Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés megbeszélése: Drágakövek

1832

• Bálint0903Bálint0903 Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 16.07.2014
    :)))) :rolleyes:

Kedves Böszörményi ! Mi itt évek óta türelmesek vagyunk,de majd te is rádöbbensz. Gondolod magától gyógyul itt meg bármi is ? Nem. A játékosok felháborodása az ami a fejlesztőket javitásra birja. Szerinted, ha nem reagál mindenki azonnal,akkor javitanának ? A válaszom erre is Nem !
    Bálint0903 @ hu 2 '' Az Oposszum bosszú hosszú __________
  • sziklaszikla Bejegyzések: 11
    Nos gratulálok! Ez a frissítés szerintem az eddigi legnagyobb fórum nézettséget eredményezte. Mert másra nem volt jó. Ehelyett a kavicsos ba...ság helyett, szerintem több értelme lett volna inkább a raktár kapacitás növelésének, vagy esetleg annak, hogy a magasabb szintű bárók jobb tárgyakat adjanak. Ja, hogy abban nem lett volna ráció, mert az a játékosok javát szolgálta volna és nem feltétlenül a fejlesztők meggazdagodásáról szólt volna? Tisztelt Hölgyeim/ Uraim ott fent! Valami olyasmit is le kéne tenni néha az asztalra azért a sok pénzért amit a játékosok beleölnek, ami az ő javukat is szolgálja és nem feltétlenül a pénzről szól!
    szikla @ hu 2
  • matebaboca (HU2)matebaboca (HU2) Bejegyzések: 144
    :)))) :rolleyes:

előző leveledre teis tudod mindenkinek nem lehet mindig minden jó és nemtud jó időben érkezni. de szerintem a többivel te is egyet értesz úgy értelmezem.
    matebaboca @ hu 2
  • kmarko10 (HU2)kmarko10 (HU2) HU2 Bejegyzések: 8
    Sziasztok, nagyon nem tetszik ez a drágaköves változás, most aki régen bele ölt egy csomó aranyat hogy legyen egy nagyon jó parija, annak mind csökkent a tulajdonságai.. :(
    most meg itt ez a drága köves dolog hogy a 25 színtől :confused:, aki holnap kezdi el a játékot akkor az nem is érintetett ebben, teljesen felesleges változtatásnak tartom. :eek::confused:
    kmarko10 @ hu 2  :* 
  • eracska6eracska6 Bejegyzések: 13
    Ez hihetetlen. Én igy abba hagyom a játékot. Sok millió aranyat bele fektettem a parik fejlesztésébe. Söt volt eset hogy rubint is akkor ezek szerint ,mivel rubint pénnzzel veszük akkor megloptak minket a fejlesztök. Követelem vissza a parancsnokaim eröségét,mert lehet a rablonál jo de a vihar szigeten nem.
    eracska6/Corvinus
  • ChuiChui Bejegyzések: 4
    Ok vannak ezek a drágakövek (igaz a kutyának nem kell) de rendben köszönjük. Ezeket rá lehet majd tenni a felszerelésekre. Ez is szuper.
    Beütöttem néhány tornyot tűzön, sivin, jégen, de már csak drágaköveket ad, felszerelést nem.
    Nekem annyi lenne a kérdésem, hogy ezentúl hogy lehet majd új felszerelésekhez jutni amit kidíszíthetünk?
    Chui @ hu 2
  • V. Kelemen (HU2)V. Kelemen (HU2) Bejegyzések: 15
    Tisztelt moderátorok, supportosok !

Kérnék sürgős értelmezést, a található drágakövekhez.

Például ehhez:

dragako1_www.kepfeltoltes.hu_.png
    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
    V. Kelemen @ hu 2
  • HeroBalazsb2040HeroBalazsb2040 Bejegyzések: 207
    V. Kelemen írta: »
    Tisztelt moderátorok, supportosok !

Kérnék sürgős értelmezést, a található drágakövekhez.

Például ehhez:

dragako1_www.kepfeltoltes.hu_.png

:confused:
    Sziasztok!

Én már nem játszok! Lehet fosztogatni!
    Ez is egy gyöngyszem, felhívnám a figyelmet a csökken szóra a mondatban. Nyilván megéri majd mindenkinek felszerelni a paranncsokaira. Bár jelenleg 0% a felszerelés találásának esélye, így nem tudom hogyan fogja a drágakő ezt tovább csökkenteni.

dragako2_www.kepfeltoltes.hu_.png
    V. Kelemen @ hu 2
  • Hajni812Hajni812 Bejegyzések: 25
    Érdekes,állítolag át lehet állítani hogy ne legyen automatikusháboru,mi levettük a pipát és mégis háboru alakult ki támadás után:-)
    Hajni81 @ hu 2
    Ez is egy gyöngyszem, felhívnám a figyelmet a csökken szóra a mondatban. Nyilván megéri majd mindenkinek felszerelni a paranncsokaira. Bár jelenleg 0% a felszerelés találásának esélye, így nem tudom hogyan fogja a drágakő ezt tovább csökkenteni.

dragako2_www.kepfeltoltes.hu_.png

Na igen. *** Hamarosan csapatok kb 40 drágakövet rablóból(egy 2-3 nap), megnézzük, mennyi lesz bugos.
    Sziasztok!

Na egy ilyen kavicsnak marha sok értelme van ám. 10% esély arra, hogy 20% al csökken az erős felszerelések találásának esélye. Kérnék jelentkezőket akik ezt bármelyik felszerelésre feltennék! :) Ja gondolom majd jó pénzért beolvaszthatom, vagy 100 aranyért akár el is adhatom. Gratulálok! :D
    szikla @ hu 2
  • krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711
    Hajni812 írta: »
    Érdekes,állítolag át lehet állítani hogy ne legyen automatikusháboru,mi levettük a pipát és mégis háboru alakult ki támadás után:-)

Talán azért, mert a másik szövetség, akit támadtál, nem vette ki... :rolleyes:
    Igen, és ezek még csak a hirtelen talált cuccok. :)
    Mi lesz itt estére...
    5% esély, hogy eltűnik a pékséged, ha támadsz. :)
    szikla írta: »
    Na egy ilyen kavicsnak marha sok értelme van ám. 10% esély arra, hogy 20% al csökken az erős felszerelések találásának esélye. Kérnék jelentkezőket akik ezt bármelyik felszerelésre feltennék! :) Ja gondolom majd jó pénzért beolvaszthatom, vagy 100 aranyért akár el is adhatom. Gratulálok! :D
    V. Kelemen @ hu 2

Én beolvasztanám.
    Sziasztok!

• kmarko10 (HU2)kmarko10 (HU2) HU2 Bejegyzések: 8
    ilyen hülye változtatások miatt hagyják abba sokan a játékot!! congratulations!
    kmarko10 @ hu 2  :* 
  • LApor (HU2)LApor (HU2) Bejegyzések: 5
    Odafigyeltek ám a fordításra...kb google fordító
    Egyes drágaköveknek a szövege no comment :D
    LApor @ hu 2
    Ne adj tippeket nekik :D
    Igen, és ezek még csak a hirtelen talált cuccok. :)
    Mi lesz itt estére...
    5% esély, hogy eltűnik a pékséged, ha támadsz. :)
    szikla @ hu 2
    Ezzel óvatosan. Itt nem tűrik, ha vki kritizálja a minősíthetetlen fordítói, supportosi vagy moderátori munkát. Én gyorsan átszerkeszteném a helyedben mielőt észreveszik !
    LApor írta: »
    Odafigyeltek ám a fordításra...kb google fordító
    Egyes drágaköveknek a szövege no comment :D
    V. Kelemen @ hu 2
  • verybigtank (HU1)verybigtank (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Elhiszem, hogy nem a legjobbkor, de a Litván is ilyen volt, háború közbe bejött nekünk.
    Sok ilyen idegesítő dolog van. De az szándékos volt ez meg bug.

Sokan itt ócsárolják a fejlszetőket (gyakran jómagam is) de banyek...ez egy hiba amit becsúszik, hisz most komolyan, jelezze az aki egy alap pálcika emberes játékot megírt már 2D-be??

Nem egyszerű dolog ez és hiába ez a munkájuk, ahol munka van ott forgács is.
    Példának ott a foci....egy sztárcsatár aki milliók hegyét keresi se tud mindent belőni :)

Mindenkinek rossz ez ami törént de ne emiatt osszuk őket, hanem azért amiről tényleg tehetnek.

Arra ott a rubinvásárlásra késztetés meg az idegenek pl.

De ennek a javításán dolgoznak szóval meglesz csinálva...

Nem védem őket, mert sokban nagyon nem értek egyet velük, de most komolyan, legyünk már emberek!

Az vesse rám az első követ aki SOHA nem hibázott a munkájában :)))))

soroljam a dolgokat amiket most megkoronáztak, akár véletlen akár direkt?
    - katonák fejlesztésénél a rubis duplázó gomb pont a szövetségi segítség gombja mellett van, egy villanás alatt elnyomod és ugrik min.330rubi (VÉLTLEN?)
    - ha kicsi sietve termelsz katikat vagy felszerelést észre sem veszed és máris kibéreltél újabb ablakocskát (VÉLETLEN?)
    - tengereken az kvás szigeteknél a második eventben már fele akvát hozol a nagy szigetről
    -rubi vásárlási akciók csak neked....
    - különleges (de egyébként értéktelen) felszerelések százezres rubinér akciósan csak neked csak most!!!
    -ha csalót talász a játékban értesíted a suportot az azonban nem figyelmezteti a játékosokat hiszen a csaló is szinte a zsebükbe dolgozik.
    -a rubis épület fejlesztések értéke duplázódott
    - őrtorony építése szinte duplázódott
    mind-mind a nyerészkedésről szól.
    ebben az estben joggal várná el az ember , hogy ilyen szemét fejlesztéseket hibátlanul tesznek fel és nem hergelik az amúgy utolsó cseppig kizsigerelt játékosokat!
    verybigtank @ hu 1
Sign In to comment.