindig. Alicia2 is ezt kifogásolja 2-3 hozzászólással feljebb. Bár nem egyértelmű, hogy a javításra vagy a bugra írtad, hogy működik. :)
    Carmiso írta: »
    Nálam működik. :o
    thunder8 @ hu 2
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    Nalam most mukodik es nem ugralnak a nyilak, de 1 oraja meg kemenyen pattogtak. :o

Most lett elegem ebbol az idegen invaziobol.
    Most jon ram a 3. tamadas egy alientol, de meg be sem ert es mar jon a 4. is.
    Tenyleg ket tamadas jon ram egyszerre? Nehogy tul tudjam elni, mikozben egy tegnapitol ezerrel egek meg, ami egy 70es idegentol jott full 300 rubinos eszkozzel es 1000 feletti sereggel?
    Kozben egy tagomat is tamadjak, akinek vedoket kuldtem. Koszi szepen. Azt hiszem En is gondolkodni fogok azon, hogy folytassam-e tovabb ezt az egesz jatekot.
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
    Érdekes lenne, ha vasárnap délután javították volna. Nálam egyébként ugyanolyan, és a többi hibával kapcsolatosan sem látok javulást, de a kovácsolást még nem néztem.
    Alicia2 írta: »
    Nalam most mukodik es nem ugralnak a nyilak, de 1 oraja meg kemenyen pattogtak. :o
    thunder8 @ hu 2
    thunder8 írta: »
    Érdekes lenne, ha vasárnap délután javították volna. Nálam egyébként ugyanolyan, és a többi hibával kapcsolatosan sem látok javulást, de a kovácsolást még nem néztem.

Te tapasztalt játékosnak tűnsz thunder8 :D, aktív vagy és nagyon sok hibát találsz a játékban. Nem szeretnél nekünk segíteni moderátorkodni? Elkélne a segítség, a supportosoknak is.
    De, tervezek egy hibajegyzéket összeállítani.

A legújabbról mindjárt töltöm fel a képet.

Bocs a képekhez még lusta voltam:

http://hu.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?24155-Hib%C3%A1san-m%C5%B1k%C3%B6d%C5%91-k%C3%B6vek&p=206915#post206915
    Te tapasztalt játékosnak tűnsz thunder8 :D, aktív vagy és nagyon sok hibát találsz a játékban. Nem szeretnél nekünk segíteni moderátorkodni? Elkélne a segítség, a supportosoknak is.
    thunder8 @ hu 2
  • szroberto81szroberto81 Bejegyzések: 122
    A római birodalom is úgy omlott össze. Mire tudathoz jutott a történet addigra annyi volt.
    Itt is hasonló a helyzet. Mire a moderátorok által és ott esetleg változtatás állna be . Addigra már sokan besokalva abba hagyják játékukat. megunták hogy nem történik valójában semmi.
    Hetek óta írunk be és valójában a kövek ott vannak szépek jó ötlet lehetne ha nem igy működne
    de nem jó semmire egyáltalán. Értéktelen kacat.
    szroberto81 @ hu 2
  • Kalam MekharKalam Mekhar Bejegyzések: 9
    Full védelemmel,legerősebb rubinos eszközökkel,nagyjából egálban lévő parancsnokok csatájából egyetlen támadót nem szedek le,úgy h egyetlen oldalt fogk..na menjetek ti a búbánatba ... rubinos csaló banda..,..
    Kalam Mekhar @ hu 2
    Előbb meg kéne érteni a játék működését, és nem ész nélkül tolni bele a pénzt, ez csak egy tanács. :)

Gondolom csak távosokkal védtél...
    Full védelemmel,legerősebb rubinos eszközökkel,nagyjából egálban lévő parancsnokok csatájából egyetlen támadót nem szedek le,úgy h egyetlen oldalt fogk..na menjetek ti a búbánatba ... rubinos csaló banda..,..
    thunder8 @ hu 2
    thunder,nem vagyok hülye,nyeretlen kétéves. nem 1 napja játszom. undorító ez a rubinhajhász szarakodás amit a rendszer művel. nem vettem soha egyetlen tetves rubintot sem,csak amit össze harácsoltam,abból gazdálkodom. szóval oszt az észt máshol.nem tolom az emeltdíjas sms eket stb. de ne nézzük már a másikat hülyének.
    Kalam Mekhar @ hu 2
    Minél jobban balhézol, annál többen olvassák, hogy nem tudsz védeni, és akkor sok bejövőd lesz, mert így nagy dicspontot lehet kaszálni rajtad, hogy 1040 támadó jut be az udvarba. Csak segíteni próbáltam. :)
    thunder,nem vagyok hülye,nyeretlen kétéves. nem 1 napja játszom. undorító ez a rubinhajhász szarakodás amit a rendszer művel. nem vettem soha egyetlen tetves rubintot sem,csak amit össze harácsoltam,abból gazdálkodom. szóval oszt az észt máshol.nem tolom az emeltdíjas sms eket stb. de ne nézzük már a másikat hülyének.
    thunder8 @ hu 2
  • The TeacherThe Teacher Bejegyzések: 94

Nem azt állította, hogy ön buta, csak még keveset tud. Jegyeztek itt fel a krónikások olyan harcosokat is, akik háromszor kérték vissza supporttól az elveszett védőket, mert biztosan csaltak akik veszteség nélkül mentek be hozzá.
    Mivel a játékos rengeteg rubint vett, vissza is kapta, ám a gonoszok ismét veszteség nélkül mentek be hozzá, egészen addig, míg megtanulta mit nem tud.

Ez a tudatlan ember, a sárkányt sem tudta beütni, fegyverárustól vett eszközökkel sem, 5000-6000 vesztett támadó után, azért kért segítséget, és megvilágosodott. (ingyen)
    ***Salvum fac Deus reginae***
    **A préda nem pofázik, csendben átadja magát az elmúlásnak, s megtér isteneihez.**

Kérlek beszélj szépen a játékosokkal Kalam Mekhar.
    Csak a játékosokkal kell szépen beszélni? :)

Egyébként (most irónia nélkül) örülök, hogy azért tiltás nélkül is sikerül néha orvosolni a helyzetet, normális emberi kommunikációval.
    Kérlek beszélj szépen a játékosokkal Kalam Mekhar.
    thunder8 @ hu 2
    Én kérek elnézést.

Szimplán felment a pumpa,mert ilyet azért még nem sűrűn tapasztaltam, de tényleg bocs a hangnemért. De pl Thunder8, Te se nézd a másikat béna kezdőnek,kérlek. Franc se akarja visszakapni az embereit...szimplán az értelmetlen hülyeségek ellen emelhessen már hangot az ember.
    Kalam Mekhar @ hu 2
  • VBENEDEK2VBENEDEK2 Bejegyzések: 4
    nos ez mind szép és jó de mi lesz ha mondjuk orosz országgal kerülünk öszze ott hányan játszanak tízmillán?:confused:
    VBENEDEK @ hu 2
    VBENEDEK2 írta: »
    nos ez mind szép és jó de mi lesz ha mondjuk orosz országgal kerülünk öszze ott hányan játszanak tízmillán?:confused:

Kb 3000 pontot kaptak a múltkori invázióban.
  • szerkesztette ezt: 27.07.2014
    én több rubint felugr ablakot kérek, ha lehet
    Mert a játék valóban unalmas.
    Valójában elég az ha ide belépünk és a felugró ilyen ablakok ajánlatait naponta felvásáróljuk.
    igaz hogy havi bevételeink mindezt nem fedezik.
    Egy a lényeg az hogy a szolgáltató meg a support meg mindenki elégedett legyen.
    A jétékkal meg nem is érdemes valójában törödni.
    Különben ma hallottam úgy fél füllel mennyi Amerikai Bank ment csődbe.
    hisz valójában azok szintén igen jól intézik ügyeiket.
    Különben is a pénz egyesek szerint dolgozik.
    Hisz sok galléros szerint ez történik napjainkba is.
    Meg igen okos elme szerint :)
    Bár mikor kiraktam az asztalra egy 10 000 valahogy az nem igazán akart.
    lehet hogy nem mindegyik hajlandó erre ?? :(
    Itt is ha fizetünk valójában nem játszunk igen jó játékká válik így ez.
    Ha estleg valaki abba kételkedik hogy nem zavarodtam meg ??
    Megnyugtatom sok igen sok rubint felugró ablakot látok mikor belépek.
    Néha időbe telik hogy esetleges már szinte felesleges játékomhoz eljussak.
    sőt nem mások felmenő rokonságát hanem a hozzám hasonlókat érdemes emlegetni.
    Természetesen jó értelembe.
    mert valójában ésszel is megáldottak minket :) :cool:
    Nem gond, én csak jeleztem, hogy nem játékhibáról van szó. Az a baj a cég indokolatlan szidásával, hogy akkor könnyen hozzászoknak, és már az indokolt sem fogja érdekelni őket. :)
    Én kérek elnézést.

Szimplán felment a pumpa,mert ilyet azért még nem sűrűn tapasztaltam, de tényleg bocs a hangnemért. De pl Thunder8, Te se nézd a másikat béna kezdőnek,kérlek. Franc se akarja visszakapni az embereit...szimplán az értelmetlen hülyeségek ellen emelhessen már hangot az ember.

Regelj be és megtudod. :)
    Egyébként ne a létszámuk miatt aggódj. Putyin papa idecsörrent egyet kis hazánkba, aztán levágják az áramot is arra a 3 napra. :)
    VBENEDEK2 írta: »
    thunder8 @ hu 2
  • zengoadrizengoadri Bejegyzések: 6
    Űdv !

Na most van elegem ebből a szemétségből most is van 2. bejövő támadás a szöviben ráadásul égő kastélyokra védelem alig van ez már szemétség a fejlesztők részéről.:mad:

Az egyik játékostársamnak például már 22 000 rubinos a kára az idegenek miatt szóval ébresztő kedves űzemeltetők !!
    zengoadri @ hu 2
Sign In to comment.