Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés megbeszélése: Drágakövek

1932

• barcsipistibarcsipisti Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 16.07.2014
    Lehet, hogy csak én vagyok kivételezett helyzetben, de nálam minden jelentős fázis késéssel működik, pl, írok a chatre, és 5-10 mp múlva jelenik meg, de ugyanez van a toborzásnál és a gyártásnál is. Nem olyan nagyon jó ez így.
    barcsipisti @ hu 2
  • V. Kelemen (HU2)V. Kelemen (HU2) Bejegyzések: 15
    Újabb kedvenc:

dragako3_www.kepfeltoltes.hu_.png
    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
    V. Kelemen @ hu 2
  • gyozo58 (HU2)gyozo58 (HU2) HU2 Bejegyzések: 13
    Az erejüket visszakapják :) Ha visszaolvasna mindenki, akkor egy minimális szövegértéssel leesne, hogy bug, azaz javítják :)
    1-2 órát csak kibírtok :)

Irigyellek Te hiszel még a mesékben...
    Nem véletlen kaptam egyéni különleges ajánlatot.. Kiegyensulyózó parancsnoki legendás fegyver vásárlására lehetőséget..
    Igaz mem ér semmit a felszerelés de potom 25 000 rubinért csak is az enyém lehet...))))))
    gyozo58 @ hu 2
    Azt tudja esetleg valaki hol lehet kikapcsolni az automatikus háború funkciót?
    V. Kelemen @ hu 2
  • HeroBalazsb2040HeroBalazsb2040 Bejegyzések: 207
    V. Kelemen írta: »
    Újabb kedvenc:

dragako3_www.kepfeltoltes.hu_.png
    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

dikk :eek::eek:
    Sziasztok!

Én már nem játszok! Lehet fosztogatni!
  • eracska6eracska6 Bejegyzések: 13
    Nálam vissza állt minden az eredeti állapotba. Visszakapták parijaim erejüket:)
    eracska6/Corvinus
  • szerkesztette ezt: 16.07.2014
    matebaboca írta: »
    előző leveledre teis tudod mindenkinek nem lehet mindig minden jó és nemtud jó időben érkezni. de szerintem a többivel te is egyet értesz úgy értelmezem.

Igen, sok mindenben egyet értek, tényleg nagyon lehúzásra megy a játék és nem ezt várná az ember azért a pénzért amit beleöl.

Viszont mindenkinek szíve joga dönteni, hogy játszik-e így. Sokan a pénz miatt nem hagyják abba, mert amit beleöltek az már nem biztos, hogy csak 1-2000Ft....

Én is emiatt vonakodtam már többször is, mikor abba akartam hagyni. Az a sok idő és pénz, ami felesegessé válna ha abbahagynám. De persze ez a marketing és ez sem véletlen épít erre. Tudat alatt "függő" leszel mégha észre sem veszi az ember.

Engem is idegesít mikor ilyen hibákat vétenek és ilyen dolgokat "húznak elő"...de én se tudok mit tenni...el kell fogadni ha nem hagyom abba a játékot. Én is nem egyszer elég csúnya hangvételbe fejeztem ki a véleményem a fejlesztők felé, de azóta rájöttem, hogy kár ilyen szinten idegeskednem...sajnos nagyon sok más van az életbe ami sokkal fontosabb és elég csak azon idegeskednem.

Szerintem is azt kéne bevezetni, hogy a fejlesztések előtt pl szavazások, hosszabb tesztelési idők és ritkább frissítések. Na meg persze a kisebb idegesítő hibákat javítaniuk
    Tudja valaki hol található az azonnali háború megszüntetése? Nagyon hálás lennék érte.
    V. Kelemen @ hu 2
  • HuanghOHuanghO Bejegyzések: 3
    Az oké hogy visszaállították de amit eddig rablóztam az mind ilyen aranyos drága köveket hozott ....
    király...
    HuanghO @ hu 2
  • tottositottosi Bejegyzések: 28
    ki adott nevet ezeknek a köveket?
    tottosi @ hu 2
  • Pumi81 (HU2)Pumi81 (HU2) HU2 Bejegyzések: 19
    Szia!

diplomácia fül, jobb alsó sarok
    V. Kelemen írta: »
    Tudja valaki hol található az azonnali háború megszüntetése? Nagyon hálás lennék érte.
    Pumi81 @ hu 2
  • LusanszkiT (HU2)LusanszkiT (HU2) Bejegyzések: 40
    Helló!

Ez az egész nagy butaság! felszerelés helyett drágakő, ami semmit sem ér... Ha már annyira kövezni akartok akkor rakjátok őket egy külön toronyba, a rablók meg adjanak újra felszereléseket, mert nem azért üti mindenki őket, hogy kavicsokat szerezzen! Egy új játékos hogy építsen magának parancsnokot?! Sehogy! Mert 10rablóból kb 3ból kap felszerelést ami meg szintén semmit sem ér... Most kezd elegem lenni a játékból, mert így nem fog haladni senki... a támadási bónuszokat hagyjuk... azért szórtam el több százezret a parancsnokaimra, hogy semmire ne menjek velük... Goodgame köszönöm!
    LusanszkiT @ hu 2
    Sons of Odin
    Köszönöm szépen, de nálunk ott nem található semmilyen ikon. :(
    Pumi81 írta: »
    Szia!

diplomácia fül, jobb alsó sarok
    V. Kelemen @ hu 2
  • galwalkergalwalker Bejegyzések: 2
    Érdekes. Frissítés után visszakaptam a parik erejét de 18 órás akva szigetnél még mindig akkora a bukom mintha a legyengített parival mentem volna.
    galwalker @ hu 2
  • Dugodaniel (HU1)Dugodaniel (HU1) Bejegyzések: 85
    köveket kovácsolni hogy lehet?
    csak egyformát lehet?
    Dugodaniel @ hu 1
  • LusanszkiT (HU2)LusanszkiT (HU2) Bejegyzések: 40
    Én nem kaptam még vissza semmit! pedig nagyon jó lenne! a 75% gyorsaság oda... pedig két hétig rablóztam érte reggeltől estig...
    LusanszkiT @ hu 2
    Sons of Odin
  • LustáziuszLustáziusz Bejegyzések: 370
    Hajni812 írta: »
    Érdekes,állítolag át lehet állítani hogy ne legyen automatikusháboru,mi levettük a pipát és mégis háboru alakult ki támadás után:-)

Akit támadtatok, valószinű nem tette meg ugyanezt...
    "Mondtam, hogy megcsinálom holnap! Nem tudom miért kell minden héten emlékeztetned!"
  • Guinan (HU2)Guinan (HU2) Bejegyzések: 10
    Szép összegekbe kerülnek a bizsuk és a felszerelések párosítása. A hatásuk meg bizonytalan mint a kutya vacsorája. 2500 arany egy kettes kavics párosítása. Eladni meg töménytelen 50 aranyért lehet. Gratulálok!
    Guinan @ hu 2
    Csak a vezető számára látható az azonnal háború befejezése ikon? Mi sajnos nem találjuk, a vezető pedig épp nincs fenn, de örülnénk egy megnyugtató válasznak.
    V. Kelemen @ hu 2
  • Narnis (HU2)Narnis (HU2) Bejegyzések: 64
    Igen ,eddigiek alapján csak a vezető látja. Hiába vagyok én a diplomata , ebbe a diplomáciai dologba mégse tehetek semmit, pedig ez pont a diplomáciához kéne tartoznia.
    Narnis @ hu 2
Sign In to comment.