Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

GG TÚL KAPÁSA !

CSIBI (HU2)CSIBI (HU2) HU2 Bejegyzések: 28
szerkesztette ezt: 04.06.2021 itt: Javaslatok, dicséret és kritika
Syasztok   nektek  hogyan  tetszik az  uj  ujitás  sajnos  most  már  minden  eventnél  pénz  kell  a  gg  azt  hozta  fel  hogy  egyenrangu  legyen  a  játék  a  kovács  mühelynél  most  már    csak  alig  tudsz  kivenni  bármit. [...]
CSIBI @ hu 2
«13

• Kriszta701 (HU2)Kriszta701 (HU2) HU2 Bejegyzések: 43
    Igazad van, ez már lassan nem a kicsik játéka hanem azoké akik tolják bele a nem kevés pénzt. Megint sikerült a nagyobbaknak kedvezniük, és megmagyarázzák, hogy ez milyen jó az átlagos játékosoknak, akik szórakozni járnak fel.
    Már nem lesz olyan event ahol nyugis játékkal el lehetne érni bármit is :(
  • Jazzbery2 (HU2)Jazzbery2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 16
    Köszönjük az újabb fantasztikus frissítést....

Én úgy gondolom, be is fejeztem a játékot!

Hajrá GGE csakk maradnak még páran.... Bár még pár ilyen frissítés és ki tudja... :)

jazz
    Jazzbery2 @ hu 2
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 402
    szerkesztette ezt: 04.06.2021
    Ez az új frissítés valóban elég szemét húzás volt,de nem tudok meglepődni rajta.
    A GGE egy pay to win (fizess hogy nyerj) típusú játék.A bevételeik oroszlánrésze nem a kis játékosokból származik,akik nem költenek a játékra,vagy csak hébe-hóba 1-2 ezer forintot.A pénzt azoktól a játékosoktól szerzik,akik rendszeresen masszív összegeket költenek a játékra.Az ilyen frissítések is nekik szólnak.Aki megveszi a boltban pénzért a ládát,meg a pontnövelőt,az tud eredményesen játszani,többiek meg kit érdekelnek.Sokan (köztük én is) eddig meg tudták szerezni eventeken a top 100-s jutalmakat,ha akarták és szántak rá időt.Mostantól ez anyagi ráfordítás nélkül rendkívül nehéz lesz,a nagyobb szervereken játszók számára pedig szinte lehetetlen.
    Hu1
    Szint:70+800
    Szövi: Kerecsensólyom
  • egy játékos (HU2)egy játékos (HU2) HU2 Bejegyzések: 111
    Amugy sincs  értelme ennek az event pénzköltősdinek

A svábok egyre  mohóbbak

Sajnos  midig vannak akik itt akarják a  frusztrációikat pénzen vett, vélt  hatalommániájukat kiélni

Ebből élnek a svábok....D

• egy játékos (HU2)egy játékos (HU2) HU2 Bejegyzések: 111
    Köszönjük az újabb fantasztikus frissítést....

Én úgy gondolom, be is fejeztem a játékot!

Hajrá GGE csakk maradnak még páran.... Bár még pár ilyen frissítés és ki tudja... :)

jazz
    szeva Jazz mester

Azé nem kell abba hagyni

Csak lazán toljad... ;)
  • Jazzbery2 (HU2)Jazzbery2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 16
    Na igen.... :) Én is akkor kezdtem :) Csak még 2 nélkül :)
    Jazzbery2 @ hu 2
  • aranka5 (HU2)aranka5 (HU2) HU2 Bejegyzések: 15
    2500 közrendes cucok kukába bele :D 
    aranka5 hu2
    Szövetség : Hun-foglalás 
    Ez csak egy játék nem kell vér komolyan venni :)
  • NewDavidHero (HU2)NewDavidHero (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    +1 nagyon elrontották így ezt a játékot most fordult meg bennem hogy hagyam az egészet 
  • CSIBI (HU2)CSIBI (HU2) HU2 Bejegyzések: 28
    hát sokunkban  és  ez  igy  is  lessz [...]
    Ennyit is ér ez a játék, de ugye nincs baja annak ezzel aki költ mint egy idióta. :D

Nincs eszköz, majd veszel akcióba, megolják az emberek.

[...]
    nah  nem  csak a németek  vannak  igy    azért    [...]  igy  nem  lessz  élvezhetö  a  játékunk  

Post edited by BM Rot on
    CSIBI @ hu 2
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,296
    Sziasztok!

Én megértem az elégedetlenségeteket és megpróbálok mindent elkövetni azért, hogy a játékosok érdekeit képviselve történjenek a változtatások a játékban, annak ellenére, hogy tudom, hogy a ráhatásom erre viszonylag kicsi.
    Mivel valamiből a játékot is üzemeltetni kell, így a játékfejlesztőknek nem csak a játékosok érdekeit kell nézni, hanem azt is, hogy egy változásnak milyen hozadéka van vagy milyen veszteséggel jár. Ez talán az egyik legbonyolultabb feladat egy ilyen játék esetében, megtalálni a megfelelő összhangot és én sem szeretném azt hazudni, hogy szerintem ezt az összhangot mindig jól eltalálják.
    Jelenleg egyébként nem csak azért történt változtatás, mert az eventes eszközökre és pontnövelőkre kevés lenne a kereslet. Nyilván ez is egy ok, de emellett számos olyan hatása van/volt a korlátlan event eszközöknek, amelyek megnehezítik a játék fejleszését, új tartalmak bevezetését. Azáltal, hogy korlátlan számban lehetett event eszközöket használni, az ilyen eventekre fordított idő nagyon nagyra nőtt, emiatt a többi játékfunkció pedig szinte nincs is használva. Ez új dolgok bevezetését is nehezíti, mert minek vezessenek be újdonságokat, ha az alap eventekbe fekteti az ideje 95%-át mindenki, amiből még csak haszon se nagyon származik a fejlesztők részére?
    Én nem azt mondom, hogy ez egy jó megoldás amit kitaláltak. Természetesen minden építő jellegű javaslatot továbbítunk, illetve a kritikákat is, amennyiben azok szalonképes formában vannak megfogalmazva. A legtöbben nyilván azt szeretnétek, ha visszaállítanának mindent az ezelőtti állapotra, viszont attól az alapprobléma továbbra is fentállna. Ha valakinek van olyan javaslata, amely megoldás lehet erre a problémára és egyaránt képviseli a játékosok és a játék üzemeltetők érdekeit, azt én szívesen továbbítom és az ilyen jellegű javaslatoknak értelme is van, ellentétben azzal, hogy állítsanak vissza mindent az ezt megelőző állapotra.
    Még egy dolog: itt a fórumokon, illetve az Empire egyéb közösségi oldalain bojkottot szervezni vagy ehhez hasonló tevékenységet folytatni nem megengedett és kérést kaptunk rá, hogy ennek megakadályozására kiemelten figyeljünk. Nem mi szabjuk meg, hogy a fórumon milyen szabályokat kell betartani, viszont nekünk kötelességünk ezeket betartatni. A véleményeket, észrevételeket, javaslatokat le lehet írni ezek betartása mellett is.
    Végezetül annyit szeretnék mondani, hogy senkinek nincs miért csüggedni, a jelenlegi korlátokkal is lehet játszani, csak más feltételek szerint. Próbáljatok meg alkalmazkodni ezekhez a feltételekhez és arra koncentrálni, hogy a jelenlegi lehetőségeket kihasználjátok.

Rot
  • aranka5 (HU2)aranka5 (HU2) HU2 Bejegyzések: 15
    BM Rot mondta:
    Sziasztok!

Én megértem az elégedetlenségeteket és megpróbálok mindent elkövetni azért, hogy a játékosok érdekeit képviselve történjenek a változtatások a játékban, annak ellenére, hogy tudom, hogy a ráhatásom erre viszonylag kicsi.
    Mivel valamiből a játékot is üzemeltetni kell, így a játékfejlesztőknek nem csak a játékosok érdekeit kell nézni, hanem azt is, hogy egy változásnak milyen hozadéka van vagy milyen veszteséggel jár. Ez talán az egyik legbonyolultabb feladat egy ilyen játék esetében, megtalálni a megfelelő összhangot és én sem szeretném azt hazudni, hogy szerintem ezt az összhangot mindig jól eltalálják.
    Jelenleg egyébként nem csak azért történt változtatás, mert az eventes eszközökre és pontnövelőkre kevés lenne a kereslet. Nyilván ez is egy ok, de emellett számos olyan hatása van/volt a korlátlan event eszközöknek, amelyek megnehezítik a játék fejleszését, új tartalmak bevezetését. Azáltal, hogy korlátlan számban lehetett event eszközöket használni, az ilyen eventekre fordított idő nagyon nagyra nőtt, emiatt a többi játékfunkció pedig szinte nincs is használva. Ez új dolgok bevezetését is nehezíti, mert minek vezessenek be újdonságokat, ha az alap eventekbe fekteti az ideje 95%-át mindenki, amiből még csak haszon se nagyon származik a fejlesztők részére?
    Én nem azt mondom, hogy ez egy jó megoldás amit kitaláltak. Természetesen minden építő jellegű javaslatot továbbítunk, illetve a kritikákat is, amennyiben azok szalonképes formában vannak megfogalmazva. A legtöbben nyilván azt szeretnétek, ha visszaállítanának mindent az ezelőtti állapotra, viszont attól az alapprobléma továbbra is fentállna. Ha valakinek van olyan javaslata, amely megoldás lehet erre a problémára és egyaránt képviseli a játékosok és a játék üzemeltetők érdekeit, azt én szívesen továbbítom és az ilyen jellegű javaslatoknak értelme is van, ellentétben azzal, hogy állítsanak vissza mindent az ezt megelőző állapotra.
    Még egy dolog: itt a fórumokon, illetve az Empire egyéb közösségi oldalain bojkottot szervezni vagy ehhez hasonló tevékenységet folytatni nem megengedett és kérést kaptunk rá, hogy ennek megakadályozására kiemelten figyeljünk. Nem mi szabjuk meg, hogy a fórumon milyen szabályokat kell betartani, viszont nekünk kötelességünk ezeket betartatni. A véleményeket, észrevételeket, javaslatokat le lehet írni ezek betartása mellett is.
    Végezetül annyit szeretnék mondani, hogy senkinek nincs miért csüggedni, a jelenlegi korlátokkal is lehet játszani, csak más feltételek szerint. Próbáljatok meg alkalmazkodni ezekhez a feltételekhez és arra koncentrálni, hogy a jelenlegi lehetőségeket kihasználjátok.

Rot
    Ezzek azzok a dolgok melyek hatással vannak a szerver 70% ,volt eddig motivácio, uuu 2500 disz dejó most meg mi? Őrülök ha a fele pontot elfogom érni eventben.
    Mássik meg ez hogy lenne már rendes "balans" igy még inkább a pénzes játékosoké a pálya ök megveszik a boostert mint ahogy eddig és kb ugyan annyit kiszednek eventekböl mint eddig.

aranka5 hu2
    Szövetség : Hun-foglalás 
    Ez csak egy játék nem kell vér komolyan venni :)
  • Mancsani (HU2)Mancsani (HU2) HU2 Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 05.06.2021
    Arra gondolsz, hogy mindenki egyforma pontot csináljon egyéni és a teljes létszámos szövikben szövi szinten is az első helyért? Itt is működhet a távoli világokon megfigyelhető módszer? (Viharon és ligában is lehetséges vajon?) Mert az valóban egy mesteri húzás lehetne.  (És alkalmazkodnánk a megváltozott körülményekhez is:D)
  • CSIBI (HU2)CSIBI (HU2) HU2 Bejegyzések: 28
    igen  pontosan  erre  gondoltam    de  ide  össze  fogás  kellene  össze  kellene  hozni
    CSIBI @ hu 2
  • Mancsani (HU2)Mancsani (HU2) HU2 Bejegyzések: 35
    Jó lenne valóban, próbáljunk lobbizni.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt