Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés: Idegen invázió

12081

• thunder8thunder8 Bejegyzések: 294
    szerkesztette ezt: 26.06.2014
    Úriember biztosra nem fogad ;)
    szocso85 írta: »
    már töörlésre is került az elsö üzim:D de a 2 frissitésböl ugy látom már 1 bejött:D kár hogy nem lehet itt fogadást csinálni:D
    thunder8 @ hu 2
  • PlayerDiamond5PlayerDiamond5 Bejegyzések: 6
    Emigy ez az ujitás nagyon jó és nagyon tetszik!! :)
    PlayerDiamond5 @ hu 2
  • szocso85szocso85 Bejegyzések: 9
    ez a baj :D ha bukra lehetne már milliomos lennék én is mint a játékészitök:D:D
    szocso85 @ hu 2
    D miért tünnek el a katonák??
    PlayerDiamond5 @ hu 2
  • LélekfalóLélekfaló Bejegyzések: 76
    Egyébként meg egy kis izgalom mindig kell a játékba,nem? :D
    Isten ördöge
  • DavidTDIDavidTDI Bejegyzések: 19
    D miért tünnek el a katonák??
    Mennybe mentek :D
    DavidTDI @ hu 2
  • ogerg (HU2)ogerg (HU2) Bejegyzések: 51
    Gilgames írta: »
    A mai munkanap a GGS-ben:

http://prntscr.com/3woqig

Hát Gilgames biztos nem cserélnék veletek az ziher. Amúgy sem vagyunk mi fórumozók egy egyszerű eset mindenesetre csak kitartást ennek a napnak és ennek a frissítésnek is vége lesz egyszer :-)
    Remélem meg tudjátok csinálni és bevezetik ezt a szerverek közötti háborút mert nekem egyenlőre tetszett a dolog.
    ogerg @ hu 2
  • HeroBalazsb2040HeroBalazsb2040 Bejegyzések: 207
    Újabb karbantartás. Most mit tűntetnek el?
    Sziasztok!

Én már nem játszok! Lehet fosztogatni!
  • kinga277kinga277 Bejegyzések: 6
    A litvánok bosszúja,mert lealáznánk a szerverüket :))))
    kinga277 @ hu 2
  • GilgamesGilgames Bejegyzések: 109
    Sziasztok!

Leállnak a szerverek kivizsgálásra és javításra. Egyelőre 60-90 perces leállást tervezünk.

Igyekszünk minél pontosabban kivizsgálni és javítani a történteket. Elnézést kérünk a félresikerült update-ért és hotfix-ért, a lefuttatott tesztek más eredményt hoztak a tesztszervereinken és az események az élesítés során sajnos nem várt technikai fordulatot vettek.

A vizsgálat és a leállás után remélem tudok pontos hírekkel szolgálni. Nem minden szerveren tűntek el az idegen kastélyok, de nagyon sok országban így jártak a játékosok. Addig is további türelmeteket kérjük (ha még akad)! A billentyűzetek égnek most a GGS-ben, az informatikus csapat izzad, a support pedig tágra nyílt szemekkel, mereven ül a képernyő előtt...
    Üdvözlettel, Gil
  • Kermomieti (HU2)Kermomieti (HU2) HU2 Bejegyzések: 12
    Mi van ?
    lopunk is már ?
    Saját pénzünkön vett rubinnal fejlesztett seregek tüntek el
    Ezt hogy oldjátok meg?
    Gondolom sehogy, mint a régebbi frissitéskór eltünt katonák esetében se...
    maradunk a kárral
    Kermomieti @ hu 2
  • szerkesztette ezt: 26.06.2014
    Valószínűleg nekem is tetszene (meg sok más embernek is) ha nem ilyenkorra tennék be :)
    ogerg2 írta: »
    Hát Gilgames biztos nem cserélnék veletek az ziher. Amúgy sem vagyunk mi fórumozók egy egyszerű eset mindenesetre csak kitartást ennek a napnak és ennek a frissítésnek is vége lesz egyszer :-)
    Remélem meg tudjátok csinálni és bevezetik ezt a szerverek közötti háborút mert nekem egyenlőre tetszett a dolog.
    Ilyen feltételekkel inkább ne, mert két erődfoglalás is nulla lett, és a katik is a mennyei világosságban harcolnak.
    DavidTDI @ hu 2
  • HeroBalazsb2040HeroBalazsb2040 Bejegyzések: 207
    Sziasztok!

Leállnak a szerverek kivizsgálásra és javításra. Egyelőre 60-90 perces leállást tervezünk.

Igyekszünk minél pontosabban kivizsgálni és javítani a történteket. Elnézést kérünk a félresikerült update-ért és hotfix-ért, a lefuttatott tesztek más eredményt hoztak a tesztszervereinken és az események az élesítés során sajnos nem várt technikai fordulatot vettek.

A vizsgálat és a leállás után remélem tudok pontos hírekkel szolgálni. Nem minden szerveren tűntek el az idegen kastélyok, de nagyon sok országban így jártak a játékosok. Addig is további türelmeteket kérjük (ha még akad)! A billentyűzetek égnek most a GGS-ben, az informatikus csapat izzad, a support pedig tágra nyílt szemekkel, mereven ül a képernyő előtt...
    60-90 perc?! Hát annyi legyen mert 1:30-ra tettem az adót!! AJÁNLOM HOGY NE KÉSSEN!!
    Sziasztok!

Én már nem játszok! Lehet fosztogatni!
  • Thorr3Thorr3 Bejegyzések: 7
    Üdv.

ha jól értelmezem az olvasottakat akkor az eltűnt seregre keresztet lehet vetni.
    Nagyon király.
    Thorr @ hu 2
  • ogerg (HU2)ogerg (HU2) Bejegyzések: 51
    Én nem értem mi a francnak örjöng mindenki ennek semmi értelme

Előre leszögezem nekem is van rubinom a játékban nekem is tűntek el katonák de most felesleges lázongni várjuk meg a karbantartás végét és meglátjuk mi lesz. Én elővigyázatosan amikor kiírja a rendszer hogy karbantartás jön felírom a rubin és arany készletemet a katonák mennyiségét hozzávetőleg tudom.
    Nálam is eltűnt 500 halál egység és további 600 egyéb de nem örjöngök hanem várok. Majd ha lemegy a frissítés hiányzik valami jelentkezem. Nem fenyegetősöm nem örjöngök mert az nekem sem használ és annak sem aki olvassa ezt.

Remélem minden rendben lemegy. Legrosszabb esetben nyomnak "rendszer visszaállítást" és beáll mondjuk a az Idegen inváziós frissítés előtti állapot a szervereken. ENNYI teljesen feleslegesen örjöng mindenki.
    ogerg @ hu 2
  • kis hercegkis herceg Bejegyzések: 56
    60-90 percre tervezünk...??
    Pár napig nem játszunk szerintem akkor ezzel.:D:D
    kis herceg @ hu 2
    DavidTDI írta: »
    Mennybe mentek :D
    Az egy dolog!! :D
    PlayerDiamond5 @ hu 2
    60-90 perc?! Hát annyi legyen mert 1:30-ra tettem az adót!! AJÁNLOM HOGY NE KÉSSEN!!
    Én is ennyire raktam hirtelen gyorsan!
    DavidTDI @ hu 2
  • LApor (HU2)LApor (HU2) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!

Köszi a tájékoztatást!
    Ezt a tesztszerveres eredményt lehetne úgy venni ,hogy na akkor tuti nem így lesz élesben... hanem ellenkezőleg :)
    LApor @ hu 2
Sign In to comment.