Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés: Idegen invázió

12781

• krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711
    szerkesztette ezt: 26.06.2014
    znyuszi írta: »
    ha nem támadunk is ránk jönnek az idegenek?
    akkor is megtámadnak

Persze, hogy jönnek, ha nem vered a rablókat, akkor is mennek rád! :D
  • thunder8thunder8 Bejegyzések: 294
    Még mindig jók a címkék, a lapján. :)
    ez jÓ baxki!, idegen invázió, legynagyobb hülyeség, litvánok vittek mindent
    thunder8 @ hu 2
  • pécsi007pécsi007 Bejegyzések: 2
    Az ajándék katik még mindig az ablakban .Eggyáltalán vannak ajándék katik,ha igen akkor hol?
    pécsi007 @ hu 1
  • szroberto81szroberto81 Bejegyzések: 122
    Igazad van sokan dolgoznak olyan helyen ahol nincs számitógép kezelés lehetőség.
    A valós életet a munka viszi előre nem ez a játék.
    itt egyesek forditva ültek a bilire.
    Mert ahhoz hogy költsenek rá játszanak . azért hogy legyen miből hááát Dolgozni mennek. Meg esetleg olyan dolgot müvelnek a valós életben hogy nincs idejük belépni. Jó utón vannak a játék megútáltatásában :)
    Gondolat háttér rubintot vegyenek ki a játékosoktól. lehetőleg mindeféle célozgatással ajánlásokkal.
    szroberto81 @ hu 2
  • GilgamesGilgames Bejegyzések: 109
    Sziasztok,

újra felálltak a szerverek. Adatveszteségről egyelőre nincs tudomásunk, a folyamatban lévő támadások és a várak is megjelentek. Amennyiben van az ellenkezőjére példa, akkor kérlek írjátok meg ide a beszélgetésbe.

Új információ, ha eljut hozzánk, posztoljuk!
    Üdvözlettel, Gil
  • ogerg (HU2)ogerg (HU2) Bejegyzések: 51
    Nem igazán látom hogy megint mi ez a sok levél
    Nem hiszem el hogy nem értitek.

Akarbantartás alatt lelőttek minden szervert ígyx megszűnt a kommunikáció is a magyar 2-es és a Litván 1 szerver között így a karbantartás idelye alatt beérő támadásoke gy üres várba értek úgy üres hogy nem volt mögötte játékos hiszen szétszedték a szerverek közti komunikációt. Persze hogy nincs csatával visszafordultak a támadók. Igen kissé bosszantó dolog de könyörgöm most mindenki tegye fel a kérdést ez most olyan nagy baj az előbb még sokmindenkinek 1000-1500 egysége hiányzott most meg fordultak egy 5 órás kört 10.000 aranyért feleslgesen a ktonák. Na bumm mi van akkor
    ogerg @ hu 2
  • DavidTDIDavidTDI Bejegyzések: 19
    Igazad van sokan dolgoznak olyan helyen ahol nincs számitógép kezelés lehetőség.
    A valós életet a munka viszi előre nem ez a játék.
    itt egyesek forditva ültek a bilire.
    Mert ahhoz hogy költsenek rá játszanak . azért hogy legyen miből hááát Dolgozni mennek. Meg esetleg olyan dolgot müvelnek a valós életben hogy nincs idejük belépni. Jó utón vannak a játék megútáltatásában :)
    Gondolat háttér rubintot vegyenek ki a játékosoktól. lehetőleg mindeféle célozgatással ajánlásokkal.
    Én játszani jöttem ebbe a játékba, a fizetős játékok a vidámparkban vannak.
    Egy fillért sem (nem csak azért, mert már nincs fillér) költök rubinra!
    DavidTDI @ hu 2
  • BNndr (HU2)BNndr (HU2) Bejegyzések: 13
    Abban az esetben mi van, hogyha megtörtént a csata, kaptam 200 valamennyi dicsőségpontot, amivel elvileg a 60 királyőrséget meg kéne kapjam, de a sátorban 0 pontot jelez?
    BNndr @ hu 2
  • Imike Empire (HU2)Imike Empire (HU2) Bejegyzések: 176
    Gilgames írta: »
    Sziasztok,

újra felálltak a szerverek. Adatveszteségről egyelőre nincs tudomásunk, a folyamatban lévő támadások és a várak is megjelentek. Amennyiben van az ellenkezőjére példa, akkor kérlek írjátok meg ide a beszélgetésbe.

Nekem pont közbe ért volna be egy támadás az idegen kastély ellen és azt írta ki hogy nincs csata :/
    evvel most elpazaroltam vagy 8 órát ami az oda vissza út és nem kaptam semmit se érte....
  • Belfegor. (HU2)Belfegor. (HU2) HU2 Bejegyzések: 156
    Reszemrol erdeklodes hianyaban elmarad a tamadas,egyik sem ad pontot!
    BelfegorPlayer @ hu 2
    Reszemrol erdeklodes hianyaban elmarad a tamadas,egyik sem ad pontot!

Sajnos, pedig arról volt szó, hogy fognak.... :(
  • DavidTDIDavidTDI Bejegyzések: 19
    Sziasztok,

Most legalább megvilágosult, hogy mennyien élnek egy virtuális világban.
    DavidTDI @ hu 2
  • BNndr (HU2)BNndr (HU2) Bejegyzések: 13
    Sziasztok,

Mivel senki nem válaszol, ezért külön neked címzem (vagy bárkitől, aki tudja a választ).
    Abban az esetben mi van, hogyha megtörtént a csata, kaptam 200 valamennyi dicsőségpontot, amivel elvileg a 60 királyőrséget meg kéne kapjam, de a sátorban 0 pontot jelez?
    BNndr @ hu 2
  • bakesz 77bakesz 77 Bejegyzések: 1
    Átküldtem támogatást a szövetségünk egyik tagjának mert az idegenek megtámadták 920 veterán alabárdos és veterán nyilas tünt el.
    Helyre kellene állitani
    bakesz 77 @ hu 2
    BNndr írta: »
    Mivel senki nem válaszol, ezért külön neked címzem (vagy bárkitől, aki tudja a választ).

Frissítetted az oldalt? Az talán segíthet! ;)
  • Viki7600Viki7600 Bejegyzések: 1
    Én két támadást is indítottam még a karbantartás előtt.Az egyik csatából jönnek vissza a katonáim nincs csata jelentéssel.A másik támadásom pedig egy 33-as szintű kastélyra indult,viszont most a helyén egy 56-s kastély áll.Nagyon remélem nem a halálba mennek a katonáim.
    Viki7600 @ hu 2
  • Imike Empire (HU2)Imike Empire (HU2) Bejegyzések: 176
    Viki7600 írta: »
    Én két támadást is indítottam még a karbantartás előtt.Az egyik csatából jönnek vissza a katonáim nincs csata jelentéssel.A másik támadásom pedig egy 33-as szintű kastélyra indult,viszont most a helyén egy 56-s kastély áll.Nagyon remélem nem a halálba mennek a katonáim.

Készülj a temetésre.
  • fbalu007fbalu007 Bejegyzések: 3
    Ez nekem nagyon nem tetszik a megszállásos. Elindítom a sereget, 3 óra mire odérnek megérkezik a jelentés hogy: nincs csata:mad: . Sokkal jobb lenne hogy már meg se engedi támadni mert amúgy is elmarad a csata.
    fbalu007 @ hu 2
  • GilgamesGilgames Bejegyzések: 109
    BNndr írta: »

Szia,
    kérlek írj a supportnak és csatold a csatajelentést meg a screenshotot a sátorból, ez alapján nagyon hamar kiutalják neked.
    Üdvözlettel, Gil
  • zengoadrizengoadri Bejegyzések: 6
    csak gratulálni tudok ez megint egy nagy katymasz lett elmentem támadni erre jön a jelentés hogy nincsen csata ez az egyik közben egy bejövő támadásom is volt ott pedig nem történt semmi se szóval ez az egész sehogyan se jó.
    zengoadri @ hu 2
Sign In to comment.