Főoldal Hungarian Játékos bemutatkozások

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Capybara az új moderátor

Sziasztok!

Capybara vagyok és a jövőben én leszek a magyar fórum új moderátora.
Szeretnék bemutatkozni nektek, hogy ennyivel is közvetlenebb legyen a kapcsolatom a fórum felhasználóival.

A játékot kb 10 évvel ezelőtt kezdtem és a mai napig aktívan játszom napi szinten.
Elég régóta gondolkodtam azon, hogy megpróbálnék moderátori poziciót betölteni itt a fórumon mert szeretek segíteni másoknak amiben csak tudok. A fórum többi moderátorának támogatásával most jutottam el arra a pontra mikor úgy éreztem itt az idő megpróbálni.
Ha bármiféle játékkal kapcsolatos kérdésetek van nyugodtan írjatok mert az évek alatt elég sok mindent kitapsztaltam már.

Kellemes fórum használatot kívánok mindenkinek!

Capybara
Forum SignatureDiscordFacebookSupport

• sz.dundi (HU2)sz.dundi (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    Diik
  • Archwil (HU2)Archwil (HU2) HU2 Bejegyzések: 82
    szerkesztette ezt: 24.06.2022

hajra [...] szurkolunk neked megneveled a szervert mert már rafer

Post edited by BM_Capybara on
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 394
    BM_Capybara mondta:
    Sziasztok!

Capybara vagyok és a jövőben én leszek a magyar fórum új moderátora.
    Szeretnék bemutatkozni nektek, hogy ennyivel is közvetlenebb legyen a kapcsolatom a fórum felhasználóival.

A játékot kb 10 évvel ezelőtt kezdtem és a mai napig aktívan játszom napi szinten.
    Elég régóta gondolkodtam azon, hogy megpróbálnék moderátori poziciót betölteni itt a fórumon mert szeretek segíteni másoknak amiben csak tudok. A fórum többi moderátorának támogatásával most jutottam el arra a pontra mikor úgy éreztem itt az idő megpróbálni.
    Ha bármiféle játékkal kapcsolatos kérdésetek van nyugodtan írjatok mert az évek alatt elég sok mindent kitapsztaltam már.

Kellemes fórum használatot kívánok mindenkinek!

Capybara
    Szia, üdv a csapatban :)
  • Bella1 (HU1)Bella1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 69
    Szia  Capybara.

Üdvőzőllek a csapatba. Mint irtad 10-éve játszól és nagy tapasztalattal rendelkezel.
    Előszőr is lenne hozzád kérdésem. Én is kb  6-éve játszom itt a Hu1-en.
    Szabadságra megyek a napokba. Játékvédett modót állitottam fel  de van müemlék nálam és laborok mindegyik-be 1-1 védő maradt. Ha ki hozom őket nem lessz a szővinek erre a pár napra se müemléke se laborja. mivel hónap elején ujjul megint.
    Kérdésem az lenne ha ugy hagyom a hogy most van akkor ha lejárnak és vissza jőnnek a védők. Akkor védett játék mód nem fog-e meg szünni. A válaszodat előre is köszönöm.

üdv Bella1.Hu1. yakuza szővetség.

• BM_CapybaraBM_Capybara Moderator Bejegyzések: 47
    Bella1 (HU1) mondta:
    Szia  Capybara.

Üdvőzőllek a csapatba. Mint irtad 10-éve játszól és nagy tapasztalattal rendelkezel.
    Előszőr is lenne hozzád kérdésem. Én is kb  6-éve játszom itt a Hu1-en.
    Szabadságra megyek a napokba. Játékvédett modót állitottam fel  de van müemlék nálam és laborok mindegyik-be 1-1 védő maradt. Ha ki hozom őket nem lessz a szővinek erre a pár napra se müemléke se laborja. mivel hónap elején ujjul megint.
    Kérdésem az lenne ha ugy hagyom a hogy most van akkor ha lejárnak és vissza jőnnek a védők. Akkor védett játék mód nem fog-e meg szünni. A válaszodat előre is köszönöm.

üdv Bella1.Hu1. yakuza szővetség.

Szia!

A védett játékmód egészen a lejártáig aktív marad, ha csak nem indítasz játékos vagy idegen/varjú kastély ellen támadást.
    A védők a kastélyodba fognak kerülni a műemlék lejárta után és természetesen nem fognak gondot okozni :)

Capy
    Forum SignatureDiscordFacebookSupport
  • Bella1 (HU1)Bella1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 69
    Nagyon szépen  köszönöm a választ. Igy meg is nyugodtam.
    üdv Bella1.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt