Főoldal Hungarian Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

R.I.P.

bucsuzok (HU2)bucsuzok (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
szerkesztette ezt: 08.08.2022 itt: Szövetség hírek

R.I.P

Vége, bejeztem a játékom a haldokló HU2 szerveren. Kitiltattak a játékból 30 napra, mert szólni merészeltem egy etikálan gyalulás után. Mikoron zöldön teljesen felégetett a 35 millás, de szerinte az én 4 millámal és múltammal illene védeni.

Ami megy most a szerverem az rémes, [...]  egykori csapattársam mesélét utánozom.

Az elsők közt voltam kik reggeltek a játékra. Jó kis játéknak indult, majd jöttek a fusztáltak, akik itt élték magukat. [...]

Jöttek a hábik, elsőnek kulturáltan, majd egyre aljasabb módon. Minden hábi után átalakultak  a szövetségek.

Verjük szét a xy-t, oda gyültek be az öntörvényü játékosok. A vezetőjük neve is  mutatta  mit játszanak.

Majd jöttek a további nagy hábik le kell verni a szövetségeket, majd jött az [...], akit az [...] kényszerített galamb alá.

A klánokba az érdekekeik alapján mentek. Sokan csak bosszuból bomlasztani mentek mindenhova. Megjártam a top szöviket, siralmas ami megy mindenütt.

A nagy szövik nevét több híreske játékos kihasználva fenyegetik a kisebbeket. [...] is becsukja a szemét, az éjszaki támadások és  a tagok szemétkedő dolgai el vanak nézve  a mindent a hatalomér, [...] a példaképe...:)

Az [...] nem madaraskái is a kisebb helyekről éjjel szedik a rangot az érdemet. [...]

Az [...] talán a legjobb klán. [...] Ott három ember diktál a többinek csönd.

Az [...] bevonult a [...] szövibe, ők vannak a [...] :) ott vették át a hatalmat [...] vezetésével viszik a szövit. távozásom után látom [...] is bevonult oda. A régi klán társakat a mocsárba végezték ki.

Rövid kiruccanásom a [...], ottan  [...]  uralja a csapatot.

Aztán az se semmi a  topok lepaktáltak egymással mindenki mindekivel barát, [...], és a kicsi szöviket végezik ki, üres már a térkép, a kettes is hulla mint az egyes.

Aztán a játék történet két dísze, [...]. Róluk nem kell mondani semmit.

[...]

A főváram sajnálom 11 évem ment el a semmire. A barátok a telefonba vannak. :):)

nem köszönök viszláttal

Post edited by BM Rot on

• Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 279
    Köszönjük hogy leírtad. Szia!
  • Archwil (HU2)Archwil (HU2) HU2 Bejegyzések: 96

Szép esti mese volt. köszönjük

Kis birtok nagy birtok az Ellenállással nem bírtok 
  • aranyliliom (HU2)aranyliliom (HU2) HU2 Bejegyzések: 68
    Köszönjük sok mindent megértettem. vagy mégse?
    aranyliliom @ hu 2
    Arany birodalom
    diplomata
  • gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) HU2 Bejegyzések: 140
    Sejtem miről ír a poszt kezdeményezője!

Megint jönnek a pénzes játékosok bele teszik x forintjukat direkt nem írok összeget!

Nagyjából 1 nap alatt 0-ra redukálnak bárkinek a kastját aki nem ül itt a game előtt!

Aki nem kőlt a játékra megint a szék alá esett!

Sőt ha mer szólni konkrétan se erőd se semmije nem marad, lehet olvasni mik vannak a szerveren szövi leírások!

A stílusa a játéknak kezd tényleg nagyon esni!

Megint itt hagyják régi játékosok de nem baj ez kell!

Gratulálok GGE szép mutatvány volt megint!
    gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt