Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés: Idegen invázió

12981

• szerkesztette ezt: 26.06.2014
    Hello!!! Legaláb ha leálítják a szervert akkor ha nincs csata legaláb azokat a dolgokat kapnám vissza amit rá költöttem. Ugye a pénzt+rubint. Azért ez nem szép dolog hogy se csata meg se pénz azért mert karbantartás folyik....
  • Fazekas ErnőFazekas Ernő Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 26.06.2014
    Hát akinek tetszik az csak csinálja és fizessen! Mert mint minden frissítés csak ezt a célt tűzi ki!!
    Aki nincs fent az ég.Ja hogy a magyar szerver lépten nyomon akadozik az kit érdekel ,annyira lényegtelen mint a keresetek közötti különbség!
    Fazekas Ernő @ hu 2
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    ....

Állítják a védelmeket és reagálnak. Az egyiket támadom és folyamatosan változik a védelem és gyűlnek a védők. Mikor elindultam volt 450 védő most van 890 és két széléről áthozták egy szélre a védelmet. És a fele fele falon lévő összetétel 100% közelesre váltott a parancsnok is át lett szerelve. 15 percenként kémkedem.
  • Nemes Tamás0Nemes Tamás0 Bejegyzések: 304
    KyoPityus írta: »
    Állítják a védelmeket és reagálnak. Az egyiket támadom és folyamatosan változik a védelem és gyűlnek a védők. Mikor elindultam volt 450 védő most van 890 és két széléről áthozták egy szélre a védelmet. És a fele fele falon lévő összetétel 100% közelesre váltott a parancsnok is át lett szerelve. 15 percenként kémkedem.

igaz,én is kémkedtem 13 körül,290 védő,most az előbb 590.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nemes Tamás0

Elizium, besorolásom:kincstárnok
    61-es szinten tartózkodom és nem áll mondómban lejeb menni, magyar 2-n vagyok!

aki nem hiszi az ne is járjon utána mert megéri;)
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    na végre! eltűntek a katonáim,már hiányzott! betámadták a szövink tagját,támogattam,visszahívtam,sehol semmi,röviden tömören:)

En is igy jartam, de kileptem, frissitettem, beleptem es mar latom, hogy nem tuntek el, hanem masiroznak haza.
    A tamadoim meg orakig meneteletek es a becsapodas elott 19 percecskevel jott a karbantartas, es nem volt csata. Se csata,se dicspont ami jarhatott volna erte, se ajandek. En addig tuti nem tamadok ilyen kastelyokat amig 100% nem mukodik rendesen.
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • Jesse James (HU2)Jesse James (HU2) Bejegyzések: 373
    ...
    Nálunk eddig egyik várban sem változott se az összetétel se a létszám.
    Jesse o:)
  • HeroBalazsb2040HeroBalazsb2040 Bejegyzések: 207
    Én kémkedem, 90 védő, kémkedem, 14 védő :D ez szuper lesz :)))))
    Sziasztok!

Én már nem játszok! Lehet fosztogatni!
    Valami itt nem kerek!! Amiket mi támadtunk, ott általában egy sor védőcucc volt csak fent a falon, szar védőpari, kevés védő. Három támadást kaptunk: eszköz nélkül jönnek, vagy max egy oldalon van eszköz és olyan parival, ami nekem kb 30-asként volt. El nem tudom hinni, hogy tömegesen emberek ilyen pöcs módra támadnának és védekeznének. Nagyon úgy tűnik, hogy ez az event egy olyan nomád, ami vissza is támad. Se nem több, se nem kevesebb. Ha ez tényleg így van, akkor egye meg a fészkes fene.
  • Nemes Tamás0Nemes Tamás0 Bejegyzések: 304
    Alicia2 írta: »
    En is igy jartam, de kileptem, frissitettem, beleptem es mar latom, hogy nem tuntek el, hanem masiroznak haza.
    A tamadoim meg orakig meneteletek es a becsapodas elott 19 percecskevel jott a karbantartas, es nem volt csata. Se csata,se dicspont ami jarhatott volna erte, se ajandek. En addig tuti nem tamadok ilyen kastelyokat amig 100% nem mukodik rendesen.

