Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Van, aki csak rubinért fejleszthet mézkertet és hordóműhelyt?

sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 429
szerkesztette ezt: 29.04.2021 itt: Kérdések a játékkal kapcsolatban
Lehet rosszul látom, de úgy tűnik, aki egyszer megépítette 1-es szinten a várárok rubinos változatát, az most nem tud csak rubinos várárkot építeni 2-es szinten. Azaz vagy mélyen a zsebébe nyúl, vagy nem tudja tovább folytatni a "mézsörös" fejlesztéseket.
Ez azért így nem túl igazságos.
Akinek  sima várárka van, annak nem kell rubint vennie és abból fejlesztenie a 2-es szintűt!
A "mézsörös" fejlesztésekben ahhoz, hogy tovább lehessen lépni a mézkertek és a hordóműhely fejlesztéséhez, legalább a főkastélyban meg kell építeni, a 2-es szintű várárkot, hiszen azt írja "old fel előbb az előző sorban lévő összes képességet", azaz ha egyszer olyan bolond voltál, hogy 1-es szinten, akciósan 16 ezerért megépítetted a rubinos árkot, most legyél még egyszer bolond és fizess 68 ezer rubint a 2-es árokért, amit mindenki más nyersiért és királyiért tud megépíteni.
Nincs valakinek valami okossága erre?én miért fizessek 68 ezer rubint?
Remélem, valamelyik Modi olvassa, és tud mondani valami okosságot, hátha én látom rosszul, és rubin fizetése nélkül is tovább lehet mennie MINDENKINEK (!!!!!!) az utolsó sorra :D
Post edited by sahrazad (HU2) on
Sahrazad
'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.

• tilos (HU2)tilos (HU2) HU2 Bejegyzések: 51
    Ha jól tudom akkor a várárkot nem kötelező felhúzni.
    Elég, ha a csarnokban megcsinálod a fejlesztést.
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 429
    Nem elég.
    Épp  most szerettem volna megcsinálni.
    Megépítettem a fejlett várfalat, a fejlett kaput és a tornyot.
    De mézkertet építeni akkor és csak akkor lehet, ha előbb "kikutatom" az utolsó előtti sorban a "vízakadályt". Ennek viszont feltétele, hogy legyen 2-es szintű várárkom.
    Nekem 1-es van. Azért, mert amikor akciós volt a rubinos, a sima 1ről "rubinos 1-re" váltottam, ami adott plusz 5 (vagy 10) százalék védelmet. De mert a következő szint innentől kezdve 68 ezer rubin lett volna, nem építettem 2-es árkot.
    Aki annak idején nem rubinos, hanem "sima" 1-es árkot épített, és később se építette meg a 2-es árkot, az most:
    52716 darab fa
    56491 darab kő
    51482 darab üveg
    51754 darab vas
    befizetése ellenében tud 2-es árkot fejleszteni.
    Én nem tudok, mert a fejlesztési mezőben az szerepel, hogy fizessek 68 ezer rubint.
    Talán nézd meg saját fejlesztésedet, ott látni fogod, mit lehet és mit nem!
    Egy hete kínlódok ezzel, sajna, és nem látom a megoldást, vagy veszek rubint, és lesz mézkertem, vagy nem veszek és nem lesz.
    Az nagyon gáz lenne, hogy ha kiderülne, a játékosok egy része hozzá tud valamihez ingyen jutni, amiért másoknak fizetnie kell! 
    Sahrazad
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 477
    Hát figyelj, nincs más szó erre, megsz... akarom mondani szívtad.
    szerkesztette ezt: 29.04.2021
    Több ez mint szívás...sajna...és nem csak engem érint, hanem sok játékost.
    Én annak idején kis szintűként elég sok támadást kaptam, hogy javítsam saját védelmi esélyeimet, mindenhol megépítettem az 1-es rubinos várárkot, mert azon a kis szintem 2-es szintű simát még nem építhettem. 
    Mivel 7 helyen kellene megépítenem, ha mindenhol szeretnék "fejlett várárkot", ehhez ha jól számolom 476.000 rubint (négyszázhetvenhat ezer) kellene befizetnem a GGE-nek azért, amit másnak ingyen odaad.
    200as prime time esetén ez 20 ezer, prime time nélkül ennek a többszöröse forintban.
    Amúgy van 3 darab egészen egyszerű megoldás, amit a GGE az elmúlt fél évben bevezethetett volna, ha akart volna.
    1 megoldás:A legfelsőbb épületeknél át kell írni a megfeleltetés szabályt, a vízakadálynál a 2-es árok, 2-es várárok szöveget kicserélni 2-es árok, 1-es várárok szövegre. A nem rubinos 2-es árok ugyanis csak 15 százalékot "tud",  míg az 1-es rubinos 20 százalékot. Nem sérülne a játékosok közti esélyegyenlőség, és a rubinos árkosoknak se kéne költekeznie. 
    2. megoldás: a fejlesztési mezőbe be kellene tenni egy új ikont, ami lehetővé tenné, hogy a rubinos 1-es árkosok átváltsanak vele nem rubinos 2-es árokra. Az fejlesztési döntés kérdése, hogy az árok tudása (20 százalék) csökkenne-e vele 15 százalékra (2es nem rubinos szint) vagy maradna 20 százalék, viszont innentől kezdve ők is "ingyen tudnák kikutatni (és esetleg megépíteni) a fejlett várárkot.
    3. megoldás: a várárkon el kellene helyezni egy lerombolás ikont, amivel aki akarja, le tudná bontani a rubinos árkot, és némi nyersi ellenében 1-es, majd 2-es szintűt építeni. Ez ugyan nem lenne túl igazságos a rubinból építkezőkkel szemben, de még mindig olcsóbb lenne, mint 7x 68 ezer rubin befizetése valamiért, ami másoknak ingyen van. Szintén nem lenne túl bonyolult feladat, ha a bölcsesség fűzfájára, a dicsőség emlékművére rá tudták tenni néhány hete a "lerombolás" ikont, az árokra is odaférne.
    A probléma nem új, nyilván mások is jelezték már, de nem történt semmi. 
    Egy-két hónapig én most tudom halasztani a kutatást, addig a támadók szintjét fejlesztem, de nagyon kellenének a mézkert és a hordóműhely, amíg azok nincsenek, hiába van 320 ezer óránkénti kajatöbbletem a mézsörös katik betöltéséhez, értelmetlen lenne sörös katikat venni, toborozni.
    Sahrazad
  • 65alee (HU2)65alee (HU2) HU2 Bejegyzések: 27
    Én is így jártam sajnos. Bele kellett nyúlni a zsebbe,hogy felhúzzam 2-re, mert nincs jelenleg más módja annak hogy ha rubis 1-es árkod volt, másként növeld 2-re. Én is bosszankodtam rajta, de nem volt más módja.
    65alee @ hu 2
    szerkesztette ezt: 30.04.2021
    Nekem egy ideig most biztosan nem fér bele a 68 ezer rubin plusz kiadás :'( , és nagyon igazságtalannak tartom.
    De legalább kiderült, a problémát jól értem, nem én vagyok ügyetlen.
    Ezúton keresem azokat a játékos társakat, akik hasonló gonddal küzdenek (vagy gond nélkül, önzetlenül) segítenek egy kommunikációs kampánnyal meggyőzni a GGE ügyfélszolgálatát annak érdekében, hogy változtassanak.
    Írok egy rövid levelet majd az ünnep után, aki be tudna szállni, jelezze, küldöm a szöveget (angolul), amit a levelező rendszeren keresztül lehet beküldeni az ÜFSZ-nek.
    Legutóbb ez nekem működött, 6 hét elteltével megcsinálták a változtatást. 
    De ugye garancia nincs semmire, és akkor a Modi is segített  a heti jelentéssel...
    Sahrazad
    Elég sok levél érkezett.
    Szándékaim szerint holnap adom be a levelet a supportnak, tehát aki csatlakozni akar, ma még jelezheti, és holnap küldöm neki a szöveget, amit azt javaslom, a technikai problémák, bugok mezőbe töltsenek fel.
    Minél többen leszünk, annál nagyobb az esélye, hogy valami történni fog, és nem lassan, hanem gyorsan.
    Egy levélből számomra az is kiderült, hogy az egyenlőség jegyében rubinfizetésre kényszerített játékosok problémája nem áll meg ott, hogy 68 ezer rubinért kell megépíteniük a 2-es árkot, hanem azzal folytatódik hogy ha mindenhol erősíteni akarják az árkukat, amit mások némi nyersiért megtehetnek, és kifizetik a 7X68 ezer = 476 ezer rubint, majd kifejlesztik a "fejlett árkot", hogy ezt is megépítsék, azt se kapják "ingyen", ha jól értem a levelet, akkor 120 ezerbe kerül majd, azaz összesen 840 ezer rubint kell fizetniük a "fejlett árkok" építéséért is. A saját, 2. szintű árkom fejlesztési költségéről egy kép. én még nem tartok ott a fejlesztésben, hogy a következő szintet építsem, de ha van bárki, akinek a fejlesztési mezőjében látszik, mi mennyibe kerül, tegye ide fel a képet.
    És tisztelettel kérem a moderátorokat, ha időt tudnak szakítani rá, ezt a nem csekély problémát a heti jelentésükben a megoldási javaslataimmal együtt, próbálják beilleszteni. Nagyon nagy segítség lenne. Ahogy olvasom, sokaknak.  
    Sahrazad
    szerkesztette ezt: 04.05.2021
    Hogy fokozzuk a zavarkeltést...Bocsi a túl nagy méretű képért, nem volt időm tömöríteni.
    Sahrazad
    szerkesztette ezt: 05.05.2021
    Levél beadva supporthoz. Conversation ID: #2637805 szám alatt.
    Ha bárki csatlakozni szeretne, 1-2 napon belül még érdemes, írjon, küldöm a szöveget.
    Sahrazad
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 873
    Levél beadva supporthoz. Conversation ID: #2637805 szám alatt.
    Ha bárki csatlakozni szeretne, 1-2 napon belül még érdemes, írjon, küldöm a szöveget.
    Sikerült elérni valamit a supportnál?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt