Főoldal Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Mi történt a "Szeánsz"-on?

Péntekre azaz 06.11-re volt meghirdetve az úgynevezett "Szeánsz", többek között a Kovácsmester változásairól is. Tudja valaki, hogy mi hangzott el, várható-e valami pozitív változás?

«1

• Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 249
    Péntekre azaz 06.11-re volt meghirdetve az úgynevezett "Szeánsz", többek között a Kovácsmester változásairól is. Tudja valaki, hogy mi hangzott el, várható-e valami pozitív változás?

Beteg lett a Community Manager aki szervezte volna, így elhalasztódott.
  • Kriszta701 (HU2)Kriszta701 (HU2) HU2 Bejegyzések: 27

Beteg lett a Community Manager aki szervezte volna, így elhalasztódott.
    Ugye ez csak vicc?
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 260
    nincs helyettese...
    Tehát csak etetés volt az egész :(

• Jazzbery2 (HU2)Jazzbery2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 13
    Lehet elszegényedet a cég, a nem futja helyettesre... :) Sok egyéb tekintetben sem túl kreatív a társaság, hosszú évek óta fennálló problémákat sem sikerült nekik megoldani... eddig... De szerintem ezután sem :)
    Jazzbery2 @ hu 2
  • egy játékos (HU2)egy játékos (HU2) HU2 Bejegyzések: 106
    szerkesztette ezt: 16.06.2021
    a svábok már  nyaralnak
    nem érnek rá ilyen csipcsip ügyekre  mint  a  "munka"

Most költik  el a  prémiumot  valami Thaiföldi helyen.

vicc vóóót

Post edited by BM Rot on
  • magyu 1 (HU2)magyu 1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    A kovács el lett rontva teljesen, aki nem vesz rubint az nem halad.
    Csak a nomádot ismerik hamar elfogy az a kevés eszköz amit a kovácsnál lehet venni , utána lehet malmozni.
    A szamurály hónapok óta nincs, .
    a svábok már  nyaralnak
    nem érnek rá ilyen csipcsip ügyekre  mint  a  "munka"

Most költik  el a  prémiumot  valami Thaiföldi helyen.

vicc vóóót

A moderátorok is  oda  kívánkoznak...:D
    BM Rot mondta:
    Én inkább Bora Borára kívánkozom.  :D 

A "Szeánsz" ismét meghirdetve..... 
    Most mi okból fog elmaradni? :)
    Kíváncsi lennék, hogy most volt-e "szeánsz" és mi történt. Erről miért nincs tájékoztatás?
  • cleaner (HU2)cleaner (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    Mi történt volna ,semmi. Magyarázkodás a " ti érdekedetekbe" ,és hogy ez igy jó . Ja és majd egy picit korrigálnak az árakon.
    Csak olvasni járok ide ,telefonon játszok 4 éve , még a héten nem léptem fel, és ez kb igy is marad hosszú ideig.
    Jó játék volt.............
  • gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) HU2 Bejegyzések: 134
    Érdekelné a mi szövinket is mi történt!

Esetleg lesz-e erről valami közlemény ami a játékunkra fog vonatkozni!

Az illetékeseknek előre is köszönjük a választ!
    gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,092

Szia

Kb. 70 percen keresztül kérdezhetett néhány játékos, aki jelentkezett erre, több témában. A kovács változásain volt szó más témákról is, többek között a szamuráj eventről vagy a játékosok közti különbségekről és azok változásáról, stb.
    Nem tudom, hogy lesz-e valami részletesebb kivonat erről, illetve nem tudom, hogy milyen formában szabad részleteket megosztanunk erről (ha szabad), ezt holnap kiderítem.

Rot
  • gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) HU2 Bejegyzések: 134
    Rot!

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!

Tudom nyár van mindenesetre érdekes így játszani hogy a szövetségünk jó nagy %-ának a kedve el ment :(!

Értem hogy pénz alapú már a mai világban szinte minden!

Ettől függetlenül egy kicsit jó lenne ha már ez egy játék hogy élvezhetővé tegyék mind a 2 tipusú játékosoknak!

Ezen gondolkodhatnának kicsit jobban is!
    gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall
    BM Rot mondta:

Szia

Kb. 70 percen keresztül kérdezhetett néhány játékos, aki jelentkezett erre, több témában. A kovács változásain volt szó más témákról is, többek között a szamuráj eventről vagy a játékosok közti különbségekről és azok változásáról, stb.
    Nem tudom, hogy lesz-e valami részletesebb kivonat erről, illetve nem tudom, hogy milyen formában szabad részleteket megosztanunk erről (ha szabad), ezt holnap kiderítem.

Rot
    Azért érdekes, hogy ha nyilvános volt, akkor mi az amit nem lehet elmondani?
    Szerintem illene tájékoztatni a játékosokat.
  • cleaner (HU2)cleaner (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    Egy kérdés ,miért nem azokat a játékosokat kérdezik meg akik jásztszanak a játékkal. Úgy ahogy az elégedettségi felmérést küldözgetik.  Igy véletlenül reális képet kapnának ,kinek mi a véleménye.

Az viszont nagyon fájna a játék  fejlesztőinek.
    BM Rot "...Nem tudom, hogy lesz-e valami részletesebb kivonat erről, illetve nem tudom, hogy milyen formában szabad részleteket megosztanunk erről (ha szabad), ezt holnap kiderítem...."

Tényleg ennyire meg van szabva mit szabad és mit nem? Bár... "Én ideológiailag nem vagyok elég képzett." DE... "Virág elvtárs, se ajtó, se ablak?".

"....Hát Isten veletek, fiúk! Aztán egy mukkot se!..."
    Jajajaj csak nehogy kitiltsanak, a  cenzort(moderátort) nem lehet bírláni....
    Az a Mázlid Jazz mester  hogy  Viktornak ezek az idézetek semmit  nem mondanak igy nem is  sértődik meg miattuk:D

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt