Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés megbeszélése: Zsoldosok tábora

146»

• krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711
    szerkesztette ezt: 25.06.2014
    Randiguru írta: »
    Na de mennyiért is?

3 - 3 Kán őr , Halálegység 6000 pénz. Szerintem nem egy nagy összeg. :o
  • Randiguru (HU2)Randiguru (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Ennyi pénzért egy vagyon:) Az a 6 katona nem fog számítani egy csatában.

(Csak jelzésképpen....tudom ehhez a szinthez el is kell jutni, de a királyi lovag 164 érme, a királyőri számszeríjas 148 érme)

De Királyi rangtól alapvetően 30 %-al olcsóbban kapnád a kétkezest és a nehézszámszeríjast, ami már eléggé megéri.
    70. szint +++

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt cipeljük!"
    MINDEGY
    Randiguru írta: »
    Ennyi pénzért egy vagyon:) Az a 6 katona nem fog számítani egy csatában.
    (Csak jelzésképpen....tudom ehhez a szinthez el is kell jutni, de a királyi lovag 164 érme, a királyőri számszeríjas 148 érme)
    De Királyi rangtól alapvetően 30 %-al olcsóbban kapnád a kétkezest és a nehézszámszeríjast, ami már eléggé megéri.
    Persze, ez csak természetes, 49. szinten Király rang, igen... Na, azt kell hogy mondjam, ha eléred a "Gróf" ill. "Tartománygróf" rangot, akkor olcsóbban toborzod a buzogányost, számszeríjászt, ami a veterán alakjukra is igaz, és sokkal jobban megéri, mert erősebb a kétkezesnél / nehész.íjásznál és jóval gyorsabb is, tehát a veteránokkal mindenképp jobban járok.
  • Katherina3Katherina3 Bejegyzések: 4
    Néhány ajánlatnál gyorsabban és olcsóbban toborzok, csak egy kis lakoma kell hozzá. Lehet hogy nem lesznek különleges egységeim, de míg a másik szerez 6 különleges egységet 8000 ért nekem lesz 40 katonám ugyan ennyiért. Ez a zsoldos dolog nagyon gagyi. Alacsonyabb szinteken van ingyenes, az 1 perc és 1 katona...hát egy percet sem ér meg...
    Katherina
  • Kermomieti (HU2)Kermomieti (HU2) HU2 Bejegyzések: 12
    kukac111 írta: »
    Nekem megéri a zsoldosok tábora aki gyakran rablózik annak semmiség enyi arany plussz erős katikat lehet szerezni pl.királyőr, lándzsás, démonölő, orgyilkos stb így mindenki erős katonákhoz juthat egy kevés aranyért :)

Hát a kicsi szinteken talán de a kutatótoronnyal 5 - 7 sőt még 12 erős katonát is lehetett venni minden egyéb hülyeség nélkül sokszor ugyan azért a pénzért
    Kermomieti @ hu 2
  • Winboy (HU1)Winboy (HU1) Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 26.06.2014
    Nem lehetne eszt má végre meg szuntetni? miota ez van nincs katonám.

vicc hogy 8 ezerbe kerul 20 katona
    Winboy @ hu 2
    Winboy írta: »
    Nem lehetne eszt má végre meg szuntetni? miota ez van nincs katonám.
    vicc hogy 8 ezerbe kerul 20 katona
    Igaz, hogy eddig 2 került 20 ezerbe, de teljesen felesleges, mert mért nem lehet várni pár percet, amíg elkészülnek... Tudom hogy az a gond, nem az hogy sokba kerül, igen, a türelmetlenség... :o
  • miki7942miki7942 Bejegyzések: 1
    Az én játékos nevem miki794. Nekem sem tetszik a zsoldosok tábora frísítése! Eddig arra lehetett használni hogy a játékos gyorsan fel tudja tölteni a haderejét. Egy vesztes csata egy tul erős rablóvárral már indokoltá teszi ezt. Egy nagyon drága csomag megvásárlása nem old meg semmit főleg azért mert nem is katonákat lehet venni nagy darabszámban hanem egyébb másokat is amikre nincs is szükség! Most az idegen hatalmak támadaásakor nagy szükség lenne a régi verzióra. A többi fórumozó is hsonlóan gondolja úgyhogy hajrá rendszergazda.

