Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés megbeszélése: Drágakövek

11532

• Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    szerkesztette ezt: 18.07.2014
    Rohadtul kezd elegem lenni az automata haborus marhasagbol.
    Majd MI eldontjuk, hogy kivel lepunk haboruba. Semmit nem er ha En kikapcsolom, de a szovi akinek a tagjat tamadom, nem tud rola, hogy van ujra ez a marhasag es nem kapcsoltak ki, mert csak a vezeto, vagy esetleg a helyettese teheti meg. Igy mindenkivel hadba lepunk vagy esetleg egesz nap irogassak, hogy ugyan nezd mar meg legyszi, hogy kikapcsolva van-e nalatok, mert ha igen, akkor jovok?!
    Meg jo, hogy nem most van a szovi bajnoksag.
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • szerkesztette ezt: 18.07.2014
    Na akkor most lássuk a véleményem így, hogy egy ideje ezt a "frissítést" használjuk:

Automatikus háború:

Múltkor berakták, oké...a tömeg megszavazta, hogy ez a messzemenő egyik legnagyobb b*romság. Igazuk volt.

Azért mert 1 valakit megtámadok, még nem azt jelenti, hogy akkor adjunk nekik, menjen orrba szájba 10-15 szövi is háborúba. Hisz egy szövi egy nap nem egy támadást indít. Vagy azt hiszitek, hogy itt az emberek heti 1* támadnak csak? :rolleyes:

Szóval az ember ha felkel, lehet, hogy már 3-5-7 szöövivel van háborúban? Ez nektek normális? :)Na mindegy...kinek a pap, kinek a paplan :) de szerintem nem velünk van a baj, ha ennyien rossznak véljük ezt az "ötletet", már ha nevezhetem ötletnek.

Véleményem: 10/1

Drágakő:

Első ami eszembe jut, az a nevébe is benne van, drága :D

másrészt az, hogy a rablózások 98%-a ezt a cuccot hozza, ami ráadásul annyira gagyi, hogy más kifejezés nem is jut az eszembe rá.
    Tehát mi az, hogy valamint mondjuk 2%-ra ad? 100-ból 2-szer fogja megkapni a bónuszt? Ez most komoly? :DD
    Erre azt tudom mondani, hogy ti a fizetéseteket az esetek 2%-ban kapjátok meg akkor :) Meglátjuk mekkora esély ez a 2%...

Másrészt az, hogy a szövetségi kovácsműhelyben is ezt adja, már több a soknál. Több ezer aranyat adjak ki erre a szenny kőre? Pfff....

Drágakő: 10/-5

Összességében: Fizetni nem fogok egy forintot sem rubinokra, hisz ezentúl nincs értelme, hisz felszereléseket nem találok (csak az esetek 2%-ban :))))))) ), kovácsolni is ennyi eséllyel tudok majd, minden szövivel háborút indítunk, hisz sokan nem tudják kivenni, mert nem fórumoznak és emiatt dobálja az összeset be és mennek a semleges ajánlások/kérések orrba szájba, 0 sarc mellett (hisz miattatok, kedves fejlesztők, nem fogunk se adni se követelni senkitől sarcot, mert teszünk arra, hogy ebbe nektek élvezet van).

Értelmetlen az egész lassan....tegnap már odáig jutottam, hogy fent se akartam lenni...már már unottan néztem az eseményeket...sőt, még egy filmet is elindítottam mellette a gépemen, pedig sose szoktam, mert az mindig a másikon megy...de ennyire élveztem ez az "új empire-t"...

Szóval remélem nagyon hamar jön a helyreállítása, és kiveszik mindkettőt. Mert ennek a kőnek a mérséklésének se látom értelmét, mert így elveszítí a játék a stratégiai játék részét és átmegy szerencsejátékba.
    Ja és persze a valós pénz beleölését is jegelem addig, amíg nem látom újra értelmét :)

Remélem sokan így tesznek és a bevételük megcsappanása után átgondolják majd, hogy jobban érdekelje-e őket a játékosok véleménye, mint ez az értelmetlen heti újítás, ami csak ront mindenen. Inkább a bugokat vennék ki (mert az ugye azóta se csinálták meg...ugrálnak a nyilak, a váram alatt nyersi küldésnél még mindig ott a felkiállítójel, mintha szövit keresnék és stb...).

Köszönöm mindenkinek, aki vette a fáradtságot és elolvasta.

Üdv,
    Dani
  • szroberto81szroberto81 Bejegyzések: 122
    Majd eldőntjük kivel kivánunk háborúzni. ha bekerül le levelezzük hogy ez az egész tárgytalan. Köveket meg kidobáljuk a kukába az az eladjuk. nem tartunk meg egyet sem az egész szövink.
    Nem költünk rá. Sőt fent létünket is csökkenteni fogjuk a netten itt.
    Mert felesleges itt lenni oly sokat ha a tiltakozások ellenére nincsenek változtatások. Vissza állítások.
    Ha játékosokt el akarják a játéktól tériteni kedvüket venni akkor a szolgáltató vagyis a szerkesztők a legjobb utón haladnak.
    Nem kivánunk mindeféle rossz ötleteikhez itt létünkkel hozzá járulni.
    Nem vagyunk hajladóak mindenféle rossz ötletet követni.
    eddig útóbbi időkben azt lehet észre venni a legtőbb frissités ujdonság bevezetés nagy felháborodást váltott ki.
    a hiba nem a játékosokban van.
    Érdemes ezt figyelembe venni.
    Mig nincs váltóztatás csökkentem az itt létemet kérni fogom tagságot is nálunk.
    Ez igy nem játék hanem egy fajta rányomási kényszer az itt levőkre.
    visszataszitó és elgondolkodtató. !!!!
    Csúnyát nem íronk nem megyek le egy bizonyos szintre.

a játékra egy rubintot nem kivánunk költeni ezek után. Úgyanis felesleges . Főleg ilyen erőltetett újítások után.
    szroberto81 @ hu 2
  • Gabesz19Gabesz19 Bejegyzések: 34
    Automatikus háború. A hócipőm tele ezzel, meg a szövinek. Egy sikertelen szabotázs után háborúba kerültünk, pedig a pipa ki lett szedve. Most akkor a pipa ér valamit vagy nem? Ezzel még a maradék támadásoktól is elveszik a kedvét a játékosoknak, mert sajnos vannak akik komolyan veszik a háborút, mivel korábban csak komoly indokkal háborúzott két vagy több szövi. Most 4-gyel vagyunk háborúban és van aki támad is. Agymenés ez a frissítés, tessék végre kivenni, de VÉGLEG!!!! Majd azzal háborúzunk akivel akarunk, egy-egy támadás még nem háború.
    Gabesz19 @ hu 2
  • LordofHonor (HU2)LordofHonor (HU2) Bejegyzések: 47
    Drágakő kereskedő

Remélem lesz valami okos megoldás a drágakövekre, mert 17.500 rubin egy 5-ös pakk ahol 1 hármas szintű a garantált, azaz 3500 rubin egy drágakő. 10-es szintűhez még mindig 326.592 hármas szintű drágakő kellene, aminek az ára 1.143 (azaz egyezerszáznegyvenhárom) MILLIÓ rubin a kovácsolások nélkül, ami még jópár millióba kerülhet, vagy marad az év tizedekig való gyűjtögetés? Esetleg lesz valami fejlesztő a drágakövekhez, aki kicsit nagyobb léptekben tudja fejleszteni némi aranyért, és rubinért?
    LordofHonor @ hu 2
  • OrikOrik Bejegyzések: 25
    Én is eladom a köveket, semmi gond. De az már gond hogy minen egyes Rablótól és Barbértól ilyet kapok. Na meg a kovács műhely. Hát igen. Ma kivételesen mázlim volt és lilát kaptam :)
    Orik @ hu 1
  • Dugodaniel (HU1)Dugodaniel (HU1) Bejegyzések: 85
    jobb lenne ha lehetne állítani a kő/felszerelés arányát, mindenkinek belátása szerint (nekem jó így)
    Dugodaniel @ hu 1
    nekem is csak ugy lett a háboru a kitegylett szövivel és még egy csomoval de a sarkán van az aumatikus le kapcsolása és le kapcsoltam és amikor karban tartás van álandoan háboruban vagyok egy csomo szövetségel és érdekesen minden nap van karban tartás és nekem is a prémium szint 4 szint volt és most 3szintü de most ujr kapatm és most ujra 4szint

és most is karban tartás van
  • TokancsaTokancsa Bejegyzések: 82
    Honnan lehet tudni, hogy kő aktivizálódott az adott támadásban?
    Ez alatt azt értem, hogy tudni fogom valaha is, hogy a kövek segítenek nekem, vagy nem? Esetleg nem is csinálnak semmit, csak az energiám megy rá?!

Pl, ha egy ilyen követ pár év múlva feltolok 10-es szintre, akkor tudni fogom melyik csatában volt aktív a kövem?
    sz_rnyt_mad_s_www.kepfeltoltes.hu_.png

Szia Lord:)

Csatajelentésben a részleteknél a pk mellett látható , hogy mikor volt aktív a "drága"kő:)
    Tokancsa @ hu 2
  • p.krisztiánp.krisztián Bejegyzések: 171
    Dugodaniel írta: »
    jobb lenne ha lehetne állítani a kő/felszerelés arányát, mindenkinek belátása szerint (nekem jó így)

én sem nagyon értem hogy miért nem lehet állítani elvégre azt lehet állítani hogy a katonák élelmet, fát vagy követ hozzanak, nem jelenthet nagyobb gondot ha azt is lehetne állítani hogy drágakövet vagy felszerelést hozzanak
    p.krisztián @ hu 2
  • kturyakturya Bejegyzések: 27
    Igyekeznek a játékba életet lehelni . de ellentétes hatást fog kiváltani. Igen nagy lesz a felháborodás. Írjatok egymásnak hiába írja ki a háborut nem fogtok harcolni. Én is azt fogom tenni. Alszövink valami bekeveredett megpróbáljuk lerendezni békésen.

kövek :D:D:D az meg minek :D:D eladom őket rögtön. igy nincs velük gond sőt kovácsolásnál se fognak előkerülni.
    Ha meg esetleg az eladást leállitják döntöttünk többen elhagyjuk ezt a játékot.
    siralmas ami itt megy :D Hét végét meg szabadban töltjük :)

Irány a Velencei tó :)
    kturya @ hu 2
    nem vagyunk hajlandok követni ezt az idétlenséget.
    Megvárjuk mig változtatnak ha nem akkor nelkünk kell .
    Ahol nem érezzük jól magunkat oda nem kell belépni :D
    Ily egyszerü.
    Sokan nem tudják játékuk nem végtelen. csak egy időszak. :)
    Nem kell mindehez görcsösen ragaszkodni.
    valójában aki nem azt teszi az a szabad :D
    Nem gyűjtünk követ . nem háboruzunk. nem veszünk részt abba amit ide beraktak.
    Kivárjuk mi lesz. :)
    waze írta: »
    Fiatal Urak Country Kalapban Yukonnál Olvassátok Újra! Ez így nagyon átlátszó és aljas húzás volt. Félbehagytam a nemességit 250 pontnál /számold ki mennyi támadás/, mert egy azaz egy darab eszközt se kaptam, csak kavicsot. Elég volt. Egyelőre a nemességiből, de... Szóval nagyon szándékosnak tűnik ez a változtatás különben miért jelent volna meg most a felszerelés kereskedő? Az a cél, hogy felszerelést ezentúl úgy vegyél rubinért, idegességre meg szedegess kavicsot. Ez az utóbbi év legaljasabb fejlesztése. Ui: Nem nagyon látom, hogy hivatalosan reagálnátok erre a felháborodás hullámra, amit ez a legújabb agymenés hozott. A népharag eltöröltetné. Ti mit fogtok csinálna: letoljátok a torkunkon és megtizedelitek a szervert vagy az eszetekhez kaptok végre?

nem veszünk részt benne és kevesebbet fogunk gépközelben tölteni. Ha meg esetleg háborút kiván valaki kezdeni bár nálunk idöben kapcsolt egy tagunk . akkor lelevelezzük nem kivánjuk igy ezt a játékot játszani nem kivánunk háborut Meg hétvégi géphez kötötséget sem. Nyár van egy kötelező a szövinkben . Ha valaki jó időben távol marad kötelezöen érezze jól magát :)
  • lestidani4lestidani4 Bejegyzések: 1
    Na akkor most lássuk a véleményem így, hogy egy ideje ezt a "frissítést" használjuk:

Automatikus háború:

Múltkor berakták, oké...a tömeg megszavazta, hogy ez a messzemenő egyik legnagyobb b*romság. Igazuk volt.

Azért mert 1 valakit megtámadok, még nem azt jelenti, hogy akkor adjunk nekik, menjen orrba szájba 10-15 szövi is háborúba. Hisz egy szövi egy nap nem egy támadást indít. Vagy azt hiszitek, hogy itt az emberek heti 1* támadnak csak? :rolleyes:

Szóval az ember ha felkel, lehet, hogy már 3-5-7 szöövivel van háborúban? Ez nektek normális? :)Na mindegy...kinek a pap, kinek a paplan :) de szerintem nem velünk van a baj, ha ennyien rossznak véljük ezt az "ötletet", már ha nevezhetem ötletnek.

Véleményem: 10/1

Drágakő:

Első ami eszembe jut, az a nevébe is benne van, drága :D

másrészt az, hogy a rablózások 98%-a ezt a cuccot hozza, ami ráadásul annyira gagyi, hogy más kifejezés nem is jut az eszembe rá.
    Tehát mi az, hogy valamint mondjuk 2%-ra ad? 100-ból 2-szer fogja megkapni a bónuszt? Ez most komoly? :DD
    Erre azt tudom mondani, hogy ti a fizetéseteket az esetek 2%-ban kapjátok meg akkor :) Meglátjuk mekkora esély ez a 2%...

Másrészt az, hogy a szövetségi kovácsműhelyben is ezt adja, már több a soknál. Több ezer aranyat adjak ki erre a szenny kőre? Pfff....

Drágakő: 10/-5

Összességében: Fizetni nem fogok egy forintot sem rubinokra, hisz ezentúl nincs értelme, hisz felszereléseket nem találok (csak az esetek 2%-ban :))))))) ), kovácsolni is ennyi eséllyel tudok majd, minden szövivel háborút indítunk, hisz sokan nem tudják kivenni, mert nem fórumoznak és emiatt dobálja az összeset be és mennek a semleges ajánlások/kérések orrba szájba, 0 sarc mellett (hisz miattatok, kedves fejlesztők, nem fogunk se adni se követelni senkitől sarcot, mert teszünk arra, hogy ebbe nektek élvezet van).

Értelmetlen az egész lassan....tegnap már odáig jutottam, hogy fent se akartam lenni...már már unottan néztem az eseményeket...sőt, még egy filmet is elindítottam mellette a gépemen, pedig sose szoktam, mert az mindig a másikon megy...de ennyire élveztem ez az "új empire-t"...

Szóval remélem nagyon hamar jön a helyreállítása, és kiveszik mindkettőt. Mert ennek a kőnek a mérséklésének se látom értelmét, mert így elveszítí a játék a stratégiai játék részét és átmegy szerencsejátékba.
    Ja és persze a valós pénz beleölését is jegelem addig, amíg nem látom újra értelmét :)

Remélem sokan így tesznek és a bevételük megcsappanása után átgondolják majd, hogy jobban érdekelje-e őket a játékosok véleménye, mint ez az értelmetlen heti újítás, ami csak ront mindenen. Inkább a bugokat vennék ki (mert az ugye azóta se csinálták meg...ugrálnak a nyilak, a váram alatt nyersi küldésnél még mindig ott a felkiállítójel, mintha szövit keresnék és stb...).

Köszönöm mindenkinek, aki vette a fáradtságot és elolvasta.

Üdv,
    Dani
    Pontosan!! Ennek csak annyi az értelme hogy jól elbaltázták a játékot.
    Csak azt nem veszik figyelembe hogy valószínűleg rengetegen se (valós)pénzt se időt nemfognak a játékra költeni!!
    lestidani @ hu 2
  • xerozedxerozed Bejegyzések: 1
    Engem is két dolog zavar:
    Ami kicsit bökdös az az automatice háború...==> diplomata vagyok így is van elég dolgom nem kell még ez is, amúgy meg szerintem felesleges...
    A másik ami viszont nem kissé zavar az a kavicsok..Ezekkel csak azt fogjátok ténylegesen elérni, hogy egyre kevesebb lesz az AKTÍV felhasználótok 'pont' röviden és tömören ennyi.Nem hiszem, hogy ezt képes lesz a nagyobb része lenyelni...és az szerintem nektek se igazán jó hogyha kevés a játékos ;) nem fogom én is leírni az okokat,hogy miért nem volt ez olyan jó ötlet.Vannak rajtam kívül sokan akik azokat már leírták az elmúlt 16 oldalon.
    Én is azok mellé állok akik ezt a két frössítést kivonnák a játékunkból.Remélem mihamarább észreveszitek ezeket a nem igazán jó dolgocskákat és kiveszitek őket.:)

Üdv,Milán
    xerozed @ hu 2
    Tokancsa írta: »
    Szia Lord:)

Csatajelentésben a részleteknél a pk mellett látható , hogy mikor volt aktív a "drága"kő:)

szerintem nem látszik, csak az látszik, hogy mekkora eséllyel lenne aktív a hatás. Csatajelentéskor annak kellene számomra látszani, ami aktív is volt és akkor már x% esély bevezető nélkül. Esetleg az jelentheti hogy aktív valamelyik, ha a drágakő ott felül megjelenik a a parancsnokoknál? Ha valakinek sikerült sikeres köves támadást végrehajtani az igazán megoszthatná velem.

Illetve az is kérdés, hogy a beigért 1-5 szintű kövek közül a 4-5 szintűek hol leledzenek, mert eddig még csak 2-3 szintűket találtam.
    LordofHonor @ hu 2
  • Bagnes5 (HU2)Bagnes5 (HU2) Bejegyzések: 17
    Megfejtené valaki hogy mi a haszna a következő kavicsnak
    Parancsnok. 5% az esély arra, hogy 10%-kal csökken az erős felszerelés találásának esélye.
    Miért tegyem én ezt fel, ha rontom az esélyeket?
    Bagnes5 @ hu 2
    szerintem nem látszik, csak az látszik, hogy mekkora eséllyel lenne aktív a hatás. Csatajelentéskor annak kellene számomra látszani, ami aktív is volt és akkor már x% esély bevezető nélkül. Esetleg az jelentheti hogy aktív valamelyik, ha a drágakő ott felül megjelenik a a parancsnokoknál? Ha valakinek sikerült sikeres köves támadást végrehajtani az igazán megoszthatná velem.

Illetve az is kérdés, hogy a beigért 1-5 szintű kövek közül a 4-5 szintűek hol leledzenek, mert eddig még csak 2-3 szintűket találtam.

akt_v_dragak__www.kepfeltoltes.hu_.png

így néz, ki ha aktív a drágakő. Kicsit lehetett volna konkretizálni hogy hogy látszik ha aktív. A segítők nem térnek vissza mielőtt valaki megkérdezi.
    LordofHonor @ hu 2
    aki kiszál a játékbol az nekem oda agya jelszeváthogy belépjek mert akkor folytatom helyete a játékot?
  • sladecske (HU2)sladecske (HU2) HU2 Bejegyzések: 24
    10% esély 20 vándorlovagok támogatása az udvaron. Ez most mi akar lenni támadó vagy védő támogatás? Mert ha védő, akkor eszméletlen védelem. Minden vágyam, hogy vándor lovagok legyenek a védők a kastélyomban.
    sladecske @ hu 2
  • RulerPoszti1000RulerPoszti1000 Bejegyzések: 1
    Nem kapok mást csak köveket a báróktol és a szövetségi kovácsmühelybe is
    Értelmetlen ez a köves dolog.
    Jó lenne ha kivennék..
    RulerPoszti1000 @ hu 2
Sign In to comment.