Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés megbeszélése: Drágakövek

11032

• LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    szerkesztette ezt: 16.07.2014
    V. Kelemen írta: »
    Csak a vezető számára látható az azonnal háború befejezése ikon? Mi sajnos nem találjuk, a vezető pedig épp nincs fenn, de örülnénk egy megnyugtató válasznak.

A vezető és a helyettes látja.
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
  • TreviraTrevira Bejegyzések: 4
    "Van tesztszerverünk, és minden fejlesztés tesztelve van, mielőtt élesítik, ennek ellenére fordulnak elő ezek a hibák."

Ezen tök megdöbbentem. Van tesztszerveretek és még így is ennyi maszat jön át rajta? Eddig azt hittem, hogy amin most játszom az egy béta és majd valamikor újrakezditek ezt az egészet és drágább lesz a rubin. nvm.

De felkaptam a fejem egy sorra a leírásban:

"A drágakövekkel a felszereléseket lehet feldíszíteni, a felszerelésekben külön foglalatot kapnak. Új kövek megszerzése esetén a régiek lecserélődnek, azaz a régiek eltűnnek a raktárból."

Szóval most vagy rögtön felrakom, vagy rögtön olvasztom - ha lesz belőle valami, ha nem - de elrakni nem tudom, hogy ne adj isten 20-ból válogassam ki azt, amit felrakok meg amit olvasztok? (Nesze semmi, fogd meg jól?!)
    Trevira @ hu 2
  • LordofHonor (HU2)LordofHonor (HU2) Bejegyzések: 47
    Már nem azé, de én még 3-as szintűnél jobb követ nem találta.
    Csak egy apró számolgatással kijön,
    hogy 6db 3-as szintűből lesz 4-es szintű, ha az ég is úgy akarja.
    Hat darab 4-es szintűt kell előállítani, ahhoz, hogy 5-ös szintűt lehessen csinálni, tehát
    hogy 6db 4-as szintűből lesz 5-es szintű, azaz 6*6 = 36 drágakő kell hozzá minimum ha az ég is úgy akarja.
    folytatva a gondolatmenetet
    6-os szintűhöz 216
    7-es szintűhöz 1512
    8-as szintűhöz 9072
    9-es szintűhöz 54.432
    10-es szintűhöz 326.592 db drágakő kell a jelenlegi tempóval, és mindig 100% sikerrel kell járni. Ha nem járok sikerrel, akkor akár 9 ezer, 50 ezer követ is bukhatok. Úgy látom SOHA nem lesz lesz senkinek 10-es drágaköve, ha nem változik a felállás. Az hogy mennyibe fog kerülni egy 10-es drágakő, ha reálisan nézzük, akkor több tízmillió rubinba kellene kerülnie..., ugyanis olyan nagymértékű aktivitást vált ki, amely emberi erővel nem is teljesíthető egy emberöltőn belül.

P.S. Eddig a játékban a felszerelések óta kb 20.000 támadást hajtottam végre, de ezzel a tempóval is még egy-két évtized, mire lesz 10-es drágaköven, ha mindenhol rubinozok. Igaz rá fogok érni a végé felé, mert 1-2 évente kell csak kovácsolnom.
    LordofHonor @ hu 2
  • szerkesztette ezt: 16.07.2014
    Hat darab 4-es szintűt kell előállítani, ahhoz, hogy 5-ös szintűt lehessen csinálni, tehát
    hogy 6db 4-as szintűből lesz 5-es szintű, azaz 6*6 = 36 drágakő kell hozzá minimum ha az ég is úgy akarja.
    6-os szintűhöz 216
    7-es szintűhöz 1512
    8-as szintűhöz 9072
    9-es szintűhöz 54.432
    10-es szintűhöz 326.592 db drágakő kell a jelenlegi tempóval, és mindig 100% sikerrel kell járni. Ha nem járok sikerrel, akkor akár 9 ezer, 50 ezer követ is bukhatok. Úgy látom SOHA nem lesz lesz senkinek 10-es drágaköve, ha nem változik a felállás. Az hogy mennyibe fog kerülni egy 10-es drágakő, ha reálisan nézzük, akkor több tízmillió rubinba kellene kerülnie..., ugyanis olyan nagymértékű aktivitást vált ki, amely emberi erővel nem is teljesíthető egy emberöltőn belül.

P.S. Eddig a játékban a felszerelések óta kb 20.000 támadást hajtottam végre, de ezzel a tempóval is még egy-két évtized, mire lesz 10-es drágaköven, ha mindenhol rubinozok. Igaz rá fogok érni a végé felé, mert 1-2 évente kell csak kovácsolnom.

Majd az unokáinknak lesz :D Te csak előkészíted nekik a terepet :D
  • HuanghOHuanghO Bejegyzések: 3
    LusanszkiT írta: »
    Helló!

Ez az egész nagy butaság! felszerelés helyett drágakő, ami semmit sem ér... Ha már annyira kövezni akartok akkor rakjátok őket egy külön toronyba, a rablók meg adjanak újra felszereléseket, mert nem azért üti mindenki őket, hogy kavicsokat szerezzen! Egy új játékos hogy építsen magának parancsnokot?! Sehogy! Mert 10rablóból kb 3ból kap felszerelést ami meg szintén semmit sem ér... Most kezd elegem lenni a játékból, mert így nem fog haladni senki... a támadási bónuszokat hagyjuk... azért szórtam el több százezret a parancsnokaimra, hogy semmire ne menjek velük... Goodgame köszönöm!

Ez így igaz !
    HuanghO @ hu 2
    Nekem az a gondom ezekkel a kövekkel...
    Hogy vagy adják a plusz vagy esetleg mínusz bónuszt, vagy nem.
    Ez egy katonai stratégiai játék, ami a matematikára a logikára alapozottan működik, elméletileg.
    Anno ez így is volt.
    De most ezekkel a kövekkel egy nagy bizonytalansági faktort nyomtak a játékba.
    Hogy számolja ki a védő hogy hogyan védjen ha semmi nem biztos???
    Arról meg ne is beszéljünk hogy innentől az esetleges csalásokat, visszaéléseket is simán meg lehet majd magyarázni, ellehet tusolni.
    PÉLdául
    Van egy kavics ami 1% esélyt ad arra hogy a támadó sereget a büdős életben nem látja meg a védő...
    És ez bejön.
    Még reklamálni se tudsz hogy miért nem láttad a bejövőt.
    És persze az ilyesféle tulajdonságú kövek ha léteznek is majd biztos hogy nem mindenkinek, és nem minden szövetség tagjának adatik majd meg.
    remélem érti mindenki hogy mire célzok:)
    Csalás és anarchia lesz a csatáknál.
    Amit soha nem tudsz mejd megmagyarázni, de a super support és a még szuperebb moderátorok majd persze kimagyaráznak.
    És akkor még a kovácsolási és fejlesztési metodikát nem is említettük.
    Mi az hogy elvesznek a kövek meg aza arany ha nem sikerűl a fejlesztés?
    No meg mennyi millió arany kell majd a normális kövek előállításához?
    Persze aki rubinozik az megoldja, ha van rá pénze.
    De a többi 98% nyi játékos aki nincs tele pénzel az majd csak pislog az ellenfelei parancsnokai és várparancsnokai láttán.
    És lessznek majd érdekes csata jelentések is bizonyosan.
    Ennek a játéknak mint startégiai játéknak annyi.
    Ez valami másféle játékká alakult.
    Jó lenne ha néhány jogilag képzett játékos esetleg beindulna...
    EZ MÁR NEM KATONAI STRATÉGIAI JÁTÉK!!!
    hanem valami más.
  • OrikOrik Bejegyzések: 25
    Pls, azt vonják vissza hpogy a szövi műhelyben lehet ilyet kovácsolni. Ez nagyon nem tetszik:(:(:(
    Orik @ hu 1
    Orik írta: »
    Pls, azt vonják vissza hpogy a szövi műhelyben lehet ilyet kovácsolni. Ez nagyon nem tetszik:(:(:(

Ez szerintem is kkhhmmmkkhhmmm...

Így mi értelme lesz fejlesztenünk a kovácsműhelyet?
  • juhi00 (HU2)juhi00 (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    Na ez a frissítés jól sikeredett,90/90es pariból 60/55ös lett,pár napot várok,hátha javítják,ha nem a játék megy a kukába:((((((
    juhi00 @ hu 2
  • Dugodaniel (HU1)Dugodaniel (HU1) Bejegyzések: 85
    6-os szintűhöz 216
    7-es szintűhöz 1512
    8-as szintűhöz 9072
    9-es szintűhöz 54.432

Én ezt nem így értelmezem...
    A zsákmányolt drágakövek szintjei 1-5-ig terjedhetnek.
    A drágakő maximum szintje 10 lehet.
    A drágakövek fejlesztése aranyba kerül, azonban rubinnal a fejlesztés sikeressége 100%-ra növelhető.
    Ha a fejlesztés sikertelen, akkor a hat felhasznált drágakő elveszik.

szal lesz "technikus" is és ott mint a felszereléseknél a szint is emelhető, de sikertelen fejlesztés esetén a kővet is bukjuk... (az hogy be lehet bukni a követ nagyon gáz!!!)
    Dugodaniel @ hu 1
  • juhi00 (HU2)juhi00 (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    Addig is passzivításba vonulok és "türelmesen" várom a javítást
    juhi00 @ hu 2
  • Guinan (HU2)Guinan (HU2) Bejegyzések: 10
    Csak csendben és halkan, hogy senki meg ne hallja, felhívnám a fejlesztők figyelmét, hogy a vándor kalmárnál nincs meglepi láda.
    Guinan @ hu 2
  • .gamer..gamer. Bejegyzések: 1
    Sziasztok

Őszinte leszek..van egy jó parancsnokom és sikerült megtanulnom milyen felszerelés jó vagy éppen rossz....most jött ez a köves dolog ami eléggé megkevert..
    .gamer. @ hu 2
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Rohadt lassú lett a játék!
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
  • Fekete SzakálFekete Szakál Bejegyzések: 3
    Igazad van kezdűnk hasonlítani a farmos játékokhoz :)) ha így halladunk az lesz belőle :)) a drága kövek helyett inkább a felszereléseken javítottak volna azt szerintem mindenki jobban elfogadta volna és elégedettebb lenne :)) emellett még ráadásúl totál lassú a játék :( és nem a gépemben van a hiba ez tuti:)
    Fekete Szakál @ hu 2
  • Kermomieti (HU2)Kermomieti (HU2) HU2 Bejegyzések: 12
    Hát nagyon belassult a játék
    Nem tudom ha sok értelme van a sok új frissitésnek a régiek se mennek jól inkább azokat kéne javitani
    és miért nem állitják vissza a régi toborozást mikor az új a játékosok 90 %-nak nem tetszik
    Apropó hol kapcsoljuk ki az automatikus háborút ?
    Kermomieti @ hu 2
  • Silver Lili (HU2)Silver Lili (HU2) Bejegyzések: 52
    Jó lenne, ha a drágakövek fordítását valaki javítaná, mert annyira magyartalan, hogy én egy árva kukkot nem értek belőle, hiába értek minden szót.:/

Példa: "5% esély 20 Királyi őr zászlóalj támogatásért az udvaron". Ezt most eszik-e vagy isszák???:mad::confused:
    Silver Lili @ hu 2
  • Karcsilovag (HU2)Karcsilovag (HU2) Bejegyzések: 2
    Sziasztok.nem tudom hogy a nagyok mennyire örülnek ennek a drága köves újításnak,vagy az is lehet hogy ez nekik pont jó mert így az alacsonyabb szintű játékosoknak esélyük sincsen jó pk. építésére.osztom a véleményüket azzal
    kapcsolatban hogy ezt a játékot ezzel az újítással megölik.röpke 6 óra alatt 26 támadást indítottam és abból 2 db alkalommal hozott eszközt a csatákból ez annyira nem nyerő. a százalékos esélyekről pedig annyit szeretnék megosztani veletek hogy igaz van 100%os esély a jobb eszköz találására pk-om de a gép ezt a matematikai feladatot másképpen értelmezi merthogy jobb eszközöket nem hozott eddig az biztos.gyűjtsétek a köveket !!dehogy abban bízzak ,hogy vagy bejön a kiírás vagy nem ezt hagyjuk nem hiszek a mesékben .ez a játék így számomra olyan meseszerű lett.További jó játékot minden játékosnak.Üdv Karesz.
    Karcsilovag @ hu 2
  • The Red Baron (HU2)The Red Baron (HU2) Bejegyzések: 83
    Kermomieti írta: »
    Hát nagyon belassult a játék
    Nem tudom ha sok értelme van a sok új frissitésnek a régiek se mennek jól inkább azokat kéne javitani
    és miért nem állitják vissza a régi toborozást mikor az új a játékosok 90 %-nak nem tetszik
    Apropó hol kapcsoljuk ki az automatikus háborút ?

Az automatikus háborút a szövetség vezetője és a helyettese tudja ki illetve bekapcsolni.
    A diplomáciánál látható / található a jobb alsó sarokban.
  • V. Kelemen (HU2)V. Kelemen (HU2) Bejegyzések: 15
    Őszintén remélem, hogy sem sértőnek sem tolakodónak nem veszik azon jelzésemet, hogy ez a funkció jelenleg rosszul működik.

Nagyon hálásak lennénk érte, ha ezt jeleznék az illetékeseknek, persze csak akkor ha ezzel nem kérek túl sokat.
    Maverick írta: »
    Az automatikus háborút a szövetség vezetője és a helyettese tudja ki illetve bekapcsolni.
    A diplomáciánál látható / található a jobb alsó sarokban.
    V. Kelemen @ hu 2
Sign In to comment.