Főoldal Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Frissítés: Vihar szigetek

1544

• ábellovag3ábellovag3 Bejegyzések: 212
    szerkesztette ezt: 06.04.2014
    gondoltam :(
    ábellovag3 @ hu 1
  • laca092001laca092001 Bejegyzések: 41
    tj27 írta: »
    még mindig karbantartás, de már tudni, ki fog győzni

Vagy a TEMPLOMOSOK,vagy a deus fog nyerni

100 ft a templomosokra: DDDDD
    Szintem:majd ki írom ha 70-es leszek;)
    Élet korom:Nem rád tartozik!;)
    Lakhelyem:úgyszintén;)

Egyépként szeretem ezt a játékot,és itt ez a lényeg!
  • manocsk (HU2)manocsk (HU2) Bejegyzések: 52
    és töviskirályos event mikor lesz??? rég volt már event, sajna
    manocsk @ hu 2
  • HősökföldjeHősökföldje Bejegyzések: 146
    Lesz most már havi szinten "új királyság" címszó alatt, ami lényegében egy event lesz nem más, csak így adják el. Amit gazdagabb játékosaink (rubinvásárlás) fognak újra meg újra megvenni.

Szóval lesz mibe ölni feleslegesen. :)

Zseniális a cég marketinges csapata, ott húzza le a bőrt, ahol csak tudja, és mindig lesz rá ember (Az a legszebb mikor majd jönnek az ilyen játékosok a jogaikkal, hogy visszatérítsék nekik a befektetett munkát, közben senki nem kötelezte őket, hogy fizessenek, az csupán az ő döntésük volt saját szórakoztatásuknak céljából. A szolgáltatás címszóval meg felesleges jönni, egy nagy szájú sem ért semmit jogi úton, mint ahogy az életben sem csak a játékban valamit, azt is takaróklánnal.)

Ha majd ez a felismerés megtörténik jó néhány emberben, akkor majd a frissítések sem erről fognak szólni.

További szép napot!

Tisztelettel,
    Hősök

Ez bizony nem királyság hölgyeim és uraim, ez egy ciklusos event mindössze. :)
    "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why.."
    Mark Twain
  • laciqwer (HU2)laciqwer (HU2) HU2 Bejegyzések: 732
    igen viszotn mindig az előzö ciklusban emgválasztot kiráyl lesz elönyben és ö fogja osztani a hátráltato igéket az elelnségeinek, legjobb ha most itt az elsőnél belehuz midneki , mert utáan már valoszinüleg hátráynbol fognak indulni.
    Lesz most már havi szinten "új királyság" címszó alatt, ami lényegében egy event lesz nem más, csak így adják el. Amit gazdagabb játékosaink (rubinvásárlás) fognak újra meg újra megvenni.

Szóval lesz mibe ölni feleslegesen. :)

Zseniális a cég marketinges csapata, ott húzza le a bőrt, ahol csak tudja, és mindig lesz rá ember (Az a legszebb mikor majd jönnek az ilyen játékosok a jogaikkal, hogy visszatérítsék nekik a befektetett munkát, közben senki nem kötelezte őket, hogy fizessenek, az csupán az ő döntésük volt saját szórakoztatásuknak céljából. A szolgáltatás címszóval meg felesleges jönni, egy nagy szájú sem ért semmit jogi úton, mint ahogy az életben sem csak a játékban valamit, azt is takaróklánnal.)

Ha majd ez a felismerés megtörténik jó néhány emberben, akkor majd a frissítések sem erről fognak szólni.

További szép napot!

Tisztelettel,
    Hősök

Ez bizony nem királyság hölgyeim és uraim, ez egy ciklusos event mindössze. :)
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .
    BUG_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

laciqwer @ hu 2
  • SzinesGeza (HU2)SzinesGeza (HU2) HU2 Bejegyzések: 158
    Előnyökről meg hátrányokról beszéltek itt, mikor még semmit nem tudtok a játékmenetről?!
    Csak lehúzni tudtok mindent, pláne amit még nem is ismertek. :)

Amúgy meg jó, hogy nem azzal jöttök minden nap, hogy milyen dolog már az, ha valakinek több rubinja van, az előnyben van másokkal szemben!
    Jó reggelt Nyilvánvaló Kapitány! ;)
    SzinesGeza @ hu 2
  • Alicia2Alicia2 Bejegyzések: 204
    Holnapra vegre ki fog derulni, hogy MI is ez? Leirva minden olyan zavaros most meg. Ma meg. :)
    (Remeljuk, hogy nem lesz vele gond, mint nemreg Berimond inditasakor)
    Biztos nem lesz unalmas, mert ilyen meg nem volt es vegre jon egy ujdonsag. Inkabb erre koncentraljatok. :) Feldobja az unalmas hetkoznapokat. Addig lehet talalgatni, hogy kiralysag vagy event, ki lesz a gyoztes?
    Nem csak Nagy szovi es tagja(i) lehetnek azok, hiszen nekik is ujdonsag lesz, mert meg OK SEM jatszottak.
    Lesz benne rubinos eszkoz es valoszinuleg itt is lesz rubinnal lehetoseg gyorsabban fejleszteni, de ez eddig is igy volt. Ezen nincs miert sirankozni. Nekik kedvez a szerencse, mert OK penzt aldoznak ra.
    Ezzel nem csalnak (ezt senki nem is allitotta), csak kihasznaljak a jatek adta lehetoseget.
    De idot, energiat is fektettek abba, hogy odaig eljutottak ahol most tartanak.
    Egyszer MI is leszunk akkorak, csak kitartas kell es ha egy event vagy kiralysagban nem leszunk MI a legjobbak egy verseny soran, attol meg nem dol ossze a vilag. Mindenki szeretne gyoztes lenni. Nana, hogy EN IS, :) , de nem fogom vizesre sirni a parnam ha mase lesz a korona. :)
    Nem kell elore siratni a gyoztes helyet. BARKI , aki jol taktikazik ott olvashatja a nevet. :)
    EN MINDENKINEK AKI JATSZANI FOG, SOK SIKERT KIVANOK HOZZA! :D

HAJRA! :D
    Szövetseg: ZÖLD ÍJJÁSZ
    Szövetsegi besorolás : VEZETÖ
    Szerver : HU2
  • matebaboca (HU2)matebaboca (HU2) Bejegyzések: 144
    szerkesztette ezt: 07.04.2014
    SzinesGeza írta: »
    Előnyökről meg hátrányokról beszéltek itt, mikor még semmit nem tudtok a játékmenetről?!
    Csak lehúzni tudtok mindent, pláne amit még nem is ismertek. :)

Amúgy meg jó, hogy nem azzal jöttök minden nap, hogy milyen dolog már az, ha valakinek több rubinja van, az előnyben van másokkal szemben!
    Jó reggelt Nyilvánvaló Kapitány! ;)

Üdv! Nem is válaszolhatnál mást templomos létedre!!
    Nem a több rubinnal van baj hanem avval "hogyan":mad:
    matebaboca @ hu 2
  • Holovacz (HU2)Holovacz (HU2) HU2 Bejegyzések: 38
    Gilgames írta: »
    Sziasztok!

Új: 11 óra előtt nem kerül sor a frissítésre. Hogy hosszabb ideig tartana mint 30-40 perc, nem tudom megerősíteni.

További info a frissítés napján, figyeljétek a beszélgetést és a hivatalos híreket!

És akkor ez most mi? ...9:45-kor

...bocs csak egy sima szerverleállás volt :D
    Holovacz
    A Rend
    az az egyetlen 1 baj , hogy én még nem igazodok ki , hogy a frisitések milyen idözona szerint mennek, lehet gmt+1 vagy gmt-10 vagy gmt+10 nem lehet kiigazodni ezen .
    Holovacz írta: »
    És akkor ez most mi? ...9:45-kor

...bocs csak egy sima szerverleállás volt :D
    Nem engedélyezem , hogy jelen témában említve legyen a jelenlegi szövetségem és nevem .

laciqwer @ hu 2
  • GilgamesGilgames Bejegyzések: 109
    laciqwer írta: »
    az az egyetlen 1 baj , hogy én még nem igazodok ki , hogy a frisitések milyen idözona szerint mennek, lehet gmt+1 vagy gmt-10 vagy gmt+10 nem lehet kiigazodni ezen .

