Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés megbeszélése: Drágakövek

1732

• Bálint0903Bálint0903 Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 16.07.2014
    Frissitsetek ! Visszaálltak a parik !
    Bálint0903 @ hu 2 '' Az Oposszum bosszú hosszú __________
  • szerkesztette ezt: 16.07.2014
    már javítva van ha nem érzékeled frissitsd az oldalt
  • OrikOrik Bejegyzések: 25
    Oké, vissza állt, remek.
    De! A Drágakövek egybaromság. Eztr az egész újjítástvonják vissza. Nekem nem a kő kell, hanem a felszerelés
    Orik @ hu 1
    :)))) :rolleyes:
  • RaffaelRaffael Bejegyzések: 11
    érdekes én kiléptem beléptem és a helyzet változatlan!!!
    Raffael @ hu 2
  • eracska6eracska6 Bejegyzések: 13
    Egy pocsék frissités,rengeteg aranyat beleöltünk,hogy legyenek jó parijink,és erre fel csökkena pari ereje:((
    egy nagy sz...r
    eracska6/Corvinus
  • Bálint0903Bálint0903 Bejegyzések: 12
    Fosztogató drágaköve 3 : 15% esély hogy 13%-al több zsákmányt hozok . Tehát csak 15% esélyem van rá. Vagyis nem 100% ,hogy hozok több zsákmányt . De esetleg ha ez rubinnal fel van fejlesztve ,akkor se biztos ! Na ne !!!!
    Bálint0903 @ hu 2 '' Az Oposszum bosszú hosszú __________
  • Dark28 (HU2)Dark28 (HU2) HU2 Bejegyzések: 12
    Kaptam egy frankó kavicsot! Ha felhasználom, 30%-al csökken a jobb felszerelés találásának esélye! Ugye, szerintetek is megéri?:) Megéltem 52 évet, de ez idő alatt ennyi barommal még nem találkoztam mint itt a fejlesztők között!
    Dark28 @ hu 2
  • GilgamesGilgames Bejegyzések: 109
    Spinner írta: »
    Nálam is ugyanaz a helyzet, semmi sem állt vissza.

Az oldalt is frissítsétek kérlek!
    Üdvözlettel, Gil
  • Karcsilovag (HU2)Karcsilovag (HU2) Bejegyzések: 2
    Tisztelt Kreatív fejlesztő Urak és Hölgyek.
    Csodálatos lett ez a fejlesztésetek mindenki csak bosszankodik.elakartok venni? szerintem van más hasonló online játék/Boa Compra,Kabam./ahol azt a kevés pénzt amit idáig be tettem a szövi fejlődésébe /tagbővítés,fiaim várai pl./szívesen fogadják.szerintem a hasonló újításaitok sok régi kitartó, és legfőképpen anyagi hátteret biztosító ember elpártolását okozza majd ,de ezt majd a felméréseitekből észreveszitek .
    Üdv Karesz
    Karcsilovag @ hu 2
  • RaffaelRaffael Bejegyzések: 11
    oké vissza állt nem elég kilépni belépni :) de ha bezártam a játékot és ujrainditottam már vissza ált minden végre 1 gyors beavatkozás de attól még ez a drágaköves téma nem tetszik senkinek :)
    Raffael @ hu 2
  • cruzecruze Bejegyzések: 1
    Tisztelt Gagyi Game (vissza)fejlesztők....
    Ez az újítás legalább annyira hiányzott mint egy marék sz.r a zsebemből!!! A parancsnokaim igen gyengék lettek!!!
    Érdemes volt kovácsolni őket!Ez az újítás,hogy elveszitek amit eddig elért az ember?Honnan jött ez az ötlet?
    Inkább menjetek vakációra,ha ennyire sötét van a fejetekben,hátha fényt kaptok!
    cruze @ hu 1
  • sparcosparco Bejegyzések: 1
    Igazad van és nem beszélve arról hogy több 100.000 aranyat buktak azok akiknek már 90% volt egy parancsnoka .De ha vissza vették a %-kot akkor hol arany amit beleöltünk?
    sparco @ hu 1
  • lucifer mester2lucifer mester2 Bejegyzések: 8
    Nekem már jó..

Vissza változtak az értékek az eredetire.
    lucifer mester @ hu 1
  • HeroBalazsb2040HeroBalazsb2040 Bejegyzések: 207
    V. Kelemen írta: »
    Sziasztok!

Hmmm.... Eléggé érdekes frissítés.

1.) A rablóbároknál a felszerelés helyett néha drágakő lesz. Ezzel semmi gondja annak, akinek megvannak a parancsnokai és váparancsnokai. Viszont megnehezíti az új játékosok esélyét, hogy minél gyorsabban erős pk-kat hozzanak létre. Gratulálok.

2.) A drágakövek felhasználása a leírás szerint enyhén szólva is kaotikus és értelmezhetetlen. Felrakhatod, de nem biztos, hogy hat, ha meg leveszed eltünik. Fejlesztheted - kérdéses hogy a technikusnál v. a kovácsműhelyben - aranyért, de ha sikertelen a fejlesztés, akkor elveszik. Hahó az aranyat nem ingyé adják!!!! Persze használható hozzá rubin. Legyetek kedvesek valami értelmeset kiírni, mert ez nem az igazi :P

3.) Megfutamodó sereg: előre látom a bug hegyeket, hogy nem csak 1-19-es szinten lesz ilyen. De könyörgöm ott is minek???? 1-19-es szinten ha szöviben van egy játékos és a társai bevédik, akkor visszafordul a sereg? Mire fel? Ez egy háborús stratégiai játék, nem? Ez benne van a pakliban. Tök jó lesz, oda-vissza fog járni a szerencsétlen sereg, hátha egyszer végre megtámadhatja, akit akar :P

Nem várok elfogadható választ :D
    De törölni nem kellene, hisz ez is csak egy vélemény!!

Nem.:rolleyes: Ez egy elrontott háborús stratégiai játék.
    Sziasztok!

Én már nem játszok! Lehet fosztogatni!
  • rémgamerrémgamer Bejegyzések: 2
    Örüljünk mindannyian annak, hogy ismét minden visszaállt a reggeli helyzetre. :)
    rémgamer @ WWW 1
    Nem minden arany az ami fénylik :D
  • rémgamerrémgamer Bejegyzések: 2
    Arról hol olvasható hivatalos értesítő, hogy ezt fogják-e még erőltetni ma?
    Azért kérdezem, hogy lehet-e már sereget kiküldeni, mert ha még ma újra próbálkoznak, akkor nagy eséllyel el fog tűnni.
    rémgamer @ WWW 1
    Örülni örülhetünk a semminek. Mert az ez volt.
    Előtte igen jól felidegelték a játékosokat. Az peddig ott marad mint egy szálka csak idő kell hozzá hogy esetleg begyúlladjon.
  • matebaboca (HU2)matebaboca (HU2) Bejegyzések: 144
    Gilgames írta: »
    Az oldalt is frissítsétek kérlek!

Nálam vissza ált frissítés nélkül köszönjük a gyors intézkedést
    matebaboca @ hu 2
Sign In to comment.