Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés megbeszélése: Békesarc

1623

• ádi41ádi41 Bejegyzések: 101
    szerkesztette ezt: 15.05.2014
    Ugye az a háborús dolog csak egy vicc??????

szerintem nem. nem tudom így mi lesz a szerverekkel. mindenki mindenkivel háborúban?
    játékbeli nevem:ádi41
    szövetségem neve:Corvinus
    érdem: változó
    rang:változó
  • HeroBalazsb2040HeroBalazsb2040 Bejegyzések: 207
    ádi41 írta: »
    szerintem nem. nem tudom így mi lesz a szerverekkel. mindenki mindenkivel háborúban?

Jah xD Velünk sok háború lesz :(
    Sziasztok!

Én már nem játszok! Lehet fosztogatni!
  • ádi41ádi41 Bejegyzések: 101
    Jah xD Velünk sok háború lesz :(

velünk is:(
    játékbeli nevem:ádi41
    szövetségem neve:Corvinus
    érdem: változó
    rang:változó
    Én tudok egy jobb nevet a frissítésnek: Játék elrontása

Mellesleg újra itt a megszállás!! Először, mióta játszom :)
    Sziasztok!

• bakos brendon (HU2)bakos brendon (HU2) Bejegyzések: 50
    Én tudok egy jobb nevet a frissítésnek: Játék elrontása

Mellesleg újra itt a megszállás!! Először, mióta játszom :)
    Neked ez a első akkor sok szerencsét a játék egyik utolsó élvezhető nem rubinról szóló részéhez.
    "Itt fekszünk, vándor vidd hírül a spátaiaknak: Megcselekedtük amit megkivánt a haza."
    "legalább árnyékban harcolunk"
    "Gyere és vedd el" (Leonidasz spátai király)
    thronking.png
    Neked ez a első akkor sok szerencsét a játék egyik utolsó élvezhető nem rubinról szóló részéhez.

Köszi! Meg fogom szerezni a készleteket :)
    Sziasztok!

• fábián lászló (HU2)fábián lászló (HU2) HU2 Bejegyzések: 8
    Gratulálok annak, aki ezt kitalálta. BTK-s tétel a zsarolás, felbújtás, bűnszövetség a zsarolás elősegítése. Főleg minősítő körülmény, ha ez kiemelten nagy anyagi haszonszerzés céljából történik. Még akkor is, ha egy sima játékról van szó. Itt ugyanis a tét az, hogy minél több rubin kerüljön megvásárlásra, ergo a szervezők kasszája minél jobban gyarapodjon. Szóval lassan lehúzhatja a redőnyt a szervező bizottság, mert ez nem fog sokáig menni.
    fábián lászló @ hu 2
  • carelli (HU2)carelli (HU2) Bejegyzések: 2
    Mennyure igazad van,na nekem is bekaphatják...
    carelli @ hu 2
  • bor2bor2 Bejegyzések: 4
    A sarc az egyik szövetség Szövetségi kassza egy bizonyos százaléka (nyersanyag, arany és rubin) attól függően hogy ajánlatról vagy kérvényről van szó.

RUBINT ??? ez túlzás még a végén védelmi sarcot kérnek NO koment

1-2 nagyszövi kedvére találták ezt ki ?? Vagy a nagy hal megeszi a kicsit elven sanyargatjuk a gyengébbet ?
    hosszabb távon a játékosok morálja csökkenni fog és szomorúk lesznek még a végén forge pontot kezdenek gyűjtögetni.

Még egy gondolattal kiegészíteném ha több szövetség van egy kézben akkor így
    átlehet vinni a nyersit és a rubintot is ??
    bor @ hu 2
  • Imike Empire (HU2)Imike Empire (HU2) Bejegyzések: 176
    Ennél roszabb frissítés még sose volt (volt már igaz sok sz**r frissités)
    de akkor a szövink mivel sok támadás megy ki 1 óra alatt 50 szövivel lesz piros?

ha igen ez marhaság a nagy szövik leölik evvel a kicsiket -.-
    a szerver 50% a 1 éven belül itt fogja ezek után hagyni a játékot valószínűleg.

GRATULÁUNK GGS!
  • kiss királykiss király Bejegyzések: 2
    Ez a sz*r helyett inkább csinálhatnának egy olyan frissítést ami ki írja ha valaki foglal egy üres erőforrás falut...
    kiss király @ hu 2
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 16.05.2014
    Ezen már tényleg csak nevetni lehet. Kb két hét alatt minden szövetség mindenkivel háborúban lesz :) Az igazi háborúk pedig elvesznek a rendszer által indított háborúk között :) Piros lesz az egész térkép :D
  • Kovács ZoziKovács Zozi Bejegyzések: 1
    Sziasztok erre csak az a megoldás lehet,hogy egy ideig senki nem támad senkit! és talán akkor a fejlesztők rájönnek,hogy ezzel mekora bakot lőttek! a szerver 90%-ának nem tetszik ez az újjítás így talán el is hiszik,hogy nem tetszik senkinek!!!!!!!
    Kovács Zozi @ hu 2
  • éva-57éva-57 Bejegyzések: 5
    Sok a rom ezután még több lesz a játékot veszik el. Én nem veszek már több rubint Ha nagyon rossz lesz a játék abba is hagyom 3-év után:((
    éva-57 @ hu 2
  • StubbStubb Bejegyzések: 7
    Majd papíron vezetjük két hét után a valódi háborúkat. :D
    KyoPityus írta: »
    Ezen már tényleg csak nevetni lehet. Kb két hét alatt minden szövetség mindenkivel háborúban lesz :) Az igazi háborúk pedig elvesznek a rendszer által indított háborúk között :) Piros lesz az egész térkép :D
    Stubb @ hu 2
  • panaropanaro Bejegyzések: 14
    Így semmi értelme nem lesz a diplomáciának: a háború automatikus, a béke mindenképpen "pénzbe" kerül. A normál pontgyűjtő támadások, amelyek a mindennapi játék gerincét alkották, eltűnhetnek. A kisebb szövik lehúzhatják a rolót, ipari méretű lesz a zsarolás.

Vagy a piros jelzést negligáljuk, és megszokjuk, hogy a baráti szöviket is ellenségnek jelöli a gép a sötét alak miatt. Szerintem ez a fejlesztés már kezdi elvennia játék minden örömét.
    panaro @ hu 2
    Sziasztok erre csak az a megoldás lehet,hogy egy ideig senki nem támad senkit! és talán akkor a fejlesztők rájönnek,hogy ezzel mekora bakot lőttek! a szerver 90%-ának nem tetszik ez az újjítás így talán el is hiszik,hogy nem tetszik senkinek!!!!!!!

Ja :D Nincs támadás=Nincs rubinhasználat=Nincs kiadott pénz=CSŐDBE A GGS!!!!

Magyarul maguknak tesznek rosszat!!
    Sziasztok!

• andika4994andika4994 Bejegyzések: 4
    Sziasztok.
    Aki még bírta cérnával ezt már biztosan nem fogja, mi már ez a frissítés megint.
    Nem húztak még le rólunk elég bőrt?? :(
    Szerintem itt a normál játékosoknak semmi esélyük nincs már játszani..
    Én a játék kezdet óta játszom de úgy gondolom már minden értékét elvesztette.
    Mint minden ez is csak azoknak szól már akik nem tudják hová költeni a pénzüket..
    Szövetséget vezetek nem is kicsit normál játékosokkal nem veti fel a pénz egyikünket sem.
    Ezután mi lesz???
    Amit belefecoltunk a játékba oda lesz..

Igazán köszönjük :(
    andika4994 @ hu 2
  • laciqwer (HU2)laciqwer (HU2) HU2 Bejegyzések: 732
    bor2 írta: »
    A sarc az egyik szövetség Szövetségi kassza egy bizonyos százaléka (nyersanyag, arany és rubin) attól függően hogy ajánlatról vagy kérvényről van szó.

RUBINT ??? ez túlzás még a végén védelmi sarcot kérnek NO koment

1-2 nagyszövi kedvére találták ezt ki ?? Vagy a nagy hal megeszi a kicsit elven sanyargatjuk a gyengébbet ?
    hosszabb távon a játékosok morálja csökkenni fog és szomorúk lesznek még a végén forge pontot kezdenek gyűjtögetni.

Még egy gondolattal kiegészíteném ha több szövetség van egy kézben akkor így
    átlehet vinni a nyersit és a rubintot is ??
    Nos Megint kibujt a szög a zsákbol egyeseknél és jönnek a nagy szövikkel , irjatok már példá-t? jah most erre a válasz az : hogy templomosok deus tempi 2 fria overlord reload .
    aha biztos nekik kedvez amikor nekik többmila rubin betn van a kaszában és kivan minden maxolva tuti arra fognak hajtani hogy még több legen amit mástol zsarolnka ki vicc . az tény hogy az erős szöviknek kedvez persze háborunál is egy 1-es zsintü szövi nem nyomhat pirosat egy 40-es szintüre gondolom ez az auto npirosnál is igy lesz mivel ezt is külön frisitésbe hoztákbe a kicsik védelmében.
    a rubin lehuzás az egyedüli nem fair huzás a ggs-töl mivel azt 90%ban igazi pénzért veszed , kilehet napi 3-5ezret rablozni rubin-t nem lehetetlen és egy aktiv zsöviben simán lehet abbol fejleszteni de nagyon sokan kisebb nagyobb pénért veszik és nem rablo és herceg meg küldikböl kuporgatják a rubin-t föleg amikor 1 jo támadás 10-20k rubinba kerül ellenben a védés meg ál max 2ezrnél .vagyis 10x olcsobb védeni mint támadni ebben a játékban .
    játékosok morálja? mivan csökenni fog? ne már hova már most a béka segge alt van a vihar szigetes utolso napi növeljük az idöt stb után már nagyon nem lehet mit csökenteni rajta
    panaro írta: »
    Így semmi értelme nem lesz a diplomáciának: a háború automatikus, a béke mindenképpen "pénzbe" kerül. A normál pontgyűjtő támadások, amelyek a mindennapi játék gerincét alkották, eltűnhetnek. A kisebb szövik lehúzhatják a rolót, ipari méretű lesz a zsarolás.

Vagy a piros jelzést negligáljuk, és megszokjuk, hogy a baráti szöviket is ellenségnek jelöli a gép a sötét alak miatt. Szerintem ez a fejlesztés már kezdi elvennia játék minden örömét.

a mindenképpen-t megcáfolnám ott is irják hogy lesz fehérgalamb vagy fehérbéke ami nem kerrül semmilyen költségbe .

a többi ellen nem is érveltem mert azokat pont iyg látom én is csak mielött páran csak a hsz-eket olvasnak és azokat ne téveszük meg
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .
    BUG_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

laciqwer @ hu 2
  • panaropanaro Bejegyzések: 14
    Jogos, a mindenképpen valóban nem igaz. A többit viszont fenntartom. :)
    panaro @ hu 2
Sign In to comment.