én még egyszer megpróbálom,de ha az sem talál be hagyom az egészet,csak ha valakit támadnak,azt bevédem ha tudom.Köszönöm,megpróbálom,sikerült,már látom,jönnek azok,köszönöm!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nemes Tamás0

Elizium, besorolásom:kincstárnok
    61-es szinten tartózkodom és nem áll mondómban lejeb menni, magyar 2-n vagyok!

aki nem hiszi az ne is járjon utána mert megéri;)
  • HeroBalazsb2040HeroBalazsb2040 Bejegyzések: 207
    waze írta: »
    Valami itt nem kerek!! Amiket mi támadtunk, ott általában egy sor védőcucc volt csak fent a falon, szar védőpari, kevés védő. Három támadást kaptunk: eszköz nélkül jönnek, vagy max egy oldalon van eszköz és olyan parival, ami nekem kb 30-asként volt. El nem tudom hinni, hogy tömegesen emberek ilyen pöcs módra támadnának és védekeznének. Nagyon úgy tűnik, hogy ez az event egy olyan nomád, ami vissza is támad. Se nem több, se nem kevesebb.
    Szépen megfogalmaztad, mit ne mondjak :)
    Sziasztok!

Én már nem játszok! Lehet fosztogatni!
  • Kermomieti (HU2)Kermomieti (HU2) HU2 Bejegyzések: 13
    A katonák megkerültek persze csata nélkül az ellenfél bejövője viszont megmaradt ,sőt egyik csapat társamhoz megjelent csak úgy 10 percnyire a kastélytól
    Merjek támadást inditani vagy megint fölösleges lesz ?
    Stabil a dolog vagy ugorhatnak a katonáim ?
    Kermomieti @ hu 2
  • én1956én1956 Bejegyzések: 5
    A játék jó! De van egy kérdésem! Mikor megjelentek az idegen kastélyok, akkor felderítettem! Ráküldtem a sereget! Volt egy 38-as és egy 40-es. A felderítésnek megfelelően küldtem az eszközöket és a katonákat! Aztán ejött a frissítés, a kastélyok meg a seregek eltüntek! Most visszajöttek, de a 38-as meg 40-es kasstély helyett 47-es és 57-es lett. A 118 katona helyett 450 lett az egyikben, a másikban meg 50 helyett 250. Gondolhatjátok hogy mennyi katona jött vissza! Szeretném kérdezni, hogy az elveszett katonáim helyett ki fog kárpótolni?
    én1956 @ hu 2
  • én1956én1956 Bejegyzések: 5
    480 katonám veszett oda! Szerintem az nem fer, hogy egy megadocc célt, menet közben lecserélnek! Szeretném, ha ezt a sereget kárpótlásul visszakapnám!
    én1956 @ hu 2
  • szroberto81szroberto81 Bejegyzések: 122
    Ezt valóban komolyan gondolják a fejlesztök ??? Nem látjuk a támadásokat csak ha közben többször is frissitünk vagy ki be lépkedünk. ki kivel játszik ??? Mi a játékkal vagy a szolgáltató a fejlesztésekkel velünk. Azokkal akik rbintot fizetnek be hogy előbbre jussanak :??? Azért ez valóban vicc .
    szroberto81 @ hu 2
  • Ördögfattya2Ördögfattya2 Bejegyzések: 6
    Ez nagyon klassz, ameddig karbantartás volt a szerveren addig szétvert az idegen csapat. Csak gratulálni tudok B+ :(
    reggel 11-töl este 5.ig nem enged be aztán ég a váram, GRAT annak az okosnak aki ilyet megengedett.
    Ördögfattya @ hu 2
  • Kata2 (HU2)Kata2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    szerintem gusztustalan, etikátlan. Égő kastélyra támad 800-as sereggel, csak azért mert 56-os szintű játékos.
    Kata2 @ hu 2
  • PlayerDiamond5PlayerDiamond5 Bejegyzések: 6
    egy kérdés!!
    miért ojan sok idö a litvániai kastélyok kémkedése vagy a támadása!!???ott vann melletem a kastély és 3 óra mire odaér!!a sereg
    PlayerDiamond5 @ hu 2
    Egy olyan kérdés, hogy a kémkedés, az olyan mintha ezen a szerveren akarna valaki lekémkedni? Vagy van egy sztenderd lebukási esély?
  • TiluTilu Bejegyzések: 2
    Lehet nem én vagyok az első, de van egy kis probléma nálam. Támogattam egy társam, rámentem a csapatok visszaküldésére és 2000-2500 védőm felszivodott... Az élelmet fogyasztják ugyanúgy de sehol sincsenek... Hogyan is van ez?!
    Tilu @ hu 2
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    Van, hogy elkapjak a kemet,de nem tudjak kinek volt a keme.
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
Sign In to comment.