A régi verzió sokkal jobb volt a zsoldosok táboránál. Kicsit bosszantó hogy a játékos nem tud katonákat szerezni. a toborzás tul lassú és drága!
    miki794 @ hu 2
    miki7942 írta: »
    A régi verzió sokkal jobb volt a zsoldosok táboránál. Kicsit bosszantó hogy a játékos nem tud katonákat szerezni. a toborzás tul lassú és drága!

Azért van a másik opció: a zsoldosok....
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    szerkesztette ezt: 03.07.2014
    Új eszköz: a kő is megjelenik. Sok várúrnak a támadások hangolása során arra lenne szüksége, hogy csapataik ne gyorsabban, hanem lassabban utazzanak. A nehéz kövek segítségével a csapatok lassíthatóak lesznek, ugyanis többet kell cipelniük a katonáknak. Az új eszközre események során tehetünk szert és aranyért is, rubinért is elérhetőek lesznek a fegyverárusnál.

Azert eleg nevetseges, hogy ezeknek a koveknek ennyire kemenyen megkerik az arat.
    Ha aranyert vesszuk, akkor az utazas sebessege 6 es 1 db kerul 8140 aranyba.
    Valamint ha rubinosat valasztanank, akkor az utazasi sebessege 4 es 249 rubinba kerul.

Nem mintha kellene Nekem, mert ha lassan akarok menni, akkor lo nelkul kuldom a katikat, vagy kiszamolom elore, hogy nekem hanykor eri meg elinditani a sereget, hogy akkor csapodjon be amikor akarom.
    Ez szerintem egy eleg szuksegtelen fejlesztes volt, mert 1 db-ot venni nem eri meg senkinek ennyiert. Plane, hogy ki lehet szamolni, hogy mikor induljanak el a tamadoink, hogy a megfelelo idoben erjenek oda a kiszemelt celponthoz.
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • szerkesztette ezt: 03.07.2014
    szerintem ez az egész jó, csak nagyon magasak az árak, az a ballaszt kő meg felesleges... beraksz egy kétkezest 5 órával lassítja a sereget..:D
    szerkesztette ezt: 03.07.2014
    léhb2 írta: »
    szerintem ez az egész jó, csak nagyon magasak az árak, az a ballaszt kő meg felesleges... beraksz egy kétkezest 5 órával lassítja a sereget..:D

Van benne valami, de amennyivel ez lassítja, az nagyon beteg! :D
    Olyan lassú, hogy már fáj. :D
  • Grande (HU2)Grande (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 04.07.2014
    kukac111 írta: »
    Nekem megéri a zsoldosok tábora aki gyakran rablózik annak semmiség enyi arany plussz erős katikat lehet szerezni pl.királyőr, lándzsás, démonölő, orgyilkos stb így mindenki erős katonákhoz juthat egy kevés aranyért :)
    Igen kb mindenből kapsz 1 max 2 db-ot sokra mész vele és egyáltalán nem olcsók az erős katonák sem a védők!
    Grande @ hu 2
    szerkesztette ezt: 04.07.2014
    Grande3 írta: »
    Igen kb mindenből kapsz 1 max 2 db-ot sokra mész vele és egyáltalán nem olcsók az erős katonák sem a védők!

Nem olcsó, de különleges, és erős... :rolleyes:
    Szerinted a 70-sek mit csinálnak azzal a sok pénzzel ami felhalmozódik? Toboroznak, oké, de 5 veterán buzogányos 805 pénz, hát az semmi!
    Van 7 hely, ahol toborozni lehet, az kb. 11200 pénz.
    Abból a 70 katonából, amit legyártott, már meg tud támadni egy rablóbárót, ha vannak erős eszközei, amiből ugyanúgy visszajön a pénz.
    Azt nem tudja mire elkölteni... De jött a zsoldos tábor, és arra lehet nyomni a pénzt, igaz hogy drága, de erős katonai egységeket ad, arról nem is beszélve, hogy rubinos eszközöket is ajánl.

Nem tudom, ezzel mi a gond, ad erős katonákat, eszközöket is egyaránt, de ettől függetlenül ugyanúgy lehet toborozni továbbra is.
  • UltimateTommy (HU2)UltimateTommy (HU2) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 15.07.2014
    Sziasztok!
    Hová tünnek a zsoldosok által hozott cuccok? hol láthatom ?
    köszi
    UltimateTommy
    szerkesztette ezt: 16.07.2014
    Sziasztok!
    Hová tünnek a zsoldosok által hozott cuccok? hol láthatom ?
    köszi

Előbb "Gyűjtsd be a jutalmat"! :)
  • kornicskakornicska Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 19.07.2014
    Nem lenne gond a zsoldos táborral. de 2 vándor számszerijjász egy létra és egy követés példaként sok érte 3000-4000 arany.. kicsit csinálhatnák arányosabban .. ennyi pénzért már lehetett volna 6 vándor számszerijjáz is benne..szal az ÁR/szerzett egyégek áruk nem valami ballasztikus.. sokszor túl sok értük.
    Nem olcsó, de különleges, és erős... :rolleyes:

Erős, figyi te kapsz 3 királyi szutykot megveszed 10000 -ért én abbol veterán számszerijjászt toborzok és megnézhetnénk melyik éri meg jobban. Piszkosúl sokat kérnek a nagy semmiért.Ennyi pénzekért több bakát is adhatnának nem csak 2-3 darabot azzal csak ki lehet törölni és elherdálni az amugy is lassan szerzett rabolt aranyat.
    kornicska @ hu 2
    szerkesztette ezt: 25.07.2014
    kornicska írta: »
    Erős, figyi te kapsz 3 királyi szutykot megveszed 10000 -ért én abbol veterán számszerijjászt toborzok és megnézhetnénk melyik éri meg jobban. Piszkosúl sokat kérnek a nagy semmiért.Ennyi pénzekért több bakát is adhatnának nem csak 2-3 darabot azzal csak ki lehet törölni és elherdálni az amugy is lassan szerzett rabolt aranyat.

Persze, meg prémium időt, az 2-3 ezer pénzt nem ér meg? A királyi szutyok... :rolleyes:
  • kornicskakornicska Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 25.07.2014
    A másik dolog fejlesztési ötlet.. Azokat az ajánlat vacakokat dobják már ki a képernyő szélére az ember idegrohamot kap mert a képernyő közepét kitakarja az egymáson rerjeszkedő 8 ajánlat azt nem lehet tőlük tájékozódni..Ha ennyire erőltetik hogy vegyél rubint kisöcsi akkor tegyenek is érte viszont..Halgassák meg az embert épitsenek a játékosok építő ötleteikre ne a felesleges semmit érő fejlesztésekre amikkel sokszor csak roszabb valami..Másfelől Gondolkozzanak már el azon..Hogy az emberek minek költsenek olyan game-re ahol értékbeli mivoltát sem látják az egésznek..Értem ez alatt hogy veszel 4000 FT ért rubint felhuzod a tüzoltót belőle 2 esre nagy kunszt semmit nem ér mégis kidobtál 4000FT ot ami valos kajára jobban megérte volna vagy vettél volna egy rendes gamet..Rengeteg rubinba kerülnek a pék tüzoltó meg más szutykok tovább fejlesztése nem beszélve sok másról is. Van nektek egyáltalán magyar szemszögből realitás érzéketek ? Munka utáni kereseti bevétel/ horibilis semmit érő rubinvásárlási pénzkidobás?
    kornicska @ hu 2
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    szerkesztette ezt: 26.10.2014
    A zsoldosok taboraban nem lehet mar normalis szamban katonakat toborozni. Alig van benne par db.
    Regebben lehetett akar 10 vedot, vagy tamadot is szerezni ott 1 toborzassal, de mostanaban (par hete) szinte csak eszkozoket lehet kapni. Most eszkoz tabor, vagy zsoldos tabor? Az eszkozok is jok, hogy vannak, de nem artana ha vegre 2-3 katonanan tobbet is adna egy toborzas es persze nem horibilis osszegert.
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
Sign In to comment.