Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés: Idegen invázió

15181

• HarcosGamerHarcosGamer Bejegyzések: 67
    szerkesztette ezt: 13.07.2014
    engem az előzőnél se támadtak:(.
    HarcosGamer @hu 1

Bocsi ha olyat mondok amiért megsértődsz.

Nem érdekel semmi hatalommániás idióta!

Egy jó mondás tőlem:
    Dilibogyó!

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • Vadné1978 (HU2)Vadné1978 (HU2) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 13.07.2014
    Sziasztok!

Járt már valaki úgy, hogy összesen 1 tapasztalatponttal és némi nyersanyaggal tért vissza a csatából? Kémkedtem, voltak eszközei, védői. A csatajelentésben viszont minden 0! Nagy csalódás volt és sok elpazarolt pénz! :(
    Vadné1978 @ hu 2
  • szerkesztette ezt: 14.07.2014
    Nekem most nem volt bejövőm....De támadásokkal azárt 2000 dp-t össze tudtam szedni...
  • Deltaxqwe2Deltaxqwe2 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 14.07.2014
    A sok negatív vélemény után én most egy Pozitívumot mondanék : az ajándékötlet (azonnali és díjtalan javítás) nem volt egy rossz ötlet a GGS-től.
    Gondolom sokan hasznát vették,persze van akinek nem volt rá szüksége és másnak jobban örült volna.
    Én ezt mindenesetre pozitívumként fogom fel.
    Deltaxqwe2 @ hu 2
    Na akkor a tapasztalatok a mostani eventről:

-Első körben szeretnék a fejlesztőknek megköszönni, hogy végre olyan időbe tették be, hogy a dolgozó emberek is ki tudják használni az eventet és segíthessenek a társaiknak. Múltkor nagyon nem jött be a hétköznapi időben berakott event, de ez így korrekt volt.

-Másodszor, hogy mintha ezek erősebbek voltak. Ugyan még mindig volt olyan, hogy 1100 királyőrséges katona jött felszerelés nélkül (amiről nem tudom elképzelni, hogy valaki használja így) de voltak olyan támadások, hogy csak démon-, halálegység, királyőrségi katik, rubinos cuccokkal elég kemény parival. Ez már valami...kicsit sok védőt veszít vele az ember de legalább nem csak leszedi a cuccaim és DP-t is alig ad. Ez nem volt olyan rossz. Bár volt aki 300-400 fős támadást kapot sima buzogányosokkal felszerelés nélkül, amit nem tudtam hova tenni :D

-A kürt is végre jó volt, ami nagyon fontos javítás

Ami furcsa volt, hogy ha olyan mint egy rablóbáró, akkor
    1:
    Hogy lehetett, hogy nyitott kaput csinált az egyik vár?
    2:
    Hogy tudták bevédeni az ellefelet?
    Mert az egyik tagunk küldte a jelentést, amiben a bevédést jelölő kérdőjelek álltak, természetesen kikapott a támadás.

-a védelem több várnál is ugyan olyan elven volt beállítva...azaz jobb szélen 1-2 katona, középen csak 1 és a maradék bal szélen.

- minden ellenfélnek rubinos cucca volt, nem tudom, hogy ez csak ellenem volt-e így, bár nem csoda, hisz nem voltak alacsony szintűek.

Egy támadást nem tudtunk leszedni, amúgy mind fogva volt. Ha hétvégén van az event, akkor jobb hisz erre vannak a társak, hogy egymást segítsük.
    Sok lett a vezsteség, de gyakorlatnak és a gyengeségek kimutatására jó event. Legalább láttuk kinek miben kell fejleszteni még.

Összegzés:

Most egész jó volt ez az event, sokat dobott az élvezeten, hogy hétvégére tették és a nagyon idegesítő hibákat kijavították (itt főként a kürtre gondolok). Viszont nem mondom, hogy túlzásba viszem majd ezt az eventet, mert most is csak kétszer támadtam.
    (Ha a védelem támogatásért járna dp- biztos sokat dobna még ezen.)

Valamint furán jött ki, hogy a szövibajnokság pont együtt volt ezzel, de jó is mert a kisebb szövik is ahogy láttam előrébb juthattak. Ez mentálisan is dobhat rajtuk és a részvételi jutalom elérése is sokat segíthetett nekiK ha esetleg nem veszik a rubint.

De grat a fejlesztőknek, tetszik, hogy változtattak az élvezhetőség kedvéért. :)
  • szroberto81szroberto81 Bejegyzések: 122
    egy párszor beírtam egyszerre beraknak szövi versenyt Most szlovákokat , Ott van a prnge meg a viharsziget , na meg a nyár és a hétvége. Sok játékos ilyenkor tölti családjával vafy ismerőseivel az idejét is. A játék egy dolog . de nem a nap 24 órájában. Ne is akarják a belépőket ide igy kötni. A rossz eventek megnyilvánulásos beőntések a játék kedvet elveszik. Sokan abba fogják igy hagyni.
    Játékra ráforditott idő nem napunk legnagyobb részére vonatkozik. Mást se csináljunk mint egész nap a monotort nézzük meg reagáljunk arra amit ide bedobálnak. Szerintem de ahogy észre vettem mások se igy gondolják. Érdemes a szolgáltóknak a játékszerkesztőknek ezen elgondolkodniuk.
    Az életben más igen fontos dolgaink is vannak ezen kivúl. Munka emberi kapcsolatok akár csalás Barátok . Meg más szórakozás is. Én azokat is fontosnak tartom. :)De sokan mások is.
    szroberto81 @ hu 2
    egy párszor beírtam egyszerre beraknak szövi versenyt Most szlovákokat , Ott van a prnge meg a viharsziget , na meg a nyár és a hétvége. Sok játékos ilyenkor tölti családjával vafy ismerőseivel az idejét is. A játék egy dolog . de nem a nap 24 órájában. Ne is akarják a belépőket ide igy kötni. A rossz eventek megnyilvánulásos beőntések a játék kedvet elveszik. Sokan abba fogják igy hagyni.
    Játékra ráforditott idő nem napunk legnagyobb részére vonatkozik. Mást se csináljunk mint egész nap a monotort nézzük meg reagáljunk arra amit ide bedobálnak. Szerintem de ahogy észre vettem mások se igy gondolják. Érdemes a szolgáltóknak a játékszerkesztőknek ezen elgondolkodniuk.
    Az életben más igen fontos dolgaink is vannak ezen kivúl. Munka emberi kapcsolatok akár csalás Barátok . Meg más szórakozás is. Én azokat is fontosnak tartom. :)De sokan mások is.

Magyarán nincs isőd...akkor minek játszol? Én is dolgozom, minden hétköznap este 7 előtt érek haza...hétvégén egy nap rokonoknál és egy nap amikor főzni kell, mosni, takarítani...de kompromisszum kell ehhez a játékhoz is.

Eddig az volt a baj, hogy hétköznapra teszik (nekem is ez volt a bajom) de a hétvége is rossz? Akkor mikor lenne jó?
    Ha háborúban vagytok ugyan ilyen...sőt, ez sokkal jobb annál :D ott nem csak 1-2-3 bejövő van hanem 10-20...hétvégén mivel többen vannak fent így látszott, hogy mennyit védtünk most is.
    1 bukás a többi megvolt.

Nem tudom mekkora szövitek van, de szerintem ha összetartó szöviben vagy, akkor ezek foghatóak...

De ha ennyire nincs időd játszani, akkor felesleges erőltetned :)

Amiben egyet értek az az, hogy sok eventet dobnak be egy időben...
  • Dugodaniel (HU1)Dugodaniel (HU1) Bejegyzések: 85
    továbbra is sajnálatos, hogy ha a szövi elérte a max dics szintet, a krónikákban már nem jelennek meg az eredmények (csatában szerzett dics pontok).
    Dugodaniel @ hu 1
  • kis hercegkis herceg Bejegyzések: 56
    Üdv!
    Előrebocsátom,nem akarom senki kedvét venni,aki örül ennek az eventnek,az örüljön továbbra is,aki szapulja,az tegye ezt .
    Csak annyit nem értek,miért gondolják még most is sokan,hogy valós ellenfeleink vannak ebben a küldetésben?Jópár idegen kastélyt kémkedtem,jópárat támadtam is és rengeteg megmagyarázhatatlan,sőt lehetetlen dolgot lehet tapasztalni.
    Pl. jelentkezzen,aki be tudja a védelmét úgy állítani,hogy a falon legyen pár támadó is,de a várudvarban mégis legyen erős védő is alapból.Vagy a falon fegyveres alattvalók vannak,udvarban erős védők?
    Én eléggé rövid ideje játszom ,de buta is vagyok,ezért kérem,jelezze valaki,ha ezt létre tudja hozni!
    Az pedig,hogy van ahol változik a kémeléshez képest valami igazán nem nehéz probléma.
    A bejövő támadásokat nézve pedig nem hiszem,hogy akár egy kezdő így támadna meg valakit.
    Szóval ez a rablóbáró tuningolt változata,amihez több erő,katona és főleg jobb eszköz kell,és ez itt a lényeg!
    Lehet,páran egyetértenek,sokan nem,de ez itt teljesen rendben lévő,mivel a játékfejlesztők szapulásán kívül kevés dologban van egyettértés!:D
    Mindenkinek további jó játékot kívánok!:)
    kis herceg @ hu 2
    Talán 2x ment el?:D
    kis herceg @ hu 2
  • thunder8thunder8 Bejegyzések: 294
    Jelentkezem, én be tudom így állítani a védelmet. :)

Ha csak közeleseket állítasz a falra, de nincs benn elég védő, akkor mennek fel a falra az alattvalók/támadók,és ettől még az udvarban lehet akár sok ezer darab királyőrséges felderítő is.

Egyébként egyetértek, hogy sok furcsaság van.
    kis herceg írta: »
    Üdv!
    Előrebocsátom,nem akarom senki kedvét venni,aki örül ennek az eventnek,az örüljön továbbra is,aki szapulja,az tegye ezt .
    Csak annyit nem értek,miért gondolják még most is sokan,hogy valós ellenfeleink vannak ebben a küldetésben?Jópár idegen kastélyt kémkedtem,jópárat támadtam is és rengeteg megmagyarázhatatlan,sőt lehetetlen dolgot lehet tapasztalni.
    Pl. jelentkezzen,aki be tudja a védelmét úgy állítani,hogy a falon legyen pár támadó is,de a várudvarban mégis legyen erős védő is alapból.Vagy a falon fegyveres alattvalók vannak,udvarban erős védők?
    Én eléggé rövid ideje játszom ,de buta is vagyok,ezért kérem,jelezze valaki,ha ezt létre tudja hozni!
    Az pedig,hogy van ahol változik a kémeléshez képest valami igazán nem nehéz probléma.
    A bejövő támadásokat nézve pedig nem hiszem,hogy akár egy kezdő így támadna meg valakit.
    Szóval ez a rablóbáró tuningolt változata,amihez több erő,katona és főleg jobb eszköz kell,és ez itt a lényeg!
    Lehet,páran egyetértenek,sokan nem,de ez itt teljesen rendben lévő,mivel a játékfejlesztők szapulásán kívül kevés dologban van egyettértés!:D
    Mindenkinek további jó játékot kívánok!:)
    thunder8 @ hu 2
  • BelfegorPlayer (HU2)BelfegorPlayer (HU2) HU2 Bejegyzések: 156
    Legjobb dp szerzesi lehetoseg ! Persze szerintem! Aki arra panaszkodik ,hogy nem tudja vedeni oket az mast sem tud vedeni! Irtak ,hogy a legelvetemultebb tamado sem tamad ilyen erosen?! Attol kerdezem vedtel mar 90/90es pk-t csillogos demonokkal fullos rubinos eszkozokkel 3as varral?
    BelfegorPlayer @ hu 2
    thunder8 írta: »
    Jelentkezem, én be tudom így állítani a védelmet. :)

Ha csak közeleseket állítasz a falra, de nincs benn elég védő, akkor mennek fel a falra az alattvalók/támadók,és ettől még az udvarban lehet akár sok ezer darab királyőrséges felderítő is.

Egyébként egyetértek, hogy sok furcsaság van.

Szia!
    Köszi a segítséget,erre nem gondoltam!:)
    A baj az,hogy olyan 170 veterán íjász és 50 valamennyi veterán dárdás mellett voltak az alattvalók.
    Volt olyan is,hogy hasonló védelem mellett volt fent pár veterán támadó,udvarban pedig még további veterán védők.
    Jó ez,a változatosság tudást fejleszt!:D
    kis herceg @ hu 2
  • szerkesztette ezt: 25.07.2014
    Mostmár szólni sem szólnak hogy event lesz....ddig legalább 10p készülési időnk volt :D
  • Casa303 (HU2)Casa303 (HU2) HU2 Bejegyzések: 128
    szerkesztette ezt: 25.07.2014
    Közel-Kelet ellen???????????????,, Normálisak vagytok?. hát meg fulladunk az olajban .... én nem a sivire céloztam!
    Casa303 @ hu 2
    Armageddon szövetség
    Diplomata
  • Níró (HU2)Níró (HU2) Bejegyzések: 64
    Van benne valami hogy aki nem akar rész venni akkor nem fizet. Szóval akkor ez hatással is mehet a nemesség versenyre... az idegen invázió meg pl.: a nemességi verseny ugyan az csak az egyik küldetéses a másik meg önmagadtól kell csinálni. Én szerintem ne legyen olyan hogy fizetni kelljen az idegen invázióra.

További szép napot!
    Níró Dragonel

Szerver: Magyarország 2
    Szint: 68
    Rang: Főherceg
    Szövetség: >-=VaPe=-<

• Sir Sir (HU2)Sir Sir (HU2) HU2 Bejegyzések: 88
    Sziasztok!

Röviden összefoglalva: Bárgyú, inkorrekt, átlátszó.

Hosszabban:
    1. DP szerzés.. Gratulálok azoknak akik ebben a játékban az így szerzett DP-re büszkék. Mert a DP tapasztalatpontot jelent.. Nos, itt ezek ellen a bárgyú támadások és védések ellen csak egy tapasztalat szerezhető: A GGE kapzsisága határtalan. Mert sem támadásban, sem védésben a valóságot nem sikerült még megközelítőleg sem eltalálni a fejlesztőknek,viszont ha nem vagy gépnél a rubinos védelmi cuccok huss... ha meg nem rakod fel a falra alapból, akkor bárki simán beüt.. Tehát a bárgyúság mögött jól felfogott üzleti érdek van, ami csak azért dühítő, mert ettől még nem kéne tönkretenni a játékunkat!!!
    2. A GGE által indított támadások nem néznek semmit. Jönnek égő várra sorozatban is, ha esetleg éjjel nem tudsz fenn lenni és más sem.. akkor reggelre se cuccod a falakon, sem épületed ami nem áll lángokban! Gratulálok ehhez is, hiszen így kell ezt...
    3 Végezetül pedig, a valós csaták, a valós játék inkább ösztönözné játékra a népet. Lehet van itt pár lelkes emberke aki nagyon büszke magára, hogy be tudott verni egy pár idióta védelmet, ahol védő sincs igazán, és micsoda dicső címeket szerzett ezáltal, vagy döngeti a mellét, hogy kivédekezett egy pár támadást, ahol se eszköz, se normális pari nem volt... De könyörgöm! A Tisztelt Akárkiknek miért érdeke, hogy lealacsonyítsák a játéknak ezen részét?

Végezetül pedig: Ezen zseniálisan elszúrt idegen invázió helyett PÉLDÁUL a kovácsműhelyt raknátok már rendbe,mert amióta a drágaköves frissítésvolt, használhatatlan pár funkció benne. Tegnap pld kovácsolni nem lehetett, meg visszaugrál minden mozgatás után az eredeti első pozícióba a felszerelés raktárad... De ez nyilván nem annyira fontos, miként az ugráló nyilak a képernyőn, az is jó így...
    Vagy a technikust fejleszthetnétek,mert túl olcsó.... Alig 2 milla arany már elég egy sikeres kovácsoláshoz némely cuccnál.. Ez FELHÁBORÍTÓ! Mi ez a bűnös hanyagság? Szerintem alapból úgy kéne, hogy az első száz kattintás legyen alapból sikertelen és minden tizedik tripla aranyba kerüljön, de az eddigi olcsóságot a rubinnal történő sikerre is megszüntethetnétek.. Mer ez így túl kevés pénzt nyúl le a játékosoktól. Szerintem legyen egy kattintás 1 milla arany, vagy 100 ezer rubin... Naa aaz már döfi! ;)
  • Casa303 (HU2)Casa303 (HU2) HU2 Bejegyzések: 128
    EMBEREK MAGYARORSZÁG KÖZEL-KELET ELLEN?

NEM NORMÁLISAK A FEJLESZTŐK, EZ NEM VÉLEMÉNY EZ TÉNY.

MONDHAT BÁRKI BÁRMIT, legközelebb a Vatikán fog harcolni DAK-gal, vagy mi?

Fejlesztők! Ez így huss.... erre én nem költök... takarodjatok a francba az idegen inváziótokkal , AZÉRT KÖLTSEK RUBINOS CUCCRA HOGY ILYEN BÁRGYÚ NPC-K LEVEGYÉK....áááá azt a kamut meg hagyjátok, hogy "élő" a küzdelem...

VALÓSZÍNŰTLEN, HOGY A JELENLEGI FELSZERELTSÉGGEL ÉS ÉRTELMI SZÍNVONALLAL A GGE BÁRMIKOR IS KÉPES LEGYEN EGY ILYEN ÉLŐ HARCOT ÖSSZEHOZNI... nem hiszed lépj be és nézd meg... lassú, nem müködnek a funkciok...

HÁT KÖNYÖRÖGŐM ANNYIRA NEM VAGYTOK KÉPESEK, HOGY A KÉMJELENTÉSBŐL A VÁRHOZ, ERŐDHÖZ UGORHASSAK, MÁR 3X POSZTOLTÁTOK H MEGCSINÁLTÁTOK MÉG MINDIG NEM MEGY...

Egyébként addig pofa alapállás a goodgame-nek ÚGY AHOGY VAN MÍG NEM FOGJÁK FEL, HOGY A "MEGNEMTÁMADÁSI" SZERZŐDÉS ÉRTELMÉBEN NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM TÁMADHATÓD MEG.... de azért a gge add rá lehetőséget!

Szóval ennyit a fejlesztők értelmi színvonaláról, mert lehet ott 1000 diploma, MSC meg PHD ha EGY EGYSZERŰ KIFEJEZÉST NEM TUDNAK ÉRTELMEZNI....

Ui. lehet rám vetni a követ, hogy csináljak különbet, állítom, ennyi pénzből 1000x különbet csinálnék (igaz kéne hozzá IT szakirány de még azzal együtt is....!!!)

És én állítom, hogy a T. Modik semmilyen visszajelzést nem küldenek vagy odafent tojnak rá... dehogy valami nem stimmel az 100!

Az összes forumon kérik hogy szüntessék meg ezeket a köveket... erre még mindig benne vannak...

MÁSHOL A VEVŐ AZ ELSŐ AKI FIZET A JÁTÉKÉRT, ITT NEM ITT A TISZTELT FEJLESZTŐK AZ ELSŐK AKIKNEK MÁR LASSAN SENKI NEM FIZET (nem véletlenül lett 10mp egy rubin és nem fél perc... nem véletlenül drágult minden, tünt el az egyéni 200%as... nem véletlen csinálták a fegyverárusnál is a balhét, ott is pénzt akarnak fogni.)

BARÁTAIM, JÁTÉKOSTÁRSAIM, mi innen ülve látjuk, hogy mennek e a játékosok (és a pénz főleg ) a gge-től és ezek nem csinálnak semmit?

Najó én elhuztam focizni, vagy csikket szedni a parkban, még az is jobb progamnak igérkezik, minthogy a világ leggazdagabb részét akarjuk legyzőni... pénzzel.. h*lyék ezek....
    Casa303 @ hu 2
    Armageddon szövetség
    Diplomata
  • timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyzések: 35
    Nem kérünk több idegent!!!
    Nem érdekel, hogy sok dp-hoz!!! Inkább TISZTESSÉGES, SZEMTŐL-SZEMBE harccal szerzek kevesebbet!
    Már éjjel-nappal ülhetünk a gép előtt a bejövőket lesve. Ha támadunk, több támadó fogy, mint amekkora "nyeremény" sereget kapunk! Ha csak védünk, sorra morzsolódik az egész csapat védője. Utána persze bedobnak egy sötét alakot, vagy egy pontvadász nemesi feladatot! Nem vagyok olyan naív, hogy ne lássam, hogy direkt "szedik" el a szorgosan gyűjtött seregeinket, hogy hirtelen kelljen súlyos rubinokért összeszedni a katonákat és az eszközöket!!!
    Rengeteg apró és bosszantó hiba zavarja a játékot, amiket már előttem többen is említettek, ezért nem sorolom. Jó lenne, ha azokkal törődnének, aztán majd eldöntenénk, érdemes-e pénzt áldozni rubinvásárlásra. Mindenféle lehúzós újítás nélkül többen vennék a rubint!
    Az alap játék jó, élvezhető... LENNE! Ha ilyen idióta, rákényszerítős feladatokkal nem tennék tönkre!!!
    timcsi
  • izsák5izsák5 Bejegyzések: 23
    Casa3032 írta: »
    Egyébként addig pofa alapállás a goodgame-nek ÚGY AHOGY VAN MÍG NEM FOGJÁK FEL, HOGY A "MEGNEMTÁMADÁSI" SZERZŐDÉS ÉRTELMÉBEN NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM TÁMADHATÓD MEG.... de azért a gge add rá lehetőséget!

Szerintem ez pont praktikus. Nekünk a tanodánkkal pl. mnt-nk val nem paktumunk, és sokkal könnyebb az erődökkel sakkozni így, hogy nincs letiltva a támadás. Azzal együtt persze, hogy mindenki tud róla, hogy normál esetben nem támadjuk egymást.
    izsák5 @ hu 2
Sign In to comment.