Magyar idő szerint! Németország és Magyarország egy időzónában van, ami galiba ott 11-kor történik, az itthon is 11-kor történik.
    Üdvözlettel, Gil
    Mikor lessz már a frissítés?? Meddig húzzák még az időt?? Az emberfia 11 órára számít így indítja a dolgokat erre már 23 perc csúszás!!:mad::mad:
    matebaboca @ hu 2
    igen ere rájöttem én is bár kapásból a forum orra kivételesen jól működik , de eddig sietett 1orát , és a frisitések-nél is megszokható 9:30kor kezdődik az 10-11kor kezdődik , persze van amikor van intervallum hogy 9:30-11között bár azok többségében is 11után szokott lenni ezért nem egyértelmű hogy melyik idő zona szerint is .
    Magyar idő szerint! Németország és Magyarország egy időzónában van, ami galiba ott 11-kor történik, az itthon is 11-kor történik.
    bocsi de matebaboca
    te modnmár el hol láttál 11orát? ha láttál akor olvasd el ujra mert kiirták hogy fixen késni fog és csak délután jön akkor si 40-50percet elvesz a játékidőből

laciqwer @ hu 2
    Sziasztok!

Új: 11 óra előtt nem kerül sor a frissítésre. Hogy hosszabb ideig tartana mint 30-40 perc, nem tudom megerősíteni.

További info a frissítés napján, figyeljétek a beszélgetést és a hivatalos híreket!

ITT!!:mad:
    matebaboca @ hu 2
    olvad el ujra
    j: 11 óra előtt nem kerül sor a frissítésre
    matebaboca írta: »
    11elöt nem kerül itt nem ir olyat hogy 11kor jön de nem is tagadja , viszont várható volt hogy délután jön csak .

laciqwer @ hu 2
  • GilgamesGilgames Bejegyzések: 109
    matebaboca írta: »

Szia,

ez nem pontosan 11 órát jelent, csak annyit hogy ez időpont előtt biztosan nem lesz. Általában a következőképp működnek az ilyen frissítések: mielőtt a mélyvízbe dobnák az update-et, mindig tesztelik és van, hogy olyan hibákra akadnak amit azonnal javítani kell. Tehát ha valamelyik update késik, akkor az azért van, mert tökéletesítik, ami még mindig jobb, mintha előbb frissítenének csak azért, mert 11-re lett meghirdetve és csak aztán kezelnék a felmerült problémákat. Persze előfordul frissítés után is probléma, gyanítom egy új királyság nem megy olyan könnyen, mint az üzenetek csoportosítása.

További híreim még nincsenek, nem tájékoztattak minket a pontos időről. Ha időben kapunk róla értesítést akkor azonnal felrakjuk, ha nem kapunk róla értesítést, hanem csak elkezdik, akkor csak azt fogjuk tudni továbbítani, hogy meddig tart.

Több forgatókönyv is elképzelhető. Hogy felkészüljetek: a legrosszabb esetben nem ma lesz a frissítés. Ezt mindenki nagyon sajnálná és a fórum heves hozzászólásokkal bővülne, de előfordulhat. A legjobb esetben pedig tényleg csak 40 perc körül leállást jelent és egy vadonatúj harcteret, tele szigetekkel és akvamarinnal.
    Üdvözlettel, Gil
    beci70 írta: »
    Sziasztok !

Most volt időm olvasgatni itt egy kicsit ...L***qwer , Te miért nem keresel egy kötelet ? Állandóan ezeket a negatív , helyesírási borzalmakat tolod ki magadból ..minek ? Ki kíváncsi erre ? Annyira gáz , hogy csak keseregsz azon , hogy mi játszunk neked meg nem jut semmi . Szakadj le rólunk , próbáld az idődet a magyar helyesírás szabályainak tanulmányozására fordítani , és játszani. Biztos több sikered lesz . Mi magunktól SOHA nem adjuk neked a fővárosunkat :)

Beci70

TEMPLOMOSOK
    köszi jót nevettem újra és újra :), bocs ha félre értettél de nincs szükségem fővárosra , kesergek? és min? nekem nem tünt fel hogy keseregnék , nem kell kk és nem kell főváros sem , mi ezen a baj, nem kértem tőletek a fővárost mi van? Ti játszotok nekem meg nem jut semmi? mi van? Szerintem több jut nekem mint nektek , irigykedsz?
    szakadjak le rollatok? ez , hoyg jött ide rátok sem szakadtam , nem értelek tényeket írtam le ami közhelyes ez igaz ,de vannak elvakultak akiknek nem tűnik fel ez sem ami az orruk előtt van. ennyi evvel már rátok szálltam vagy mi?
    1kérdést tettem fel nektek amire nem voltatok még képesek válaszolni , pedig csak kíváncsi vagyok (ez bűn?),de szerintem a szerveren másik is azok . Játsszak köszi de evvel? ne viccelj már tényleg jó viccek , komolyan, játszok evvel de nekem mind emelet van életem ne keljen idézek pár hsz-el fentebbről . az szerinted játék? inkább munka már vagy totális csőlátás de lehet hívni fanatizmusnak, de a kényszeres beteges játékszenvedély betegség az orvosi megfelelője . A játék az játék de itt pénzről is van szó az még nem is dob sokat ezen mert a mai világban a játék is pénzbe kerül , de 0-24/7 ne viccelj már , az már nem játék hanem betegség (idézem egyik ismerőstől Deejosy néven volt itt :"Leálltam az empire drogról"). teljesen igaza van .

írásommal kapcsolatban , eltudtad olvasni te is nem tartozol azon olvasás tudatlanok közé akik nem tudják elolvasni .Jah és mint írtam már másik témánál van jobb dolgom mint itt átolvasni írni és csak evvel 0-24/7-ben evvel lenni , tudod életnek hívják bár még te tudod is mit jelent de vannak akik nem, nekik részvétem .

az első sorra reagálva : kötelet hol élsz te a vadnyugaton?

laciqwer @ hu 2
  • beci70beci70 Bejegyzések: 21
    Szia !

Akkor meg minek foglalkozol vele ? Töröltesd magad , vagy a karaktered , nem kell ez az idő rablás :) Hagyd meg azoknak akik nem így gondolják :)

Beci70
    beci70 @ hu 2
    TEMPLOMOSOK
  • ábellovag3ábellovag3 Bejegyzések: 212
    Akkor most mikor lesz frissítés, bár szerintem mindenki számított a késésre.
    ábellovag3 @ hu 1
    bár nem értelek továbbra sem, játszok mi ezen a kérdés? csak nem 0-24/7-ben az élet nem csak erről a buggameempire -röl szol , de van akinek igen. miért nem töröltetem magam sok pénz van ebben a játékban azért , és sok kérdés amire még kiváncsi vagyok, van egy afféle bakancslistám , vannak rajta dolgok de már sok minden kivan pipálva : pl: szerez fővárost , tarst meg a templomosok tol , verd vissza a templomos hódítás-t , ezek már kivannak pipálva de van még bőven : viszont ha már így beszélgetünk akkor : leirtatnád add bónuszt a 2 sivis főváros vagy nem add semmilyen bónuszt? igen erre kiváncsi vagyok és én nyíltan megmerem kérdezni tőletek , ennyi ha ez bűn vagy evvel rátok szakadtam akkor rátok szakadtam .
    nem kell ez az idő rablás Hagyd meg azoknak akik nem így gondolják
    nem azért de te másképp gondolod? nem úgy értem mert kikapcsolódásnak jó , de 0-24/7-ben már inkább tünnik időrablásnak
    beci70 írta: »
    Szia !

Akkor meg minek foglalkozol vele ? Töröltesd magad , vagy a karaktered , nem kell ez az idő rablás :) Hagyd meg azoknak akik nem így gondolják :)

Beci70

laciqwer @ hu 2
Sign In to comment.